głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [20000] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [20000]

Często popijam gorącą czekoladę słucham smutnych babskich piosenek i rozmyślam o tym co było i o tym co jest. Ale najważniejsze jest to że pilnuję aby nie poparzyć sobie języka czekoladą tak jak poparzyłam się Tobą.

elusivee dodano: 12 sierpnia 2014

Często popijam gorącą czekoladę, słucham smutnych babskich piosenek i rozmyślam o tym co było i o tym co jest. Ale najważniejsze jest to, że pilnuję, aby nie poparzyć sobie języka czekoladą, tak jak poparzyłam się Tobą.

Najważniejszy nikt więcej nie ma dla mnie znaczenia zawróciłeś mi w głowie i nie zmieniajmy tego.

aggroberlin dodano: 12 sierpnia 2014

Najważniejszy, nikt więcej nie ma dla mnie znaczenia, zawróciłeś mi w głowie i nie zmieniajmy tego.

Jeżeli on nie ma sił ty musisz stać się jego siłą bo na tym właśnie polega miłość!

yourdrag dodano: 12 sierpnia 2014

Jeżeli on nie ma sił, ty musisz stać się jego siłą, bo na tym właśnie polega miłość!

Teraz masz wroga a kiedyś miałeś za przyjaciela dlatego nie mów do mnie bracie  dla mnie to słowo naprawdę sporo znaczy.

monrooe dodano: 12 sierpnia 2014

Teraz masz wroga, a kiedyś miałeś za przyjaciela, dlatego nie mów do mnie "bracie", dla mnie to słowo naprawdę sporo znaczy.

Zrobię dla nas wszystko wszystko dosłownie wszystko..

aggroberlin dodano: 12 sierpnia 2014

Zrobię dla nas wszystko, wszystko, dosłownie wszystko..

Jutro Liv kończy 20 lat ! Juhu wcale się nie cieszę..

no_chodz_tu_bejbe dodano: 12 sierpnia 2014

Jutro Liv kończy 20 lat ! Juhu, wcale się nie cieszę..

Moim marzeniem było mieć Cię na wyłączność abyś to mi mówił kocham abyś to mi pokazywał swoją miłość abyś to mnie tulił abyś to właśnie mnie całował i kochał. Jesteś już mój jedno z moich marzeń zostało spełnione kocham Cię.

aggroberlin dodano: 12 sierpnia 2014

Moim marzeniem było mieć Cię na wyłączność, abyś to mi mówił kocham, abyś to mi pokazywał swoją miłość, abyś to mnie tulił, abyś to właśnie mnie całował i kochał. Jesteś już mój, jedno z moich marzeń zostało spełnione, kocham Cię.

 10 Kolejny impreza. Tym razem festyn. Myślałam że będzie nudno. Zresztą z początku tak było. Dopiero tak 1h przed końcem poszłam do Cypriana z moim przyjacielem. Nie był sam tylko z moim kolegą z klasy. Mieliśmy o czym gadać. Potem mieliśmy jechać nad staw na piwko ale musiałam do domu wracać bo potem nie miałabym jak wrócić. Cyprian powiedział że by mnie odwiózł bo był samochodem a był niepełnoletni. Powiedziałam żeby nie ryzykował. Zgodził się ale powiedział  że jak zda prawko to zawiezie mnie na koniec świata. Potem dowiedziałam się że Cyprian bardzo żałował że z nimi nie pojechałam po tym festynie. Potem nic się w sumie nie działo ale nadeszło zakończenie 3 gimnazjum. Niby nie było jakiś sytuacji z Cyprianem ale jego kolega w żartach ciągle mówił żeby tylko on nas nie widział bo by go chyba zabił. Nie wiedziałam o co chodzi i chyba niekoniecznie chciałam.

kumosin69 dodano: 12 sierpnia 2014

(10) Kolejny impreza. Tym razem festyn. Myślałam, że będzie nudno. Zresztą z początku tak było. Dopiero tak 1h przed końcem poszłam do Cypriana z moim przyjacielem. Nie był sam, tylko z moim kolegą z klasy. Mieliśmy o czym gadać. Potem mieliśmy jechać nad staw na piwko, ale musiałam do domu wracać, bo potem nie miałabym jak wrócić. Cyprian powiedział, że by mnie odwiózł, bo był samochodem, a był niepełnoletni. Powiedziałam żeby nie ryzykował. Zgodził się, ale powiedział , że jak zda prawko to zawiezie mnie na koniec świata. Potem dowiedziałam się, że Cyprian bardzo żałował, że z nimi nie pojechałam po tym festynie. Potem nic się w sumie nie działo, ale nadeszło zakończenie 3 gimnazjum. Niby nie było jakiś sytuacji z Cyprianem, ale jego kolega w żartach ciągle mówił, żeby tylko on nas nie widział, bo by go chyba zabił. Nie wiedziałam o co chodzi i chyba niekoniecznie chciałam.

Moje wszystkie marzenia są związane tylko z Tobą.

aggroberlin dodano: 12 sierpnia 2014

Moje wszystkie marzenia są związane tylko z Tobą.

Byłeś moim marzeniem moje marzenie się spełniło teraz kolej na następne.

aggroberlin dodano: 12 sierpnia 2014

Byłeś moim marzeniem, moje marzenie się spełniło, teraz kolej na następne.

Poprzednia 19996 19997 19998 19999
20000
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV