głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Nigdy nie lubiłam być dotykana. Nauczyłam się nie odskakiwać i nie odsuwać ale zawsze uważałam że bez sensu kogoś obejmować kiedy wiesz że w końcu będziesz mus

faust

faust.moblo.pl
Nigdy nie lubiłam być dotykana. Nauczyłam się nie odskakiwać i nie odsuwać ale zawsze uważałam że bez sensu kogoś obejmować kiedy wiesz że w końcu będziesz musiał
 Nigdy nie lubiłam być dotykana.... teksty

faust dodano: 15 maja 2018

,,Nigdy nie lubiłam być dotykana. Nauczyłam się nie odskakiwać i nie odsuwać, ale zawsze uważałam, że bez sensu kogoś obejmować, kiedy wiesz, że w końcu będziesz musiał go wypuścić. Mimo to chciałabym, żeby ktoś mnie teraz przytulił. Chciałabym kogoś objąć i pozwolić, żeby ten ktoś objął mnie."

 Nie mów że to koniec bo to... teksty

faust dodano: 11 maja 2018

,,Nie mów, że to koniec, bo to najgorsze, co mogę usłyszeć. Przysięgam, że zrobię co w mojej mocy, żeby być tu właśnie tak, jak lubisz. Chociaż trudno jest się chować. Z własnych uczuć zrezygnować. Poprzestawiam plany i zmienię się dla ciebie."

 I wiem że potrzebujesz mnie w... teksty

faust dodano: 11 maja 2018

,,I wiem, że potrzebujesz mnie w pokoju obok. Ale tkwię tutaj zupełnie sparaliżowany."

 Z paranoją depczącą mi po... teksty

faust dodano: 11 maja 2018

,,Z paranoją depczącą mi po piętach, czy będziesz wciąż mnie kochać, kiedy się obudzimy i zobaczysz, że zdrowie zmysłów uszło z moich oczu?"

 Chcę mieć przyjaciół którzy... teksty

faust dodano: 11 maja 2018

,,Chcę mieć przyjaciół, którzy pozwolą, żebym był całkiem sam, gdy bycie samym jest wszystkim, czego potrzebuję."

 Jesteś bogiem  dodał patrząc... teksty

faust dodano: 21 kwietnia 2018

,,Jesteś bogiem - dodał, patrząc Powracającemu w oczy. - Przynajmniej dla mnie. Nie ma znaczenia, jak łatwo cię zabić, ani to ile posiadasz Oddechów czy jak wyglądasz. Bogiem się jest przez to, jakim się jest człowiekiem i czego chcesz dokonać w życiu."

 W tego co cierpię tu okowach Ani... teksty

faust dodano: 15 kwietnia 2018

,,W tego, co cierpię tu, okowach Ani się krzywię, a pod chłostą Trafu krwią spływa moja głowa, Lecz ją niezmiernie trzymam prosto. Bo swego losu jestem panem I kapitanem duszy swojej."

 Szedłem sobie znikąd donikąd... teksty

faust dodano: 2 kwietnia 2018

,,Szedłem sobie znikąd donikąd, tak naprawdę nie mając nikogo. "

 Tęsknota zawsze się pojawia gdy... teksty

faust dodano: 2 kwietnia 2018

,,Tęsknota zawsze się pojawia, gdy zbyt długo nic nie robię. Wystarczy, że spoglądam w ścianę, w jeden punkt, dłużej niż przez pięć minut. Tęsknota jest najgorsza. Pokazuje wszystko, co przeżyłem. Wmawia mi, że wszystko było tak naprawdę świetne."

 Każdy gra jakąś rolę a moja... teksty

faust dodano: 2 kwietnia 2018

,,Każdy gra jakąś rolę, a moja rola jest smutna."

 Człowiek jest do wszystkiego w... teksty

faust dodano: 30 marca 2018

,,Człowiek jest do wszystkiego w stanie przywyknąć. Wytrzymuje ból, zrywa kontakt, zaczyna, zapomina, zdarza mu się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle głupstwo, by się przekonać, że te drzwi tak na prawdę nigdy nie zostały zamknięte na klucz."

 Wiesz co jest do kitu? Że nie ma... teksty

faust dodano: 30 marca 2018

,,Wiesz, co jest do kitu? Że nie ma nikogo bliskiego. Chciałabym... o rany, mówię jak dziecko... żeby komuś zależało. Chciałabym, żeby ktoś był załamany, kiedy odejdę. Żeby ktoś trzymał mnie za rękę, gdy będę umierała."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV