głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Nie wierz mi  to zmęczenie sypie... teksty

darko dodano: 1 tydzień temu

Nie wierz mi, to zmęczenie sypie frazesami, to umysł bełgocze coś przez sen, szukam zdań aby oddać ten stan, zupełnej bezsilności wobec przemijania z fanfarami porażek, z dudnieniem błędów. Nie potrafię, skasowałem zbyt wiele zdań aby się dalej oszukiwać, że można wyrazić pustkę będąc jej źródłem.

Jeszcze wczoraj wierzyłem w dziś... teksty

darko dodano: 1 tydzień temu

Jeszcze wczoraj wierzyłem w dziś, ale dziś nie ma mnie z wczoraj, bo patrzę w jutro i nie widzę kim będę, skoro dziś jestem nikim.

Mogę wszystko  zrobię wszystko... teksty

darko dodano: 1 tydzień temu

Mogę wszystko, zrobię wszystko, będę szeptał do ucha kiedy dreszczem biec będzie przyjemność po żyłach, wybuduję dom albo zrezygnuje jeszcze z czegoś co daje mi ostatnią radość ale zrozum, że już nie czuję nic kiedy na zewnątrz jest tak ciemno jak w tej puste we mnie.

Jest zbyt ciemno  zimno aby otwierać... teksty

darko dodano: 1 tydzień temu

Jest zbyt ciemno, zimno aby otwierać żagle i dać się miotać wichrom, zbyt staro, poważnie aby śmiać się kiedy ocieram się o skały ostre jak śmierć, zbyt daleko, pusto by nie obrać celu i wierzyć, że przed nami tylko inne szczęścia niż te za nami.

Prawda to fakty pisane ołówkiem... teksty

darko dodano: 2 tygodnie temu

Prawda to fakty pisane ołówkiem uczuć, jest wiele prawdy w tym co napisaliśmy, tylko nie widzimy faktów przez charakter pisma. Chciałem rozszyfrować to co chcesz powiedzieć, lecz my myślimy w różnych językach.

Dlaczego tak trudno zgasić... teksty

darko dodano: 2 tygodnie temu

Dlaczego tak trudno zgasić światło? Czy ten dzień jest warty tyle aby dać mu kolejną godzinę, czy ten samotny wieczór nie trwa już nieskończoność. Może czekam na coś z telefonem w ręku, na cód, na dopaminy łyk, na uśmiech a przecież kiedy kończy się film znów jestem tu, sobą. Jeszcze trochę wizji życia które mnie ominęło tak daleko, że widzę je tylko między marzeniami a snem. Boję się zasypiać, bo dziś, jutro może być ciągle pięknę a jutro będzie tylko dniem.

Czasem czuję że jesteś  nigdy nie... teksty

darko dodano: 4 listopada 2023

Czasem czuję że jesteś, nigdy nie będziesz a jednak moja. Nie widzę, a jesteś piękna, nie znalazłem, a tulę usypiając na fotelu. Może anioł, obejmuje mnie chwałą, może tęsknota razi chorobą. Unoszę się, choć leżę, usta chcą przywitać ale chwyta je pocałunek nieba, albo otchłani. Bez znaczenia gdy niosie ostanie dziś tchnienie życia.

Wpadłaś mi w oko ale bolało więc... teksty

darko dodano: 4 listopada 2023

Wpadłaś mi w oko ale bolało więc Cię wypłakałem.

Nie jestem zgorzkniały tylko... teksty

darko dodano: 4 listopada 2023

Nie jestem zgorzkniały tylko realistycznie patrzę na świat, nie jestem szczęśliwy tylko, na tyle dojrzały, że potrafię się zachować a te wszystkie wkurwy to po to aby nie usnąć po winie.

Ja? Chciałbym być jak bohater mojej... teksty

darko dodano: 4 listopada 2023

Ja? Chciałbym być jak bohater mojej wyobraźni tylko nawet tam nie znajduję nikogo dla kogo warto.

Czy szczęście to parę chwil za... teksty

darko dodano: 4 listopada 2023

Czy szczęście to parę chwil za którymi tęsknię czy zapomnienie, że istniały?

Próbuję ułożyć życie ludziom ze... teksty

darko dodano: 1 listopada 2023

Próbuję ułożyć życie ludziom ze słów, próbuję rozdzielić siebie na tyle fałszywych istnień. Powieść złożona z nadziei i bólu, złudnych przekonań, zawodnych żywiołów. Idę gdzieś między nimi, szukając swojej drogi i odpowiedzi kim jestem a kim miałem być. Zrobiłem dziś tyle dobrych rzeczy ale kryję twarz w dłoniach, nie mogąc patrzeć na własne oczy. Nie ucieknę przed tym, przeszłość i przyszłość w ciemności źrenic, przeznaczenie pożerające wolę, kolejny cykl zatacza koło, pustka dudni w piersi. Podaj mi dłoń, dotknięciem opuszków zgaś świadomość, nie budź ze snu, zobacz ile kolorów mam tu dla ciebie.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 35 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV