głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rapwciaga halo halo moblo czy tu ktoś wgl jeszcze żyje? uwielbiałam stać przodem do okna obserwując latające samoloty przy tym paląc fajkę. najlepsze uczucie? stojąc tyłe

rapwciaga

rapwciaga.moblo.pl
halo halo moblo czy tu ktoś wgl jeszcze żyje?
halo halo  moblo  czy tu ktoś wgl... teksty

rapwciaga dodano: 4 marca 2020

halo halo, moblo czy tu ktoś wgl jeszcze żyje?

uwielbiałam stać przodem do okna... teksty

rapwciaga dodano: 4 marca 2020

uwielbiałam stać przodem do okna obserwując latające samoloty przy tym paląc fajkę. najlepsze uczucie? stojąc tyłem do całego wszechświata Ty mimo wszystko podchodziłeś jak nigdy nic, wtulałeś się we mnie jakbyś się bał, że zaraz ucieknę albo tak po prostu. po prostu kurwa za tym tęsknie.

za każdym razem gdy ktoś pyta czy... teksty

rapwciaga dodano: 4 luty 2020

za każdym razem gdy ktoś pyta czy wszystko w porządku mam ochotę usiąść i wyć, tak po prostu jak małe bezradne dziecko.

 Nie będzie łatwo  będzie... teksty

rapwciaga dodano: 1 luty 2020

"Nie będzie łatwo, będzie naprawdę ciężko, będziemy musieli co dzień nad tym pracować, ale chce zaryzykować bo pragnę Ciebie,całą CIebie, na zawsze, Ty i ja..."

ubrania są przesiąknięte dymem... teksty

rapwciaga dodano: 20 stycznia 2020

ubrania są przesiąknięte dymem tytoniowym, alkohol się wciąż wlewa w organizm łącząc z krwiobiegiem. gdzieś moje ciało tańczy, zgubiłam się. jestem tylko zagubionym człowiekiem, który szuka powrotu do domu.

Brakuje mi tego uczucia gdy razem... teksty

rapwciaga dodano: 14 grudnia 2019

Brakuje mi tego uczucia gdy razem usypialiśmy, moje serce wciąż tęskni za Tobą. Brak mi tego uczucia gdy wspólnie budowaliśmy naszą przyszłość. Nigdy bym nie pomyślała, że nasza relacja w ten sposób się potoczy. Zawsze będę na jakiś sposób Cię kochać, zawsze.

Jak zapamiętałam swoją pierwszą... teksty

rapwciaga dodano: 10 października 2019

Jak zapamiętałam swoją pierwszą miłość? Osobę, która każdego dnia była powodem mojego szczęścia? Była moim cholernym powodem do bycia lepszym człowiekiem, powodem do mego szczęścia? Cholernie mi brakuje tego uczucia gdzie wystarczyło, że przytulałeś mnie a ja po prostu jak najzwyklej na świecie bezpieczna. Zawsze mi powtarzałeś, że nie jestem na krótko tylko zawsze. Pamiętasz o gwiazdach których Ci mówiłam? Wciąż stoję i patrzę w nie. Stojąc, paląc papierosa których tak bardzo nienawidziłeś. Nienawidziłeś widoku gdy sobie wyniszczam płuca, zawsze mnie bawiło gdy dopowiadałeś „ ale i tak seksownie palisz. „ Po prostu cholernie tęsknie za Tobą.

Kiedyś dorośniemy do pewnych spraw... teksty

rapwciaga dodano: 17 września 2019

Kiedyś dorośniemy do pewnych spraw, dorośniemy oboje do pewnych decyzji. Kiedy oboje to zrozumiemy gdzie oboje błędy popełniliśmy będzie za późno. Zrozumiemy gdzie błędy zrobiliśmy, może sam akurat uświadomisz, może ktoś inny? Przysięgaliśmy oboje sobie coś, pozostaniemy sobie na zawsze bratnimi duszami gdy nie będziemy mieli siebie. Ale to zawsze pozostanie, bo część nas. Zawsze będzie.

Nie wiem ile to już czasu minęło... teksty

rapwciaga dodano: 12 września 2019

Nie wiem ile to już czasu minęło ale możliwe, że właśnie to czytasz. Chciałam bym żebyś wiedział, że mimo to co nas poróżniło. Tęsknie, za Twym dotykiem.

Uwielbiałam siadać w naszym... teksty

rapwciaga dodano: 20 sierpnia 2019

Uwielbiałam siadać w naszym mieszkaniu na oknie, obserwować jak Twoja klatka się unosi podczas gdy śpisz. Kochałam obserwować Twój błogi stan, jak śpisz nie mając świadomości ile niebezpieczeństwa czeka Ciebie na tym świecie. Wyglądasz tak na niewinnego, bezbronnego. Chciałam bym żebym była tą Twoją cholerną ostoją, tym pieprzonym rajem na ziemii.

Będzie to już ostatnia wiadomość... teksty

rapwciaga dodano: 12 sierpnia 2019

Będzie to już ostatnia wiadomość do Ciebie, byłeś moja taką pierwszą miłością, ulotna jak kawałek papieru. Byłeś dla mnie wszystkim, byłeś mym tlenem. Moim sercem, mną tak po prostu. Cholernie mi brakuje tego uczucia, że na sam Twój widok się samoistnie uśmiechałam. Cholernie brak mi Twoich ust, rąk. Kurwa, Ciebie. Cholernie tęsknie, uwielbiałam budzić się przed Tobą i oglądać jak śpisz lub przebudzic na chwile się w nocy bo mnie mocniej przytulałeś, bo coś złego Ci się śniło. Kochałam Ci robić śniadania później Cię budzić pocałunkami. Może kiedyś przeczytasz to i zatęsknisz, życzę Ci dobrze. Mam nadzieję, że znajdziesz tą jedyną dziewczynę za która będziesz w stanie oddać siebie. Kocham Cię Słońce, zawsze będę. Twoja.

Mimo iż minęło kilka tygodni  mimo... teksty

rapwciaga dodano: 29 czerwca 2019

Mimo iż minęło kilka tygodni, mimo iż minęło kilkanaście godzin, minut. Wciąż cholernie tęsknie. Tęsknie za Twoim dotykiem, za Twoim głosem. Za Tobą. Dlaczego mam wrażenie, że już nigdy nikogo jie pokocham tak mocno tak jak Ciebie?

Poprzednia
1
2 3 4 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV