głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_love Dzień kończyły krzyki mew nad wodą mętną. Chciałam krzyczeć z nimi. Dzień zaczynał pisk ptaków godziną piękną nie chciałam zaczynać z nimi. Żadna woda nie obmył

just_love

just_love.moblo.pl
Dzień kończyły krzyki mew nad wodą mętną. Chciałam krzyczeć z nimi. Dzień zaczynał pisk ptaków godziną piękną nie chciałam zaczynać z nimi. Żadna woda nie obmyła moich
Dzień kończyły krzyki mew nad... teksty

just_love dodano: 16 kwietnia 2021

Dzień kończyły krzyki mew nad wodą mętną. Chciałam krzyczeć z nimi. Dzień zaczynał pisk ptaków godziną piękną, nie chciałam zaczynać z nimi. Żadna woda nie obmyła moich ran, żaden piasek nie zakopał strat. Stoję tam, gdzie stałam. Odrobinę większa, silniejsza, mniej niestała. Dziś nie zdrapię ran. Dziś na nich będę stała. Ptakom i mewom będę śpiewała. One mi. /just_love

Mój najpiękniejszy bólu   wejdź... teksty

just_love dodano: 4 marca 2021

Mój najpiękniejszy bólu - wejdź, rozgościć się możesz. I tak nigdy nie odszedłeś, tylko znikasz czasem. Wejdź! Spal mnie, całuj mnie, rań. Tylko rozgość się, zostań. Bez Ciebie przeraża mnie spokój. Nie przyzwyczaiłeś mnie do zmian. /just_love.

Mam wrażenie  że nigdy stąd nie odeszłam :  teksty just_love dodał komentarz: Mam wrażenie, że nigdy stąd nie odeszłam :) do wpisu 12 luty 2021
Nic po sobie nie zostawiłeś. Tylko... teksty

just_love dodano: 28 stycznia 2021

Nic po sobie nie zostawiłeś. Tylko ja, jakbym w Tobie została. Niczego nie mam, żadnych zdjęć, podarków drobnych, uschniętych róż. Myśl jedna, tylko jedna, kiedy myślę o Tobie. Że mnie zniszczyłeś. Niczego więcej po Tobie nie mam, oprócz tej myśli jedynej. /just_love.

Mróz mi pomocą dziś. Każda... teksty

just_love dodano: 19 stycznia 2021

Mróz mi pomocą dziś. Każda tęsknota w dzikim lodzie. Moja pamięć drzwi spusty dwa zmroziła. Lód, znienawidzony, w sercu moim miejsce ma. A wspomnienia w kry płynące zamieniam. Dziś tej zimy się nie boję, choć tak ciepłe dłonie masz. /just_love

Można płakać tak po prostu? Do... teksty

just_love dodano: 19 stycznia 2021

Można płakać tak po prostu? Do takich łez można się przyzwyczaić? To jakby noc przemokła i dlatego była tak ciężka. /just_love.

Jest długa zima w kątach miasta  na... teksty

just_love dodano: 14 stycznia 2021

Jest długa zima w kątach miasta, na ulicach i w smutnych jego brzaskach, o zachodzie zima. Przyszła zaraz po najdłuższym roku. Może się trochę spóźniła, trochę złe czasy wybrała, ledwo znajduje dla siebie miejsca. Szczęściarze znajdują topniejące lody, kry oderwane od lodowatych serc. Jak głupiec, szczęściarz, szaleniec, któremu serce topnieje, wybieraj nadzieję. Zawsze, zanim do końca się zgubisz i zamarzniesz bez żaru. Zanim chłód wiarę zabierze, Ty bądź jak szaleniec. Umieraj dla słońca. Można spalić się w najbardziej srogim mrozie. /just_love.

Ulice Twoje  Twoje przystanki i Twoje... teksty

just_love dodano: 18 grudnia 2020

Ulice Twoje, Twoje przystanki i Twoje minuty na rozkładach. Moje kroki po tych samych śladach, moje deja-vu, moje przerażenia, których imiona noszą każde poranki. Wracam. Wieczory są jak choroba. Syrop wjazd. /just_love.

Ja tutaj  nocą  nie mogę spać.... teksty

just_love dodano: 15 grudnia 2020

Ja tutaj, nocą, nie mogę spać. Tobie wtedy zmienia się rozumienia czas. Budzisz się, ćpasz, czekasz na Słońca podejście. I złodziejem naszych szans jesteś, ale nie nazwę Cię tak, bo życie oddałam Tobie właśnie, i tylko, ja. /just_love.

 Nie dbam już!   Krzyczy i głos jej... teksty

just_love dodano: 15 grudnia 2020

"Nie dbam już! " Krzyczy i głos jej przeraźliwie drga. Przecież nie wysłucha jej, nawet gdyby świat też wrzaskiem grzmiał. On ma w rękawie całą talię kart. Nie wie, że ona to as. Więc patrzy jak łka. Myśli, że Joker zdobył świat. /just_love.

Oczy moje miałeś na własność... teksty

just_love dodano: 15 grudnia 2020

Oczy moje miałeś na własność przecież. Spojrzenia mi kradłeś, jakby Twoimi były. Wiem, że wiesz. Wiem, że tak spoglądać chcesz. Wybacz, nie popatrzę już tak. Przyglądaj się temu pustkowiu sam. /just_love.

2020   kończ waść  wstydu... teksty

just_love dodano: 10 grudnia 2020

2020 - kończ waść, wstydu oszczędź. Strzępy ludzkich zachowań na potęgę zawalają ulice, w śmieciach nie mieszczą się już kartony bzdurnych zachowań. Między blokami zgubiły się odruchy dobre i szczere, gonią się dramaty milowymi krokami, gardła spłukane wyją z niemocy każdego ranka, nocą spływa na wszystkich tragedii trzask, a później cisza i tępe oczy wpatrzone w zegary. Niech mija ten czas. Pójdź, odejdź, nie wracaj. /just_love.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 9 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV