głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [4] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [4]

Może ktoś na nią czeka w domu. Może jest z kimś po prostu umówiona. Może pójdzie dziś z kimś do łóżka. Nie wiem. Nie chcę wiedzieć. ...  Skasowałem jej numer ale wciąż znam go na pamięć.  J. Żulczyk.

xes dodano: 2 dni temu

Może ktoś na nią czeka w domu. Może jest z kimś po prostu umówiona. Może pójdzie dziś z kimś do łóżka. Nie wiem. Nie chcę wiedzieć.(...) Skasowałem jej numer, ale wciąż znam go na pamięć. / J. Żulczyk.

Kochamy nieobecność pewnych cech. Kochamy kogoś po prostu dlatego że jest kimś innym niż ktoś przedtem.

xes dodano: 2 dni temu

Kochamy nieobecność pewnych cech. Kochamy kogoś po prostu dlatego, że jest kimś innym niż ktoś przedtem.

Ludzie uwielbiają być ranieni. Odruchowo i posłusznie idą tam gdzie jest ból. Kojarzą go z bezpieczeństwem. Mylą z miłością. To nawet nie jest smutne to banalne jak cykl dobowy i prawie wszyscy są do tego przyzwyczajeni.

xes dodano: 2 dni temu

Ludzie uwielbiają być ranieni. Odruchowo i posłusznie idą tam, gdzie jest ból. Kojarzą go z bezpieczeństwem. Mylą z miłością. To nawet nie jest smutne, to banalne jak cykl dobowy i prawie wszyscy są do tego przyzwyczajeni.

Czas weryfikuje. W pewnym momencie budzimy się ze snu i dostrzegamy że dla kogoś nie mieliśmy znaczenia. Kwiaty wtedy więdną jak serca.

xes dodano: 2 dni temu

Czas weryfikuje. W pewnym momencie budzimy się ze snu i dostrzegamy, że dla kogoś nie mieliśmy znaczenia. Kwiaty wtedy więdną- jak serca.

Pewnego dnia przestałam się przejmować. Po prostu. I nagle życie stało się lepsze. Nagle przestało być wszystko tak nadludzko trudne. HB.

xes dodano: 2 dni temu

Pewnego dnia przestałam się przejmować. Po prostu. I nagle życie stało się lepsze. Nagle przestało być wszystko tak nadludzko trudne. |HB.

Ten koniec nie miał prawa się stać. był dla nas czymś nierealnym. ale pewnego wieczoru usłyszałam zbyt wiele prawd i zbyt mało Twoich słów. HB.

xes dodano: 2 dni temu

Ten koniec nie miał prawa się stać. był dla nas czymś nierealnym. ale pewnego wieczoru usłyszałam zbyt wiele prawd i zbyt mało Twoich słów. |HB.

'Jestem stworzona do bezsennych nocy  do bycia Twoją odskocznią  do nic nieznaczących uśmiechów i wyznań. A miłość? Do miłości stworzeni są inni nie ja.'

czarna-mamba dodano: 3 dni temu

'Jestem stworzona do bezsennych nocy, do bycia Twoją odskocznią, do nic nieznaczących uśmiechów i wyznań. A miłość? Do miłości stworzeni są inni, nie ja.'

I potem zrozumiałam że nie wszystko jest na wieczność. Że się traci. Uczucia stawiają ludzi pod ścianą. I są to różne rodzaje ścian: lęku płaczu żalu tęsknoty. Pod jaką ścianą teraz stoisz?

czarna-mamba dodano: 3 dni temu

I potem zrozumiałam, że nie wszystko jest na wieczność. Że się traci. Uczucia stawiają ludzi pod ścianą. I są to różne rodzaje ścian: lęku, płaczu, żalu, tęsknoty. Pod jaką ścianą teraz stoisz?

 Smuci mnie fakt gdy ktoś chce być tak silny tak jak ja . Jedyną dobrą rzeczą w byciu silnym jest to że zawsze dasz sobie radę. Wielkim minusem jest to że stajesz się samo kurwa wystarczalnym. A to oznacza samotność.

czarna-mamba dodano: 3 dni temu

"Smuci mnie fakt, gdy ktoś chce być tak silny "tak jak ja". Jedyną dobrą rzeczą w byciu "silnym" jest to,że zawsze dasz sobie radę. Wielkim minusem jest to,że stajesz się samo-kurwa-wystarczalnym. A to oznacza samotność."

A Ty? Jesteś dziś szczęśliwa y?

czarna-mamba dodano: 3 dni temu

A Ty? Jesteś dziś szczęśliwa/y?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV