Zaloguj/zarejestruj się, aby przeglądać wpisy Twoich znajomych.
 |
|
Słuchacie internetowe radio mafia gryzonia? Warto słuchać warto zaglądać wspaniali ludzie wspaniali prezenterzy - lusia, kuku, Amelka, snapi, Gosiaczek, Andrzej, Omar, słodziak i inni - xat.com/mafiagryzonia
|
|
 |
|
Ostatecznie nie tęsknimy najbardziej za ludźmi..... tęsknimy za tymi wersjami siebie, które potrafili z nas wydobyć....Ale są takie osoby, które odchodzą z naszego życia lecz na zawsze pozostawiają ślad w kształcie światła....i nawet kiedy ich twarze stają się mgłą to jak pięknie było istnieć w ich obecności...
|
|
 |
|
Pewnych słów nie da się cofnąć, pewnych drzwi nie da się otworzyć ponownie.
Wyszedłęś z naszego świata, jego już nie ma. Są słowa i miłość w sercu i niech tak zostanie. Ja chce już tylko spokoju , spokoju dla siebie. Kiedy zrozumiesz że jesteś najważniejsza wszystko będzie dobrze.
|
|
 |
|
polecam radio mafia gryzonia ---- xat.com/mafiagryzonia
|
|
 |
|
Dziś wieczorem jestem na czacie radia mafia gryzonia - 21:oo ----- xat.com/mafiagryzonia ---- jeżeli macie ochotę dziś ze mną pogadać
|
|
 |
|
Mógłbym pisać, ogłaszać, tłumaczyć, że już w życiu nie kieruję się pragnieniem, że umysł panuje nad sercem, nad oczami, nad ciałem, ale wiem, że kiedy staniesz przede mną wciąż wszytko jest możliwe. Dlatego trzymam się moich utartych ścieżek i nie skręcam w twoją stronę kiedy coś w środku mi każe.
|
|
 |
|
Nie pytaj mnie nigdy, czy jeszcze Cię kocham. Oddałabym wszystko, by odbić się w oczach - Twoich oczach.
|
|
 |
|
Moje utwory widzę wam się podobają - to mnie cieszy i mitywuje do dalszej mojej pasji i pracy - dziękuję wszystkim fanom za to że jesteście....
|
|
Zaloguj/zarejestruj się, aby zobaczyć swoje wpisy
|
|