głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Potrafi być dotykalny potrafi dopuszczać do siebie ludzi. Ja w dzień z trudem znoszę to że muszę oddychać tym samym powietrzem co inni. Gdy Maribeth podnosi rę

faust

faust.moblo.pl
Potrafi być dotykalny potrafi dopuszczać do siebie ludzi. Ja w dzień z trudem znoszę to że muszę oddychać tym samym powietrzem co inni. Gdy Maribeth podnosi rękę ab
 Potrafi być dotykalny potrafi... teksty

faust dodano: 16 czerwca 2018

,Potrafi być dotykalny, potrafi dopuszczać do siebie ludzi. Ja w dzień z trudem znoszę to, że muszę oddychać tym samym powietrzem co inni. Gdy Maribeth podnosi rękę, aby poprawić mi włosy, muszę wbijać paznokcie w dłoń i siłą woli powstrzymywać się, żeby się nie odwrócić."

 W rzeczywistości chcę przez to... teksty

faust dodano: 16 czerwca 2018

,,W rzeczywistości chcę przez to powiedzieć, że ze wszystkich pogodnych, pełnych dobrych intencji ludzi, którzy codziennie chwalą mnie i wynagradzają za moją dwulicowość – za mój talent do nakładania starannie skonstruowanej maski – to właśnie on dostrzegł we mnie coś prawdziwego."

 – Chcę tylko powiedzieć że... teksty

faust dodano: 16 czerwca 2018

,,– Chcę tylko powiedzieć, że czasami wykorzystywałem cię jako powód. Kiedy ma się powód, bardzo łatwo nawalić się do nieprzytomności. To fajna sprawa. Można zapomnieć o wielu rzeczach. Czasami robi ci się niedobrze, ale to też jest w porządku, bo przez chwilę nie ma nic oprócz mdłości. Ale kiedy jest po wszystkim, wracasz tam, skąd zacząłeś, tyle że czujesz, że masz napieprzone nie tylko w głowie, ale że cały jesteś rozpieprzony. Wtedy włazisz do łóżka, zwijasz się i marzysz, żeby było inaczej."

 Wyobrażać sobie życie bez niej... teksty

faust dodano: 29 maja 2018

,,Wyobrażać sobie życie bez niej to jakby wyobrażać sobie życie, którego się nie przeżyło."

 Gdziekolwiek jesteś jestem tu i... teksty

faust dodano: 29 maja 2018

,,Gdziekolwiek jesteś, jestem tu i wołam do ciebie. „Ja” mojego serca wita „ty” twojego."

 Ale staram się nie myśleć o nim... teksty

faust dodano: 29 maja 2018

,,Ale staram się nie myśleć o nim zbyt wiele. Staram się nie myśleć, że przez kilka godzin pewnego złotego październikowego dnia kogoś kochałam. A potem go straciłam."

 W tej chwili drzwi zamknęły się... teksty

faust dodano: 29 maja 2018

,,W tej chwili drzwi zamknęły się za nim i całą energię włożył w to, by nie rozpaść się na kawałki."

 Tak stworzyłabym niebo gdybym... teksty

faust dodano: 29 maja 2018

,,Tak stworzyłabym niebo, gdybym mogła - pełne światła, ludzi, książek. Wszędzie dookoła, gdziekolwiek spojrzę, widzę światy do odkrycia. Świat w każdej książce. Świat w każdym mężczyźnie, kobiecie, dziecku. Nawet gdybym żyła miliard lat, nie zdołałabym odkryć wszystkiego, co jest do odkrycia w każdym z nich."

 Ale owszem przyznaję ten... teksty

faust dodano: 29 maja 2018

,,Ale owszem, przyznaję, ten czytelnik często zastanawiał się, dlaczego czyta, dlaczego tak chętnie przewraca kolejną kartkę, dlaczego tak pokrzepiające jest dla niego ciągłe powracanie do bohaterów, jakby odwiedzał dawnych szkolnych kolegów, albo dlaczego ekscytują go spotkania z nowymi postaciami. Jedyną właściwą odpowiedzią wydaje się ta, że pomijając czystą przyjemność płynącą z lektury, czytanie historii sprawia, że ten czytelnik nie czuje się samotny, wiedząc, że jego myśli i uczucia zostały już kiedyś pomyślane i przeżyte. Czytanie sprawia, że człowiek czuje się połączony z doświadczeniami innych i dzięki temu mniej dziwny."

 Uderzyło mnie że nigdy nie... teksty

faust dodano: 29 maja 2018

,,Uderzyło mnie, że nigdy nie wyobrażałem sobie, że człowiek może być tak szczęśliwy i nie umrzeć od tego."

 Ale komuś musiał powiedzieć o... teksty

faust dodano: 29 maja 2018

,,Ale komuś musiał powiedzieć o Elianie. Zaczął mówić do siebie. Czasem podczas długich spacerów po plaży wspominał o tym krabom w piasku. ,,Ona mnie kocha", mówił do nich, a one rozbiegały się, aby nieść radosną nowinę. Mijając zabłąkaną meduzę podczas kąpieli w morzu, wołał do niej: ,,Hej, słyszałaś? Ona mnie kocha!". A meduza machała parzydełkami w odpowiedzi. Nocą szeptał do gwiazd: ,,To tak między nami, ale ona mnie kocha. Bardzo". A gwiazdy mrugały do niego."

 Będzie dobrze.  Nie mów mi:... teksty

faust dodano: 25 maja 2018

- Będzie dobrze. - Nie mów mi: "będzie dobrze", kiedy ja wiem, że nie będzie. Jak ja nie lubię, kiedy jestem w rozsypce, mój świat się rozwala na drobne kawałeczki, a ktoś wyskakuje, że będzie dobrze. Fakt, kiedyś na pewno będzie, ale nie teraz. Teraz to ja mam ochotę poużalać się nad sobą, poprzeklinać, mam ochotę rzucić talerzem o ścianę. I krzyczeć, że mi źle. I pozwól mi na to, nie wyskakuj z farmazonami, że za chwilę mi ulży. Bo nie ulży. Bo potrzebuję czasu, bo muszę się wypłakać, wyżalić, muszę w sobie przerobić ból. A potem się podniosę. Bo jak to mówią, są takie dni, że kurwa mać to za mało."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV