głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mwhaha.xd Kiedy ludzie odchodzą od ciebie pozwól im odejść. Twoje przeznaczenie nigdy nie jest związane z tymi którzy cię opuszczają. I nie oznacza to że są złymi ludźmi.

mwhaha.xd

mwhaha.xd.moblo.pl
Kiedy ludzie odchodzą od ciebie pozwól im odejść. Twoje przeznaczenie nigdy nie jest związane z tymi którzy cię opuszczają. I nie oznacza to że są złymi ludźmi. Chodzi
Kiedy ludzie odchodzą od ciebie... teksty

mwhaha.xd dodano: 8 września 2018

Kiedy ludzie odchodzą od ciebie, pozwól im odejść. Twoje przeznaczenie nigdy nie jest związane z tymi, którzy cię opuszczają. I nie oznacza to, że są złymi ludźmi. Chodzi o to, że ich czas w twojej historii życia się skończył.

Słowa mają ogromną moc. Nawet... teksty

mwhaha.xd dodano: 8 września 2018

Słowa mają ogromną moc. Nawet jeśli nie dbamy, co mówią inni, zawsze jest w naszym życiu ktoś, kto kilkoma słowami może nas uratować lub zniszczyć.

Wszyscy popełniamy błędy i wszyscy... teksty

mwhaha.xd dodano: 8 września 2018

Wszyscy popełniamy błędy i wszyscy bez wyjątku pragniemy tego, czego nie możemy mieć. Czegoś albo kogoś… Zawsze.

Przyjdź do mnie rano wproś się pod... teksty

mwhaha.xd dodano: 8 września 2018

Przyjdź do mnie rano wproś się pod kołdrę i lecz dotykiem. Zatrute rany, myśli krwotoki opatrz językiem. Potem tul mocno, wyciśnij lata kiedy cię ze mną tutaj nie było, kiedy szłam sama przez miasto widmo, które się na mnie z hukiem waliło. Pozwól zapomnieć, że wszyscy umrzemy, że świat się kończy, że nic nie wiemy. Powiedz: nie musisz jestem rozumiem. Nic piękniejszego wymyślić nie umiem.

Nie wchodzi się dwa razy do tej... teksty

mwhaha.xd dodano: 8 września 2018

Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Z drugiej jednak strony rzeka nigdy nie jest ta sama, zmienia się podobnie jak ludzie. Zawsze istnieje ryzyko utonięcia, ale czy nie warto wejść drugi raz nawet do tej wody, w której kiedyś się podtopiliśmy? Oczywiście nie po to, żeby utonąć, ale żeby udowodnić sobie, że umiemy pływać.

Przyszedł czas gdy ludziom ciężej... teksty

mwhaha.xd dodano: 8 września 2018

Przyszedł czas gdy ludziom ciężej wstaje się z łóżka z rana, gdy cienie pod oczami robią się większe, a w dłoniach trzymamy ciepłą herbatę jadąc pociągiem w jedną stronę. Przyszedł czas, gdy wydaje się że wszystko wolniej płynie, stoi w miejscu i brak nam chęci. Przyszła jesień.

Oto co mogę powiedzieć o poczuciu... teksty

mwhaha.xd dodano: 8 września 2018

Oto co mogę powiedzieć o poczuciu straty: z czasem wcale się nie zmniejsza. Po prostu człowiek w pewien sposób się do niego przyzwyczaja. Nigdy nie przestaniemy tęsknić za tymi, którzy odeszli. Jak na coś, czego już nie ma, uczucie to waży naprawdę sporo.

Są takie dni  które zaczynają się... teksty

mwhaha.xd dodano: 8 września 2018

Są takie dni, które zaczynają się całkiem dobrze, a potem z każdą minutą jest coraz gorzej.

Życie składa się z czekania. Czy... teksty

mwhaha.xd dodano: 8 września 2018

Życie składa się z czekania. Czy raczej może serii mniejszych i większych czekań. Czeka się bezustannie na coś lub na kogoś. Czasami niecierpliwie, niekiedy z lękiem. Bywa, że nawet nieświadomie.

  Uważasz  że istnieje coś takiego... teksty

mwhaha.xd dodano: 8 września 2018

- Uważasz, że istnieje coś takiego jak idealny dzień? - Co takiego? - Idealny dzień. Od rana do nocy. Kiedy nie dzieje się nic okropnego, smutnego ani zwyczajnego. Uważasz, że to możliwe? - Nie wiem. - A przeżyłaś taki dzień? - Nie - Ja też nie. Ale nadal go szukam.

To nieprawda  że najlepiej pamięta... teksty

mwhaha.xd dodano: 8 września 2018

To nieprawda, że najlepiej pamięta się pierwszy pocałunek. Najlepiej pamięta się ten z człowiekiem, którego najbardziej się kochało.

Nie marnuj życia na to  co nie... teksty

mwhaha.xd dodano: 8 września 2018

Nie marnuj życia na to, co nie sprawia ci przyjemności. Co jest kulą u nogi i kulą u serca. Na ludzi, którzy mają wieczne pretensje, zanieczyszczają Twoje myśli, trują krew. Życie jest tylko jedno, dlatego rób to, co kochasz i uważaj, aby tego nie przegapić.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 101 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć