głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust A pamięta pan jak przed laty przychodziliśmy tu i tak sobie siedząc naprawialiśmy cały świat? To było w czasach kiedy wydawało nam się że świat można jeszcze n

faust

faust.moblo.pl
A pamięta pan jak przed laty przychodziliśmy tu i tak sobie siedząc naprawialiśmy cały świat? To było w czasach kiedy wydawało nam się że świat można jeszcze
  A pamięta pan jak przed laty... teksty

faust dodano: 24 czerwca 2018

,,- A pamięta pan, jak przed laty przychodziliśmy tu i tak sobie siedząc, naprawialiśmy cały świat? - To było w czasach, kiedy wydawało nam się, że świat można jeszcze naprawić. - Ja wciąż uważam, że można."

 Pisanie to w gruncie rzeczy... teksty

faust dodano: 24 czerwca 2018

,,Pisanie to w gruncie rzeczy przepisywanie tych samych fragmentów wiele razy i na różne sposoby. Piszemy dla siebie, a potem poprawiamy z myślą o innych."

 Jakie piękne byłoby życie... teksty

faust dodano: 24 czerwca 2018

,,Jakie piękne byłoby życie, gdybyśmy tylko potrafili kochać ludzi, którzy naprawdę na to zasługują."

 W młodości widzimy świat takim... teksty

faust dodano: 24 czerwca 2018

,,W młodości widzimy świat takim, jaki powinien być, a na starość takim, jaki jest."

 Każdemu kto pragnie zachować... teksty

faust dodano: 24 czerwca 2018

,,Każdemu, kto pragnie zachować zdrowy rozsądek, niezbędne jest na tym świecie miejsce, w którym będzie mógł i będzie chciał się zgubić. Miejscem tym, ostatnim azylem, jest drobny zakamarek duszy, do którego można uciec, schronić się, a potem zamknąć i wyrzucić klucz, gdy świat w absurdalnej komedii zmierza ku katastrofie."

  Rok to w dzisiejszych czasach... teksty

faust dodano: 24 czerwca 2018

,,- Rok to w dzisiejszych czasach bardzo dużo. W tych dniach ludzie szybko zapominają. To jak zaraza, ale pomaga w przeżyciu. - No to może ją złapię, bo przydałaby mi się jak cholera."

 Byłem wtedy jeszcze dzieciakiem i... teksty

faust dodano: 18 czerwca 2018

,,Byłem wtedy jeszcze dzieciakiem i życie wydawało mi się o kilka numerów za duże."

 Zjawisko które opisuje jest... teksty

faust dodano: 16 czerwca 2018

,,Zjawisko, które opisuje, jest jednym z najtrudniejszych do pojęcia – to, jaki chcesz być, zmienia się w zależności od tego, kto jest obok ciebie, ale mimo wszystko nadal cały czas jesteś przecież sobą."

 Od tak dawna jestem samotna że... teksty

faust dodano: 16 czerwca 2018

,,Od tak dawna jestem samotna, że niemal przestałam oddychać."

 Potrafi być dotykalny potrafi... teksty

faust dodano: 16 czerwca 2018

,Potrafi być dotykalny, potrafi dopuszczać do siebie ludzi. Ja w dzień z trudem znoszę to, że muszę oddychać tym samym powietrzem co inni. Gdy Maribeth podnosi rękę, aby poprawić mi włosy, muszę wbijać paznokcie w dłoń i siłą woli powstrzymywać się, żeby się nie odwrócić."

 W rzeczywistości chcę przez to... teksty

faust dodano: 16 czerwca 2018

,,W rzeczywistości chcę przez to powiedzieć, że ze wszystkich pogodnych, pełnych dobrych intencji ludzi, którzy codziennie chwalą mnie i wynagradzają za moją dwulicowość – za mój talent do nakładania starannie skonstruowanej maski – to właśnie on dostrzegł we mnie coś prawdziwego."

 – Chcę tylko powiedzieć że... teksty

faust dodano: 16 czerwca 2018

,,– Chcę tylko powiedzieć, że czasami wykorzystywałem cię jako powód. Kiedy ma się powód, bardzo łatwo nawalić się do nieprzytomności. To fajna sprawa. Można zapomnieć o wielu rzeczach. Czasami robi ci się niedobrze, ale to też jest w porządku, bo przez chwilę nie ma nic oprócz mdłości. Ale kiedy jest po wszystkim, wracasz tam, skąd zacząłeś, tyle że czujesz, że masz napieprzone nie tylko w głowie, ale że cały jesteś rozpieprzony. Wtedy włazisz do łóżka, zwijasz się i marzysz, żeby było inaczej."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV