głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Po czwarte nauczyłem się że niektórzy ludzie są na zawsze a niektórzy tylko sporadycznie i że nie mam żadnego wpływu na to kto będzie na zawsze a kto od czasu

faust

faust.moblo.pl
Po czwarte nauczyłem się że niektórzy ludzie są na zawsze a niektórzy tylko sporadycznie i że nie mam żadnego wpływu na to kto będzie na zawsze a kto od czasu do
 Po czwarte nauczyłem się że... teksty

faust dodano: 24 marca 2019

,,Po czwarte, nauczyłem się, że niektórzy ludzie są na zawsze, a niektórzy tylko sporadycznie, i że nie mam żadnego wpływu na to, kto będzie na zawsze, a kto od czasu do czasu."

 Ale w samotniczym życiu są... teksty

faust dodano: 13 luty 2019

,,Ale w samotniczym życiu są rzadkie chwile, w których dusza innej istoty pojawia się blisko twojej, jak gwiazdy, które tylko raz w roku muskają niebo. On był dla mnie taką konstelacją."

 A ja nie umiem nie ranić ja... teksty

faust dodano: 6 luty 2019

,,A ja nie umiem nie ranić, ja wydrapuję oczy słowami, rozrywam duszę milczeniem i kocham, kocham tak mocno, że wszelkie szklane klosze przy mnie pękają."

 Bolą mnie miłości których nie... teksty

faust dodano: 6 luty 2019

,,Bolą mnie miłości, których nie przeżyłem. Przerażają mnie śmierci, w których nie brałem udziału. Lękam się światów, w których nie zamieszkam. Boję się siebie, którego nie znam."

 Czasami myślę sobie że to jest... teksty

faust dodano: 7 grudnia 2018

,,Czasami myślę sobie, że to jest jakieś globalne przerażenie, międzynarodowy strach mojej generacji. Przecież my tak bardzo chcemy, przecież ten świat miał być dla nas, przecież to my mamy ocalić planetę, a nasz heroizm kończy się na piątkowym piwie, na którym potrafimy w nieskończoność opowiadać o tym, co będziemy. Już za miesiąc, za rok, za dziesięć, jeszcze trochę i będziemy. Spytaj mnie, kim chcę zostać jak dorosnę. Mamy tyle pomysłów, tyle bodźców, tyle możliwości - kończymy będąc nikim. Włączamy smutne piosenki, palimy cienkie papierosy, czytamy kultowe książki i czekamy na ten moment, w którym zacznie się nasze życie. Zewsząd uderzenia gorąca, trendów, wszystko jest przecież takie ważne, nie można niczego ominąć. Nowe szyldy wystawowe, nowe filmy i nowe protesty na rzecz bardzo nowych, bardzo ważnych problemów. Mówi się o nas, że jesteśmy hedonistycznym pokoleniem, ale ten hedonizm wynika z przerażenia. Mam 22 lata i boję się, że nie zdążę z życiem."

 Życie jest zbyt krótkie aby pić... teksty

faust dodano: 7 grudnia 2018

,,Życie jest zbyt krótkie, aby pić niedobre wino, nie jeść lodów i marnować czas na ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży. Nie traćmy go na kiepski seks, nieszczęśliwe związki i wszystkie gówniane znajomości."

 Kiedy kogoś kochasz ten ktoś... teksty

faust dodano: 14 listopada 2018

,,Kiedy kogoś kochasz, ten ktoś staje się częścią ciebie. Jest we wszystkim, co robisz; jest w powietrzu, którym oddychasz, w wodzie, którą pijesz, i we krwi, która płynie w twoich żyłach. Jego dotyk trwa na twojej skórze, jego głos rozbrzmiewa ci w uszach, a jego myśli tkwią w twojej głowie. Wiesz, co mu się śni, ponieważ jego koszmary przeszywają ci serce, a te dobre sny śnicie wspólnie. Przy tym wcale nie uważasz, że jest chodzącym ideałem: dostrzegasz jego niedoskonałości, znasz je na wylot, tak jak znasz jego mroczne tajemnice i wcale cię one nie przerażają. Przeciwnie: tym bardziej go za to kochasz, bo wcale nie oczekujesz doskonałości."

 Jak to możliwe że ja czuję tak... teksty

faust dodano: 30 września 2018

,,Jak to możliwe, że ja czuję tak wiele, gdy ty czujesz tak mało?"

 Chodź do mnie a ja spróbuję... teksty

faust dodano: 30 września 2018

,,Chodź do mnie, a ja spróbuję cię kochać. Spróbuję cię kochać, jeśli tylko wrócisz."

  To jest... radość  szepnęła... teksty

faust dodano: 30 września 2018

,,- To jest... radość - szepnęła Sasha, patrząc z góry na niego. - Musi być. - Nie. To jest przyjemność - odparował opryskliwie i odsunął się od jej wierzchowca. Zmierzyła go uświadomionym spojrzeniem akceptując jego lapidarne odtrącenie. - Być może przyjemność odczuwa się podobnie jak radość. Ale przyjemność pragnie zaspokojenie, a radość nie ma takiej potrzeby. Jest pięknem samym w sobie."

 Jeśli chcą być uzdrowieni... teksty

faust dodano: 30 września 2018

- Jeśli chcą być uzdrowieni, pozwólcie im przyjść - obwieścił. - Przyprowadźcie mi niewinnych. Ale nie uzdrowię ich. - Z potępiającym spojrzeniem ostrzem miecza wskazał członków starszyzny. - Nie jestem w stanie odmienić czyjegoś serca.

 Zamek był otoczony szeregami drzew... teksty

faust dodano: 24 września 2018

,,Zamek był otoczony szeregami drzew, które splatały się ze sobą gałęziami i przytulały pniami jak kochankowie w mroku, opasując mury nieprzeniknionym pierścieniem milczących obserwatorów, żywych, lecz zagubionych w bezkresie czasu."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV