głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [4] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [4]

Jesteś?  daj plusika :

schooki dodano: przedwczoraj o 14:21

Jesteś? - daj plusika :)

mój numer tel. gdzieś w zablokowanych a ja dzwonie z innych w nocy zawsze najebany

pr0bl3m dodano: przedwczoraj o 14:19

mój numer tel. gdzieś w zablokowanych, a ja dzwonie z innych w nocy, zawsze najebany

ona cię mami swoim słodkim krzykiem i puszcza oko bo się widzi z typem spijasz jej kłamstwa jak kawowy likier

pr0bl3m dodano: przedwczoraj o 14:18

ona cię mami swoim słodkim krzykiem i puszcza oko bo się widzi z typem, spijasz jej kłamstwa jak kawowy likier

tabletki mi nie podziałały ani razu gówno

pr0bl3m dodano: przedwczoraj o 14:17

tabletki mi nie podziałały ani razu, gówno

Wracam wspomnieniami do Ciebie  jakim cudem? Powiedz mi jakim... skoro to stało się tak odległe tak bardzo niemożliwe. Chce przestać pamiętać i nie wracać do tego co było 7 lat wstecz. Pozwól mi..  schooki

schooki dodano: przedwczoraj o 13:35

Wracam wspomnieniami do Ciebie - jakim cudem? Powiedz mi, jakim... skoro to stało się tak odległe, tak bardzo niemożliwe. Chce przestać pamiętać i nie wracać do tego co było 7 lat wstecz. Pozwól mi.. ~ schooki

tęsknię teksty schooki dodał komentarz: tęsknię do wpisu przedwczoraj o 13:24
Just me and you I’ll show you lovin like you never knew

megm dodano: przedwczoraj o 11:02

Just me and you, I’ll show you lovin like you never knew

Kim dla mnie jesteś? Zobacz stałem się tak bardzo lepszy od samego siebie. Bo człowiek staje się co najmniej tak wspaniały jak osoba którą kocha.

zatracony dodano: przedwczoraj o 10:55

Kim dla mnie jesteś? Zobacz, stałem się tak bardzo lepszy od samego siebie. Bo człowiek staje się co najmniej tak wspaniały jak osoba, którą kocha.

Przedzieraliśmy się przez białe płatki które spowalniały czas tyle uderzeń serca zanim połączyły się z ziemią ile uderzeń serc gdy nasze dłonie połączyły się aby rozgrzać nas całych zanim zebraliśmy na odwagę oczy które do tej pory udawały że nic się nie stało. A potem jakby świat rozpadał się wokół w biały pył. Wszystko drżało jak nasze ciała kiedy spijaliśmy ze spojrzeń wzajemne pragnienie. Źrenice jak zapadnięte słońca przyciągały nas bardziej niż słowa niż ciepło objęć aż utoneliśmy w błogości naszych ust aż ramiona próbowały pochłonąć nas na zawsze zamykając w tej chwili. Chwili tak nierzeczywistej tak szczęśliwej że potrzebowaliśmy godzin zapewnień słowami aby potwierdzić jej prawdziwość zapieczętować w pamięci potęgę euforii którą uwolniliśmy. Nikt nam tego nie odbierze nawet teraz kiedy unikamy się chowając przed bryskawicami bólu kiedy poświęcamy wszystko aby nie umarła w nas dobroć razem z duszą.

zatracony dodano: przedwczoraj o 10:47

Przedzieraliśmy się przez białe płatki, które spowalniały czas, tyle uderzeń serca zanim połączyły się z ziemią, ile uderzeń serc gdy nasze dłonie połączyły się, aby rozgrzać nas całych, zanim zebraliśmy na odwagę oczy, które do tej pory udawały, że nic się nie stało. A potem, jakby świat rozpadał się wokół, w biały pył. Wszystko drżało jak nasze ciała, kiedy spijaliśmy ze spojrzeń wzajemne pragnienie. Źrenice jak zapadnięte słońca przyciągały nas, bardziej niż słowa, niż ciepło objęć, aż utoneliśmy w błogości naszych ust, aż ramiona próbowały pochłonąć nas na zawsze, zamykając w tej chwili. Chwili tak nierzeczywistej, tak szczęśliwej, że potrzebowaliśmy godzin zapewnień słowami, aby potwierdzić jej prawdziwość, zapieczętować w pamięci potęgę euforii, którą uwolniliśmy. Nikt nam tego nie odbierze, nawet teraz, kiedy unikamy się, chowając przed bryskawicami bólu, kiedy poświęcamy wszystko aby nie umarła w nas dobroć razem z duszą.

We mnie granica. Tak cienka jakby podmuch prosty ją zatrzeć mógł. Pora już na mnie mogę wylać na nią znane morze. Niech tonie znaczony czas sól w jedno go zgra. Ja pogodzę się że świta że świat nie rejestruje strat. Zbyt długo w pamięci trwałam. Żyję przetrwałam przeżyłam. Gotowa start! just love.

just_love dodano: przedwczoraj o 02:06

We mnie granica. Tak cienka, jakby podmuch prosty ją zatrzeć mógł. Pora już na mnie, mogę wylać na nią znane morze. Niech tonie znaczony czas, sól w jedno go zgra. Ja pogodzę się, że świta, że świat nie rejestruje strat. Zbyt długo w pamięci trwałam. Żyję, przetrwałam, przeżyłam. Gotowa, start! /just_love.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV