głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_love Ty może nawet o tym nie wiesz...kiedy śpisz to mnie całujesz... Robert Janowski i Katarzyna Skrzynecka Ten którego kocham just love. O wow! Rzeczywiście się zd

just_love

just_love.moblo.pl
Ty może nawet o tym nie wiesz...kiedy śpisz to mnie całujesz... Robert Janowski i Katarzyna Skrzynecka Ten którego kocham just love.
 Ty może nawet o tym nie... teksty

just_love dodano: 29 kwietnia 2019

"Ty może nawet o tym nie wiesz...kiedy śpisz, to mnie całujesz..." - Robert Janowski i Katarzyna Skrzynecka "Ten, którego kocham" /just_love.

O wow! Rzeczywiście się zdziwiłam. Masz rację  nie mogłaś tego wiedzieć. Nie mniej jednak napisałam to dobre 8 lat temu i tak się rozniosło...chyba czas walczyć o prawa autorskie :D :D  Dziękuję za docenienie. Pozdrawiam teksty just_love dodał komentarz: O wow! Rzeczywiście się zdziwiłam. Masz rację, nie mogłaś tego wiedzieć. Nie mniej jednak napisałam to dobre 8 lat temu i tak się rozniosło...chyba czas walczyć o prawa autorskie :D :D Dziękuję za docenienie. Pozdrawiam do wpisu 14 marca 2019
Usypiał ją strach  pod policzek... teksty

just_love dodano: 14 marca 2019

Usypiał ją strach, pod policzek się kładł. Dniem gnał ją przez świat, nocą ziewał jej w twarz. /just_love

Podpisuj nie swoje teksty. Ten jest mój. teksty just_love dodał komentarz: Podpisuj nie swoje teksty. Ten jest mój. do wpisu 13 marca 2019
Przestałam już. Spokój dałam... teksty

just_love dodano: 7 marca 2019

Przestałam już. Spokój dałam sobie z próbą udowodnienia Tobie, że warto byś spojrzenie głębokie, prawdziwe, na mnie położył, jak ciepły koc. Dość już tych prób żałosnych, tych chwil, które ostatki mnie samej zabierają mnie właśnie! Nie czuję potrzeby, byś chciał, już wolny jesteś jak wiatr! Dziś wnoszę o wolność, o śmiech w stronę gwiazd! /just_love.

Znalazłam siebie. Zgadnij..... teksty

just_love dodano: 7 marca 2019

Znalazłam siebie. Zgadnij.. znalazłam siebie w jakiejś matni. Tam leżałam, w tym barłogu, jak zmieciony pod dywany śmieć. Tam znalazłam siebie, osobę, ciało, dziewczynę. Nieduża była, drobna taka jak pyłu drobina, strach dotknąć... rozpadnie się, zostanie? Tak znalazłam ją. Wiem gdzie jest, widzę ją codziennie, w oczy mi patrzy. Znalazłam zgubę, czy ona odnajdzie mnie? /just_love.

Dlaczego kolejny raz upada ta... teksty

just_love dodano: 7 marca 2019

Dlaczego kolejny raz upada ta nadzieja? Dlaczego pytam? Tak byłam jej wierna.. Ta chwila, ta bardzo pierwsza chwila, powala na ziemię. Obrywam garściami, wcale nie wygrywam. Co powiesz? Uważam, że każdy Twój argument upadkiem swoim obalę. Tak - właśnie patrzysz, jak człowiek się poddaje. /just_love.

Przyjdź. Zaparzę Tobie gorącą... teksty

just_love dodano: 7 marca 2019

Przyjdź. Zaparzę Tobie gorącą herbatę, będzie to ta ostatnia w te zimne jeszcze, marcowe dni... Będziesz patrzył na mnie, uśmiechał się będziesz i gorąc poparzy Ci usta. Ukojenie Twoim wargom oddam. Powiemy sobie zdania miłe, końca nie będzie tej słodyczy. Przyjdź, tym razem moim wargom miodu kroplę oddasz... /just_love.

REAL EYES REALIZE REAL LIES  unknown teksty

just_love dodano: 28 luty 2019

REAL EYES REALIZE REAL LIES /unknown

Zachłanny jest ten strach na każdą... teksty

just_love dodano: 28 luty 2019

Zachłanny jest ten strach na każdą chwile, każdy ruch. Nie umiem przez to trwać, nie umiem wydobyć słów.. Mam w sobie trwogi znak. Nigdy nie idź za mną - będziesz już zawsze się bał. /just_love.

Będę iść ciągle  i będę kroki... teksty

just_love dodano: 24 luty 2019

Będę iść ciągle, i będę kroki stawiać, choćby bokiem, będe szlaki przecierać, nie będę tej drogi odkładać na potem. Nie zobaczysz mnie już, Tobie pierwszemu zniknę za rogiem. /just_love

Jesteś obok mnie  oczy zwrócone w... teksty

just_love dodano: 23 luty 2019

Jesteś obok mnie, oczy zwrócone w inną stronę niezmiennie... Widzę te dawne chwile, kiedy szukasz mnie wzrokiem, dłonią po omacku chcesz dotknąć, byle tylko poczuć...Podnoszę dłoń, czujesz moje palce na skroni i wiesz już...nie mogę się przed tym obronić. Miłość uwłacza trochę, nie sądzisz? Tej nocy serce swoje sponiewieram, następnej mi o tym przypomnisz. /just_love.

Poprzednia
1
2 3 4 5 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV