głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Miłość jest cierpieniem. Miłość oznacza że ktoś może otworzyć ci pierś i wyrwać z niej serce jakby było czymś pozbawionym wartości. Słowa dodają skrzydeł nawet

faust

faust.moblo.pl
Miłość jest cierpieniem. Miłość oznacza że ktoś może otworzyć ci pierś i wyrwać z niej serce jakby było czymś pozbawionym wartości.
 Miłość jest cierpieniem.... teksty

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Miłość jest cierpieniem. Miłość oznacza, że ktoś może otworzyć ci pierś i wyrwać z niej serce, jakby było czymś pozbawionym wartości."

 Słowa dodają skrzydeł nawet tym... teksty

faust dodano: 10 października 2019

,,Słowa dodają skrzydeł nawet tym zdeptanym, załamanym i pozbawionym całej nadziei."

 Prawdziwe przesłanie jest takie:... teksty

faust dodano: 10 października 2019

,,Prawdziwe przesłanie jest takie: otchłań żyje w nas. W naszej chciwości. W sposobie, w jaki patrzymy na rzeczy inne niż my. W jaki sądzimy, że inny znaczy gorszy. W jaki patrzymy na mniejszych, na słabszych, i widzimy w nich tylko potencjalne ofiary. Zaczyna się od zwierząt w lasach, od ptaków na niebie. I w mgnieniu oka zaczynamy postrzegać jako gorszych od siebie ludzi o innym kolorze skóry. Czczących innych bogów. Wyznających inną wiarę. Postrzegamy ich jako gorszych i krzywdzimy, zabijamy. I nie widzimy w tym nic złego. Skoro są inni, uważamy to, co robimy, za sprawiedliwe. Ponieważ jesteśmy silniejsi, uważamy siebie za prawych. To jest otchłań tkwiąca w każdym z nas. I wciąż stoimy na jej skraju. Bliżej upadku, niż ktokolwiek może śnić. Wystarczy jedna chwila, a z powrotem będziemy spoglądać wprost w tę bezdenną czeluść. A kto nas uratuje? Kiedy wszystko, co było inne niż my, już zniszczyliśmy?"

 Nie ma nic prostszego niż... teksty

faust dodano: 10 października 2019

,,Nie ma nic prostszego niż płynąć z prądem ani nic trudniejszego niż być pierwszym, który powstanie. Który się sprzeciwi. Który wskaże to, co jest złe i takim je nazwie. Nie ma ludzi odważniejszych niż ci, którzy zdecydują się wstać, kiedy wszyscy inni zadowalają się klęczeniem. Nie ma nikogo bardziej wartego miana ,,bohatera" niż ci, którzy walczą, kiedy nikt ich nie widzi. Którzy wybierają życie pozbawione pochwał i owacji, życie złożone z walk o ideę głoszącą, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy, każdy z nas. I że każde z nas ma prawo do bycia szczęśliwym. Do zaznania spokoju. Do skosztowania miłości."

 Już nie przykicasz  Nie... teksty

faust dodano: 15 sierpnia 2019

,,Już nie przykicasz, Nie zamiauczysz, Nie zatrzepoczesz skrzydłami, Bo ktoś cię zamknął W klatce - po kimś - I karmi uczuć pestkami."

 Rzecz w tym że czasem zamiast... teksty

faust dodano: 15 sierpnia 2019

,,Rzecz w tym, że czasem zamiast przeprosin chcemy usłyszeć dlaczego."

 Myślę że jeśli kiedykolwiek... teksty

faust dodano: 8 sierpnia 2019

,,Myślę, że jeśli kiedykolwiek będę miał dzieci, to gdy będą smutne, nie będę im opowiadał o głodzie w Chinach czy tym podobnych rzeczach, bo to nie zmieni faktu, że są smutne. Bo nawet jeśli komuś jest o wiele gorzej niż tobie, ty nadal masz to coś, co masz – dobrego albo złego. Jak wtedy z moją siostrą. Gdy od dłuższego czasu byłem w szpitalu, powiedziała, że naprawdę boi się iść do college’u, ale że to durne, jeśli pomyśli o tym, co ja przeszedłem. Naprawdę nie rozumiem, co w tym durnego. Ja też bym się bał. Naprawdę nie sądzę, żeby mnie było lepiej lub gorzej niż jej. Bo ja wiem? Po prostu jest inaczej. Może dobrze jest ustawiać sobie sprawy w perspektywie, ale czasami jedyną perspektywę daje znalezienie się w takiej samej sytuacji. Tak jak mówiła Sam. Dobrze jest odczuwać sprawy na własnej skórze i w tym doświadczeniu być sobą."

 Nigdy się już nie zobaczymy. Bo... teksty

faust dodano: 4 lipca 2019

,,Nigdy się już nie zobaczymy. Bo świat jest mały dla młodych. Potem staje się coraz większy i większy. Pagórki olbrzymieją, jesienie wloką się bez końca, małe lęki stają się wielkimi strachami."

 Powinniśmy żyć tak jak palimy... teksty

faust dodano: 28 czerwca 2019

,,Powinniśmy żyć tak, jak palimy - nabierać do płuc przyszłość i wydmuchiwać przeszłość."

„Lubię ten moment kiedy człowiek... teksty

faust dodano: 17 kwietnia 2019

„Lubię ten moment, kiedy człowiek leży jeszcze zaplątany we własne sny, ale zaczyna odbierać sygnały z prawdziwego życia.”

 Najbardziej w życiu boję się... teksty

faust dodano: 17 kwietnia 2019

,,Najbardziej w życiu boję się tego, że moje serce będzie kiedyś biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i wtedy pomyślę, że mój czas minął, a ja nic nie przeżyłam.”

 Jakoś głupio kończyć... teksty

faust dodano: 17 kwietnia 2019

,,Jakoś głupio kończyć dwadzieścia lat. Zupełnie nie jestem na to przygotowana. Dziwne uczucie. Jakby mnie ktoś popchnął od tyłu."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 43 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV