głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Spokojnie mogę stwierdzić że Cię kocham i nienawidzę jednocześnie. A jest tak ponieważ wcale Ciebie nie znam ale tak mi namieszałeś w głowie że mogłabym przyjac

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Spokojnie mogę stwierdzić że Cię kocham i nienawidzę jednocześnie. A jest tak ponieważ wcale Ciebie nie znam ale tak mi namieszałeś w głowie że mogłabym przyjacioło
Spokojnie mogę stwierdzić  że Cię... teksty

zimoweslonce dodano: 29 października 2010

Spokojnie mogę stwierdzić, że Cię kocham i nienawidzę jednocześnie. A jest tak, ponieważ wcale Ciebie nie znam, ale tak mi namieszałeś w głowie, że mogłabym przyjaciołom opowiadać o Tobie bez przerwy przez 24h dziennie, a pisać jeszcze więcej. Gdybym tylko miała na to czas..

Wkradnij się do mojego domu przez... teksty

zimoweslonce dodano: 29 października 2010

Wkradnij się do mojego domu przez balkon i porwij mnie na cały weekend..

1 ...On mieszka w akademiku. Czas... teksty

zimoweslonce dodano: 28 października 2010

1\...On mieszka w akademiku. Czas wolny od wykładów i nauki zapełnia nie piciem i rozrywką z kolegami, lecz na oglądaniu zdjęcia jego ukochanej, które zrobił jej po kryjomu. Układa dialogi, jak mógłby ją poznać. Tęskni, chce już wrócić prędko do rodzinnego miasta. Obawia się, że ma ona swoją drugą połówkę. ...Ona robi wszystko, żeby dowiedzieć się czegoś o swoim ideale, który niespodziewanie zniknął z jej życia. Wspomina przeżyte z wielkimi emocjami chwile, gdy prawie się poznali. Kiedy przestała go widywać, żałowała, że nie wykorzystała szansy, gdy miała okazję. Pragnie, by cofnął się czas. Chce mieć ponowną szansą na poznanie go.. [cd poniżej]

2  ...On w tej chwili pisze do niej... teksty

zimoweslonce dodano: 28 października 2010

2\ ...On w tej chwili pisze do niej kolejny list, a ona ociera łzy swoimi dłońmi z zimnych policzków. Dziewczyna nie przeczyta tych listów, bo chłopakowi brakuje odwagi wysłać je do niej, a wie gdzie mieszka. Tyle razy mijał jej dom, gdy do niego wchodziła. Chowa je głęboko do szuflady. Ona tylko zastanawia się, jak zdobyć jego dane, szuka wspólnych znajomych. Na razie 2 miesiące bez skutku. Nie ma dnia, kiedy by o sobie nie myśleli. Często śnią o sobie. Boże, pozwól, aby ich drogi jeszcze raz się skrzyżowały..

 Palisz? Dlaczego o tym nie... teksty

zimoweslonce dodano: 28 października 2010

-Palisz? Dlaczego o tym nie wiedziałam? Jak możesz? Zachorujesz w wieku 50 lat i zostawisz mnie po 17 latach małżeństwa -swoją żonę. I dzieci, i rodziców... -Nie wymyślaj głupich bajek! -To nie bajka, tylko sytuacja z mojego życia. Dzięki wielkie. Właśnie usłyszałam od Ciebie, że moje życie jest głupie. Skoro tak uważasz, to pewnie nie chcesz w nim istnieć. Zgadza się? Żegnaj..

Obudziłam się dzisiaj 40 minut... teksty

zimoweslonce dodano: 27 października 2010

Obudziłam się dzisiaj 40 minut przed budzikiem. Było ciemno i cicho, więc zaczęłam myśleć o Tobie. Ten czas z pozoru wydaje się długi, ale minął mi bardzo szybko -tak jakby po trzech minutach zadzwonił budzik..

Wspaniałe..  : teksty zimoweslonce dodał komentarz: Wspaniałe.. (: do wpisu 27 października 2010
Powoli zbliża się okres  kiedy to... teksty

zimoweslonce dodano: 26 października 2010

Powoli zbliża się okres, kiedy to znów coraz częściej będę miała okazje Cię widywać..

Bywają momenty  kiedy przypominam... teksty

zimoweslonce dodano: 26 października 2010

Bywają momenty, kiedy przypominam sobie o tych cudownych chwilach. Twoja wyraźna postać, jakby to co zdarzyło się 3,5 miesiąca temu i jeszcze wcześniej, stopniowo - co tydzień, było wczoraj. Nigdy nie zapomnę. Nie chcę..

Czytam... super! teksty zimoweslonce dodał komentarz: Czytam... super! do wpisu 25 października 2010
  Jesienią też rozkwitają kwiaty  .. teksty

zimoweslonce dodano: 25 października 2010

" Jesienią też rozkwitają kwiaty "..

A kiedy obok Ciebie przechodzę... teksty

zimoweslonce dodano: 25 października 2010

A kiedy obok Ciebie przechodzę, myślisz sobie o mnie: smutna, interesująca, piękna, niedostępna, inteligentna. Za każdym razem, gdy patrzę w Twoje oczy, dostrzegam w nich coś nowego. Ich wyraz wszystko zdradza. Brakuje mi tylko głębokiego uczucia, żebyś nie myślał dłużej: niedostępna..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV