głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust W życiu nie często zdarzają się podobne chwile chwile gdy wiemy bez cienia wątpliwości że naprawdę żyjemy czujemy powietrze w płucach mokrą trawę pod stopami d

faust

faust.moblo.pl
W życiu nie często zdarzają się podobne chwile chwile gdy wiemy bez cienia wątpliwości że naprawdę żyjemy czujemy powietrze w płucach mokrą trawę pod stopami do
 W życiu nie często zdarzają się... teksty

faust dodano: 10 sierpnia 2016

,,W życiu nie często zdarzają się podobne chwile - chwile, gdy wiemy, bez cienia wątpliwości, że naprawdę żyjemy, czujemy powietrze w płucach, mokrą trawę pod stopami, dotyk bawełny na skórze; chwile, gdy żyjemy całkowicie teraźniejszością i nie liczy się przyszłość ani przeszłość."

 Narodziłem się po raz wtóry. No... teksty

faust dodano: 10 sierpnia 2016

,,Narodziłem się po raz wtóry. No, może nie ja, ale moja nadzieja. Ona rodziła się już we mnie wiele razy. Umiałem żyć tylko nią. Że coś. Że gdzieś. Że kiedyś. Że ktoś."

 Poczuł nieokreśloną bliżej... teksty

faust dodano: 9 sierpnia 2016

,,Poczuł nieokreśloną bliżej tęsknotę. Jakby tęsknił do czegoś, czego nie skosztował, a co już stracił. Albo do tęsknoty za ciągłością, za nitką nawiniętą na kłębek, bez supełków."

 To prawdziwe chwile szczęścia... teksty

faust dodano: 9 sierpnia 2016

,,To prawdziwe chwile szczęścia, kiedy mogę cię przynajmniej we śnie ujrzeć. Chciałbyś pewnie wiedzieć, jak mi się śniłeś. Ale to jest nie do opowiedzenia. Sny nie dają się przełożyć na nasz ludzki język, którym się posługujemy na jawie. Opowiedziane umierają."

 Ładne są nie te dziewczyny... teksty

faust dodano: 9 sierpnia 2016

,,Ładne są nie te dziewczyny, które malują sobie usta czerwoną szminką, ale te, które chcą przytulać innych, gdy źle się czują, te które z nieśmiałością mówią o tym, czego się boją i, że czegoś nie rozumieją. Te, które potrafią powiedzieć, że sobie nie radzą. Ładne są te, które chcą mówić prawdę."

  Na czym ta intymność polega?... teksty

faust dodano: 9 sierpnia 2016

,,- Na czym ta intymność polega? - Na tym, że dopuszczasz drugiego człowieka do najtrudniejszych w tobie rzeczy. Nie wstydzisz się być przy nim, kiedy nie jesteś w formie. Kiedy jesteś 'nago psychicznie'. Kiedy jesteś gorszą wersją samego siebie, której się nikomu nie pokazuje. I masz kogoś, komu nie boisz się tego pokazać. Wiesz, że ta osoba tego nie obśmieje, nie wyszydzi, nie użyje przeciwko tobie. Jest w stanie być obok."

 Zatrzymaj się na rogu ruchliwej... teksty

faust dodano: 9 sierpnia 2016

,,Zatrzymaj się na rogu ruchliwej ulicy i wyobraź sobie, że cię tu nie ma. Właściwie, wyobraź sobie, że nie ma cię nigdzie. Przechodnie idą, samochody jadą, otwierają się i zamykają drzwi sklepów, zmieniają się pasażerowie na przystanku. W rzeczy samej – świat dalej się kręci bez ciebie. Zrozumienie tego boli. Ale to bardzo ważne doznanie."

 Coś mną od środka trzęsło.... teksty

faust dodano: 9 sierpnia 2016

,,Coś mną od środka trzęsło. Coś się we mnie tłukło. Chciałem gdzieś biec. Byle gdzie, byle tylko biec. Poczuć na twarzy wiatr i pęd powietrza, bo wewnątrz mnie to już szalały wichury. Potem polubiłem zawieruchy, lubiłem patrzeć, jak wiatr targa drzewami, lubiłem patrzeć na burze, pioruny, ulewy. Stawałem wtedy przy oknie lub wychodziłem na dwór. Coś się działo. To było o mnie, tam byłem ja. W tych pieśniach śpiewanych przez burze i rozszalały wiatr. Czekałem na rozstąpienie się nieba. Na cokolwiek. Ale po burzy zawsze przychodzi spokój, więc ja także szybko się uspokajałem."

 Nie wiesz co pamiętasz dopóki... teksty

faust dodano: 9 sierpnia 2016

,,Nie wiesz co pamiętasz, dopóki nie spróbujesz tego opowiedzieć. I nie wiesz co tak naprawdę sądzisz na dany temat, dopóki nie zaczniesz się o to z kimś kłócić. W samotności nie jesteś nawet świadomy swoich sprzeczności. Myślisz, że czemu służy odpowiedź?"

 Dostojne życie określają... teksty

faust dodano: 9 sierpnia 2016

,,Dostojne życie określają ubrania. Ludzie oceniają siebie po wyglądzie. Wymyślają barwne historie, przypisują zasługi, których nie ma. Prawdziwą naturę pokazuje alkohol. Silny zapach whiskey zmieszany z zapachem wymiocin i depresji."

 Człowiek czasem ma już dość... teksty

faust dodano: 6 sierpnia 2016

,,Człowiek czasem ma już dość uciekania. Świat staje się bardzo mały, kiedy nie masz gdzie się podziać."

  Nie mogę jeszcze umrzeć.... teksty

faust dodano: 27 lipca 2016

,,- Nie mogę jeszcze umrzeć. Jeszcze nie teraz. Mam coś do zrobienia. Później będę miał całe życie na to, żeby umierać."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV