głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [4] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [4]

Chce być dla ciebie wszystkim. Kochaj mnie śmiej się ze mną głośno  Chwytaj za rękę i przytulaj z całych sił Bo to właśnie jest miłość . Każdy jej szuka szuka swojej mety szczęścia. Moją metą akurat jesteś ty.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 21:57

Chce być dla ciebie wszystkim. Kochaj mnie,śmiej się ze mną głośno, Chwytaj za rękę i przytulaj z całych sił Bo to właśnie jest miłość . Każdy jej szuka,szuka swojej mety szczęścia. Moją metą akurat jesteś ty.

Jeśli nie krzywdzisz przy tym drugiego człowieka to nigdy nigdy nie żałuj że zrobiłeś cokolwiek jeśli robiąc to byłeś szczęśliwy.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 21:54

Jeśli nie krzywdzisz przy tym drugiego człowieka, to nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłeś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłeś szczęśliwy.

A teraz pójdę zrobić sobie herbaty bo usycham z niezdecydowania zawahania niepewności rozczarowania nadmiaru obowiązków tęsknoty i niewytłumaczalnego uszczerbku na psychice.

allfalldown dodano: wczoraj o 21:53

A teraz pójdę zrobić sobie herbaty, bo usycham z niezdecydowania, zawahania, niepewności, rozczarowania, nadmiaru obowiązków, tęsknoty i niewytłumaczalnego uszczerbku na psychice.

Musisz ze mną rozmawiać. To twój obowiązek. Masz mnie zagłuszać ogłuszać znieczulać.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 21:52

Musisz ze mną rozmawiać. To twój obowiązek. Masz mnie zagłuszać, ogłuszać, znieczulać.

 Ludzie. Co was obchodzą ludzie? Co was obchodzą plotki i złe języki? Co was obchodzi wszystko kiedy wiecie że to jest ta jedyna? Wymarzona wyśniona i upragniona. Że nie możecie bez niej oddychać tylko krztusicie się w beznadziejnych spazmach. Że wasze serce bije po to by ona dotknęła ręką waszej piersi że oddychacie tylko w tym celu by swój oddech złączyć z jej oddechem.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 21:50

"Ludzie. Co was obchodzą ludzie? Co was obchodzą plotki i złe języki? Co was obchodzi wszystko, kiedy wiecie, że to jest ta jedyna? Wymarzona, wyśniona i upragniona. Że nie możecie bez niej oddychać, tylko krztusicie się w beznadziejnych spazmach. Że wasze serce bije po to, by ona dotknęła ręką waszej piersi, że oddychacie tylko w tym celu, by swój oddech złączyć z jej oddechem."

 Jeśli udało ci się kogoś oszukać to nie dlatego że ten człowiek jest głupi tylko dlatego że otrzymałeś więcej zaufania niż jesteś wart.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 21:48

"Jeśli udało ci się kogoś oszukać to nie dlatego, że ten człowiek jest głupi, tylko dlatego, że otrzymałeś więcej zaufania, niż jesteś wart."

 Widziałam że jesteś idealny i Cie pokochałam. Później zobaczyłam że wcale nie jesteś idealny i pokochałam Cię jeszcze bardziej.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 21:46

"Widziałam, że jesteś idealny i Cie pokochałam. Później zobaczyłam, że wcale nie jesteś idealny i pokochałam Cię jeszcze bardziej."

“Kłopot w tym że kiedy człowiekowi na czymś za bardzo zależy to wszystko czuje dwa razy mocniej.”

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 21:42

“Kłopot w tym, że kiedy człowiekowi na czymś za bardzo zależy, to wszystko czuje dwa razy mocniej.”

Może w innym czasie innym miejscu z innym bagażem doświadczeń ewentualnie w innej rzeczywistości znowu się spotkamy i przeżyjemy razem życie które dzisiaj nas przerosło.

allfalldown dodano: wczoraj o 21:41

Może w innym czasie, innym miejscu, z innym bagażem doświadczeń, ewentualnie w innej rzeczywistości, znowu się spotkamy i przeżyjemy razem życie, które dzisiaj nas przerosło.

I tak sobie kombinowałam jakby mogło być gdyby mogło być.

allfalldown dodano: wczoraj o 21:39

I tak sobie kombinowałam, jakby mogło być, gdyby mogło być.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV