głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [1] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [1]

Gdy jedne drzwi się zamykają inne się otwierają. Jednak często patrzymy tak długo i z takim żalem na te zamknięte drzwi że nie widzimy tych które się dla nas otworzyły.

czillalt_love dodano: 6 minut temu

Gdy jedne drzwi się zamykają, inne się otwierają. Jednak często patrzymy tak długo i z takim żalem na te zamknięte drzwi, że nie widzimy tych, które się dla nas otworzyły.

“Rzuć mnie wilkom na pożarcie a wrócę dowodząc watahą.”

czillalt_love dodano: 35 minut temu

“Rzuć mnie wilkom na pożarcie, a wrócę dowodząc watahą.”

Nic nie motywuje nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą.

czillalt_love dodano: 36 minut temu

Nic nie motywuje nas tak jak ludzie, którzy w nas nie wierzą.

Bądź moją walentynką już na zawsze. Zdziadziejmy się razem. Będziemy się ścigać wózkami elektrycznymi. I chodzić na randki do lekarza. Jeździć do sanatoriów. I wiedzieć wszystko najlepiej. Każdego ranka ja Ci będę zakładał aparat słuchowy a Ty mi wkładała sztuczną szczękę. I będziemy tak pomarszczeni że będziemy jeździć na pyrkon robić cosplaye rodzynek. Bić się na laski jak w gwiezdnych wojnach. Ty zaczniesz robić na drutach a ja budować karmniki dla ptaków. Będziemy największymi fejmami w klubie seniora. A z rana będziemy jeździć komunikacją miejską na drugi koniec miasta bo tam cebula 3 grosze tańsza. Takiej miłości chcę. Kropka.

czillalt_love dodano: 37 minut temu

Bądź moją walentynką już na zawsze. Zdziadziejmy się razem. Będziemy się ścigać wózkami elektrycznymi. I chodzić na randki do lekarza. Jeździć do sanatoriów. I wiedzieć wszystko najlepiej. Każdego ranka ja Ci będę zakładał aparat słuchowy, a Ty mi wkładała sztuczną szczękę. I będziemy tak pomarszczeni, że będziemy jeździć na pyrkon robić cosplaye rodzynek. Bić się na laski jak w gwiezdnych wojnach. Ty zaczniesz robić na drutach, a ja budować karmniki dla ptaków. Będziemy największymi fejmami w klubie seniora. A z rana będziemy jeździć komunikacją miejską na drugi koniec miasta, bo tam cebula 3 grosze tańsza. Takiej miłości chcę. Kropka.

To że komuś wybaczam nie znaczy że akceptuje to co zrobił albo o tym zapominam. Nie oznacza też że znowu mu ufam. Wybaczam dla siebie żeby przestać się dręczyć i ruszyć dalej.

czillalt_love dodano: 38 minut temu

To, że komuś wybaczam, nie znaczy, że akceptuje to, co zrobił, albo o tym zapominam. Nie oznacza też, że znowu mu ufam. Wybaczam dla siebie, żeby przestać się dręczyć i ruszyć dalej.

To że komuś wybaczam nie znaczy że akceptuje to co zrobił albo o tym zapominam. Nie oznacza też że znowu mu ufam. Wybaczam dla siebie żeby przestać się dręczyć i ruszyć dalej.

czillalt_love dodano: 39 minut temu

To, że komuś wybaczam, nie znaczy, że akceptuje to, co zrobił, albo o tym zapominam. Nie oznacza też, że znowu mu ufam. Wybaczam dla siebie, żeby przestać się dręczyć i ruszyć dalej.

Ktoś Cię krzywdzi a Ty zamiast trucizny podajesz mu ciepłą herbatę z cytryną. Bo nie ma złych ludzi. Są tylko złe zachowania. Trzeba umieć widzieć człowieka w człowieku.

czillalt_love dodano: 41 minut temu

Ktoś Cię krzywdzi, a Ty zamiast trucizny podajesz mu ciepłą herbatę z cytryną. Bo nie ma złych ludzi. Są tylko złe zachowania. Trzeba umieć widzieć człowieka w człowieku.

to nie tak że sie zgrywam. naprawde nie lubie ludzi

cpun dodano: 44 minuty temu

to nie tak, że sie zgrywam. naprawde nie lubie ludzi

 Czego ci najbardziej brakuje?  Ludzi od których się oddaliłem. — Humans of New York: Stories

czillalt_love dodano: 44 minuty temu

- Czego ci najbardziej brakuje? - Ludzi, od których się oddaliłem. — Humans of New York: Stories

Niektórzy nie potrafią iść naprzód. Marnują życie czekając na osobę której nie mogą mieć. — Tess Gerritsen

czillalt_love dodano: 46 minut temu

Niektórzy nie potrafią iść naprzód. Marnują życie, czekając na osobę, której nie mogą mieć. — Tess Gerritsen

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 20000 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV