głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [1] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [1]

''Nie mów mi niunia to na mnie nie działa  weź nie przepraszaj nie chcę z tobą gadać.  Już nie rozumiem mowy twego ciała  nie chce nic więcej proszę wypierdalaj.

xzimnasukax dodano: wczoraj o 15:07

''Nie mów mi niunia, to na mnie nie działa, weź nie przepraszaj, nie chcę z tobą gadać. Już nie rozumiem mowy twego ciała, nie chce nic więcej, proszę wypierdalaj."

 I mi się błyszczą oczka jak pomyślę  Że serce chciałam oddać męskiej dziwce  Co mnie kiedyś zmieszała z błotem  Chcę żebyś jadł ale już nie przy moim stole.

xzimnasukax dodano: wczoraj o 14:51

"I mi się błyszczą oczka, jak pomyślę, Że serce chciałam oddać męskiej dziwce, Co mnie kiedyś zmieszała z błotem, Chcę żebyś jadł, ale już nie przy moim stole."

 Kiedy mówią o mnie ty odbijasz się żałosnym echem  Zanim coś mi powiesz zobacz w jakim miejscu teraz jesteś.

xzimnasukax dodano: wczoraj o 14:44

"Kiedy mówią o mnie, ty odbijasz się żałosnym echem, Zanim coś mi powiesz, zobacz w jakim miejscu teraz jesteś."

Prawda jest taka że jeśli komuś na Tobie zależy to zrobi wszystko by przy Tobie być. Szuka sposobu na to by jak najwięcej czasu spędzać z Tobą a nie powodu do kolejnych wymówek. Zapamiętaj że jak dbasz tak masz. Jeśli zaniedbasz to stracisz. Jeśli komuś zależy na znajomości z Tobą to ją pielęgnuje. Znajduje dla Ciebie czas i Cię wspiera. Jeśli zaś olewa Cię i tłumaczy to brakiem czasu pracą czy jakąkolwiek inną gównianą wymówką to po prostu jesteś dla niego tylko jedną z opcji. Nie szukaj miłości i przyjaźni tam gdzie jej nie ma. Nie dorabiaj teorii tam gdzie nie istnieją. Nie usprawiedliwiaj innych jeśli na takie wytłumaczenia nie zasługują. Czas otworzyć oczy i odciąć się od bezsensownych znajomości. Uwolnić od nieszczerych i pustych relacji. Od ludzi którzy dużo mówią a mało robią.

mam_wyjebane_lol dodano: wczoraj o 11:41

Prawda jest taka, że jeśli komuś na Tobie zależy, to zrobi wszystko by przy Tobie być. Szuka sposobu na to by jak najwięcej czasu spędzać z Tobą, a nie powodu do kolejnych wymówek. Zapamiętaj, że jak dbasz, tak masz. Jeśli zaniedbasz, to stracisz. Jeśli komuś zależy na znajomości z Tobą to ją pielęgnuje. Znajduje dla Ciebie czas i Cię wspiera. Jeśli zaś olewa Cię i tłumaczy to brakiem czasu, pracą czy jakąkolwiek inną gównianą wymówką, to po prostu jesteś dla niego tylko jedną z opcji. Nie szukaj miłości i przyjaźni tam, gdzie jej nie ma. Nie dorabiaj teorii tam, gdzie nie istnieją. Nie usprawiedliwiaj innych, jeśli na takie wytłumaczenia nie zasługują. Czas otworzyć oczy i odciąć się od bezsensownych znajomości. Uwolnić od nieszczerych i pustych relacji. Od ludzi, którzy dużo mówią, a mało robią.

Nie wierzę w wymówki. W brak czasu. W to że ktoś nie ma kilku chwil by się odezwać. Jeśli ktoś nie potrafi znaleźć kilku sekund w ciągu dnia żeby napisać do Ciebie wiadomość to pomyśl jak nisko jesteś na jego liście priorytetów. Tak właśnie to widzę.

mam_wyjebane_lol dodano: wczoraj o 11:41

Nie wierzę w wymówki. W brak czasu. W to, że ktoś nie ma kilku chwil by się odezwać. Jeśli ktoś nie potrafi znaleźć kilku sekund w ciągu dnia, żeby napisać do Ciebie wiadomość, to pomyśl jak nisko jesteś na jego liście priorytetów. Tak właśnie to widzę.

Hej wysyłam Ci zaproszenie hej polubiłem twoje nowe zdjęcie i napisałem śmieszny wierszyk hej zapatrzyłem się na ciebie na ciebie na cienie rozrzucam błyskawice jak burze wokół mnie może rozpalę dla nas światło.

darko dodano: przedwczoraj o 22:07

Hej, wysyłam Ci zaproszenie, hej, polubiłem twoje nowe zdjęcie i napisałem śmieszny wierszyk, hej, zapatrzyłem się na ciebie, na ciebie, na cienie, rozrzucam błyskawice jak burze wokół mnie, może rozpalę dla nas światło.

wróć już. już zrozumiałam wycierpiałam wypłakałam poniosłam karę. wróć już.

ansomia dodano: przedwczoraj o 19:05

wróć już. już zrozumiałam, wycierpiałam, wypłakałam, poniosłam karę. wróć już.

nie rozdzielicie nas już nigdy! krzyknęła i wbiła nóż w serce swego ukochanego.

ansomia dodano: przedwczoraj o 19:04

nie rozdzielicie nas już nigdy! krzyknęła i wbiła nóż w serce swego ukochanego.

nie wiem co się z nami stało. pamiętasz w tamtą noc trzymałeś mnie za rękę i szeptałeś jak mocno kochasz wierzyłam ci. byłam gotowa oddać za ciebie życie nadal jestem gotowa chociaż dzisiaj dzieli nas taka odległość i nie chodzi mi tu o kilometry ale uczucia. ja nadal cię kocham widzisz? widzisz co ze mną zrobiłeś z zimnej suki sprawiłeś że płaczę jak pięcioletnie dziecko. nigdy nie sądziłam że będę zdolna kogoś pokochać. a ty? ty pokazałeś mi że potrafię i wiesz co? nie żałuję. przeżyłam z tobą najwspanialsze chwile. najwspanialsze jakie mogły mi się przytrafić. jesteś idealny zbyt idealny dla mnie jednak... dziękuję że zawsze byłeś jesteś. dziękuję że miałam okazję trzymać cię za rękę kiedy choć przez chwilę byłeś szczęśliwy. przepraszam za niedomówienia kłótnie zazdrości i smutki. jesteś zawsze będziesz częścią mnie. kocham cię najbardziej na świecie.

ansomia dodano: przedwczoraj o 19:03

nie wiem co się z nami stało. pamiętasz w tamtą noc trzymałeś mnie za rękę i szeptałeś jak mocno kochasz, wierzyłam ci. byłam gotowa oddać za ciebie życie, nadal jestem gotowa, chociaż dzisiaj dzieli nas taka odległość, i nie chodzi mi tu o kilometry, ale uczucia. ja nadal cię kocham, widzisz? widzisz co ze mną zrobiłeś, z zimnej suki, sprawiłeś, że płaczę jak pięcioletnie dziecko. nigdy nie sądziłam, że będę zdolna kogoś pokochać. a ty? ty pokazałeś mi, że potrafię i wiesz co? nie żałuję. przeżyłam z tobą najwspanialsze chwile. najwspanialsze jakie mogły mi się przytrafić. jesteś idealny, zbyt idealny dla mnie, jednak... dziękuję, że zawsze byłeś, jesteś. dziękuję, że miałam okazję trzymać cię za rękę, kiedy choć przez chwilę byłeś szczęśliwy. przepraszam za niedomówienia, kłótnie, zazdrości i smutki. jesteś, zawsze będziesz częścią mnie. kocham cię najbardziej na świecie.

jak mam cieszyć się tobą skoro znikasz?

ansomia dodano: przedwczoraj o 18:59

jak mam cieszyć się tobą, skoro znikasz?

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 20000 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć