głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [1] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [1]

nadzieja że może się uda potrafi wykończyć

spadamwgore dodano: 1 godzinę temu

nadzieja, że może się uda, potrafi wykończyć

świat strzela mi w kolana jakim cudem jeszcze trzymam się na nogach?

spadamwgore dodano: 3 godziny temu

świat strzela mi w kolana, jakim cudem jeszcze trzymam się na nogach?

tak bardzo jak piękne słowa były pięknymi tak bardzo okazało się to bezwartościowe w dobie problemów

spadamwgore dodano: 3 godziny temu

tak bardzo jak piękne słowa były pięknymi tak bardzo okazało się to bezwartościowe w dobie problemów

Jeśli chcesz odejść to odejdź. Jeśli chcesz wrócić to wróć żeby tylko do zamka nadal pasował Ci klucz.

xes dodano: 3 godziny temu

Jeśli chcesz odejść, to odejdź. Jeśli chcesz wrócić, to wróć- żeby tylko do zamka, nadal pasował Ci klucz.

 62. Napisałem więcej wierszy niż łączących nas dni. Czy to dla Ciebie coś znaczy? Czy wracasz czasem do tych dobrych czy częściej do tych złych? Może nie wracasz. Może miewasz lepsze dni.  D. Lidzbarski.

xes dodano: 3 godziny temu

#62. Napisałem więcej wierszy, niż łączących nas dni. Czy to dla Ciebie coś znaczy? Czy wracasz czasem, do tych dobrych, czy częściej do tych złych? Może nie wracasz. Może miewasz lepsze dni. ~ D. Lidzbarski.

Największe bogactwo to robienie tego co kochasz.  Colin P. Sisson https: cytaty.ebooki24.org c colin p sisson cytat o tym co jest najwiekszym bogactwem

niktorek dodano: wczoraj o 15:57

Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz. - Colin P. Sisson https://cytaty.ebooki24.org/c/colin-p-sisson-cytat-o-tym-co-jest-najwiekszym-bogactwem

Książka Mowa ciała  Allan Pease i Barbara Pease. Międzynarodowy bestseller który zdradza sekrety komunikacji niewerbalnej https: www.ebooki24.org p mowa ciala allan pease barbara pease

niktorek dodano: wczoraj o 15:57

Książka "Mowa ciała" - Allan Pease i Barbara Pease. Międzynarodowy bestseller, który zdradza sekrety komunikacji niewerbalnej https://www.ebooki24.org/p/mowa-ciala-allan-pease-barbara-pease

Dopiero gdy spotkasz tę odpowiednią osobę zrozumiesz że wszystkie poprzednie miały tylko nauczyć Cię wytrwałości i pomóc zbudować w Tobie obraz tej właściwej osoby. Niczego nie żałuj. Potraktuj to co było jak ciężki trening przed meczem życia który wygrasz.

damulki.pl dodano: wczoraj o 15:52

Dopiero gdy spotkasz tę odpowiednią osobę, zrozumiesz, że wszystkie poprzednie miały tylko nauczyć Cię wytrwałości i pomóc zbudować w Tobie obraz tej właściwej osoby. Niczego nie żałuj. Potraktuj to co było jak ciężki trening przed meczem życia, który wygrasz.

Nie udowadniaj komuś ze na ciebie zasługuje. To nie miłość tylko toksyczna znajomość.

damulki.pl dodano: wczoraj o 14:13

Nie udowadniaj komuś,ze na ciebie zasługuje. To nie miłość, tylko toksyczna znajomość.

W dzisiejszych czasach nie stać ludzi na rozmowę ciągle mają inne sprawy ciągle inne wymówki  byle by nie spojrzeć sobie w oczy. Nie umiemy stanąć twarzą w twarz z problemami. Boimy się słów których możemy usłyszeć boimy się prawdy która może być tą rzeczywistą sprawą  w której się znajdujemy. Ja sama się boje.. tak ja boje się usłyszeć gorzkich słów bo dopiero wtedy uświadomię sobie że człowiek musi być odpowiedzialny za czyny ale też słowa. A ja czasem więcej gadam a mało robię duże chce a nadal stoję w miejscu.

damulki.pl dodano: wczoraj o 14:06

W dzisiejszych czasach nie stać ludzi na rozmowę, ciągle mają inne sprawy,ciągle inne wymówki , byle by nie spojrzeć sobie w oczy. Nie umiemy stanąć twarzą w twarz z problemami. Boimy się słów,których możemy usłyszeć, boimy się prawdy,która może być tą rzeczywistą sprawą , w której się znajdujemy. Ja sama się boje.. tak ja, boje się usłyszeć gorzkich słów, bo dopiero wtedy uświadomię sobie,że człowiek musi być odpowiedzialny za czyny ale też słowa. A ja czasem więcej gadam a mało robię, duże chce, a nadal stoję w miejscu.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 20000 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV