głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Wygląda na to że dajesz innym wiele nie biorąc nic w zamian. Pozwalasz się wykorzystywać. Sama dajesz przyzwolenie aby tak cię traktowano. Niewątpliwie wynika

faust

faust.moblo.pl
Wygląda na to że dajesz innym wiele nie biorąc nic w zamian. Pozwalasz się wykorzystywać. Sama dajesz przyzwolenie aby tak cię traktowano. Niewątpliwie wynika to z t
 Wygląda na to że dajesz innym... teksty

faust dodano: 13 czerwca 2020

,,Wygląda na to, że dajesz innym wiele, nie biorąc nic w zamian. Pozwalasz się wykorzystywać. Sama dajesz przyzwolenie, aby tak cię traktowano. Niewątpliwie wynika to z twojej niskiej samooceny. Wydaje ci się, że musisz sobie zasłużyć na czyjąś miłość, że nie możesz być dla kogoś ważna tak po prostu.”

 Niektóre wspomnienia warto... teksty

faust dodano: 13 czerwca 2020

,,Niektóre wspomnienia warto trzymać na dnie serca, niektóre na smyczy i w kagańcu."

 Jestem na to za mała. Za słaba.... teksty

faust dodano: 13 czerwca 2020

,,Jestem na to za mała. Za słaba. Nie mogę. Nie wiem jak. Nie wiem ile jeszcze dam radę, ale czuję, że mam coraz mniej czasu. Nie ma niczego, co byłoby w stanie to wszystko zmienić. Boli. Mam na to wszystko za ciasną skórę. Nie mieszczę się. Krzyczę. Czuję, że mnie rozrywa. Chcę wziąć nóż i rozciąć sobie klatkę, żeby to wypuścić. Żeby to wyszło. Poszło. Zniknęło. W końcu dało mi spokojnie zasnąć."

 Gdybyś zapytał jak się miewałam... teksty

faust dodano: 13 czerwca 2020

,,Gdybyś zapytał jak się miewałam przez te setki lat, w których cię nie było, odpowiedziałabym, że dobrze i nie wiem czy mocniej głos by mi się łamał czy serce."

 Człowiek płacze i rozpacza tylko... teksty

faust dodano: 13 czerwca 2020

,,Człowiek płacze i rozpacza tylko wtedy, kiedy ma jeszcze nadzieję. Kiedy nie ma żadnej nadziei, rozpacz przybiera postać straszliwego spokoju."

 Ludzie odchodzą ale to jak odeszli... teksty

faust dodano: 13 czerwca 2020

,,Ludzie odchodzą ale to jak odeszli zostaje na zawsze.”

 Wszystko cokolwiek zdarzyło się... teksty

faust dodano: 13 czerwca 2020

,,Wszystko, cokolwiek zdarzyło się potem, było wynikiem uczuć, jakie miotały mną przez cały wieczór. Byłam wściekła. Byłam nieszczęśliwa. Byłam śmiertelnie obrażona i śmiertelnie zakochana. Na zmianę wpadałam w czarną rozpacz albo w radosną nadzieję, ale radosna nadzieja błyskawicznie gasła, a czarna rozpacz trwała."

 Dobrze mi z tobą i jestem tym... teksty

faust dodano: 13 czerwca 2020

,,Dobrze mi z tobą i jestem tym przerażona. Nie nadaję się do życia i wiem, że mnie nie uratujesz. Boję się. Chciałabym być dla ciebie kimś, ale jest we mnie zbyt ciemno. Znikniesz za jakiś czas, bo nie będziesz miał na to czasu. Na mnie. Chcę w końcu to wszystko z siebie wylać, bo mam dość, bo się duszę, bo na to umieram, ale nie mogę. Nie mogę sobie pozwolić na wybuchanie. Nie mogę. Bo za chwilę cię tu nie będzie i nikt nie zbierze moich części. Ja jestem na chwilową fascynację, nie na dłużej, nie na cokolwiek."

 Nasze miejsce jest tutaj w nocy... teksty

faust dodano: 13 czerwca 2020

,,Nasze miejsce jest tutaj, w nocy, bez nikogo."

 Mam blizny na dłoniach po... teksty

faust dodano: 13 czerwca 2020

,,Mam blizny na dłoniach po dotknięciu pewnych osób."

 Muszę zebrać się w sobie. Zszyć... teksty

faust dodano: 13 czerwca 2020

,,Muszę zebrać się w sobie. Zszyć z powrotem. Skleić, nawet prowizorycznie, bo się rozlatuje, coraz gorzej widzę i coraz gorzej się poruszam, a to niedobrze, to widać, to czuć."

 Nikomu nie jest dobrze o czwartej... teksty

faust dodano: 13 czerwca 2020

,,Nikomu nie jest dobrze o czwartej nad ranem i niech przyjdzie piąta, o ile mamy dalej żyć."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 41 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV