głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [1] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [1]

Znów ona. I wspomnienia. Ale to nie ważne mam Ciebie.

dotek dodano: 18 minut temu

Znów ona. I wspomnienia. Ale to nie ważne mam Ciebie.

Chcę żebyś była dzielna. Nie wolno ci się niczego bać. Świat pełen jest miłości a wiosna dociera wszędzie.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 godzinę temu

Chcę, żebyś była dzielna. Nie wolno ci się niczego bać. Świat pełen jest miłości, a wiosna dociera wszędzie.

Leżałam z nim w sylwestra tulił mnie całą noc nie wiedziałam jak potoczy się nasza znajomość bo był kochany ale nie czułam motylków w brzuchu. Teraz nie rozmawiamy ze sobą zostały niezręczne spojrzenia i wydaje mi się że wróci do swojej byłej dziewczyny. Żałosne jak ludzie mówią jedno a robią drugie. Może jednak sentyment i wspomnienia pustka wygrywa z rozumem i doświadczeniem. Nie moja sprawa ...

pocketful_of_sunshine dodano: 2 godziny temu

Leżałam z nim w sylwestra, tulił mnie całą noc, nie wiedziałam jak potoczy się nasza znajomość, bo był kochany ale nie czułam motylków w brzuchu. Teraz nie rozmawiamy ze sobą, zostały niezręczne spojrzenia i wydaje mi się, że wróci do swojej byłej dziewczyny. Żałosne jak ludzie mówią jedno,a robią drugie. Może jednak sentyment i wspomnienia, pustka wygrywa z rozumem i doświadczeniem. Nie moja sprawa ...

Od początku roku czuję się jakbym była na huśtawce raz słońce uśmiech na twarzy i bliscy a za chwilę zimno deszcz zamarzam coś jest nie tak. Myślę jak to będzie wyglądać za kilka lat i nic nie widzę dlatego wracam do tego co było i kto był. Może popełniłam błędy może ktoś miał się pojawić tylko na chwilę niekiedy chce coś wyjaśnić porozmawiać ale za chwilę chce skupić się na sobie i nie myśleć o jakimś innym gównie.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 godziny temu

Od początku roku czuję się jakbym była na huśtawce, raz słońce uśmiech na twarzy i bliscy, a za chwilę zimno, deszcz, zamarzam, coś jest nie tak. Myślę jak to będzie wyglądać za kilka lat i nic nie widzę, dlatego wracam do tego co było i kto był. Może popełniłam błędy, może ktoś miał się pojawić tylko na chwilę, niekiedy chce coś wyjaśnić porozmawiać, ale za chwilę chce skupić się na sobie i nie myśleć o jakimś innym gównie.

nie kocham nas nie kocham nawet siebie sam

mistrzhehe dodano: 5 godzin temu

nie kocham nas, nie kocham nawet siebie sam

Za kolejnym razem wszystko widzę o wiele wyraźniej już mnie to nie oślepia jak białe reflektory. Więcej analizuję mniej czuję. Chyba pojmuję w jaki sposób funkcjonuję.

collateralbeauty dodano: dziś o 09:24

Za kolejnym razem wszystko widzę o wiele wyraźniej, już mnie to nie oślepia jak białe reflektory. Więcej analizuję, mniej czuję. Chyba pojmuję, w jaki sposób funkcjonuję.

Oddalam się od uczuć od tego co przynosi jednocześnie ból i radość staje się zaawansowanie obojętna na wszystko co mnie otacza i wierzę że mnie nie dotyczy. Tak szybko jak wpadłam równie szybko wypadłam. Już mniej istotnych rzeczy mnie otacza gdzieś biegnę nie mając pojęcia gdzie. Nie chce zatrzymywać się na moment rozpaczy. Wole nie lecieć jeśli mam upadać.

collateralbeauty dodano: dziś o 09:19

Oddalam się od uczuć, od tego, co przynosi jednocześnie ból i radość, staje się zaawansowanie obojętna na wszystko, co mnie otacza i wierzę, że mnie nie dotyczy. Tak szybko, jak wpadłam, równie szybko wypadłam. Już mniej istotnych rzeczy mnie otacza, gdzieś biegnę, nie mając pojęcia gdzie. Nie chce zatrzymywać się na moment rozpaczy. Wole nie lecieć, jeśli mam upadać.

Któregoś dnia ktoś wkroczy w Twoje życie i pokocha Cię z całego serca taką jaką jesteś. Wtedy zrozumiesz że o prawdziwą miłość nie trzeba walczyć błagać i prosić.

damulki.pl dodano: dziś o 01:41

Któregoś dnia, ktoś wkroczy w Twoje życie i pokocha Cię z całego serca, taką jaką jesteś. Wtedy zrozumiesz, że o prawdziwą miłość nie trzeba walczyć, błagać i prosić.

23.03.2018r. 00:12 Wśród pięknych chwil i wspaniałych wydarzeń mają miejsca te zdarzenia które powodują że czuję się jak nic . Rzeczą którą można odłożyć. Może i jestem tylko człowiekiem ale mam uczucia i wrażliwość które właśnie mi niszczysz. Wydaje Ci się że tylko Ty cierpisz? Jesteś w błędzie. Łzy prawdziwe i nigdy nie zauważalne przez Ciebie. Nie dostrzegasz że to boli. Ranisz.

kamilka_xo dodano: dziś o 00:18

23.03.2018r. 00:12 Wśród pięknych chwil i wspaniałych wydarzeń mają miejsca, te zdarzenia, które powodują, że czuję się jak "nic". Rzeczą, którą można odłożyć. Może i jestem tylko człowiekiem, ale mam uczucia i wrażliwość, które właśnie mi niszczysz. Wydaje Ci się, że tylko Ty cierpisz? Jesteś w błędzie. Łzy prawdziwe i nigdy nie zauważalne przez Ciebie. Nie dostrzegasz, że to boli. Ranisz.

Moje myśli opiekują się Tobą. Niezależnie czy bez Twojej czy za Twoją zgodą.

black-inside dodano: wczoraj o 22:30

Moje myśli opiekują się Tobą. Niezależnie czy bez Twojej, czy za Twoją zgodą.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 20000 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV