głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Wyobrażać sobie życie bez niej to jakby wyobrażać sobie życie którego się nie przeżyło. Gdziekolwiek jesteś jestem tu i wołam do ciebie. „Ja” mojego serca wita

faust

faust.moblo.pl
Wyobrażać sobie życie bez niej to jakby wyobrażać sobie życie którego się nie przeżyło.
 Wyobrażać sobie życie bez niej... teksty

faust dodano: 29 maja 2018

,,Wyobrażać sobie życie bez niej to jakby wyobrażać sobie życie, którego się nie przeżyło."

 Gdziekolwiek jesteś jestem tu i... teksty

faust dodano: 29 maja 2018

,,Gdziekolwiek jesteś, jestem tu i wołam do ciebie. „Ja” mojego serca wita „ty” twojego."

 Ale staram się nie myśleć o nim... teksty

faust dodano: 29 maja 2018

,,Ale staram się nie myśleć o nim zbyt wiele. Staram się nie myśleć, że przez kilka godzin pewnego złotego październikowego dnia kogoś kochałam. A potem go straciłam."

 W tej chwili drzwi zamknęły się... teksty

faust dodano: 29 maja 2018

,,W tej chwili drzwi zamknęły się za nim i całą energię włożył w to, by nie rozpaść się na kawałki."

 Tak stworzyłabym niebo gdybym... teksty

faust dodano: 29 maja 2018

,,Tak stworzyłabym niebo, gdybym mogła - pełne światła, ludzi, książek. Wszędzie dookoła, gdziekolwiek spojrzę, widzę światy do odkrycia. Świat w każdej książce. Świat w każdym mężczyźnie, kobiecie, dziecku. Nawet gdybym żyła miliard lat, nie zdołałabym odkryć wszystkiego, co jest do odkrycia w każdym z nich."

 Ale owszem przyznaję ten... teksty

faust dodano: 29 maja 2018

,,Ale owszem, przyznaję, ten czytelnik często zastanawiał się, dlaczego czyta, dlaczego tak chętnie przewraca kolejną kartkę, dlaczego tak pokrzepiające jest dla niego ciągłe powracanie do bohaterów, jakby odwiedzał dawnych szkolnych kolegów, albo dlaczego ekscytują go spotkania z nowymi postaciami. Jedyną właściwą odpowiedzią wydaje się ta, że pomijając czystą przyjemność płynącą z lektury, czytanie historii sprawia, że ten czytelnik nie czuje się samotny, wiedząc, że jego myśli i uczucia zostały już kiedyś pomyślane i przeżyte. Czytanie sprawia, że człowiek czuje się połączony z doświadczeniami innych i dzięki temu mniej dziwny."

 Uderzyło mnie że nigdy nie... teksty

faust dodano: 29 maja 2018

,,Uderzyło mnie, że nigdy nie wyobrażałem sobie, że człowiek może być tak szczęśliwy i nie umrzeć od tego."

 Ale komuś musiał powiedzieć o... teksty

faust dodano: 29 maja 2018

,,Ale komuś musiał powiedzieć o Elianie. Zaczął mówić do siebie. Czasem podczas długich spacerów po plaży wspominał o tym krabom w piasku. ,,Ona mnie kocha", mówił do nich, a one rozbiegały się, aby nieść radosną nowinę. Mijając zabłąkaną meduzę podczas kąpieli w morzu, wołał do niej: ,,Hej, słyszałaś? Ona mnie kocha!". A meduza machała parzydełkami w odpowiedzi. Nocą szeptał do gwiazd: ,,To tak między nami, ale ona mnie kocha. Bardzo". A gwiazdy mrugały do niego."

 Będzie dobrze.  Nie mów mi:... teksty

faust dodano: 25 maja 2018

- Będzie dobrze. - Nie mów mi: "będzie dobrze", kiedy ja wiem, że nie będzie. Jak ja nie lubię, kiedy jestem w rozsypce, mój świat się rozwala na drobne kawałeczki, a ktoś wyskakuje, że będzie dobrze. Fakt, kiedyś na pewno będzie, ale nie teraz. Teraz to ja mam ochotę poużalać się nad sobą, poprzeklinać, mam ochotę rzucić talerzem o ścianę. I krzyczeć, że mi źle. I pozwól mi na to, nie wyskakuj z farmazonami, że za chwilę mi ulży. Bo nie ulży. Bo potrzebuję czasu, bo muszę się wypłakać, wyżalić, muszę w sobie przerobić ból. A potem się podniosę. Bo jak to mówią, są takie dni, że kurwa mać to za mało."

 Myślę o nim wpatrując się w... teksty

faust dodano: 24 maja 2018

,,Myślę o nim, wpatrując się w sufit, i sama czuję się martwa. Obserwuję, jak wokół mnie toczy się życie, i nie mam siły, by się w nie włączyć."

 Rozmowy... To jednak dziwna rzecz.... teksty

faust dodano: 22 maja 2018

,,Rozmowy... To jednak dziwna rzecz. Można zamienić milion słów i... nie powiedzieć tego najważniejszego. A można po prostu w milczeniu spojrzeć w oczy i już wszystko wiadomo."

 Aby znaleźć godnego wroga... teksty

faust dodano: 15 maja 2018

,,Aby znaleźć godnego wroga, wybierz przyjaciela. On wie, gdzie uderzyć."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV