głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Z tej utraconej radości nic dobrego... teksty

darko dodano: 24 sierpnia 2015

Z tej utraconej radości nic dobrego nie wyniknie. Zatracam się w pogoni za emocjami gdy wiem w głębi że to co najlepsze już za mną. Ale brnę dalej, głębiej, wyżej bo kiedy nie ma gdzie iść pozostaje nicość.

Stałem się czarnym charakterem... teksty

darko dodano: 24 sierpnia 2015

Stałem się czarnym charakterem choć chciałem bohaterem. Dążę do samozagłady przez cierpienie innych. To miał być lot Ikara a staję się niszczycielskim tornadem. Powstrzyma mnie śmierć, depresja? Dążenie do szczęścia takie jest.

Mogłaś mnie zostawić z tylu... teksty

darko dodano: 23 sierpnia 2015

Mogłaś mnie zostawić z tylu powodów a zostawiasz bo zraniłem, zawiodłem. Każda chwila jest cierpieniem bo żadna nie wymazuje mojej winy. Niczego bardziej nie pragnę by być z Tobą, dawać Ci szczęście a zadałem najgorszy z ciosów. Wybacz, błagam! W tym smutku tli się nadzieja że zdążę być tylko dla Ciebie gdy Ty zdążysz wybaczyć a nie przestać kochać.

To jednak moja wina. Zniszczyłem to... teksty

darko dodano: 23 sierpnia 2015

To jednak moja wina. Zniszczyłem to, zraniłem 3 osoby a najbardziej Ciebie. Nie potrafiąc wybaczyć sobie uciekłem od tego ale Ty nie mogłaś, ja na Twoim miejscu bym nie mógł. A jednak oczekiwałem że dasz radę. Boże, jak mam cofnąć czas? Tak bardzo Cię kocham a sprawiłem Ci taki ból. Masz rację, nie powinnaś być ze mną, nie zasługuję na Ciebie. Teraz pragnę tylko tego abyś była szczęśliwa. Może kiedyś nam się uda, tylko ta myśl trzyma mnie przy zmysłach. Nawet jeśli mnie zapomnisz i tak będę Twój. Kocham Cię nawet jeśli w to nie wierzysz.

Zjebałaś to. Jedną decyzją mnie... teksty

darko dodano: 22 sierpnia 2015

Zjebałaś to. Jedną decyzją mnie dobiłaś i nienawidzę Cie choć jeszcze kocham. Mówiłaś że dla mnie możesz zrobić wszystko, prosiłem o jedną rzecz tego dnia, jeszcze wczoraj powiedziałaś że będzie tak jak prosiłem a wieczorem zrobiłaś odwrotnie. To było przegięcie, to było pożegnanie. Budziłem się w nocy w smutku, rano obudziłem sie w złości. Dziś ja zamierzam się bawić i szukać leku na Ciebie, chcę z Ciebie wyzdrowieć jak najszybciej. Żegnaj.

Wszystko się załamuje. Za dużo... teksty

darko dodano: 17 sierpnia 2015

Wszystko się załamuje. Za dużo cierpienia tak blisko. Chcę uciec od tego ale coraz mocniej czuję współczucie. Nie teraz, nie kiedy jestem tak blisko by latać bez ograniczeń, jeszcze troche zatwardziałego serca i sił i szaleńczej radości i pragnienia zabawy. Wiem jak to się skończy, upadkiem i depresją ale nie dziś, jeszcze trochę, jeszcze wyżej.

Nie  nie będę szukał innej. Z... teksty

darko dodano: 16 sierpnia 2015

Nie, nie będę szukał innej. Z Tobą chcę być. Wyprowadzam się, zamieszkam sam a potem niech się dzieje. Może spróbujemy razem, może nie dasz rady, a wtedy już będę wiedział że nie polecimy nigdzie.

Gdybyś chciała ze mną latać...... teksty

darko dodano: 16 sierpnia 2015

Gdybyś chciała ze mną latać... Wczoraj chciałem skoczyć z tej skały i pofrunąć ale znowu się zawiodłem. Nikt nie chce latać ze mną. A sam nie mam po co. Może powinienem znaleźć kogoś kto ze mną pofrunie. Kto potrafi zapomnieć o całym świecie, o zasadach, rozsądku o wszystkich innych ludziach i całe skupienie życia będzie na tej drugiej połówce. Na wspólnym szaleństwie, dawaniu sobie radości, braniu udziału we wspólnej przygodzie, bez przejmowania sie małymi niedociągnięciami, bez psucia tego narzekaniem, bez spadania na ziemię, nudną, smutną ziemię. Może to nie ty. Może szukam kogoś tak szalonego jak ja. A na razie muszę tkwić w najmniej szalonym domu na świecie. To moje więzienie, moja klatka. Tu mnie się karmi i tu staję sie osowiały i tracę pióra. Ale tu nie zdechnę, o nie. Zaczynam szukać. Znajdę cię, muszę, chcę zginąć spalony bliskością słońca.

A dziś  mam taki dylemat  wsiąść... teksty

darko dodano: 16 sierpnia 2015

A dziś, mam taki dylemat, wsiąść w samolot i polecieć gdzieś w nieznane czy sie zabić. Po co mi życie bez Ciebie. Tylko nadzieja że na mnie zaczekasz bo z twojej strony też była miłość powstrzymuje mnie przed tym. Ale nie każ mi być szczęśliwy, to nie możliwe gdy już Cię nie ma.

Prosiłaś żebym z nią spróbował... teksty

darko dodano: 15 sierpnia 2015

Prosiłaś żebym z nią spróbował być gdy wróciłem i powiedziałem że podjąłem decyzję. Obiecałaś że zaczekasz, obiecałem że powiem gdy nie będzie już na co. Chciałem dziś zostać z Tobą i nie wracać do domu, pamiętaj gdy któreś z nas nie dotrzyma obietnicy, gdy rozminiemy się bez powrotu.

A dziś muszę być mężczyzną i... teksty

darko dodano: 12 sierpnia 2015

A dziś muszę być mężczyzną i podjąć decyzję. Widziałem dziś w twoich oczach smutek i zmęczenie a miało być szczęście i zachwyt. Nie mogę pozwolić aby było tak dalej. Zrobię to teraz kiedy jest jeszcze dobrze miedzy nami. Bo może być tak że któreś z nas zdradzi i to już nie będzie miłe rozstanie. Czasami myślę że to powinno zakończyć się wtedy przy namiocie. Mielibyśmy to wspaniałe wspomnienie i nadzieję. Dziś już jest wiele przykrych wspomnień i spróbujemy pożegnać sie z nadzieją. Nie ukrywam że nie chodzi tylko o to że nie chcę Cię ranić boję się że zrobisz to mi. A wtedy już nie będzie nadziei, tylko ból. Chcę jeszcze wierzyć że zostanę sam i znajdę Ciebie. Wiem, możesz już być w ramionach innego. I to jest koszmar, który może zakończyć mój piękny sen o nas.

Spodziewałem się tego  jak można... teksty

darko dodano: 11 sierpnia 2015

Spodziewałem się tego, jak można tyle cierpieć, ja sam bym nie wytrzymał. W zasadzie to czekałem na ten cios, po ktorym nadzieja musi umrzeć ale nie zrobiłaś tego. Nigdy tego nie zapomnę, to więcej znaczy niż pocałunki, że wciąż jesteś mimo bólu, rozumiesz. Jak możesz być prawdziwa, jak życie może być tak złośliwe, że poznałem Cię dopiero teraz?

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 6 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV