głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika rapwciaga

siedziałam na balkonie wtulona w wspomnienia. jest świeżo po 3 w nocy z każdym zaciągnięciem z nadzieją że wypale w sobie pustkę. żeby móc przestać czuć pusta przestrzeń żeby móc przestać tęsknić za Tobą. może kiedyś przypomnisz sobie że coś zostało u Ciebie? jeśli tak to proszę odeślij to do mnie.

rapwciaga dodano: dziś o 03:16

siedziałam na balkonie, wtulona w wspomnienia. jest świeżo po 3 w nocy, z każdym zaciągnięciem z nadzieją, że wypale w sobie pustkę. żeby móc przestać czuć pusta przestrzeń, żeby móc przestać tęsknić za Tobą. może kiedyś przypomnisz sobie, że coś zostało u Ciebie? jeśli tak, to proszę odeślij to do mnie.

sam się zastanów gdzie tu fakt a gdzie iluzja.

ansomia dodano: wczoraj o 12:24

sam się zastanów gdzie tu fakt, a gdzie iluzja.

potrzebuję cię jak powietrza. to nie jest wybór to konieczność.

ansomia dodano: wczoraj o 12:23

potrzebuję cię, jak powietrza. to nie jest wybór, to konieczność.

znaleźć miłość ruszyć z miejsca zacząć kochać nowa przyszłość ale inna niż wyśniona.

ansomia dodano: wczoraj o 12:23

znaleźć miłość, ruszyć z miejsca, zacząć kochać, nowa przyszłość ale inna niż wyśniona.

przypomniałam sobie o nim w najmniej spodziewanym momencie. nagle zapomniałam jak się oddycha jak mówi jak patrzy na świat. moje oczy momentalnie stanęły za zaszkloną bramą a dłonie drżały nienaturalnie. ja już nie wymieniałam płynnie powietrza ja rzęziłam jak stary samochód walcząc o każdą dawkę tlenu. pierwsza łza za nią kolejne.. poczułam delikatne szarpnięcie za ramię i ciepły męski głos.  kochanie wszystko dobrze?  podniosłam głowę i zlustrowałam wzrokiem tego chłopaka. nazywałam go swoim facetem mówiłam że kocham że z nim że bez niego nie potrafię. kłamałam. otarłam wierzchem dłoni policzki i uniosłam jeden kącik ust.  tak się właśnie objawia szczęśliwa miłość. kocham cię tak mocno że aż wylewa się ze mnie w postaci żałosnych łez.  wyobraziłam sobie że to tamten że przede mną stoi ktoś zupełnie inny a usta które właśnie mnie całują smakują nikotyną smakują przeszłością.

ansomia dodano: wczoraj o 12:22

przypomniałam sobie o nim w najmniej spodziewanym momencie. nagle zapomniałam jak się oddycha, jak mówi, jak patrzy na świat. moje oczy momentalnie stanęły za zaszkloną bramą, a dłonie drżały nienaturalnie. ja już nie wymieniałam płynnie powietrza, ja rzęziłam jak stary samochód walcząc o każdą dawkę tlenu. pierwsza łza, za nią kolejne.. poczułam delikatne szarpnięcie za ramię i ciepły, męski głos. - kochanie, wszystko dobrze? - podniosłam głowę i zlustrowałam wzrokiem tego chłopaka. nazywałam go swoim facetem, mówiłam, że kocham, że z nim, że bez niego nie potrafię. kłamałam. otarłam wierzchem dłoni policzki i uniosłam jeden kącik ust. - tak się właśnie objawia szczęśliwa miłość. kocham cię tak mocno, że aż wylewa się ze mnie w postaci żałosnych łez. - wyobraziłam sobie, że to tamten, że przede mną stoi ktoś zupełnie inny, a usta, które właśnie mnie całują smakują nikotyną, smakują przeszłością.

chciałam dostać tylko gwiazdkę z nieba. ty dałeś mi całe niebo.

ansomia dodano: wczoraj o 12:16

chciałam dostać tylko gwiazdkę z nieba. ty dałeś mi całe niebo.

zaakceptuj chamstwo zło gniew oburzenie mękę wariację zaakceptuj mnie.

ansomia dodano: przedwczoraj o 13:59

zaakceptuj chamstwo, zło, gniew, oburzenie, mękę, wariację, zaakceptuj mnie.

aż dziwne jak wszystko może się spierdolić potem mniej rzeczy cieszy więcej boli.

ansomia dodano: przedwczoraj o 13:58

aż dziwne jak wszystko może się spierdolić, potem mniej rzeczy cieszy, więcej boli.

chciałabym żeby się odezwał chciałabym go chociaż zobaczyć.

ansomia dodano: przedwczoraj o 13:58

chciałabym żeby się odezwał, chciałabym go chociaż zobaczyć.

i choćby pogasły wszystkie światła nie pozwól zasnąć nadziei bo gdzieś na dnie tej ciemności jest płomień którego nie zgasi żaden wiatr. otwieraj oczy szeroko zaglądaj głębiej niż sięga cień otwieraj uszy na szepty których nie słyszy mrok.

ansomia dodano: przedwczoraj o 13:58

i choćby pogasły wszystkie światła nie pozwól zasnąć nadziei, bo gdzieś na dnie tej ciemności jest płomień, którego nie zgasi żaden wiatr. otwieraj oczy szeroko, zaglądaj głębiej niż sięga cień, otwieraj uszy na szepty, których nie słyszy mrok.

kiedyś pamiętam nienawidziłam czytać książek nie potrafiłam wzruszać się na filmach nie lubiłam małych dzieci. dziś jestem już młoda kobieta.. czytam książki wzruszam się na filmach i uwielbiam mojego młodszego brata ale to nie dlatego że chcę się zmienić dla tego złamanego chuja. zmieniłam się bo nadszedł czas żebym uświadomiła sobie że jest coś ważniejszego niż moja miłość do ciebie.

ansomia dodano: przedwczoraj o 13:57

kiedyś pamiętam nienawidziłam czytać książek, nie potrafiłam wzruszać się na filmach, nie lubiłam małych dzieci. dziś jestem już młoda kobieta.. czytam książki, wzruszam się na filmach i uwielbiam mojego młodszego brata, ale to nie dlatego, że chcę się zmienić dla tego złamanego chuja. zmieniłam się bo nadszedł czas, żebym uświadomiła sobie, że jest coś ważniejszego niż moja miłość do ciebie.

i smażyć dla ciebie naleśniki żebyś mógł powiedzieć że spaliłam je na popiół ale i tak są najpyszniejsze na świecie.

ansomia dodano: 3 dni temu

i smażyć dla ciebie naleśniki, żebyś mógł powiedzieć, że spaliłam je na popiół, ale i tak są najpyszniejsze na świecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV