głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Nie życzę nikomu oglądania śmierci bliskiej osoby. Nawet po długim czasie wiem z doświadczenia pojawiają się dokładne obrazy z tego zdarzenia. Głownie bywa to s

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Nie życzę nikomu oglądania śmierci bliskiej osoby. Nawet po długim czasie wiem z doświadczenia pojawiają się dokładne obrazy z tego zdarzenia. Głownie bywa to straszne
Nie życzę nikomu oglądania... teksty

zimoweslonce dodano: 22 października 2010

Nie życzę nikomu oglądania śmierci bliskiej osoby. Nawet po długim czasie, wiem z doświadczenia, pojawiają się dokładne obrazy z tego zdarzenia. Głownie bywa to straszne, bo widzisz jak ona cierpi, wiesz, że to już koniec a nic nie możesz zrobić. Przed oczyma pojawiają się wtedy obrazy z całego życia, najczęściej te, których nie chciałeś pamiętać, przez które nienawidziłeś tego człowieka i nie wiesz czy masz dziękować Bogu za zabranie go, czy przeciwnie. Z czasem przyzwyczajasz się do nieobecności [w moim przypadku] taty [alkoholika] i czujesz pustkę lub ulgę, że już nic złego więcej się nie zdarzy. Ale mimo to, chciałbyś, żeby było jak dawniej..

Ostatnio napadają mnie ogromne... teksty

zimoweslonce dodano: 22 października 2010

Ostatnio napadają mnie ogromne chwile słabości... Po obejrzeniu horroru wieczorem, boję się w nocy. Nie odpyskowuję mamie tylko się zamykam, gdy mnie zdenerwuje. W szkole nie skupiam się na nauce. Często zapominam o ważnych i łatwych do zapamiętania rzeczach, takich jak obiecany sms, rozłożenie parasolki, gdy pada lub wsypanie cukru do herbaty. Z wieloma rzeczami sobie też nie radzę. Nie wychodzi mi serwowanie sposobem górnym na w-fie podczas gry w siatkę i równe krojenie chleba. Zdarzyło mi się zalać kakao zimnym mlekiem, chociaż sekundę wcześniej wyłączyłam gaz pod gorącym. Raz nawet zaczęłam płakać na widok pięknego owczarka niemieckiego, identycznego jak w moim śnie, kiedy to byliśmy razem z twoim psem na długim i bardzo miłym spacerze... A wiesz od kiedy taka jestem? Od kiedy uświadomiłam sobie, że nie dane mi jest być z Tobą, a bardzo tego pragnęłam. Od kiedy zniknąłeś nic mi się nie chce. Ale chodzę w to miejsce o tej godzinie, co Cię spotykałam. Wierzę że w końcu wrócisz..

  Fałszywa skromność jest... teksty

zimoweslonce dodano: 22 października 2010

" Fałszywa skromność jest najprzyzwoitszą ze wszystkich kłamstw "..

Będziesz teraz kozaczył  że... teksty

zimoweslonce dodano: 21 października 2010

Będziesz teraz kozaczył, że jesteś lepszy? Przyznam - to jedyna rzecz, która Ci się udała, ale odpuść sobie. Rozczarowania są trudne. Ale skąd ty to możesz wiedzieć - ty, który jesteś moim największym rozczarowaniem..

Znam to...     teksty zimoweslonce dodał komentarz: Znam to... ;// do wpisu 20 października 2010
Nie mogę się powstrzymać przed... teksty

zimoweslonce dodano: 20 października 2010

Nie mogę się powstrzymać przed sprawdzeniem Twojego profilu na nk. Robię to co 2 dni. ciekawi mnie czy ktoś Ci napisał komentarz i z kim nawiązałeś znajomość. To już weszło mi w nawyk. Nie umiem tego nie robić..

Świetne! teksty zimoweslonce dodał komentarz: Świetne! do wpisu 20 października 2010
Dziękuję drogi autobusie  że... teksty

zimoweslonce dodano: 20 października 2010

Dziękuję drogi autobusie, że uciekłeś mi dzisiaj po szkole! :))

Mogłabym oddać wszystko  żeby... teksty

zimoweslonce dodano: 19 października 2010

Mogłabym oddać wszystko, żeby tylko Cię poznać, poczuć. Nie zrobiłoby mi różnicy to, gdybyś był pięknym, dostojnym, czarnym kocurem i polował na mnie - malutkiego, bezbronnego, szarego wróbla po czym zjadł. Liczyłoby się wtedy dla mnie tylko to, że choć przez chwilę przy Tobie byłam..

  Czuję  że znów będę się bać  .. teksty

zimoweslonce dodano: 18 października 2010

" Czuję, że znów będę się bać "..

Chciałem zreperować świat  A oto... teksty

zimoweslonce dodano: 18 października 2010

Chciałem zreperować świat A oto widzę, że sam Jestem jednym z tych cholernych drani i świń. - COMA

Moje życie byłoby podobne do snu... teksty

zimoweslonce dodano: 18 października 2010

Moje życie byłoby podobne do snu, który ostatnio mi się przyśnił, gdyby nie fakt, że zniknąłeś. Przyśniło mi się coś nierealnego. Skakałam po dachach, wysoko się odbijałam, latałam podziwiając przy tym piękne, barwne widoki i krajobrazy. Cudownie się czułam i wstałam wypoczęta jak nigdy mimo, że spałam bardzo krótko. Z Tobą moje życie byłoby takie same - piękne i kolorowe, ale jest to nierealne jak ten sen, bo Cię nie ma. . . gdybym znała chociaż Twoje imię..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV