głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [1] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [1]

Hahaha tak bardzo bardzo go uwielbiala a zobaczcie jak szybko o nim zapomniała...

fightingdreamer dodano: 2 godziny temu

Hahaha "tak bardzo bardzo go uwielbiala" a zobaczcie jak szybko o nim zapomniała...

Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz.

eldoo dodano: wczoraj o 23:28

Jesteś tak dobry, jak Twój ostatni mecz.

 Ile razy można prosić?  Ile razy można wybaczyć?  Mam już dość  starałam się  tłumaczyłam  prosiłam.  Niestety  bezskutecznie.  To koniec.  Zabijasz mnie zabijasz nas.  Zabijasz wszystko co zbudowaliśmy  a TO miało być wieczne...  C. Ch.

bursztynek dodano: wczoraj o 22:36

"Ile razy można prosić? / Ile razy można wybaczyć? / Mam już dość, / starałam się, / tłumaczyłam, / prosiłam. / Niestety - bezskutecznie. / To koniec. / Zabijasz mnie, zabijasz nas. / Zabijasz wszystko, co zbudowaliśmy, / a TO miało być wieczne..." ~ C. Ch.

Codziennie udajemy szczęście wydłużając agonię tej miłości. Czy warto dla spokoju innych liczyć dni do końca. Nadzieją naturalny zgon tego zwiazku wszystkie jego źródła wyschły już nawet obcymi są ci co go rozpoczęli. Wrośnięci w siebie usychamy podlewani złością targani wiatrem losu. Nikt nie ma już sił tego zakończyć czekamy razem ale osobno na smutne ostrze wybawienia.

zatracony dodano: wczoraj o 22:19

Codziennie udajemy szczęście, wydłużając agonię tej miłości. Czy warto dla spokoju innych liczyć dni do końca. Nadzieją naturalny zgon tego zwiazku, wszystkie jego źródła wyschły, już nawet obcymi są ci co go rozpoczęli. Wrośnięci w siebie usychamy podlewani złością, targani wiatrem losu. Nikt nie ma już sił tego zakończyć, czekamy razem ale osobno na smutne ostrze wybawienia.

twój jeden sms niszczy mi wszystko robię sobie nadzieje a ty się po prostu bawisz ! Czekam na moment w którym na prawdę nie będę się przejmować tym co było...

pocketful_of_sunshine dodano: wczoraj o 22:04

twój jeden sms niszczy mi wszystko, robię sobie nadzieje, a ty się po prostu bawisz ! Czekam na moment, w którym na prawdę nie będę się przejmować tym co było...

 ...sam nie wierzył że jest na co czekać i może już go to nie obchodziło. Jeśli to prawda musiał czuć że stracił dawny bezpieczny świat zapłacił wysoką cenę za to że za długo żył dla jednego tylko marzenia.  Wielki Gatsby .

tygryseeek dodano: wczoraj o 21:08

`...sam nie wierzył, że jest na co czekać, i może już go to nie obchodziło. Jeśli to prawda, musiał czuć, że stracił dawny, bezpieczny świat, zapłacił wysoką cenę za to, że za długo żył dla jednego tylko marzenia.` - Wielki Gatsby .

Zamiast być w czymś jestem tylko pomiędy...

forever-you dodano: wczoraj o 14:36

Zamiast być w czymś jestem tylko pomiędy...

Nad ranem gdy wstajesz i witasz świt i pijesz kawę By być między jednym a drugim niby w tym być Lojalność i zdrady coś jak słońce i deszcz I nie wiesz czy jesteś poza tym kiedy jesteś w niej Uśmiech zmazuje smutek smutek zmazuje uśmiech I już sam nie wiesz który częściej witasz I w jakim punkcie życia to weryfikuje wszystko Gdy koniec końców rozliczasz się z nim uwalniając kilka bodźców Rodzimy się i mamy skrzydła by ruszyć w lot Ci co je stracili ucinają je nim postawimy krok ..

forever-you dodano: wczoraj o 14:33

Nad ranem, gdy wstajesz i witasz świt, i pijesz kawę By być między jednym a drugim, niby w tym być Lojalność i zdrady, coś jak słońce i deszcz I nie wiesz, czy jesteś poza tym, kiedy jesteś w niej Uśmiech zmazuje smutek, smutek zmazuje uśmiech I już sam nie wiesz, który częściej witasz I w jakim punkcie życia to weryfikuje wszystko Gdy koniec końców rozliczasz się z nim, uwalniając kilka bodźców Rodzimy się i mamy skrzydła, by ruszyć w lot Ci, co je stracili ucinają je nim postawimy krok ..

Wcześniej poznałem smak klęski to teraz musi się udać już poznałem smak kłamstwa już drugi raz nie zaufam.

black-inside dodano: wczoraj o 10:54

Wcześniej poznałem smak klęski, to teraz musi się udać, już poznałem smak kłamstwa, już drugi raz nie zaufam.

Bolało co miało boleć na razie póki co prosta.

black-inside dodano: wczoraj o 10:53

Bolało, co miało boleć, na razie póki co prosta.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 20000 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV