głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce I teraz mam się domyślać co o mnie myślisz gdy tak się we mnie wpatrujesz? Dzisiaj znaczysz dla mnie tyle co ja 1 go września dla ciebie. Rolę się odmieniły? Mi

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
I teraz mam się domyślać co o mnie myślisz gdy tak się we mnie wpatrujesz? Dzisiaj znaczysz dla mnie tyle co ja 1 go września dla ciebie. Rolę się odmieniły? Mi przes
I teraz mam się domyślać co o... teksty

zimoweslonce dodano: 19 listopada 2010

I teraz mam się domyślać, co o mnie myślisz, gdy tak się we mnie wpatrujesz? Dzisiaj znaczysz dla mnie tyle, co ja 1-go września dla ciebie. Rolę się odmieniły? Mi przeszło. Tobie też niech przejdzie, skoro dopiero teraz przyszło..

ahaś : nawet nie zwróciłam uwagi na liczbę  teksty zimoweslonce dodał komentarz: ahaś :) nawet nie zwróciłam uwagi na liczbę ;) do wpisu 19 listopada 2010
dobre. : teksty zimoweslonce dodał komentarz: dobre. :) do wpisu 18 listopada 2010
Wiele radości może wnieść... teksty

zimoweslonce dodano: 16 listopada 2010

Wiele radości może wnieść spojrzenie przystojnego chłopaka, który stojąc i uśmiechając się do wszystkich wyciąga dłoń z głupią reklamą kredytów w eurobanku..

Czasami mam wrażenie że mogę... teksty

zimoweslonce dodano: 16 listopada 2010

Czasami mam wrażenie, że mogę wszystko..

Wierzę w to.  teksty zimoweslonce dodał komentarz: Wierzę w to. ;) do wpisu 16 listopada 2010
Te rozmowy z Twoim kolegą a zarazem... teksty

zimoweslonce dodano: 16 listopada 2010

Te rozmowy z Twoim kolegą, a zarazem sąsiadem, w mojej głowie dotyczące Ciebie są takie prawdopodobne, ale gdy nadarzy się już okazja do ich zrealizowania, choćby jednej, to nie potrafię mu nawet spojrzeć w oczy, a co dopiero powiedzieć głupie 'hej', od którego by się wszystko zaczęło. Myślę, że łatwiej byłoby mi porozmawiać z Tobą, bo po prostu nie lubię gadać o kimś za jego plecami, ale skąd mam Ciebie wytrzasnąć? Bym Cię szukała ale nawet nie wiem odkąd zacząć. Nie znam twojego imienia, nie wiem gdzie się uczysz, ile masz lat. Możesz być wszędzie. Twój kolega mógłby mi bardzo pomóc, bo teraz tylko jego widuję. Ale nie odważę się tego zrobić. Nie potrafię..

Pomimo tego że uwielbiałam być... teksty

zimoweslonce dodano: 14 listopada 2010

Pomimo tego, że uwielbiałam być sama, od dwóch miesięcy staram się mieć zawsze kogoś przy sobie, z kim mogłabym bez przerwy rozmawiać, żartować i cieszyć się ze wszystkiego, bo gdy jestem sama, myślę zawsze o kimś, kogo już nie ma. I w ten oto sposób moje życie znowu się zmieniło. Już nie lubię niedziel, nie lubię być sama- bez przyjaciół, czy siostry. Jeśli nie mam z kim rozmawiać męczę kota, albo w myślach przeprowadzam dialogi z obcymi ludźmi obserwując ich jak jakaś idiotka. To samo mają rzeczy, takie jak plakaty w autobusie, torba, w której szukam komórki, komórka, szalik, paznokieć, kwiaty lub drzewa. Będę to robić tak długo, aż w końcu nie będę pamiętać, żeby zacząć myśleć o tej osobie..

Nie cierpię gdy muszę rezygnować... teksty

zimoweslonce dodano: 13 listopada 2010

Nie cierpię, gdy muszę rezygnować z czegoś, co sprawia mi wielką przyjemność, z powodu sił wyższych..

Jesteś jedną z bardzo nielicznych... teksty

zimoweslonce dodano: 12 listopada 2010

Jesteś jedną z bardzo nielicznych osób w moim życiu, które wywołują uśmiech, gdy tylko je zobaczę..

ale pozytywne : teksty zimoweslonce dodał komentarz: ale pozytywne :) do wpisu 12 listopada 2010
Jeszcze tak niedawno cieszyłam się... teksty

zimoweslonce dodano: 11 listopada 2010

Jeszcze tak niedawno cieszyłam się z tego, że Cię spotykałam. Przez parę kolejnych dni wspominałam albo Twoje spojrzenie, albo uśmiech, albo naszą bliskość, albo to, co robiłeś słodki głuptasie ;P Co tydzień tak było. Czasami myślałam o tym, jak moglibyśmy się poznać. A Ty zniknąłeś. Pozostało mi wspominanie kogoś, o kim nic nie wiem. Nawet Twojego imienia nie znam. Teraz takie rzeczy jak najstraszniejszy ból brzucha sprawiają mi największą radość, bo nie skupiam swojej uwagi na wspominaniu Twojej osoby. Bo gdy to robię, nie jest mi już tak wesoło, jak kiedyś, choć te obrazy przed oczyma są tak wyraźne, jakby to wszystko działo się nie tak dawno. Nawet chce mi się płakać przez to wszystko. Ostatnio jakoś często mi się to zdarza..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV