głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rapwciaga ubrania są przesiąknięte dymem tytoniowym alkohol się wciąż wlewa w organizm łącząc z krwiobiegiem. gdzieś moje ciało tańczy zgubiłam się. jestem tylko zagubion

rapwciaga

rapwciaga.moblo.pl
ubrania są przesiąknięte dymem tytoniowym alkohol się wciąż wlewa w organizm łącząc z krwiobiegiem. gdzieś moje ciało tańczy zgubiłam się. jestem tylko zagubionym cz
ubrania są przesiąknięte dymem... teksty

rapwciaga dodano: 5 dni temu

ubrania są przesiąknięte dymem tytoniowym, alkohol się wciąż wlewa w organizm łącząc z krwiobiegiem. gdzieś moje ciało tańczy, zgubiłam się. jestem tylko zagubionym człowiekiem, który szuka powrotu do domu.

Brakuje mi tego uczucia gdy razem... teksty

rapwciaga dodano: 14 grudnia 2019

Brakuje mi tego uczucia gdy razem usypialiśmy, moje serce wciąż tęskni za Tobą. Brak mi tego uczucia gdy wspólnie budowaliśmy naszą przyszłość. Nigdy bym nie pomyślała, że nasza relacja w ten sposób się potoczy. Zawsze będę na jakiś sposób Cię kochać, zawsze.

Jak zapamiętałam swoją pierwszą... teksty

rapwciaga dodano: 10 października 2019

Jak zapamiętałam swoją pierwszą miłość? Osobę, która każdego dnia była powodem mojego szczęścia? Była moim cholernym powodem do bycia lepszym człowiekiem, powodem do mego szczęścia? Cholernie mi brakuje tego uczucia gdzie wystarczyło, że przytulałeś mnie a ja po prostu jak najzwyklej na świecie bezpieczna. Zawsze mi powtarzałeś, że nie jestem na krótko tylko zawsze. Pamiętasz o gwiazdach których Ci mówiłam? Wciąż stoję i patrzę w nie. Stojąc, paląc papierosa których tak bardzo nienawidziłeś. Nienawidziłeś widoku gdy sobie wyniszczam płuca, zawsze mnie bawiło gdy dopowiadałeś „ ale i tak seksownie palisz. „ Po prostu cholernie tęsknie za Tobą.

Kiedyś dorośniemy do pewnych spraw... teksty

rapwciaga dodano: 17 września 2019

Kiedyś dorośniemy do pewnych spraw, dorośniemy oboje do pewnych decyzji. Kiedy oboje to zrozumiemy gdzie oboje błędy popełniliśmy będzie za późno. Zrozumiemy gdzie błędy zrobiliśmy, może sam akurat uświadomisz, może ktoś inny? Przysięgaliśmy oboje sobie coś, pozostaniemy sobie na zawsze bratnimi duszami gdy nie będziemy mieli siebie. Ale to zawsze pozostanie, bo część nas. Zawsze będzie.

Nie wiem ile to już czasu minęło... teksty

rapwciaga dodano: 12 września 2019

Nie wiem ile to już czasu minęło ale możliwe, że właśnie to czytasz. Chciałam bym żebyś wiedział, że mimo to co nas poróżniło. Tęsknie, za Twym dotykiem.

Uwielbiałam siadać w naszym... teksty

rapwciaga dodano: 20 sierpnia 2019

Uwielbiałam siadać w naszym mieszkaniu na oknie, obserwować jak Twoja klatka się unosi podczas gdy śpisz. Kochałam obserwować Twój błogi stan, jak śpisz nie mając świadomości ile niebezpieczeństwa czeka Ciebie na tym świecie. Wyglądasz tak na niewinnego, bezbronnego. Chciałam bym żebym była tą Twoją cholerną ostoją, tym pieprzonym rajem na ziemii.

Będzie to już ostatnia wiadomość... teksty

rapwciaga dodano: 12 sierpnia 2019

Będzie to już ostatnia wiadomość do Ciebie, byłeś moja taką pierwszą miłością, ulotna jak kawałek papieru. Byłeś dla mnie wszystkim, byłeś mym tlenem. Moim sercem, mną tak po prostu. Cholernie mi brakuje tego uczucia, że na sam Twój widok się samoistnie uśmiechałam. Cholernie brak mi Twoich ust, rąk. Kurwa, Ciebie. Cholernie tęsknie, uwielbiałam budzić się przed Tobą i oglądać jak śpisz lub przebudzic na chwile się w nocy bo mnie mocniej przytulałeś, bo coś złego Ci się śniło. Kochałam Ci robić śniadania później Cię budzić pocałunkami. Może kiedyś przeczytasz to i zatęsknisz, życzę Ci dobrze. Mam nadzieję, że znajdziesz tą jedyną dziewczynę za która będziesz w stanie oddać siebie. Kocham Cię Słońce, zawsze będę. Twoja.

Mimo iż minęło kilka tygodni  mimo... teksty

rapwciaga dodano: 29 czerwca 2019

Mimo iż minęło kilka tygodni, mimo iż minęło kilkanaście godzin, minut. Wciąż cholernie tęsknie. Tęsknie za Twoim dotykiem, za Twoim głosem. Za Tobą. Dlaczego mam wrażenie, że już nigdy nikogo jie pokocham tak mocno tak jak Ciebie?

siedziałam na balkonie  wtulona w... teksty

rapwciaga dodano: 24 czerwca 2019

siedziałam na balkonie, wtulona w wspomnienia. jest świeżo po 3 w nocy, z każdym zaciągnięciem z nadzieją, że wypale w sobie pustkę. żeby móc przestać czuć pusta przestrzeń, żeby móc przestać tęsknić za Tobą. może kiedyś przypomnisz sobie, że coś zostało u Ciebie? jeśli tak, to proszę odeślij to do mnie.

Kolejna noc bez Ciebie  może i... teksty

rapwciaga dodano: 29 maja 2019

Kolejna noc bez Ciebie, może i lepiej. Przynajmniej wiem kim jestem, dzięki.

Mijają minuty  godziny czy tygodnie.... teksty

rapwciaga dodano: 21 maja 2019

Mijają minuty, godziny czy tygodnie. Z każda chwila czuje bardziej ulotna jak ulotka po ketanolu lub po jakiś innych prochach. Cholernie jest mi brak wieczorów spędzanych z Tobą. Za czym najbardziej tęsknie? Tęsknie za tym momentem gdy leżeliśmy na kanapie wspólnie przytuleni, oglądając małego księcia. Popłakałeś się, bo zdałes sobie sprawę, że jesteśmy dla siebie wszystkim. Jednak udało Ci się zniszczyć, mimo wszystko wciąż Cię kurwa kocham i każdego jebanego dnia mocniej tęsknie.

Mimo iż nie jesteśmy razem  nie... teksty

rapwciaga dodano: 15 maja 2019

Mimo iż nie jesteśmy razem, nie wiem nawet czy traktowałeś mnie na tyle poważnie. Boje się, że byłeś ostatnia miłością mojego życia. Tęsknie za tym gdy spaliśmy razem a Ty mocniej mnie przytulałeś. Nie spędziliśmy ze sobą dużo czasu, ale czułam, wciąż czuję, że jesteś jedyny.

Poprzednia
1
2 3 4 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV