głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rapwciaga ostatnio dzwonił do mnie ktoś z działu miłości pytali się czy wszystko w porządku. nie wiem gdzie teraz jesteś ale wiedz że kurwa tęsknie za Tobą. kurwa to boli

rapwciaga

rapwciaga.moblo.pl
ostatnio dzwonił do mnie ktoś z działu miłości pytali się czy wszystko w porządku. nie wiem gdzie teraz jesteś ale wiedz że kurwa tęsknie za Tobą. kurwa to boli.
ostatnio dzwonił do mnie ktoś z... teksty

rapwciaga dodano: 26 stycznia 2019

ostatnio dzwonił do mnie ktoś z działu miłości, pytali się czy wszystko w porządku. nie wiem gdzie teraz jesteś, ale wiedz, że kurwa tęsknie za Tobą. kurwa, to boli.

nie wiem ile minęło od mojego listu... teksty

rapwciaga dodano: 7 stycznia 2019

nie wiem ile minęło od mojego listu ostatniego do Ciebie. ale chcę, żebyś pamiętał, wiedział, że życie bez Ciebie zabija, każdej nocy mam zapaść, kiedy lekarz pyta co ćpałam nic nie odpowiadam, tylko mam setny raz zapaść.

nurtują mnie pytania typu czy... teksty

rapwciaga dodano: 7 grudnia 2018

nurtują mnie pytania typu czy tęsknisz za mną, czy leżąc w łóżku nie brak Ci mnie. tęsknie za Tobą, wiem to głupie bo pytam siebie któryś raz z rzędu. a mimo to nigdy nie dostałam odpowiedzi. jestem więźniem własnych uczuć, to chore. choroba jest miłością do ciebie, kurwa mać tęsknie. // rapwciaga

spaliłam 698 dni siedziacych na... teksty

rapwciaga dodano: 19 czerwca 2018

spaliłam 698 dni siedziacych na moście, wypaliłam dziurę sercu, która liczy ponad półtora czegoś. czegoś czego nigdy nie mogłam nazwać. 698 dni, to jak siedzenie w środku ciebie i liczenie ile razy mnie zraniłeś. paliłam 698 dni, papierosów. wypaliłam sobie dziurę, by cię przestać kochać. 698 razy paliłam, by zapomnieć, by przestać tyle razy kochać. a mimo to serce, krzyczy wróć.

mega! teksty rapwciaga dodał komentarz: mega! do wpisu 1 września 2015
brakuje mi czegoś. brakuje mi Twego... teksty

rapwciaga dodano: 20 sierpnia 2015

brakuje mi czegoś. brakuje mi Twego ciepła. brakuje mi Twojej troski, wiesz? brakuje mi Twoich wierszy niczym Mickiewicz. tym czegoś jesteś " Ty".

Przytulił mnie mocno do siebie... teksty

rapwciaga dodano: 30 lipca 2015

Przytulił mnie mocno do siebie, wtedy poczułam, że coś jest nie tak. Mówi się, że jeśli się kocha wyczuje się wszystko, także tak było. Próbowałam się odsunąć od niego, gdyż przysunął mnie do siebie i mocniej przytulił. Zastanawiało mnie co było tego powodem, że aż tak się we mnie wtulił, i nie wydobywał z siebie żadnych słów. Gdy w końcu na mnie spojrzał, zobaczyłam jego łzy, łzy, które wiele znaczyły. - Ty płaczesz? Zapytałam go o co chodzi. Był cholernie smutny i nie odpowiadając nic wtulił się we mnie ponownie. Coś mnie ruszyło. Nie pytając już o nic dotarło do mnie, że go ranię, ranię go tym co robię, i tym co mówię. Dotarło do mnie, że On też potrzebuje wsparcia, którego ostatnio ode mnie go zabrakło. Dotarło do mnie, że On kocha mnie, i nie chce nikogo w zamian. Udowodnił mi to. Jego łzy są najpiękniejszym dowodem miłości jaki mógł mi dać. Kocham Go, najmocniej, jak jeszcze nikogo nigdy nie kochałam. I teraz już wiem, że On potrzebuje mnie tak, jak ja jego.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

idę wśród zbłądzonych dusz. idę... teksty

rapwciaga dodano: 6 lipca 2015

idę wśród zbłądzonych dusz. idę wśród krzyczących cichych serc. kieszeń wibruje. ktoś pewnie znowu dobija. psychiatra? psycholog? zaufaj mi. zakładam kaptur na głowę. jest w pół do czwartej? nie wiem. straciłam wyczucie czasu. straciłam już dawno. czy czyni mnie to straconą? biegnę wśród eurofii nienawiści, szczęścia. odwracam głowę do tyłu, widzę upadającą duszę. nie zatrzymuję się. biegnąc dalej. słyszę zabłąkane serce. zbłądziło. ale nie zatrzymuję się wciąż. czując jak wiatr otula me zranioną dusze. poharatane serce. zaczyna mi coś krwawić. to pewnie serce, krwawi z tęsknoty. krwawi bo umiera. biegnę na molo. siadam. czując czyjąś obecność szepczę " jestem zgubiona, ale wojownikiem, który walczy o kogoś" odwracam się do tyłu to byłeś Ty.

siedzę na molo. nogi spuszczone w... teksty

rapwciaga dodano: 5 lipca 2015

siedzę na molo. nogi spuszczone w dół jakby ktoś mnie ciągnął w dół. w jednej ręku stary bourbon. wlewam w siebie zawartość substancji. czuję jak wypełnia mnie po brzegi. zamykam oczy. wracają wspomnienia. wracasz Ty. jestem więźniem własnych uczuć, prawda? wracasz Ty, i nagle znowu odchodzisz. patrząc jak odchodzisz szepczę ciche " żegnaj" z sarkastycznym uśmiechem. nagle czuję jakaś dusza przybłąkana siedzi koło. serce krzyczy " wróć". krzyczy wróć bo to moje serce.

była noc.  szłam drogą... teksty

rapwciaga dodano: 27 czerwca 2015

była noc. szłam drogą zatłoczonych myśl. szłam między zapiskami czyjegoś życia. gdzieś ktoś tańczy. gdzieś ktoś za budką gra " Budkę Suflera". jeszcze gdzieś niedaleko czyjeś serce krzyczy "wróć". czyjeś ręce właśnie teraz oplatają drugie palce. właśnie ktoś w tej minucie zabija własne uczucia. właśnie ktoś w tej sekundzie umiera. a jeszcze ktoś gra czyimś uczuciami budząc euforię szczęścia.

“Same chamy  kurwy  patos. Idę na... teksty

rapwciaga dodano: 18 kwietnia 2015

“Same chamy, kurwy, patos. Idę na balkon W ręku szlug, telefon w drugiej. I napisałbym do Ciebie, ale jakoś brakuje słów. Zadzwoniłbym do Ciebie, ale wiem, że tego nie chcesz. Wybełkotał, że Cię kocham, tu jest źle i serio tęsknię.”

siedzę na moście.gdzie jest każda... teksty

rapwciaga dodano: 3 kwietnia 2015

siedzę na moście.gdzie jest każda historia zapisana, każdy błąd. każda historia innych ludzi. istot. słyszę szepty. słyszę dźwięk kruszącego się serca. słyszę jak ktoś znowu odlatuje. jak ktoś wciąga czy pali. pytasz co mi jest? mam zapaść. słyszę jak mi się serce łamię na miliony pierwszych kawałków. pytasz po raz setny co mi się dzieje? odpowiadam ci, że czuję, że umieram.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV