głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [20000] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [20000]

Gdybyś powiedział na początku że gramy w grę: Rozkocham cię i zranie  oddała bym od razu walkowerem.

fuckerka dodano: 5 października 2014

Gdybyś powiedział na początku, że gramy w grę: "Rozkocham cię i zranie", oddała bym od razu walkowerem.

Ziemia to fabryka suk.

fuckerka dodano: 5 października 2014

Ziemia to fabryka suk.

Wiecie czemu to aż tak boli. Nie dlatego że mnie kopnał w dupe. Nie dlatego że nie wie czego chce. Tak jebanie cholernie rozkurwiście boli bo byłeś księciem. Kochałam w tobie twoje zalety i wady. Byłes moim pasującym puzzlem. Kochałam nasze codzienne długie rozmowy. Glupie dyskusje o życiu. Planowanie przyszłego sukcesu. To że mogłam byc przy tobie sobą. Mogłam być szczęsliwa. Ufałam ci. Kiedy mnie przytulałeś wiedziałam że niczego więcej nie chce. Niczego nie potrzebowałam. Miałam ciebie. Ale ty widocznie nie miałeś mnie.

fuckerka dodano: 5 października 2014

Wiecie czemu to aż tak boli. Nie dlatego że mnie kopnał w dupe. Nie dlatego że nie wie czego chce. Tak jebanie, cholernie, rozkurwiście boli bo byłeś księciem. Kochałam w tobie twoje zalety i wady. Byłes moim pasującym puzzlem. Kochałam nasze codzienne, długie rozmowy. Glupie dyskusje o życiu. Planowanie przyszłego sukcesu. To że mogłam byc przy tobie sobą. Mogłam być szczęsliwa. Ufałam ci. Kiedy mnie przytulałeś, wiedziałam że niczego więcej nie chce. Niczego nie potrzebowałam. Miałam ciebie. Ale ty widocznie nie miałeś mnie.

Przepraszam to moja wina znowu uwierzyłam.

fuckerka dodano: 5 października 2014

Przepraszam to moja wina, znowu uwierzyłam.

Choć to kolejna z nocy kiedy nie ma Cie obok  mam na wyciągnięcie ręki szczęście  cel widzę częściej  daje słowo oddałbym wszystko żeby dziś być gdzieś z Tobą.

pocketful_of_sunshine dodano: 5 października 2014

Choć to kolejna z nocy kiedy nie ma Cie obok, mam na wyciągnięcie ręki szczęście, cel widzę częściej, daje słowo oddałbym wszystko żeby dziś być gdzieś z Tobą.

Niby wszystko jest do dupy. Czuje sie najgorzej na świecie. Nie nie najgorzej. Czuje się kurwa chujowo. Tak będe przeklinać choćby dlatego że tego nie cierpisz. Ale jutro i tak wstaneo tej jebanej 6 pojde do łazienki ogarne się przebiore w te moje szmaty i nałoze na siebie maskę: WSZYSTKO JEST SWIETNIE. Będe sie usmiechac żartować śmiać sie glośno. Będe mówiła ale nic sie nie stało przecież będzie kolejny. następny. No tak to prawda. Kurwa tyle jest facetów na świecie. Kurwa. Prawda. No. Kurwa. Ale ja chce ciebie.

fuckerka dodano: 5 października 2014

Niby wszystko jest do dupy. Czuje sie najgorzej na świecie. Nie nie najgorzej. Czuje się kurwa, chujowo. Tak będe przeklinać, choćby dlatego że tego nie cierpisz. Ale jutro i tak wstaneo tej jebanej 6, pojde do łazienki, ogarne się, przebiore w te moje szmaty i nałoze na siebie maskę: WSZYSTKO JEST SWIETNIE. Będe sie usmiechac, żartować, śmiać sie glośno. Będe mówiła ale nic sie nie stało przecież, będzie kolejny. następny. No tak to prawda. Kurwa tyle jest facetów na świecie. Kurwa. Prawda. No. Kurwa. Ale ja chce ciebie.

Może po prostu mnie się nie da kochać.

fuckerka dodano: 5 października 2014

Może po prostu mnie się nie da kochać.

Spotkałam milion facetów. Milion mówilo mi milion słów. Milion zraniło. Milion zostawiło. Milion nie pokochało. Milion nigdy nie pokocha. fuckerka

fuckerka dodano: 5 października 2014

Spotkałam milion facetów. Milion mówilo mi milion słów. Milion zraniło. Milion zostawiło. Milion nie pokochało. Milion nigdy nie pokocha./fuckerka

Nie boję się jutra kiedy patrzę na blizny

meeow dodano: 5 października 2014

Nie boję się jutra, kiedy patrzę na blizny

Widok jej oczu kiedy widzi pożegnanie odpalasz szluga i w ciszy patrzysz w ścianę

meeow dodano: 5 października 2014

Widok jej oczu kiedy widzi pożegnanie, odpalasz szluga i w ciszy patrzysz w ścianę

Poprzednia 19996 19997 19998 19999
20000
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV