głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rapwciaga Mijają minuty godziny czy tygodnie. Z każda chwila czuje bardziej ulotna jak ulotka po ketanolu lub po jakiś innych prochach. Cholernie jest mi brak wieczorów s

rapwciaga

rapwciaga.moblo.pl
Mijają minuty godziny czy tygodnie. Z każda chwila czuje bardziej ulotna jak ulotka po ketanolu lub po jakiś innych prochach. Cholernie jest mi brak wieczorów spędzan
Mijają minuty  godziny czy tygodnie.... teksty

rapwciaga dodano: 5 dni temu

Mijają minuty, godziny czy tygodnie. Z każda chwila czuje bardziej ulotna jak ulotka po ketanolu lub po jakiś innych prochach. Cholernie jest mi brak wieczorów spędzanych z Tobą. Za czym najbardziej tęsknie? Tęsknie za tym momentem gdy leżeliśmy na kanapie wspólnie przytuleni, oglądając małego księcia. Popłakałeś się, bo zdałes sobie sprawę, że jesteśmy dla siebie wszystkim. Jednak udało Ci się zniszczyć, mimo wszystko wciąż Cię kurwa kocham i każdego jebanego dnia mocniej tęsknie.

Mimo iż nie jesteśmy razem  nie... teksty

rapwciaga dodano: 1 tydzień temu

Mimo iż nie jesteśmy razem, nie wiem nawet czy traktowałeś mnie na tyle poważnie. Boje się, że byłeś ostatnia miłością mojego życia. Tęsknie za tym gdy spaliśmy razem a Ty mocniej mnie przytulałeś. Nie spędziliśmy ze sobą dużo czasu, ale czułam, wciąż czuję, że jesteś jedyny.

Jestem ciekawa gdzie teraz jesteś... teksty

rapwciaga dodano: 28 kwietnia 2019

Jestem ciekawa gdzie teraz jesteś, co robisz aczkolwiek przede wszystkim jak się czujesz. Czy wszystkie porządku? Mimo iż, mało się znamy. Jestem ciekawa, czy siedzisz ze swoją nową dziewczyna czy z kumplami, sam. Chciałam bym któregoś dnia, widzieć albo dostać wiadomość jakakolwiek od Ciebie, że tęsknisz za mną, wciąż Ci zależy i chcesz by było jak dawniej. Wciąż mi zależy, wciąż Cię kocham całym sercem, cholernie boli tęsknota za Tobą. Czuje jak każdego cholernego dnia, tęsknota mi wyżera serce, dusze czy mnie po prostu. Wyżera mnie a po sobie zostawia ślady pustki, nie chce tego. Tęsknie za Tobą, każdego cholernego dnia.

„ nie jesteś kobieta na 5 minut... teksty

rapwciaga dodano: 16 kwietnia 2019

„ nie jesteś kobieta na 5 minut tylko na dłużej „

zastanawiam się czasem czy nie... teksty

rapwciaga dodano: 16 kwietnia 2019

zastanawiam się czasem czy nie możesz spać po nocach z tęsknoty za mną, co noc myśle. czy po każdej naszej kłótni walisz pięścią w ścianę? bo wiesz, że spieprzyłeś. zastanawiam się co czujesz gdy za każdym razem rozmawiamy albo co myślisz. tęsknie za moim chłopcem, który był waleczny.

miło widzieć  że ktoś ze starego mogła Wciąż jest teksty rapwciaga dodał komentarz: miło widzieć, że ktoś ze starego mogła Wciąż jest do wpisu 16 kwietnia 2019
Chcę o 3 nad ranem dostać... teksty

rapwciaga dodano: 15 kwietnia 2019

Chcę o 3 nad ranem dostać wiadomość od ciebie, że nie możesz zasnąć, bo myślisz o mnie.

jest świeżo po dwudziestej czwartek... teksty

rapwciaga dodano: 8 kwietnia 2019

jest świeżo po dwudziestej czwartek, stoję na balkonie kończąc paczkę szlugow. zastanawiam się gdzie się podziały te cholerne obietnice, które mi tak składałeś. gdzie podział się ten żar, chemia, która była między nami. chyba wyjechały na wakacje.

https:  brudnopisuczuc.home.blog... teksty

rapwciaga dodano: 16 marca 2019

https://brudnopisuczuc.home.blog zapraszam .

jest godzina  zaledwie po piątej  a... teksty

rapwciaga dodano: 4 marca 2019

jest godzina zaledwie po piątej, a moje wciąż myśli krążą wokół Ciebie, moja miłość do Ciebie jest cholernie tak silna. jak dwa węzły harcerskie

dobre pytanie  nie sądzisz? teksty rapwciaga dodał komentarz: dobre pytanie, nie sądzisz? do wpisu 4 marca 2019
chciałam bym wiedzieć czy tęsknisz... teksty

rapwciaga dodano: 3 marca 2019

chciałam bym wiedzieć czy tęsknisz za mną, czy wciąż po tym wszystkim Ci zależy. czy wciąż jestem tą jedyną czy tylko przyjacielem.

Poprzednia
1
2 3 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV