głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [4] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [4]

Zrób sobie przysługę i naucz się odchodzić. Gdy łącząca Cię z kimś więź słabnie naucz się jak odpuszczać. Kiedy jakaś osoba zaczyna Cię źle traktować naucz się po prostu iść dalej... Do czegoś i kogoś znacznie lepszego. Nie marnuj swojej energii próbując wymusić coś co nigdy się nie zdarzy. Ponieważ prawdą jest że na każdą osobę która Cię nie docenia przypada jeszcze więcej ludzi którzy tylko czekają by Cię pokochać tylko lepiej.

d3ja dodano: 2 dni temu

Zrób sobie przysługę i naucz się odchodzić. Gdy łącząca Cię z kimś więź słabnie, naucz się, jak odpuszczać. Kiedy jakaś osoba zaczyna Cię źle traktować, naucz się po prostu iść dalej... Do czegoś i kogoś znacznie lepszego. Nie marnuj swojej energii, próbując wymusić coś, co nigdy się nie zdarzy. Ponieważ prawdą jest, że na każdą osobę, która Cię nie docenia, przypada jeszcze więcej ludzi, którzy tylko czekają, by Cię pokochać, tylko lepiej.

Mnie o uczuciach trzeba zapewniać utwierdzać dowartościowywać. Bo ja wątpię nie wierzę uciekam. Taką niepewną osobą jestem.

d3ja dodano: 2 dni temu

Mnie o uczuciach trzeba zapewniać, utwierdzać, dowartościowywać. Bo ja wątpię, nie wierzę, uciekam. Taką niepewną osobą jestem.

Ja jestem jedną z tych która przywiązuje się do każdego miłego słowa. Tą która zawsze wszystko wyolbrzymia. Zależy mi na innych o wiele bardziej niż ja kiedykolwiek znaczyłam coś dla nich.

d3ja dodano: 2 dni temu

Ja jestem jedną z tych, która przywiązuje się do każdego miłego słowa. Tą, która zawsze wszystko wyolbrzymia. Zależy mi na innych o wiele bardziej, niż ja kiedykolwiek znaczyłam coś dla nich.

“Najgorszą rzecz jaką ludzie mogą sobie robić to nie wyjaśniać do końca tego co ich zabolało. To odcinać się od rozmowy obrażać uciekać wyjeżdżać.”

d3ja dodano: 2 dni temu

“Najgorszą rzecz, jaką ludzie mogą sobie robić, to nie wyjaśniać do końca tego co ich zabolało. To odcinać się od rozmowy, obrażać, uciekać, wyjeżdżać.”

 Chciała zmiany. Zmiany siebie z zewnątrz i wewnątrz. Zmiany otoczenia. Zmiany gustu. Zmiany stylu bycia. Zmiany wszystkiego.

d3ja dodano: 2 dni temu

"Chciała zmiany. Zmiany siebie z zewnątrz i wewnątrz. Zmiany otoczenia. Zmiany gustu. Zmiany stylu bycia. Zmiany wszystkiego.

 Dziwne czasy. Telefony bez przycisków. Drzwi bez klamek. Ludzie bez mózgu. Relacje bez uczuć.

d3ja dodano: 2 dni temu

"Dziwne czasy. Telefony bez przycisków. Drzwi bez klamek. Ludzie bez mózgu. Relacje bez uczuć."

czas nauczyć się żyć bez osób które są dla nas całym światem które nie odwdzięczają się tym samym uczuciem co my do nich. Bo ile można prosić się o spotkanie o poświęcenie chodź trochę czasu...

d3ja dodano: 2 dni temu

czas nauczyć się żyć bez osób, które są dla nas całym światem, które nie odwdzięczają się tym samym uczuciem co my do nich. Bo ile można prosić się o spotkanie, o poświęcenie chodź trochę czasu...

Przerażająca pustka i obojętność będąc z kimś do kogo kiedyś czuło się żar który płonął co chwile wielkim ogniem a teraz się tego ognia nie ma ale przecież nadal się kocha. Codzienność zabija miłość uczucia są ale zmęczenie i natłok spraw tłamsi siły i jest się razem bo się kocha ale byle być byle trwać

d3ja dodano: 2 dni temu

Przerażająca pustka i obojętność będąc z kimś, do kogo kiedyś czuło się żar który płonął co chwile wielkim ogniem, a teraz się tego ognia nie ma, ale przecież nadal się kocha. Codzienność zabija miłość, uczucia są ale zmęczenie i natłok spraw tłamsi siły i jest się razem bo się kocha ale byle być byle trwać

Mam jedno pierdolone pytanie zadowolony jesteś z siebie?

forever-you dodano: 2 dni temu

Mam jedno pierdolone pytanie zadowolony jesteś z siebie?

Chcę żyć! Drogi kręte miałem ...  życiem w ruletkę grałem! Nabitą komorę minąłem o cale. Tylko w weekendy pale! Nie mam nałogu ze sobą wygrałem. Spadło morale bo się najebałem czasami trzeba robaka zalałem. Te stare życie nie wróci nowe też trudne wszędzie pokusy każdy chce poczuć moją obecność wielu z tych ludzi przynosi ciemność. Patrzę na fusy ale to popiół palce pożółkłe od papierosów. Zawiłe te koleje losów złoty środek na życie sposób mam go. Jestem taki poprawny suple woda wegetarianizm a weź dawaj ziomek poprawmy tańczmy jak Elvis żyjmy się bawmy. Pompują żyły szereg substancji skacze ciśnienie mam loty jak bungee co nie zabije to doda mi siły wszystko dla ludzi odpłyńmy!  Kali

czarna-mamba dodano: 2 dni temu

Chcę żyć! Drogi kręte miałem (...), życiem w ruletkę grałem! Nabitą komorę minąłem o cale. Tylko w weekendy pale! Nie mam nałogu, ze sobą wygrałem. Spadło morale, bo się najebałem, czasami trzeba, robaka zalałem. Te stare życie nie wróci, nowe też trudne, wszędzie pokusy, każdy chce poczuć moją obecność, wielu z tych ludzi przynosi ciemność. Patrzę na fusy, ale to popiół, palce pożółkłe od papierosów. Zawiłe te koleje losów, złoty środek, na życie sposób, mam go. Jestem taki poprawny, suple, woda, wegetarianizm, a weź dawaj, ziomek poprawmy, tańczmy jak Elvis, żyjmy się bawmy. Pompują żyły, szereg substancji, skacze ciśnienie mam loty jak bungee, co nie zabije, to doda mi siły, wszystko dla ludzi, odpłyńmy! / Kali

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV