głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Czas stanął w miejscu gdy cię ujrzałam. W ramiona objęłam do serca oddałam. Ach śpij mój kochany niech nikt ciebie nie zbudzi. Żaden koszmar nie trudzi żadna t

faust

faust.moblo.pl
Czas stanął w miejscu gdy cię ujrzałam. W ramiona objęłam do serca oddałam. Ach śpij mój kochany niech nikt ciebie nie zbudzi. Żaden koszmar nie trudzi żadna tros
 Czas stanął w miejscu gdy cię... teksty

faust dodano: 5 dni temu

,,Czas stanął w miejscu, gdy cię ujrzałam. W ramiona objęłam, do serca oddałam. Ach, śpij, mój kochany, niech nikt ciebie nie zbudzi. Żaden koszmar nie trudzi, żadna troska nie smuci."

 W ogóle nie czuję się jak osoba:... teksty

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,W ogóle nie czuję się jak osoba: jestem czymś, co się pakuje i rozpakowuje, jak sofa albo zegar z kukułką. Jestem czymś, co wywozi się na złomowisko, wrzuca do rzeki, jeśli trzeba. Nie czuję się już realna. Czuję się, jakbym miała zniknąć."

 Istnieją historie które jeśli... teksty

faust dodano: 16 października 2017

,,Istnieją historie, które, jeśli otworzymy przed nimi nasze serca, ranią zbyt mocno."

 Czekam aż nadarzy się okazja... teksty

faust dodano: 14 października 2017

,,Czekam, aż nadarzy się okazja, żeby prysnąć, schować się w ziemi, zagłodzić na śmierć, cokolwiek - po prostu zniknąć, być samemu."

 Ciężko jest zasnąć gdy nie ma... teksty

faust dodano: 13 października 2017

,,Ciężko jest zasnąć, gdy nie ma do kogo skierować myśli po zamknięciu oczu."

  Na czym ta intymność polega?... teksty

faust dodano: 13 października 2017

,,- Na czym ta intymność polega? - Na tym, że dopuszczasz drugiego człowieka do najtrudniejszych w tobie rzeczy. Nie wstydzisz się być przy nim, kiedy nie jesteś w formie. Kiedy jesteś 'nago psychicznie'. Kiedy jesteś gorszą wersją samego siebie, której się nikomu nie pokazuje. I masz kogoś, komu nie boisz się tego pokazać. Wiesz, że ta osoba tego nie obśmieje, nie wyszydzi, nie użyje przeciwko tobie. Jest w stanie być obok."

 Miłość to nagła potrzeba... teksty

faust dodano: 13 października 2017

,,Miłość to nagła potrzeba wtulenia się w kogoś i bycia obok niego. To pragnienie, by trzymając tego kogoś w ramionach, zostawić cały świat na zewnątrz. To tęsknota za bezpiecznym schronieniem dla duszy."

 Tortury introwertyków nawet tych... teksty

faust dodano: 13 października 2017

,,Tortury introwertyków, nawet tych, mających bogate życie wewnętrzne, w kontaktach z innymi. Milczący introwertycy – nie jest tak, żeby chronili swoje skarby przed cudzym spojrzeniem, tylko paraliżuje ich nieśmiałość. Niekiedy sprawiają wrażenie osób aroganckich, ale to złudzenie, pomyłka, oni są nieśmiali. Czego się boją? Nie wiadomo. Jakaś siła nie pozwala im mówić. W pewnym sensie są perfekcjonistami; boją się, że to co wypowiedzą będzie tylko karykaturą ich myśli. Mają tu liczne doświadczenia, ile już razy wstydzili się, że popełnili gafę, że źle się wyrazili, i cierpieli później. Dlatego wolą milczeć. Właściwie z szacunku dla innych, dla osoby, z którą się spotykają. Ale na ogół ta osoba widzi to zupełnie inaczej."

 Śpimy nie tylko po to żeby się... teksty

faust dodano: 13 października 2017

,,Śpimy nie tylko po to, żeby się wyspać. Również po to, aby było nam lepiej, aby przestały nas męczyć zmartwienia. Sen łagodzi troski, kłopotom odbiera ich ciężar; dzięki niemu rzeczywistość staje się wspomnieniem. Sen jest być może jedyną świątynią spokoju, którą dysponuje człowiek."

 Być może nie mam prawa aby... teksty

faust dodano: 13 października 2017

,,Być może nie mam prawa, aby napisać, że czuję się obcy i nieszczęśliwy, gdyż w końcu sam decydowałem o swoim losie."

 Zamieniliście świat w tak wielki... teksty

faust dodano: 13 października 2017

,,Zamieniliście świat w tak wielki obóz koncentracyjny, że nie potrzeba nawet drutów kolczastych i psów, gdyż i tak nie ma gdzie uciec."

 Muszę ci coś wyznać jesteś... teksty

faust dodano: 12 października 2017

,,Muszę ci coś wyznać, jesteś jedyną kobietą, do której piszę, do której piszę tak, jak piszę, jaki jestem, czego pragnę. Ty jesteś właściwie moim dziennikiem, ale nie milczysz jak dziennik. Nie masz tyle cierpliwości. Zawsze się wtrącasz, kontrujesz, sprzeciwiasz mi się, bałamucisz mnie. Jesteś dziennikiem z twarzą, ciałem i figurą. Myślisz, że cię nie widzę, myślisz, że cię nie czuję. Błąd. Błąd. Taki błąd. Kiedy do ciebie piszę, to przyciągam cię do siebie bardzo blisko. Zawsze tak było."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 37 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV