głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [1] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [1]

 Problem rasizmu to problem kultury. Rasistą jest człowiek prymitywny bezmyślny. Agresywny sekciarz. Cham. Ludzie którzy uważają się za coś wyższego niż są i niż na to zasługują rasizm jest potrzebny jako mechanizm dominacji i samowychowania. Jako trampolina która wyrzuci ich w górę. Ciemny poszukuje jeszcze ciemniejszego by dowieść że sam nie jest najciemniejszy. Szuka gorszego ponieważ chce się pokazać lepszym. Musi kimś gardzić gardzić gdyż to daje mu poczucie wyższości pozwala zapomnieć że on sam jest marnością .  Ryszard Kapuściński Lapidaria

liliii dodano: 6 minut temu

"Problem rasizmu to problem kultury. Rasistą jest człowiek prymitywny, bezmyślny. Agresywny sekciarz. Cham. Ludzie, którzy uważają się za coś wyższego, niż są i niż na to zasługują, rasizm jest potrzebny jako mechanizm dominacji i samowychowania. Jako trampolina, która wyrzuci ich w górę. Ciemny poszukuje jeszcze ciemniejszego, by dowieść, że sam nie jest najciemniejszy. Szuka gorszego, ponieważ chce się pokazać lepszym. Musi kimś gardzić, gardzić, gdyż to daje mu poczucie wyższości, pozwala zapomnieć, że on sam jest marnością". Ryszard Kapuściński "Lapidaria"

chyba czas iść w Twoje ślady.. :

klustra dodano: 2 godziny temu

chyba czas iść w Twoje ślady.. :(

zastanawiam się czy zdarzą się dni kiedy będziemy spędzać czas dzień wspólnie Ty tam pracując a ja tutaj łącząc się na pół dnia za pomocą jakiegoś komunikatora... oj.. chyba za bardzo żyję nadzieją.

klustra dodano: 3 godziny temu

zastanawiam się czy zdarzą się dni kiedy będziemy spędzać czas, dzień wspólnie, Ty tam pracując a ja tutaj, łącząc się na pół dnia za pomocą jakiegoś komunikatora... oj.. chyba za bardzo żyję nadzieją.

ciągle o Tobie myślę... czując się przy tym jak totalny debil. zadzwonisz nie zadzwonisz zadzwonisz nie zadzwonisz co robisz.. co się dzieje... co u Ciebie..

klustra dodano: 3 godziny temu

ciągle o Tobie myślę... czując się przy tym jak totalny debil. zadzwonisz, nie zadzwonisz, zadzwonisz, nie zadzwonisz, co robisz.. co się dzieje... co u Ciebie..

Pamiętaj wszystko co dajesz w końcu wraca.

niecalkiemludzkvv dodano: 3 godziny temu

Pamiętaj, wszystko co dajesz w końcu wraca.

co teraz?

klustra dodano: 5 godzin temu

co teraz?

Strach.

klustra dodano: dziś o 07:13

Strach.

Mam w głowie tak totalny mętlik... Tak cholernie chciałabym abyś mnie przytuliła i powiedziała jak kiedyś Kochanie wszystko będzie dobrze..bale tym razem nie będzie...

klustra dodano: dziś o 07:12

Mam w głowie tak totalny mętlik... Tak cholernie chciałabym abyś mnie przytuliła i powiedziała jak kiedyś, Kochanie, wszystko będzie dobrze..bale tym razem nie będzie...

Nie odpowiedziałaś mi dlaczego ją okłamujesz....

klustra dodano: dziś o 07:02

Nie odpowiedziałaś mi dlaczego ją okłamujesz....

jeżeli masz przy swoim boku wyjątkowych ludzi to nawet zwykłe wyjście do sklepu staje się niezwykłe.

ansomia dodano: wczoraj o 21:05

jeżeli masz przy swoim boku wyjątkowych ludzi, to nawet zwykłe wyjście do sklepu, staje się niezwykłe.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 20000 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV