głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [4] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [4]

Oczy. Wystarczy że w nie spojrzysz i zobaczysz wszystko czego potrzebujesz prawdę radość ból...

u_malutkiej dodano: wczoraj o 15:53

Oczy. Wystarczy, że w nie spojrzysz i zobaczysz wszystko, czego potrzebujesz, prawdę, radość, ból...

I nie potrafisz wydusić z siebie choćby najprostszego słowa. Bo ja wiem.. cześć. Cześć co u Ciebie. Cześć ale mróz. Cześć już święta. Cześć wszystkiego najlepszego. Albo gorzej.. cześć ale jak to.. lub: cześć nigdy Ci nie mówiłem.. cześć kocham Cię. Ale co to ma teraz do rzeczy? Nic a nic.  Federico Moccia

affection dodano: wczoraj o 14:09

I nie potrafisz wydusić z siebie choćby najprostszego słowa. Bo ja wiem.. cześć. Cześć, co u Ciebie. Cześć, ale mróz. Cześć, już święta. Cześć, wszystkiego najlepszego. Albo gorzej.. cześć, ale jak to.. lub: cześć, nigdy Ci nie mówiłem.. cześć, kocham Cię. Ale co to ma teraz do rzeczy? Nic a nic. // Federico Moccia

Jeśli nie chcesz cierpieć to też przestań ranić.

aniteensan dodano: wczoraj o 01:17

Jeśli nie chcesz cierpieć, to też przestań ranić.

możesz wymyślać sobie wiele historii. dopowiadać historie wyssane z palca. możesz robić mi na złość. doszukiwać się swoich prawd. ale przynajmniej nie zmieniaj tej jednej jedynej prawdy. że Cię Kocham. I dałabym wszystko byś mógł się ostatni choć raz się jeszcze o tym przekonać . bym mogła ostatni raz pocałować cię  przytulić i wyszeptać te dwa słowa . HB.

hibitch dodano: wczoraj o 00:00

możesz wymyślać sobie wiele historii. dopowiadać historie wyssane z palca. możesz robić mi na złość. doszukiwać się swoich prawd. ale przynajmniej nie zmieniaj tej jednej jedynej prawdy. że Cię Kocham. I dałabym wszystko byś mógł się ostatni choć raz się jeszcze o tym przekonać . bym mogła ostatni raz pocałować cię , przytulić i wyszeptać te dwa słowa . |HB.

zobaczysz jeszcze dziś przejdę ci przez myśl

spadamwgore dodano: przedwczoraj o 23:16

zobaczysz, jeszcze dziś przejdę ci przez myśl

 Kocham swoje wspomnienia... Kocham je za to że wszyscy w nich żyją. Wszyscy tam są.   Swietłana Aleksijewicz Czasy secondhand

zdezelowana dodano: przedwczoraj o 19:49

"Kocham swoje wspomnienia... Kocham je za to, że wszyscy w nich żyją. Wszyscy tam są." Swietłana Aleksijewicz "Czasy secondhand"

Bez przerwy można mówić tylko o miłości.

nadgryziona_x3 dodano: przedwczoraj o 13:28

Bez przerwy można mówić tylko o miłości.

Na pozór wszystko gra. Uśmiecham się tak jak jest to ogólnie przyjęte nie za szeroko nie za wąsko. Tak w sam raz. Jestem zawsze pogodny i uprzejmy dla wszystkich. Ludzie szanują mnie za to. Tylko wewnątrz cichy głosik krzyczy kurwa mać! .

tygryseeek dodano: przedwczoraj o 11:57

Na pozór wszystko gra. Uśmiecham się tak, jak jest to ogólnie przyjęte, nie za szeroko, nie za wąsko. Tak w sam raz. Jestem zawsze pogodny i uprzejmy dla wszystkich. Ludzie szanują mnie za to. Tylko wewnątrz cichy głosik krzyczy "kurwa mać!".

nie jestem wizytówką dobrych decyzji życiowych

spadamwgore dodano: 2 dni temu

nie jestem wizytówką dobrych decyzji życiowych

wspaniałe życie cudowne życie.

rastabeejbe dodano: 2 dni temu

wspaniałe życie, cudowne życie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV