głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Od trzech godzin chodzę bez przerwy po pokoju. Bolą mnie już nogi ale boję się usiąść żeby nie zacząć myśleć. Czekam. Czekam na nią tak mocno jak tylko mocno m

faust

faust.moblo.pl
Od trzech godzin chodzę bez przerwy po pokoju. Bolą mnie już nogi ale boję się usiąść żeby nie zacząć myśleć. Czekam. Czekam na nią tak mocno jak tylko mocno może cz
 Od trzech godzin chodzę bez... teksty

faust dodano: 22 czerwca 2017

,,Od trzech godzin chodzę bez przerwy po pokoju. Bolą mnie już nogi, ale boję się usiąść, żeby nie zacząć myśleć. Czekam. Czekam na nią tak mocno, jak tylko mocno może człowiek czekać na drugiego człowieka."

 Trzeba żyć bez względu na to... teksty

faust dodano: 30 maja 2017

,,Trzeba żyć bez względu na to, ile razy runęło niebo."

 Jeden ze stale popełnianych przeze... teksty

faust dodano: 27 maja 2017

,,Jeden ze stale popełnianych przeze mnie błędów polega na tym, że zawsze chcę, aby wszystko było w porządku. Już, teraz, natychmiast. Gdy coś się psuje, chce to zaraz naprawić. Odrzucam myśl, że naprawa to długi, czasochłonny proces. Wykonuję desperackie i gwałtowne ruchy. W efekcie to, co jest uszkodzone, staje się rozpieprzone do końca."

 Jestem typem depresyjnym i... teksty

faust dodano: 27 maja 2017

,,Jestem typem depresyjnym i neurotycznym. Ze skłonnościami do autodestrukcji. Zdarzają się dni, kiedy budzę się i nie chcę ani nie mogę wstać z łóżka. Bo jest ciemno, bo pada deszcz, bo jest mgła, bo jest zimno, bo wszystko jest kompletnie bez sensu, bo jestem stary, bo jestem brzydki, bo nikt mnie nie kocha, nikt nie ma dla mnie czasu i nikt nie rozumie."

 Nie jestem w życiu zbyt... teksty

faust dodano: 27 maja 2017

,,Nie jestem w życiu zbyt widowiskowa. Odwracam się i odchodzę. Można mnie zrazić ignorancją, brakiem uwagi, atencji. W niepowodzeniach zamykam się i trudno mnie potem otworzyć, dotrzeć do mnie. Bywa, że wychodzę z domu, gdzieś uciekam, chcę być goniona i przepraszana."

 Fikcja literacka sprawia że... teksty

faust dodano: 27 maja 2017

,,Fikcja literacka sprawia, że możemy wniknąć w cudze głowy, w cudze miejsca i spojrzeć na świat obcymi oczami. A potem historia kończy się, nim zginiemy, albo też umieramy w niej - śmiało i na niby, by w świecie poza opowieścią obrócić stronę, zamknąć książkę i wrócić do własnego życia. Życia podobnego i niepodobnego do innych."

 W życiu nie często zdarzają się... teksty

faust dodano: 27 maja 2017

,,W życiu nie często zdarzają się podobne chwile - chwile, gdy wiemy, bez cienia wątpliwości, że naprawdę żyjemy, czujemy powietrze w płucach, mokrą trawę pod stopami, dotyk bawełny na skórze; chwile, gdy żyjemy całkowicie teraźniejszością i nie liczy się przyszłość ani przeszłość."

  Oto ciało moje  rzekł dwa... teksty

faust dodano: 26 maja 2017

,,- Oto ciało moje - rzekł dwa tysiące lat temu. - Oto krew moja. Była to jedyna religia zapewniająca swym wyznawcom dokładnie to, co przyrzekała: życie wieczne. Wciąż żyją wśród nas tacy, którzy go pamiętają. Niektórzy twierdzą, że był Mesjaszem, inni, że tylko człowiekiem obdarzonym niezwykłymi mocami. Nie w tym jednak rzecz. Prawda kryje się gdzie indziej. Czymkolwiek był, odmienił świat."

   Jeśli naprawdę mamy być razem... teksty

faust dodano: 20 maja 2017

,,-,,Jeśli naprawdę mamy być razem"? Czy ty w ogóle siebie słyszysz? Nie jesteśmy bohaterami jednego z twoich romansideł, Fallon. To p r a w d z i w e ż y c i e, a w prawdziwym życiu musisz urobić się po łokcie, jeśli chcesz mieć swój happy end! Kiedy znajdujesz miłość, to ją trzymasz. Chwytasz ją obiema rękami i ze wszystkich sił starasz się jej nie wypuścić. Nie możesz tak po prostu odjechać, licząc, że przetrwa, aż będziesz na nią gotowa."

 Najbardziej szyderczo brzmiało w... teksty

faust dodano: 11 maja 2017

,,Najbardziej szyderczo brzmiało w jej uszach zdanie ,,Życie toczy się dalej". Bullshit. Życie wcale nie toczyło się dalej. Można oddychać, jeść, pić i czuć uderzenia własnego serca, a mimo to być martwym."

 Przez całe życie uczymy się że... teksty

faust dodano: 11 maja 2017

,,Przez całe życie uczymy się, że nigdy nie wolno dawać za wygraną. To dlatego przychodzi nam to z takim trudem. To dlatego tkwi w nas tyle sprzeciwu. I poczucia winy. Jego przede wszystkim."

 Może na tym właśnie polegał... teksty

faust dodano: 9 maja 2017

,,Może na tym właśnie polegał mój problem. Być może poświęciłem zbyt wiele czasu na chronienie cię przed nim, podczas gdy tak naprawdę powinienem był chronić cię przed samą sobą."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV