głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [1] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [1]

coffee? tea? or me?

i_am_born_sperm dodano: 2 godziny temu

coffee? tea? or me?

 Jesteś wredna sarkastyczna dużo klniesz i na pewno będą z Tobą jakieś kłopoty. Co robisz w sobotę?

i_am_born_sperm dodano: 2 godziny temu

" Jesteś wredna, sarkastyczna, dużo klniesz i na pewno będą z Tobą jakieś kłopoty. Co robisz w sobotę? "

Ona jest niezniszczalna. Wrzuciłbyś ją do wulkanu to przyniosłaby Ci pamiątki.

i_am_born_sperm dodano: 3 godziny temu

Ona jest niezniszczalna. Wrzuciłbyś ją do wulkanu to przyniosłaby Ci pamiątki.

Dwudziesta trzecia dwadzieścia trzy. Nie mogę przestać o Tobie myśleć. Głupia sprawa całkiem nieracjonalna. Nigdy bym się nie spodziewał że nagle któregoś pięknego zimowo wiosennego dnia ukradniesz mi aż tyle mnie że będę myślał o Tobie bez przerwy. Niewiarygodne.

i_am_born_sperm dodano: 3 godziny temu

Dwudziesta trzecia dwadzieścia trzy. Nie mogę przestać o Tobie myśleć. Głupia sprawa, całkiem nieracjonalna. Nigdy bym się nie spodziewał, że nagle, któregoś pięknego zimowo-wiosennego dnia ukradniesz mi aż tyle mnie, że będę myślał o Tobie bez przerwy. Niewiarygodne.

Wiesz ponoć wszystko się może zdarzyć. To trochę tłumaczy fakt że jeszcze niedawno Cię nie znałem a dziś wypełniasz moje myśli tak szczelnie że nic innego nie jest w stanie się prześlizgnąć. To dziwne uczucie  mam Cię cały czas jakby podkorowo coś tam sobie robię coś mówię a jednocześnie czuję Twoją obecność. Jakbyś siedziała mi w głowie i machała nogami. Myślę że to jeszcze pół biedy że siedzisz sobie właśnie tam. Ale co będzie jeśli krwiobiegiem dotrzesz mi do serca? I stamtąd pomachasz ręką? Zauważyłaś że można tak po czyimś organizmie wędrować właściwie bez pytania? Od razu odwracam sytuację i zastanawiam się gdzie ja u Ciebie jestem. Sprawdzimy? Pomyśl o mnie. Pomyśl o moich dłoniach które dotykają Twoich piersi. Poczułaś taki gwałtowny skurcz? Albo falę ciepła? Gdzie? Powiedz. Tam właśnie jestem. Dotknij mnie w tym miejscu.

i_am_born_sperm dodano: 3 godziny temu

Wiesz, ponoć wszystko się może zdarzyć. To trochę tłumaczy fakt, że jeszcze niedawno Cię nie znałem, a dziś wypełniasz moje myśli tak szczelnie, że nic innego nie jest w stanie się prześlizgnąć. To dziwne uczucie - mam Cię cały czas jakby podkorowo, coś tam sobie robię, coś mówię, a jednocześnie czuję Twoją obecność. Jakbyś siedziała mi w głowie i machała nogami. Myślę, że to jeszcze pół biedy, że siedzisz sobie właśnie tam. Ale co będzie, jeśli krwiobiegiem dotrzesz mi do serca? I stamtąd pomachasz ręką? Zauważyłaś, że można tak po czyimś organizmie wędrować właściwie bez pytania? Od razu odwracam sytuację i zastanawiam się, gdzie ja u Ciebie jestem. Sprawdzimy? Pomyśl o mnie. Pomyśl o moich dłoniach, które dotykają Twoich piersi. Poczułaś taki gwałtowny skurcz? Albo falę ciepła? Gdzie? Powiedz. Tam właśnie jestem. Dotknij mnie w tym miejscu.

Quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika or http: polishwords.com.pl blog 2016 quiz test wiedzy o lekturze felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

tomaszs dodano: 3 godziny temu

Quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika or http://polishwords.com.pl/blog/2016/quiz-test-wiedzy-o-lekturze-felix-net-i-nika-oraz-gang-niewidzialnych-ludzi/

Największym rozczarowaniem dla kobiety jest brak zainteresowania jej osobą przez mężczyznę dla którego chciała być niedostępna.

oli92 dodano: 4 godziny temu

Największym rozczarowaniem dla kobiety jest brak zainteresowania jej osobą, przez mężczyznę, dla którego chciała być niedostępna.

Po chwili odkrywasz że to co miało być lekarstwem na wszystko było tylko pięknie opakowną trucizną.

forgetthememories dodano: 4 godziny temu

Po chwili odkrywasz, że to, co miało być lekarstwem na wszystko, było tylko pięknie opakowną trucizną.

Gdy już zaczynam układać ten wielki bajzel pojawia się ktoś godny uwagi aż dziwne. Można uznać że idealny. Pukładane w głowie plany na przyszłość nawet wizualnie odpowiada. Czar pryska bo Pan Idealny zapomniał wspomnieć że już jego serduszko jest zajęte przez kogoś innego. Czy kurwa nie mogę chociaż ten jeden raz lepiej trafić?

estate dodano: 4 godziny temu

Gdy już zaczynam układać ten wielki bajzel, pojawia się ktoś godny uwagi, aż dziwne. Można uznać, że idealny. Pukładane w głowie, plany na przyszłość, nawet wizualnie odpowiada. Czar pryska, bo "Pan Idealny" zapomniał wspomnieć, że już jego serduszko jest zajęte przez kogoś innego. Czy kurwa nie mogę chociaż ten jeden raz lepiej trafić?

“Nie wybaczaj ludziom którzy nie mają odwagi powiedzieć przepraszam.”

kochajmniebejbus dodano: 4 godziny temu

“Nie wybaczaj ludziom, którzy nie mają odwagi powiedzieć przepraszam.”

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 20000 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV