głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Kim jest człowiek. Czy definiują go... teksty

darko dodano: 5 dni temu

Kim jest człowiek. Czy definiują go decyzje, och to jestem aniołem, czy może jesteśmy swoimi myślami, o, to jestem szaleńcem, czy może intencje? Czynią ze mnie Diabła. A jeśli to wszystko jest mną to czy tylko Bóg to może pójść? Może ta zagadka tak Cię podnieca, że ignorujesz moje słabości.

To tak po whisky  w rzeczywistości... teksty

darko dodano: 5 dni temu

To tak po whisky, w rzeczywistości cieszę się twoim szczęściem. Też mam. fajnie tylko tęsknie za nieznanymi chwilami, z których zrezygnowaliśmy szukając prawości.

Najgorsza prawda to taka  że czekam... teksty

darko dodano: 5 dni temu

Najgorsza prawda to taka, że czekam na waszą porażkę, aby zadzwonić i powiedzieć jak ułożyłem sobie życie, abyś żałowała. W rzeczywistości żazdroszcząc każdej sekundy gdy był z Tobą.

Ty mi zazdrościsz a ja płaczę we... teksty

darko dodano: 5 dni temu

Ty mi zazdrościsz a ja płaczę we własnych myślach, upadam na kolana tysiące razy. Uśmiecham się i nie wiesz, że pląsami niczym trefniś, by zyskać oklaski pocieszenia.

A może w życiu piękne są tylko... teksty

darko dodano: 5 dni temu

A może w życiu piękne są tylko chwilę bo nie potrafimy cieszyć się tym co mamy?

Wszystko się układa  wszystko w... teksty

darko dodano: 5 dni temu

Wszystko się układa, wszystko w dobrym kierunku, zaskakuję samego siebie, to czemu tak bardzo tęsknie za Twoją bliskością kiedy wszystko waliło się wokół nas?

Ostatnio jest jakoś dziwnie  brak... teksty

darko dodano: 6 dni temu

Ostatnio jest jakoś dziwnie, brak powodów do smutku albo po prostu mam na wszystko wywalone. Jakąś dziwna równowaga, brak porywów serca albo po prostu, dojrzałem. Jakoś dziwnie kusi mnie do złego, potrzebuje coś poczuć albo po prostu nie potrafię normalnie żyć.

Śnić gdy dni odbierają lat  śnić... teksty

darko dodano: 2 tygodnie temu

Śnić gdy dni odbierają lat, śnić gdy świat upada, śnić gdy szczęście kocha się taraz z kimś innym. Nie budź mnie nawet po śmierci, niech zamknięty w marzeniach krążę wokół jakiejś gwiazdy już wiecznie.

Zapisałem wszystkie chwile. Wciąż... teksty

darko dodano: 7 stycznia 2023

Zapisałem wszystkie chwile. Wciąż jest ich zbyt mało, ciągle się rozmazują. Czuję szczęście gdy patrzę i słyszę jak się śmiejesz. Jak robisz wszytko żeby być blisko. Rozglądam się i po raz kolejny wiedzę Twoje roześmiane oczy skierowane we mnie. Już nie pamiętam słów, którymi oświetlalaś moje wnętrze aż to światło dotknęło mroku uśpionego przez słońce. Coraz trudniej było wierzyć, rozbawiać i zachwycać. Czerń tego bólu stała się ciężka, choć niewidzialna. Ramiona opadły, usta zastygły, ujrzałem jak staczam się po schodach chwały. Odchodzę, zabieram mój mrok z daleka od Ciebie, obyś jaśniała nawet jeśli to będzie w cudzych objęciach.

Zanim Cię skrzywdzę choć kocham... teksty

darko dodano: 7 stycznia 2023

Zanim Cię skrzywdzę choć kocham, zanim znikniesz choć będziesz, przestanę okłamywać samego siebie, że potrafię być Tym kogo potrzebujesz. Pragniesz tylko kogoś kogo nie znasz bo czaruję kłamstwem, tańczę, zaklinam, omamiam sztuczkami gdy pod płaszczem iluzjii siedzi smutny, pusty człowiek.

Lubię patrzyć na Twoje zdjęcia. W... teksty

darko dodano: 7 stycznia 2023

Lubię patrzyć na Twoje zdjęcia. W końcu coś czuję, chociaż to ból. Smutek roztapia wnętrzności, napina mięśnie twarzy a ja gdzieś na koniec dźgniecia czuję radość z Twojego szczęścia. Nie straciłem żadnej szansy, od początku wiedziałem, że tylko udaję że potrafię dotrzymać Ci kroku. Patrzyłaś z takim smutkiem jak odchodzę. Cieszę się, że to ostatni raz kiedy nie widziałem twojego uśmiechu.

Po tylu latach odnajduję przypadkiem... teksty

darko dodano: 25 grudnia 2022

Po tylu latach odnajduję przypadkiem nasze wiadomości po tym jak się pierwszy raz cołowaliśmy. Zapomniałem, że czułaś to co ja przez to całe rozstanie. Teraz wiem, że nikt nie stanął nam na drodze, tylko staliśmy w niewłaściwych miejscach. Jestem teraz szczęśliwy choć czasami czuję, że czegoś mi brak i to pewnie właśnie Ciebie.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 7 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV