głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Już nie przykicasz Nie zamiauczysz Nie zatrzepoczesz skrzydłami Bo ktoś cię zamknął W klatce po kimś I karmi uczuć pestkami. Rzecz w tym że czasem zamiast prze

faust

faust.moblo.pl
Już nie przykicasz Nie zamiauczysz Nie zatrzepoczesz skrzydłami Bo ktoś cię zamknął W klatce po kimś I karmi uczuć pestkami.
 Już nie przykicasz  Nie... teksty

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Już nie przykicasz, Nie zamiauczysz, Nie zatrzepoczesz skrzydłami, Bo ktoś cię zamknął W klatce - po kimś - I karmi uczuć pestkami."

 Rzecz w tym że czasem zamiast... teksty

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Rzecz w tym, że czasem zamiast przeprosin chcemy usłyszeć dlaczego."

 Myślę że jeśli kiedykolwiek... teksty

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Myślę, że jeśli kiedykolwiek będę miał dzieci, to gdy będą smutne, nie będę im opowiadał o głodzie w Chinach czy tym podobnych rzeczach, bo to nie zmieni faktu, że są smutne. Bo nawet jeśli komuś jest o wiele gorzej niż tobie, ty nadal masz to coś, co masz – dobrego albo złego. Jak wtedy z moją siostrą. Gdy od dłuższego czasu byłem w szpitalu, powiedziała, że naprawdę boi się iść do college’u, ale że to durne, jeśli pomyśli o tym, co ja przeszedłem. Naprawdę nie rozumiem, co w tym durnego. Ja też bym się bał. Naprawdę nie sądzę, żeby mnie było lepiej lub gorzej niż jej. Bo ja wiem? Po prostu jest inaczej. Może dobrze jest ustawiać sobie sprawy w perspektywie, ale czasami jedyną perspektywę daje znalezienie się w takiej samej sytuacji. Tak jak mówiła Sam. Dobrze jest odczuwać sprawy na własnej skórze i w tym doświadczeniu być sobą."

 Nigdy się już nie zobaczymy. Bo... teksty

faust dodano: 4 lipca 2019

,,Nigdy się już nie zobaczymy. Bo świat jest mały dla młodych. Potem staje się coraz większy i większy. Pagórki olbrzymieją, jesienie wloką się bez końca, małe lęki stają się wielkimi strachami."

 Powinniśmy żyć tak jak palimy... teksty

faust dodano: 28 czerwca 2019

,,Powinniśmy żyć tak, jak palimy - nabierać do płuc przyszłość i wydmuchiwać przeszłość."

„Lubię ten moment kiedy człowiek... teksty

faust dodano: 17 kwietnia 2019

„Lubię ten moment, kiedy człowiek leży jeszcze zaplątany we własne sny, ale zaczyna odbierać sygnały z prawdziwego życia.”

 Najbardziej w życiu boję się... teksty

faust dodano: 17 kwietnia 2019

,,Najbardziej w życiu boję się tego, że moje serce będzie kiedyś biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i wtedy pomyślę, że mój czas minął, a ja nic nie przeżyłam.”

 Jakoś głupio kończyć... teksty

faust dodano: 17 kwietnia 2019

,,Jakoś głupio kończyć dwadzieścia lat. Zupełnie nie jestem na to przygotowana. Dziwne uczucie. Jakby mnie ktoś popchnął od tyłu."

 Ja chciałam. Ja naprawdę... teksty

faust dodano: 24 marca 2019

,,Ja chciałam. Ja naprawdę chciałam. Ja nadal chcę. Tyle że wszystko jest bardziej skomplikowane niż mi się zdawało. Ja jestem jak zamknięta pozytywka. Nie gram. Nie kręcę się. I zachwytu nade mną nie ma."

 Po czwarte nauczyłem się że... teksty

faust dodano: 24 marca 2019

,,Po czwarte, nauczyłem się, że niektórzy ludzie są na zawsze, a niektórzy tylko sporadycznie, i że nie mam żadnego wpływu na to, kto będzie na zawsze, a kto od czasu do czasu."

 Ale w samotniczym życiu są... teksty

faust dodano: 13 luty 2019

,,Ale w samotniczym życiu są rzadkie chwile, w których dusza innej istoty pojawia się blisko twojej, jak gwiazdy, które tylko raz w roku muskają niebo. On był dla mnie taką konstelacją."

 A ja nie umiem nie ranić ja... teksty

faust dodano: 6 luty 2019

,,A ja nie umiem nie ranić, ja wydrapuję oczy słowami, rozrywam duszę milczeniem i kocham, kocham tak mocno, że wszelkie szklane klosze przy mnie pękają."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 43 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV