głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [20000] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [20000]

https: www.youtube.com watch?v=NV8I1iJqsmI po całości oooo :

spaalmy_razem_jointa dodano: 8 października 2014

https://www.youtube.com/watch?v=NV8I1iJqsmI po całości oooo :)

weszłam do kuchni żeby wyłączyć radio które mi tak cholernie działało na nerwy. kiedy trzymałam już rękę na przycisku zorientowałam się że leci nasza piosenka oparłam się o szafkę a w mojej głowie przelatywało tysiące myśli napisać nie napisać on powinien pierwszy to ja jestem winna nie to jego wina. w końcu po chwili wyciągłam z kieszeni telefon w momencie kiedy wybrałam jego numer przyszedł mi sms wyszłam z kontaktów i zauważyłam napis na wyświetlaczu ' mój x3 przysyła wiadomość' zaśmiałam się cicho po czym odczytałam wiadomość 'mała no nie gniewaj się już.. kocham cię. ' po jakiejś godzinie już chodziliśmy w objęciach po mieście. wiadomo było że to się tak skończy.

jarajsiemnaxd dodano: 8 października 2014

weszłam do kuchni żeby wyłączyć radio które mi tak cholernie działało na nerwy. kiedy trzymałam już rękę na przycisku zorientowałam się że leci nasza piosenka, oparłam się o szafkę a w mojej głowie przelatywało tysiące myśli, napisać, nie napisać, on powinien pierwszy, to ja jestem winna, nie to jego wina. w końcu po chwili wyciągłam z kieszeni telefon, w momencie kiedy wybrałam jego numer przyszedł mi sms, wyszłam z kontaktów i zauważyłam napis na wyświetlaczu ' mój x3 przysyła wiadomość' zaśmiałam się cicho po czym odczytałam wiadomość 'mała no, nie gniewaj się już.. kocham cię. ' po jakiejś godzinie już chodziliśmy w objęciach po mieście. wiadomo było, że to się tak skończy.

Stanąć na dachu wywalić język i środkowym palcem pozdrowić świat.

justlove dodano: 8 października 2014

Stanąć na dachu, wywalić język i środkowym palcem pozdrowić świat.

Bo człowiek może wytrzymać tydzień bez picia dwa tygodnie bez jedzenia całe lata bez dachu nad głową ale nie może znieść samotności. To najgorsza udręka najcięższa tortura.

julsonka dodano: 8 października 2014

Bo człowiek może wytrzymać tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najgorsza udręka, najcięższa tortura.

I wiesz.. Chciałabym spędzić z Tobą wieczność lecz wieczność jest zbyt krótka na wyszeptanie tego jak bardzo mi na Tobie zależy.

podobnodziwka dodano: 8 października 2014

I wiesz.. Chciałabym spędzić z Tobą wieczność, lecz wieczność jest zbyt krótka na wyszeptanie tego, jak bardzo mi na Tobie zależy.
Autor cytatu: levelhard

Dokładnie!! Coś wiem o tym.... teksty zochaaa dodał komentarz: Dokładnie!! Coś wiem o tym.... do wpisu 8 października 2014
I właśnie będąc z nim wiesz że to coś wyjątkowego co unosi Cię na skrzydłach miłości.

podobnodziwka dodano: 8 października 2014

I właśnie będąc z nim wiesz, że to coś wyjątkowego, co unosi Cię na skrzydłach miłości.
Autor cytatu: levelhard

pokaż im wszystkim że strata wszystkiego nie skreśliła Cię z listy i nadal będziesz walczyć o to czego pragniesz nawet jeśli odwrócą się od Ciebie wszyscy. Tylko tak udowodnisz im że nie zniszczą Cię i nic nie znaczą ich słowa które mają Cię zranić. Lizzie

codziennamonotonia dodano: 8 października 2014

pokaż im wszystkim, że strata wszystkiego nie skreśliła Cię z listy i nadal będziesz walczyć o to, czego pragniesz nawet jeśli odwrócą się od Ciebie wszyscy. Tylko tak udowodnisz im, że nie zniszczą Cię i nic nie znaczą ich słowa, które mają Cię zranić./Lizzie
Autor cytatu: lizzie

http: acaipower.plain stood.com http: acaipower.plain stood.com

avurlanmu1970 dodano: 8 października 2014

http://acaipower.plain-stood.com http://acaipower.plain-stood.com

Chciałabym znów wtulić się w Ciebie przyłożyć głowę do Twojej piersi poczuć szybkie bicie Twojego serca zamknąć oczy i zapomnieć o otaczającym Nas świecie.

podobnodziwka dodano: 8 października 2014

Chciałabym znów wtulić się w Ciebie, przyłożyć głowę do Twojej piersi, poczuć szybkie bicie Twojego serca, zamknąć oczy i zapomnieć o otaczającym Nas świecie.
Autor cytatu: selektywnie

Poprzednia 19996 19997 19998 19999
20000
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV