głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Czułam się fajnie gdy usłyszałam jak komentujesz mając przed sobą dwa podobne zdjęcia naszej klasy że na drugim bardziej się uśmiechnęłam.. np dzisiejszy u mnie

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Czułam się fajnie gdy usłyszałam jak komentujesz mając przed sobą dwa podobne zdjęcia naszej klasy że na drugim bardziej się uśmiechnęłam..
Czułam się fajnie  gdy usłyszałam... teksty

zimoweslonce dodano: 1 listopada 2010

Czułam się fajnie, gdy usłyszałam jak komentujesz, mając przed sobą dwa podobne zdjęcia naszej klasy, że na drugim bardziej się uśmiechnęłam..

np dzisiejszy u mnie taki będzie. nie jedyny i zapewne nie ostatni.    teksty zimoweslonce dodał komentarz: np dzisiejszy u mnie taki będzie. nie jedyny i zapewne nie ostatni. ;/ do wpisu 31 października 2010
Nie doczekam się żyjąc  żeby... teksty

zimoweslonce dodano: 31 października 2010

Nie doczekam się żyjąc, żeby stał się Moim..

  Znów łączy nas tęczy most  .. teksty

zimoweslonce dodano: 30 października 2010

" Znów łączy nas tęczy most "..

Spokojnie mogę stwierdzić  że Cię... teksty

zimoweslonce dodano: 29 października 2010

Spokojnie mogę stwierdzić, że Cię kocham i nienawidzę jednocześnie. A jest tak, ponieważ wcale Ciebie nie znam, ale tak mi namieszałeś w głowie, że mogłabym przyjaciołom opowiadać o Tobie bez przerwy przez 24h dziennie, a pisać jeszcze więcej. Gdybym tylko miała na to czas..

Wkradnij się do mojego domu przez... teksty

zimoweslonce dodano: 29 października 2010

Wkradnij się do mojego domu przez balkon i porwij mnie na cały weekend..

1 ...On mieszka w akademiku. Czas... teksty

zimoweslonce dodano: 28 października 2010

1\...On mieszka w akademiku. Czas wolny od wykładów i nauki zapełnia nie piciem i rozrywką z kolegami, lecz na oglądaniu zdjęcia jego ukochanej, które zrobił jej po kryjomu. Układa dialogi, jak mógłby ją poznać. Tęskni, chce już wrócić prędko do rodzinnego miasta. Obawia się, że ma ona swoją drugą połówkę. ...Ona robi wszystko, żeby dowiedzieć się czegoś o swoim ideale, który niespodziewanie zniknął z jej życia. Wspomina przeżyte z wielkimi emocjami chwile, gdy prawie się poznali. Kiedy przestała go widywać, żałowała, że nie wykorzystała szansy, gdy miała okazję. Pragnie, by cofnął się czas. Chce mieć ponowną szansą na poznanie go.. [cd poniżej]

2  ...On w tej chwili pisze do niej... teksty

zimoweslonce dodano: 28 października 2010

2\ ...On w tej chwili pisze do niej kolejny list, a ona ociera łzy swoimi dłońmi z zimnych policzków. Dziewczyna nie przeczyta tych listów, bo chłopakowi brakuje odwagi wysłać je do niej, a wie gdzie mieszka. Tyle razy mijał jej dom, gdy do niego wchodziła. Chowa je głęboko do szuflady. Ona tylko zastanawia się, jak zdobyć jego dane, szuka wspólnych znajomych. Na razie 2 miesiące bez skutku. Nie ma dnia, kiedy by o sobie nie myśleli. Często śnią o sobie. Boże, pozwól, aby ich drogi jeszcze raz się skrzyżowały..

 Palisz? Dlaczego o tym nie... teksty

zimoweslonce dodano: 28 października 2010

-Palisz? Dlaczego o tym nie wiedziałam? Jak możesz? Zachorujesz w wieku 50 lat i zostawisz mnie po 17 latach małżeństwa -swoją żonę. I dzieci, i rodziców... -Nie wymyślaj głupich bajek! -To nie bajka, tylko sytuacja z mojego życia. Dzięki wielkie. Właśnie usłyszałam od Ciebie, że moje życie jest głupie. Skoro tak uważasz, to pewnie nie chcesz w nim istnieć. Zgadza się? Żegnaj..

Obudziłam się dzisiaj 40 minut... teksty

zimoweslonce dodano: 27 października 2010

Obudziłam się dzisiaj 40 minut przed budzikiem. Było ciemno i cicho, więc zaczęłam myśleć o Tobie. Ten czas z pozoru wydaje się długi, ale minął mi bardzo szybko -tak jakby po trzech minutach zadzwonił budzik..

Wspaniałe..  : teksty zimoweslonce dodał komentarz: Wspaniałe.. (: do wpisu 27 października 2010
Powoli zbliża się okres  kiedy to... teksty

zimoweslonce dodano: 26 października 2010

Powoli zbliża się okres, kiedy to znów coraz częściej będę miała okazje Cię widywać..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV