głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [1] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [1]

 Nie mogę dać Ci więcej niż woda i powietrze  ogrzać Cię swym ciepłem silnym ramieniem wesprzeć. Ja ostatni bard pójdę tam dokąd Ty  wiem jak zdrada może ranić jak dławią gorzkie łzy  miedzy nami tylko prawda kłamstwa ani krzty  będę walczył o ten ogień do ostatniej kropli krwi! Zabierz mnie gdzie wschodzi słońce  zabierz mnie gdzie ciemność zanika

fightingdreamer dodano: dziś o 01:41

"Nie mogę dać Ci więcej niż woda i powietrze, ogrzać Cię swym ciepłem, silnym ramieniem wesprzeć. Ja, ostatni bard, pójdę tam dokąd Ty, wiem jak zdrada może ranić, jak dławią gorzkie łzy, miedzy nami tylko prawda, kłamstwa ani krzty, będę walczył o ten ogień do ostatniej kropli krwi! Zabierz mnie, gdzie wschodzi słońce, zabierz mnie, gdzie ciemność zanika"

Pisałem ostatnio kilka początków czegoś nie chciało mi wyjść. Już wiem dlaczego długo nie myślałem nad odpowiedzią. Całe swoje życie tworzyłem początki. Nie doczekałem zakończenia…

mastertonm dodano: dziś o 00:35

Pisałem ostatnio kilka początków czegoś, nie chciało mi wyjść. Już wiem dlaczego, długo nie myślałem nad odpowiedzią. Całe swoje życie tworzyłem początki. Nie doczekałem zakończenia…

Nie muszę być Twoja ale chcę być ważna. Nie muszę żyć z Tobą ale być gdzieś obok. Chcę tylko żebyś był nie ważne w jaki sposób.   Tak bardzo tęsknię ...:

ilovecheese dodano: wczoraj o 23:20

Nie muszę być Twoja, ale chcę być ważna. Nie muszę żyć z Tobą, ale być gdzieś obok. Chcę tylko żebyś był, nie ważne w jaki sposób. Tak bardzo tęsknię ...:(

Chcialabym Ci tak wiele powiedziec. Nie mam pojecia od czego zaczac? Moze? Moze od tego ze ciezko mi sie bez Ciebie oddycha? Ze z Toba powietrze jest lzejsze ? I do cholery przestan mi sie snic!

badwomen dodano: wczoraj o 23:09

Chcialabym Ci tak wiele powiedziec. Nie mam pojecia od czego zaczac? Moze? Moze od tego ze ciezko mi sie bez Ciebie oddycha? Ze z Toba powietrze jest lzejsze ? I do cholery przestan mi sie snic!

Czy za nim tesknie? Czy tesknie za jego dotykiem zapachem kolorem oczu? Sama nie wiem jak opisac to co czuje nie wiem czy nadal Cie kocham czy potym wszystkim nienawidze a moze te uczucie to polaczenie zlosci zalu tesknoty rozpaczy bolu i ogromnej milosci oraz uzaleznienia od bycia przy Tobie ? Czy to wszystko musi byc tak proste a zarazem tak skomplikowane ?

badwomen dodano: wczoraj o 23:07

Czy za nim tesknie? Czy tesknie za jego dotykiem, zapachem, kolorem oczu? Sama nie wiem jak opisac to co czuje nie wiem czy nadal Cie kocham czy potym wszystkim nienawidze a moze te uczucie to polaczenie zlosci, zalu, tesknoty, rozpaczy, bolu, i ogromnej milosci oraz uzaleznienia od bycia przy Tobie ? Czy to wszystko musi byc tak proste a zarazem tak skomplikowane ?

Uczucia do Ciebie pozwalają mi żyć tak na prawdę nie na niby. dla nas obojga

dla_nas_obojga dodano: wczoraj o 22:15

Uczucia do Ciebie pozwalają mi żyć tak na prawdę nie na niby. /dla_nas_obojga

Tęsknota wypełnia moje żyły tamując krew. dla nas obojga

dla_nas_obojga dodano: wczoraj o 22:13

Tęsknota wypełnia moje żyły, tamując krew./dla_nas_obojga

Od teraz będę niszczyć ci życie zdepcze cie jak karalucha. Wykończe psychicznie. Zapamiętasz mnie do końca swoich dni. Na myśl o mnie będziesz płakać. Ostrzegalam teraz będę działać. Zadarłaś z niewłaściwym człowiekiem. Ze mną pogrywac niebedziesz.

zmadrzeej dodano: wczoraj o 22:11

Od teraz będę niszczyć ci życie, zdepcze cie jak karalucha. Wykończe psychicznie. Zapamiętasz mnie do końca swoich dni. Na myśl o mnie będziesz płakać. Ostrzegalam, teraz będę działać. Zadarłaś z niewłaściwym człowiekiem. Ze mną pogrywac niebedziesz.

chyba jest mi pisane tak po prostu bezwarunkowo cierpieć wzdychać do Ciebie aż moje serce pęknie z żalu a tęsknota wypełni moje żyły tamując krew. ale tak chyba będzie dobrze. tak będzie dobrze dla Ciebie.

smile93 dodano: wczoraj o 21:22

chyba jest mi pisane tak po prostu bezwarunkowo cierpieć, wzdychać do Ciebie, aż moje serce pęknie z żalu, a tęsknota wypełni moje żyły tamując krew. ale tak chyba będzie dobrze. tak będzie dobrze dla Ciebie.

obejrzałem na nowo film który Ci poleciłem który tak bardzo Ci się podobał. i wiesz co? to trochę nasza historia. tyle że w naszym wypadku nie było happy endu. jednak wciąż czekam. niczym główny bohater tego filmu. na Ciebie. na szczęśliwe zakończenie. na pocałunek.

smile93 dodano: wczoraj o 21:10

obejrzałem na nowo film, który Ci poleciłem, który tak bardzo Ci się podobał. i wiesz co? to trochę nasza historia. tyle, że w naszym wypadku nie było happy endu. jednak wciąż czekam. niczym główny bohater tego filmu. na Ciebie. na szczęśliwe zakończenie. na pocałunek.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 20000 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV