głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [1] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [1]

„Jestem dziwna bo lubię jasne sytuacje. Lubię wiedzieć na czym stoję kto jest kim w tej grze i o co gra. Lubię gdy ludzie jasno mówią mi na czym im zależy i czego oczekują  nie udają przyjaciół nie udają miłości. Jestem dziwna bo stronię od toksycznych rekacji i niszczących sytuacji. Wolę gorzkie słowa od słodkich kłamstw i konkrety od podchodów. Nie lubię gdy ktoś się mną bawi kiedy ja traktuje go serio. Boli mnie kłamstwo i złamane obietnice brak szacunku i strata mojego czasu za to cenie szczerość błyskotliwość i pracowitość. Wiem że każdy może odnaleźć drogę do swoich marzeń ale nie każdemu chce się wędrować w jej poszukiwaniu.”  Rozwiedziona.

bae dodano: 1 godzinę temu

„Jestem dziwna bo lubię jasne sytuacje. Lubię wiedzieć na czym stoję, kto jest kim w tej grze i o co gra. Lubię gdy ludzie jasno mówią mi na czym im zależy i czego oczekują - nie udają przyjaciół, nie udają miłości. Jestem dziwna bo stronię od toksycznych rekacji i niszczących sytuacji. Wolę gorzkie słowa od słodkich kłamstw i konkrety od podchodów. Nie lubię gdy ktoś się mną bawi, kiedy ja traktuje go serio. Boli mnie kłamstwo i złamane obietnice, brak szacunku i strata mojego czasu, za to cenie szczerość, błyskotliwość i pracowitość. Wiem, że każdy może odnaleźć drogę do swoich marzeń, ale nie każdemu chce się wędrować w jej poszukiwaniu.” Rozwiedziona.

Ten wariat bezczelnie śmie mnie rozkochiwać w sobie każdego dnia.

niegrzeczna-majlo dodano: dziś o 00:30

Ten wariat bezczelnie śmie mnie rozkochiwać w sobie każdego dnia.

Zabierz mnie na koniec świata kochanie tam gdzie miłość trwa wiecznie.

niegrzeczna-majlo dodano: dziś o 00:26

Zabierz mnie na koniec świata kochanie tam gdzie miłość trwa wiecznie.

 Myślę o nim wpatrując się w sufit i sama czuję się martwa. Obserwuję jak wokół mnie toczy się życie i nie mam siły by się w nie włączyć.

faust dodano: wczoraj o 22:37

,,Myślę o nim, wpatrując się w sufit, i sama czuję się martwa. Obserwuję, jak wokół mnie toczy się życie, i nie mam siły, by się w nie włączyć."

Jeśli potraktujesz kogoś jak śmiecia sam siebie uczynisz śmieciem jeśli będziesz się z kogoś śmiać nabijać to prędzej czy później sam staniesz się pośmiewiskiem i zaryczysz z bólu.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 22:02

Jeśli potraktujesz kogoś jak śmiecia, sam siebie uczynisz śmieciem, jeśli będziesz się z kogoś śmiać, nabijać, to prędzej czy później sam staniesz się pośmiewiskiem i zaryczysz z bólu.

 Zabijamy samych siebie by nie ranić innych.

forgetthememories dodano: wczoraj o 18:25

"Zabijamy samych siebie, by nie ranić innych."

i jeśli ktoś w przyszłości zapyta co wtedy czułam do Ciebie bez wahania powiem że to była miłość czyste uczucie którego nigdy z siebie nie usunę.

mikela dodano: wczoraj o 18:02

i jeśli ktoś w przyszłości zapyta co wtedy czułam do Ciebie, bez wahania powiem że to była miłość, czyste uczucie, którego nigdy z siebie nie usunę.

I nie mogę uwierzyć że zjebał mi się światopogląd.

mikela dodano: wczoraj o 17:41

I nie mogę uwierzyć, że zjebał mi się światopogląd.

Nie liczę już dni bez Ciebie bo jest ich ponad moją matematyką. Tak cholernie tęsknię że już nie potrafię złapać oddechu myśli miażdży mi każda o Tobie ale wiem że ból przypomina mi że istniałeś.

mikela dodano: wczoraj o 17:38

Nie liczę już dni bez Ciebie, bo jest ich ponad moją matematyką. Tak cholernie tęsknię, że już nie potrafię złapać oddechu, myśli miażdży mi każda o Tobie, ale wiem, że ból przypomina mi, że istniałeś.

Są miłości które okazały się być błędami. Są błędy które tak naprawdę były miłością.

bae dodano: wczoraj o 17:08

Są miłości, które okazały się być błędami. Są błędy, które tak naprawdę były miłością.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 20000 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV