głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Śpimy nie tylko po to żeby się wyspać. Również po to aby było nam lepiej aby przestały nas męczyć zmartwienia. Sen łagodzi troski kłopotom odbiera ich ciężar d

faust

faust.moblo.pl
Śpimy nie tylko po to żeby się wyspać. Również po to aby było nam lepiej aby przestały nas męczyć zmartwienia. Sen łagodzi troski kłopotom odbiera ich ciężar dzi
 Śpimy nie tylko po to żeby się... teksty

faust dodano: 13 października 2017

,,Śpimy nie tylko po to, żeby się wyspać. Również po to, aby było nam lepiej, aby przestały nas męczyć zmartwienia. Sen łagodzi troski, kłopotom odbiera ich ciężar; dzięki niemu rzeczywistość staje się wspomnieniem. Sen jest być może jedyną świątynią spokoju, którą dysponuje człowiek."

 Być może nie mam prawa aby... teksty

faust dodano: 13 października 2017

,,Być może nie mam prawa, aby napisać, że czuję się obcy i nieszczęśliwy, gdyż w końcu sam decydowałem o swoim losie."

 Zamieniliście świat w tak wielki... teksty

faust dodano: 13 października 2017

,,Zamieniliście świat w tak wielki obóz koncentracyjny, że nie potrzeba nawet drutów kolczastych i psów, gdyż i tak nie ma gdzie uciec."

 Muszę ci coś wyznać jesteś... teksty

faust dodano: 12 października 2017

,,Muszę ci coś wyznać, jesteś jedyną kobietą, do której piszę, do której piszę tak, jak piszę, jaki jestem, czego pragnę. Ty jesteś właściwie moim dziennikiem, ale nie milczysz jak dziennik. Nie masz tyle cierpliwości. Zawsze się wtrącasz, kontrujesz, sprzeciwiasz mi się, bałamucisz mnie. Jesteś dziennikiem z twarzą, ciałem i figurą. Myślisz, że cię nie widzę, myślisz, że cię nie czuję. Błąd. Błąd. Taki błąd. Kiedy do ciebie piszę, to przyciągam cię do siebie bardzo blisko. Zawsze tak było."

 Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam... teksty

faust dodano: 12 października 2017

,,Nie wiem, jak Wy, ale ja uwielbiam jesień. Za grzane wino, gorącą czekoladę, pachnący cynamonem dom. Za ciepłe koce i zaparowane okna. Za mgłę, która wita mnie rano. Za świeczki, rozpalane nocą. Ale jesień to też smutek i rozpacz."

 To jest moje serce. Masz je w... teksty

faust dodano: 12 października 2017

,,To jest moje serce. Masz je w swoich rękach i obiecuję ci, że jesteś pierwszą i ostatnią osobą, która go dotyka. Musisz być z nim ostrożna bo jest znacznie delikatniejsze niż się spodziewałem, a jeśli spróbujesz mi je oddać, to go nie przyjmę."

 Jego zasadnicza postawa życiowa... teksty

faust dodano: 12 października 2017

,,Jego zasadnicza postawa życiowa była taka, że lepiej jest wiedzieć, niż nie wiedzieć. Choćby miało to wywołać gwałtowne cierpienie, musiał znać prawdę. Ludzie stają się silniejsi tylko dzięki wiedzy."

 Mogę się też zastrzelić... teksty

faust dodano: 12 października 2017

,,Mogę się też zastrzelić, zatruć, udusić, czekać na torach na pociąg i próbować zatrzymać go głową. Znam masę sposobów na umieranie, ale ani jednego na życie."

 I pierwszy raz kiedy wyszedłem ze... teksty

faust dodano: 12 października 2017

,,I pierwszy raz, kiedy wyszedłem ze swojej sypialni, by zobaczyć, jak stoisz w moim mieszkaniu, przemoczona do suchej nitki przez deszcz – mój Boże, nie wiedziałem, że serce może tak bić."

 Spoglądając wstecz odczuwam... teksty

faust dodano: 12 października 2017

,,Spoglądając wstecz, odczuwam smutek, lecz przyszłość także nie wydaje się radosna. Człowiek tkwi przygwożdżony do miejsca i chciałby zamknąć oczy setką powiek."

 Jesteśmy tym kogo udajemy i... teksty

faust dodano: 23 września 2017

,,Jesteśmy tym, kogo udajemy, i dlatego musimy bardzo uważać, kogo udajemy."

 Kocham spać. Moje życie ma... teksty

faust dodano: 4 września 2017

,,Kocham spać. Moje życie ma skłonność do rozpadania się na kawałki, kiedy jestem obudzony."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV