głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rapwciaga Kiedyś dorośniemy do pewnych spraw dorośniemy oboje do pewnych decyzji. Kiedy oboje to zrozumiemy gdzie oboje błędy popełniliśmy będzie za późno. Zrozumiemy gdz

rapwciaga

rapwciaga.moblo.pl
Kiedyś dorośniemy do pewnych spraw dorośniemy oboje do pewnych decyzji. Kiedy oboje to zrozumiemy gdzie oboje błędy popełniliśmy będzie za późno. Zrozumiemy gdzie błę
Kiedyś dorośniemy do pewnych spraw... teksty

rapwciaga dodano: 4 dni temu

Kiedyś dorośniemy do pewnych spraw, dorośniemy oboje do pewnych decyzji. Kiedy oboje to zrozumiemy gdzie oboje błędy popełniliśmy będzie za późno. Zrozumiemy gdzie błędy zrobiliśmy, może sam akurat uświadomisz, może ktoś inny? Przysięgaliśmy oboje sobie coś, pozostaniemy sobie na zawsze bratnimi duszami gdy nie będziemy mieli siebie. Ale to zawsze pozostanie, bo część nas. Zawsze będzie.

Nie wiem ile to już czasu minęło... teksty

rapwciaga dodano: 1 tydzień temu

Nie wiem ile to już czasu minęło ale możliwe, że właśnie to czytasz. Chciałam bym żebyś wiedział, że mimo to co nas poróżniło. Tęsknie, za Twym dotykiem.

Uwielbiałam siadać w naszym... teksty

rapwciaga dodano: 20 sierpnia 2019

Uwielbiałam siadać w naszym mieszkaniu na oknie, obserwować jak Twoja klatka się unosi podczas gdy śpisz. Kochałam obserwować Twój błogi stan, jak śpisz nie mając świadomości ile niebezpieczeństwa czeka Ciebie na tym świecie. Wyglądasz tak na niewinnego, bezbronnego. Chciałam bym żebym była tą Twoją cholerną ostoją, tym pieprzonym rajem na ziemii.

Będzie to już ostatnia wiadomość... teksty

rapwciaga dodano: 12 sierpnia 2019

Będzie to już ostatnia wiadomość do Ciebie, byłeś moja taką pierwszą miłością, ulotna jak kawałek papieru. Byłeś dla mnie wszystkim, byłeś mym tlenem. Moim sercem, mną tak po prostu. Cholernie mi brakuje tego uczucia, że na sam Twój widok się samoistnie uśmiechałam. Cholernie brak mi Twoich ust, rąk. Kurwa, Ciebie. Cholernie tęsknie, uwielbiałam budzić się przed Tobą i oglądać jak śpisz lub przebudzic na chwile się w nocy bo mnie mocniej przytulałeś, bo coś złego Ci się śniło. Kochałam Ci robić śniadania później Cię budzić pocałunkami. Może kiedyś przeczytasz to i zatęsknisz, życzę Ci dobrze. Mam nadzieję, że znajdziesz tą jedyną dziewczynę za która będziesz w stanie oddać siebie. Kocham Cię Słońce, zawsze będę. Twoja.

Mimo iż minęło kilka tygodni  mimo... teksty

rapwciaga dodano: 29 czerwca 2019

Mimo iż minęło kilka tygodni, mimo iż minęło kilkanaście godzin, minut. Wciąż cholernie tęsknie. Tęsknie za Twoim dotykiem, za Twoim głosem. Za Tobą. Dlaczego mam wrażenie, że już nigdy nikogo jie pokocham tak mocno tak jak Ciebie?

siedziałam na balkonie  wtulona w... teksty

rapwciaga dodano: 24 czerwca 2019

siedziałam na balkonie, wtulona w wspomnienia. jest świeżo po 3 w nocy, z każdym zaciągnięciem z nadzieją, że wypale w sobie pustkę. żeby móc przestać czuć pusta przestrzeń, żeby móc przestać tęsknić za Tobą. może kiedyś przypomnisz sobie, że coś zostało u Ciebie? jeśli tak, to proszę odeślij to do mnie.

Kolejna noc bez Ciebie  może i... teksty

rapwciaga dodano: 29 maja 2019

Kolejna noc bez Ciebie, może i lepiej. Przynajmniej wiem kim jestem, dzięki.

Mijają minuty  godziny czy tygodnie.... teksty

rapwciaga dodano: 21 maja 2019

Mijają minuty, godziny czy tygodnie. Z każda chwila czuje bardziej ulotna jak ulotka po ketanolu lub po jakiś innych prochach. Cholernie jest mi brak wieczorów spędzanych z Tobą. Za czym najbardziej tęsknie? Tęsknie za tym momentem gdy leżeliśmy na kanapie wspólnie przytuleni, oglądając małego księcia. Popłakałeś się, bo zdałes sobie sprawę, że jesteśmy dla siebie wszystkim. Jednak udało Ci się zniszczyć, mimo wszystko wciąż Cię kurwa kocham i każdego jebanego dnia mocniej tęsknie.

Mimo iż nie jesteśmy razem  nie... teksty

rapwciaga dodano: 15 maja 2019

Mimo iż nie jesteśmy razem, nie wiem nawet czy traktowałeś mnie na tyle poważnie. Boje się, że byłeś ostatnia miłością mojego życia. Tęsknie za tym gdy spaliśmy razem a Ty mocniej mnie przytulałeś. Nie spędziliśmy ze sobą dużo czasu, ale czułam, wciąż czuję, że jesteś jedyny.

Jestem ciekawa gdzie teraz jesteś... teksty

rapwciaga dodano: 28 kwietnia 2019

Jestem ciekawa gdzie teraz jesteś, co robisz aczkolwiek przede wszystkim jak się czujesz. Czy wszystkie porządku? Mimo iż, mało się znamy. Jestem ciekawa, czy siedzisz ze swoją nową dziewczyna czy z kumplami, sam. Chciałam bym któregoś dnia, widzieć albo dostać wiadomość jakakolwiek od Ciebie, że tęsknisz za mną, wciąż Ci zależy i chcesz by było jak dawniej. Wciąż mi zależy, wciąż Cię kocham całym sercem, cholernie boli tęsknota za Tobą. Czuje jak każdego cholernego dnia, tęsknota mi wyżera serce, dusze czy mnie po prostu. Wyżera mnie a po sobie zostawia ślady pustki, nie chce tego. Tęsknie za Tobą, każdego cholernego dnia.

„ nie jesteś kobieta na 5 minut... teksty

rapwciaga dodano: 16 kwietnia 2019

„ nie jesteś kobieta na 5 minut tylko na dłużej „

zastanawiam się czasem czy nie... teksty

rapwciaga dodano: 16 kwietnia 2019

zastanawiam się czasem czy nie możesz spać po nocach z tęsknoty za mną, co noc myśle. czy po każdej naszej kłótni walisz pięścią w ścianę? bo wiesz, że spieprzyłeś. zastanawiam się co czujesz gdy za każdym razem rozmawiamy albo co myślisz. tęsknie za moim chłopcem, który był waleczny.

Poprzednia
1
2 3 4 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV