głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_love Mróz mi pomocą dziś. Każda tęsknota w dzikim lodzie. Moja pamięć drzwi spusty dwa zmroziła. Lód znienawidzony w sercu moim miejsce ma. A wspomnienia w kry płyną

just_love

just_love.moblo.pl
Mróz mi pomocą dziś. Każda tęsknota w dzikim lodzie. Moja pamięć drzwi spusty dwa zmroziła. Lód znienawidzony w sercu moim miejsce ma. A wspomnienia w kry płynące zam
Mróz mi pomocą dziś. Każda... teksty

just_love dodano: 1 tydzień temu

Mróz mi pomocą dziś. Każda tęsknota w dzikim lodzie. Moja pamięć drzwi spusty dwa zmroziła. Lód, znienawidzony, w sercu moim miejsce ma. A wspomnienia w kry płynące zamieniam. Dziś tej zimy się nie boję, choć tak ciepłe dłonie masz. /just_love

Można płakać tak po prostu? Do... teksty

just_love dodano: 1 tydzień temu

Można płakać tak po prostu? Do takich łez można się przyzwyczaić? To jakby noc przemokła i dlatego była tak ciężka. /just_love.

Nie pozwól mi być źle zrozumianą.... teksty

just_love dodano: 1 tydzień temu

Nie pozwól mi być źle zrozumianą. Jak Nina Simone proszę, żeby Najwyższy nie pozwolił mi być źle rozumianą. Bo życie nie jest bajką, którą tworzysz. Gorzej... Nie grasz w niej, to nie historia z happy endem. Może rozumiesz teraz. Jesteś tylko duszą, której intencje są dobre, ostrożne, pełne radości i ciężko je unieść. Jesteś tylko duszą, której intencje są dobre... A mówią, że piekło nimi usłane. Płonę grzechem więc. /just_love.

Widziałam przecież uśmiechy... teksty

just_love dodano: 1 tydzień temu

Widziałam przecież uśmiechy krótkie, spojrzenia puste...Wciąż przeraża mnie fakt, że mógł zatrzymać świat. Mój - cholera, najważniejszy! - świat. Czy kiedyś przestanę się bać? /just_love.

We mnie granica. Tak cienka  jakby... teksty

just_love dodano: 1 tydzień temu

We mnie granica. Tak cienka, jakby podmuch prosty ją zatrzeć mógł. Pora już na mnie, mogę wylać na nią znane morze. Niech tonie znaczony czas, sól w jedno go zgra. Ja pogodzę się, że świta, że świat nie rejestruje strat. Zbyt długo w pamięci trwałam. Żyję, przetrwałam, przeżyłam. Gotowa, start! /just_love.

Jest długa zima w kątach miasta  na... teksty

just_love dodano: 1 tydzień temu

Jest długa zima w kątach miasta, na ulicach i w smutnych jego brzaskach, o zachodzie zima. Przyszła zaraz po najdłuższym roku. Może się trochę spóźniła, trochę złe czasy wybrała, ledwo znajduje dla siebie miejsca. Szczęściarze znajdują topniejące lody, kry oderwane od lodowatych serc. Jak głupiec, szczęściarz, szaleniec, któremu serce topnieje, wybieraj nadzieję. Zawsze, zanim do końca się zgubisz i zamarzniesz bez żaru. Zanim chłód wiarę zabierze, Ty bądź jak szaleniec. Umieraj dla słońca. Można spalić się w najbardziej srogim mrozie. /just_love.

Ulice Twoje  Twoje przystanki i Twoje... teksty

just_love dodano: 18 grudnia 2020

Ulice Twoje, Twoje przystanki i Twoje minuty na rozkładach. Moje kroki po tych samych śladach, moje deja-vu, moje przerażenia, których imiona noszą każde poranki. Wracam. Wieczory są jak choroba. Syrop wjazd. /just_love.

Ja tutaj  nocą  nie mogę spać.... teksty

just_love dodano: 15 grudnia 2020

Ja tutaj, nocą, nie mogę spać. Tobie wtedy zmienia się rozumienia czas. Budzisz się, ćpasz, czekasz na Słońca podejście. I złodziejem naszych szans jesteś, ale nie nazwę Cię tak, bo życie oddałam Tobie właśnie, i tylko, ja. /just_love.

 Nie dbam już!   Krzyczy i głos jej... teksty

just_love dodano: 15 grudnia 2020

"Nie dbam już! " Krzyczy i głos jej przeraźliwie drga. Przecież nie wysłucha jej, nawet gdyby świat też wrzaskiem grzmiał. On ma w rękawie całą talię kart. Nie wie, że ona to as. Więc patrzy jak łka. Myśli, że Joker zdobył świat. /just_love.

Oczy moje miałeś na własność... teksty

just_love dodano: 15 grudnia 2020

Oczy moje miałeś na własność przecież. Spojrzenia mi kradłeś, jakby Twoimi były. Wiem, że wiesz. Wiem, że tak spoglądać chcesz. Wybacz, nie popatrzę już tak. Przyglądaj się temu pustkowiu sam. /just_love.

2020   kończ waść  wstydu... teksty

just_love dodano: 10 grudnia 2020

2020 - kończ waść, wstydu oszczędź. Strzępy ludzkich zachowań na potęgę zawalają ulice, w śmieciach nie mieszczą się już kartony bzdurnych zachowań. Między blokami zgubiły się odruchy dobre i szczere, gonią się dramaty milowymi krokami, gardła spłukane wyją z niemocy każdego ranka, nocą spływa na wszystkich tragedii trzask, a później cisza i tępe oczy wpatrzone w zegary. Niech mija ten czas. Pójdź, odejdź, nie wracaj. /just_love.

Teraz już tylko niebo oczom moim... teksty

just_love dodano: 10 grudnia 2020

Teraz już tylko niebo oczom moim sprzyja. Jakby gwiazdy konstelacją nadzieję mi pisały. Bo wszędzie indziej zima, skóra i myśl chłodem się stały. Każda pora roku wydaje się być nami. Kąt każdy, bruk i ulica. Tylko niebo inne jest, nowe i ciche. Przy Tobie spojrzenia moje w przepaść spadały. Tylko ciemność znały, kładąc się pod Twoimi stopami. Dziś nadzieję mi gwiazdy w oczach odbijają. Wszystkie moje spojrzenia drogą mleczną się stały. Usta moje z uśmiechem wreszcie się spotkały. Oczy moje niebem. Dziękować nie będę. /just_love

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 9 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV