głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust W życiu nie często zdarzają się podobne chwile chwile gdy wiemy bez cienia wątpliwości że naprawdę żyjemy czujemy powietrze w płucach mokrą trawę pod stopami d

faust

faust.moblo.pl
W życiu nie często zdarzają się podobne chwile chwile gdy wiemy bez cienia wątpliwości że naprawdę żyjemy czujemy powietrze w płucach mokrą trawę pod stopami do
 W życiu nie często zdarzają się... teksty

faust dodano: 27 maja 2017

,,W życiu nie często zdarzają się podobne chwile - chwile, gdy wiemy, bez cienia wątpliwości, że naprawdę żyjemy, czujemy powietrze w płucach, mokrą trawę pod stopami, dotyk bawełny na skórze; chwile, gdy żyjemy całkowicie teraźniejszością i nie liczy się przyszłość ani przeszłość."

  Oto ciało moje  rzekł dwa... teksty

faust dodano: 26 maja 2017

,,- Oto ciało moje - rzekł dwa tysiące lat temu. - Oto krew moja. Była to jedyna religia zapewniająca swym wyznawcom dokładnie to, co przyrzekała: życie wieczne. Wciąż żyją wśród nas tacy, którzy go pamiętają. Niektórzy twierdzą, że był Mesjaszem, inni, że tylko człowiekiem obdarzonym niezwykłymi mocami. Nie w tym jednak rzecz. Prawda kryje się gdzie indziej. Czymkolwiek był, odmienił świat."

   Jeśli naprawdę mamy być razem... teksty

faust dodano: 20 maja 2017

,,-,,Jeśli naprawdę mamy być razem"? Czy ty w ogóle siebie słyszysz? Nie jesteśmy bohaterami jednego z twoich romansideł, Fallon. To p r a w d z i w e ż y c i e, a w prawdziwym życiu musisz urobić się po łokcie, jeśli chcesz mieć swój happy end! Kiedy znajdujesz miłość, to ją trzymasz. Chwytasz ją obiema rękami i ze wszystkich sił starasz się jej nie wypuścić. Nie możesz tak po prostu odjechać, licząc, że przetrwa, aż będziesz na nią gotowa."

 Najbardziej szyderczo brzmiało w... teksty

faust dodano: 11 maja 2017

,,Najbardziej szyderczo brzmiało w jej uszach zdanie ,,Życie toczy się dalej". Bullshit. Życie wcale nie toczyło się dalej. Można oddychać, jeść, pić i czuć uderzenia własnego serca, a mimo to być martwym."

 Przez całe życie uczymy się że... teksty

faust dodano: 11 maja 2017

,,Przez całe życie uczymy się, że nigdy nie wolno dawać za wygraną. To dlatego przychodzi nam to z takim trudem. To dlatego tkwi w nas tyle sprzeciwu. I poczucia winy. Jego przede wszystkim."

 Może na tym właśnie polegał... teksty

faust dodano: 9 maja 2017

,,Może na tym właśnie polegał mój problem. Być może poświęciłem zbyt wiele czasu na chronienie cię przed nim, podczas gdy tak naprawdę powinienem był chronić cię przed samą sobą."

 Wyobraź sobie że nie żyję.... teksty

faust dodano: 6 maja 2017

,,Wyobraź sobie, że nie żyję. Umarłem ze śmiechu. Z siebie.Fakt, sznur na szyi mówi, że się powiesiłem. Nie ufaj jednak rzeczom martwym. Ludziom zresztą tez nie. Teraz dyndam sobie na wszystko. Pod sufitem. Co prawda nie mam widoków na przyszłość, ale przecież przyszłość jest fikcją. Proszę, nie bierz na serio życia. Raczej na Amen."

„Jeśli miłość polega na tym... teksty

faust dodano: 6 maja 2017

„Jeśli miłość polega na tym, że zwykła bliskość już nie wystarczy i pragniesz dosłownie wślizgnąć się wybrankowi pod skórę... To kocham Rakana ponad życie.”

 Jestem wolny. Mam cudowną... teksty

faust dodano: 30 kwietnia 2017

,,Jestem wolny. Mam cudowną kobietę. Walczę o sprawę, za którą warto umrzeć."

 Widziała bezbrzeżny smutek w jego... teksty

faust dodano: 26 kwietnia 2017

,,Widziała bezbrzeżny smutek w jego oczach, zgrozę, którą znała już aż za dobrze z setek innych twarzy. Przypominał jej ranne zwierzę, podrażnione, a zarazem pełne strachu. Będzie gryzł każą rękę, jaka wyciągnie się do niego, a jednocześnie tęsknie za nią czekał."

  Zapomnijmy dzisiaj o twoim życiu... teksty

faust dodano: 8 kwietnia 2017

,,- Zapomnijmy dzisiaj o twoim życiu - proponuje. - Wsiądźmy do samochodu i udawajmy, że jedziemy dlatego, że chcemy, a nie że musimy. Możemy udawać, że zabieram cię w jakieś wspaniałe miejsce... gdzie zawsze chciałaś być. Będziesz się do mnie tulić i będziemy rozmawiać o tym, co zrobimy, kiedy już tam dojedziemy. O ważniejszych sprawach pogadamy później. Dzisiaj... zapomnijmy o twoim życiu."

 A teraz już prawie o północy... teksty

faust dodano: 26 marca 2017

,,A teraz, już prawie o północy pierwszego dnia, wciąż nie śpię, łamiąc swoje postanowienie, żeby kłaść się wcześnie - opóźniam sen, żeby odsunąć nieuniknione nadejście jutrzejszego ranka. Jeszcze jedna próba ucieczki."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV