głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rapwciaga tęsknie za tym facetem za którym się zakochałam. brak mi tego uczucia które samo prowadziło nas do wspólnego pożądania namiętności? brakuje mi tego uczucia kied

rapwciaga

rapwciaga.moblo.pl
tęsknie za tym facetem za którym się zakochałam. brak mi tego uczucia które samo prowadziło nas do wspólnego pożądania namiętności? brakuje mi tego uczucia kiedy wsta
tęsknie za tym facetem  za którym... teksty

rapwciaga dodano: 5 listopada 2021

tęsknie za tym facetem, za którym się zakochałam. brak mi tego uczucia, które samo prowadziło nas do wspólnego pożądania, namiętności? brakuje mi tego uczucia kiedy wstawałeś pierwszy tylko po to aby spieszno by mnie budzić. kurwa tęsknie, za tym. kurewsko mocno.

kiedyś spacerując po zabłąkanych... teksty

rapwciaga dodano: 7 września 2021

kiedyś spacerując po zabłąkanych duszach znalazłam Ciebie, znalazłam Twoją duszę owinięta aluzją nadzieji? wyglądałeś na zgniłego człowieka, który za bardzo przesiąknięty był miłością do tego akurat czego nie powinieneś.

w życiu są takie momenty gdzie nie... teksty

rapwciaga dodano: 19 stycznia 2021

w życiu są takie momenty gdzie nie wiesz co się dzieje z Tobą aktualnie, czy właśnie tracisz grunt pod nogami albo właśnie masz aktualnie setny epizod końca swojego świata. nie wiesz kiedy nadejdzie taki momenty, że wszystko Ci wysiądzie. nie wiesz kiedy przestaniesz oddychać albo psychika Ci pęknie. nie wiesz co się stanie gdy Ci pęknie serce albo dusza, czy tak właśnie wygląda samobójstwo? albo chęć tego zrobienia?

   poznałam Cię  wtedy kiedy nie... teksty

rapwciaga dodano: 25 października 2020

,, poznałam Cię, wtedy kiedy nie miałam ochoty na żadne znajomości pokochałam Cię, chociaż nie miałam w planach miłości"

zastanawiam się czasami co jest... teksty

rapwciaga dodano: 9 sierpnia 2020

zastanawiam się czasami co jest między nami, czy coś się zmieniło jeśli tak to w która stronę poszło? na lepsze, może złe? po prostu tęsknie za tym uczuciem gdy byłam dla Ciebie oczkiem.

  Zależało mi na kimś  kto będzie... teksty

rapwciaga dodano: 11 czerwca 2020

" Zależało mi na kimś, kto będzie moją kotwicą, wiesz? Kto będzie dzwonił dzień w dzień z pytaniem, czy wszystko w porządku. Pobiegnie w środku nocy do apteki, gdy zachoruję. Będzie tęsknił, jak wyjadę. I kochał, bez względu na wszystko."

proszę powiedz mi jak sprawiałeś... teksty

rapwciaga dodano: 5 czerwca 2020

proszę powiedz mi jak sprawiałeś mi każdego dnia radość? przyjemność? powiedz mi, gdzie ukryłeś moje serce,dusze. bez nich się rozpadam tak jak bez Ciebie.

formatowałam swoje serce  gdy nagle... teksty

rapwciaga dodano: 9 maja 2020

formatowałam swoje serce, gdy nagle wyskoczył błąd. coś nie pozwala mi ciebie stamtąd usunąć. // ansomia

Może to akurat czytasz  może nie.... teksty

rapwciaga dodano: 3 kwietnia 2020

Może to akurat czytasz, może nie. Chciałam bym, żebyś pamiętał, że zawsze będę Cię kochać mimo wszystkiego i wszystkich. Byłeś i będziesz moja ostoja, to chyba jak z słabością do niektórych rzeczy. / x

może to Ty byłeś ta dobra rzeczą... teksty

rapwciaga dodano: 3 kwietnia 2020

może to Ty byłeś ta dobra rzeczą, a bardziej wolałam jednak zło?

Siedziałam w objęciach płaczu... teksty

rapwciaga dodano: 3 kwietnia 2020

Siedziałam w objęciach płaczu, swego wewnętrznego żalu, rozpaczy i gniewu pijąc kolejne pijąc piwo, nie zliczę które to już. Po prostu nie umiem, siedziałam i obserwowałam gwiazdy, wspominając Nas - Mnie i Ciebie. Siedziałam i obserwowałam gwiazdy, z nadzieja, że zobaczę spadająca gwiazdę. Pijąc ostatnie piwo, wstałam odpaliłam papierosa z pytaniem „ Gdzie jesteś? Rozpadam się miliony cząsteczek atomowych. „

uwielbiałam stać przodem do okna... teksty

rapwciaga dodano: 4 marca 2020

uwielbiałam stać przodem do okna obserwując latające samoloty przy tym paląc fajkę. najlepsze uczucie? stojąc tyłem do całego wszechświata Ty mimo wszystko podchodziłeś jak nigdy nic, wtulałeś się we mnie jakbyś się bał, że zaraz ucieknę albo tak po prostu. po prostu kurwa za tym tęsknie.

Poprzednia
1
2 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV