głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [1] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [1]

 Nasze ramiona  polne ślimaki pławią się w stawie przytulania. Nasze dłonie  niedzielne chojraki dojrzewają w centrum dotykania. Nasze usta z tortu tortury wiśnieją ranem od zacałowania. Niewyraźne oczu trójkąty donkiszocieją od niezamykania.

niochnioch dodano: dziś o 00:55

"Nasze ramiona - polne ślimaki, pławią się w stawie przytulania. Nasze dłonie - niedzielne chojraki,dojrzewają w centrum dotykania. Nasze usta z tortu tortury, wiśnieją ranem od zacałowania. Niewyraźne oczu trójkąty, donkiszocieją od niezamykania."

 Daj siłacza daj brzydala

niochnioch dodano: dziś o 00:40

"Daj siłacza, daj brzydala" ;)

Nie masz pojęcia jak ja czasem cierpię zupełnie bez wyraźnego powodu. Myśli mam tak dziwnie poplątane wartościowanie tak stasowane że już nie moge tak dłużej żyć. Mój światopogląd zaczyna walić się od podstaw. Właściwie jestem wcieleniem kompromisu i to koniecznego i niczym więcej

spadamwgore dodano: dziś o 00:36

Nie masz pojęcia, jak ja czasem cierpię, zupełnie bez wyraźnego powodu. Myśli mam tak dziwnie poplątane, wartościowanie tak stasowane, że już nie moge tak dłużej żyć. Mój światopogląd zaczyna walić się od podstaw. Właściwie jestem wcieleniem kompromisu, i to koniecznego, i niczym więcej

Nie można tak ciągle liczyć na kogoś że ten ktoś za ciebie zrobi wszystko że weźmie za rączkę poprowadzi na gotowe. Ty sam musisz w siebie uwierzyć sam próbować nie oglądać się ciągle na innych. A że trzeba czasami zacisnąć zęby no takie już jest życie. Samo nic nie przychodzi wszystko trzeba zdobywać. — Marek Hłasko

damulki.pl dodano: wczoraj o 16:03

Nie można tak ciągle liczyć na kogoś, że ten ktoś za ciebie zrobi wszystko, że weźmie za rączkę, poprowadzi na gotowe. Ty sam musisz w siebie uwierzyć, sam próbować, nie oglądać się ciągle na innych. A że trzeba czasami zacisnąć zęby, no, takie już jest życie. Samo nic nie przychodzi, wszystko trzeba zdobywać. — Marek Hłasko

Spałam dziś z Tobą. We wspomnieniach naszych pocałunków.

bonheur dodano: wczoraj o 15:07

Spałam dziś z Tobą. We wspomnieniach naszych pocałunków.

Myślisz że mam wszys­tko że suk­ce­sy dają mi ra­dość i szczęście? Nic bar­dziej złud­ne­go. Bez miłości... życie nig­dy nie będzie piękne.

paka21 dodano: wczoraj o 15:03

Myślisz, że mam wszys­tko, że suk­ce­sy dają mi ra­dość i szczęście? Nic bar­dziej złud­ne­go. Bez miłości... życie nig­dy nie będzie piękne.

Tęsknie.

loczeq dodano: wczoraj o 14:45

Tęsknie.

Fajnie że jesteśmy nieidealni!

badjoke dodano: wczoraj o 13:34

Fajnie, że jesteśmy nieidealni!

 Nie wiem czy zawsze byłaś tą jedyną. Ale wiem że jesteś tą jedyną teraz i wiem że będziesz nią jutro w następnym miesiącu roku. I że będziesz tą jedyną przez resztę mojego życia. Amen. ?

whoami dodano: wczoraj o 13:34

"Nie wiem, czy zawsze byłaś tą jedyną. Ale wiem, że jesteś tą jedyną teraz, i wiem, że będziesz nią jutro, w następnym miesiącu, roku. I że będziesz tą jedyną przez resztę mojego życia. Amen."/?

Przeraża mnie to że się boję że boję się o niego... że jego strach wzbudza we mnie takie emocje że jego problemy są moimi problemami chce mu pomóc ale chyba nie potrafię i to naprawa mnie jeszcze większym lękiem.

badjoke dodano: wczoraj o 13:34

Przeraża mnie to, że się boję, że boję się o niego..., że jego strach wzbudza we mnie takie emocje, że jego problemy są moimi problemami, chce mu pomóc ale chyba nie potrafię i to naprawa mnie jeszcze większym lękiem.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 20000 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV