głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Nie powinniśmy się spotykać w... teksty

darko dodano: 5 sierpnia 2015

Nie powinniśmy się spotykać w takim słońcu, gdy jesteś tak blisko rozpalam się podwójnie, chyba, że chcesz spłonąć razem ze mną, chodź, niech miłość płonie a my wierzmy w feniksy.

Pojechałem na zatracenie. Tak wiele... teksty

darko dodano: 5 sierpnia 2015

Pojechałem na zatracenie. Tak wiele namiętności, smutku, radości jak byśmy chcieli streścić całe życie podczas tego spaceru, życie którego nie będzie, nie może być. Próbowałem Ci wyjaśnić dlaczego a sam nie mogę przyjąć tego do wiadomości, oboje wolałyśmy weto naszymi pocałunkami i objęciami. Chciałem powiedzieć"kocham" bo czy można czuć więcej do kogoś ale to nie była ta chwila, ona pojawi sie gdy przed nami będzie przyszłość.

Jadę po szczęście czy rozpacz?... teksty

darko dodano: 4 sierpnia 2015

Jadę po szczęście czy rozpacz? Poprostu jadę...

Nie chcę myśleć o wszystkich... teksty

darko dodano: 3 sierpnia 2015

Nie chcę myśleć o wszystkich możliwych zakończeniach ale przyznam Ci się że czasami coś wpadnie do głowy i wtedy przez chwilę tak strasznie boli. Wciąż przeplatam szczęście ze strachem, złością, czasem wpadam w panikę. Ale mam plan, jedyny plan który da nam przyszłość, który jesli nie wypali to nie przeze mnie, o nie, już mam dosyć niszczenia, tym razem nie powiem koniec, Tobie nie mogę tego zrobić, dlatego zostawiam to Tobie. Zabijesz tym mnie, myślisz ze jestem nieśmiertelny, ja też tak myślałem ale spotkałem Ciebie, jesteś moim kryptonitem, pozwolę Ci mnie zniszczyć bo ja nie zrobię Tobie krzywdy. Chyba że się zgodzisz i zostawisz wszystko tak jak ja dla Ciebie. Nikt nie umrze oprócz naszych przeszłości.

Jest taki moment straszny przez swą... teksty

darko dodano: 3 sierpnia 2015

Jest taki moment straszny przez swą wspaniałość, kiedy zaczyna ci zależeć na tej drugiej osobie tak bardzo, że pragniesz dla niej kogoś lepszego od siebie. I wtedy już wiesz że musisz zrobić wszystko aby stać się tą osobą.

Próbowałem sobie wyobrazić Ciebie... teksty

darko dodano: 3 sierpnia 2015

Próbowałem sobie wyobrazić Ciebie tyle razy, później przestałem to robić a teraz zjawiłaś się nagle i już wiem jak bardzo ograniczona była moja wyobraźnia. Uszczypnij mnie jeszcze raz, rób to co chwila bo wciąż nie wierzę, że to rzeczywistość.

Żyję w jakimś śnie od kilku dni... teksty

darko dodano: 3 sierpnia 2015

Żyję w jakimś śnie od kilku dni, jest tak piękny, że szczęście przeplata się ciągle ze strachem, że każdy sen ma swój koniec.

Wciąż oszołomiony próbuje... teksty

darko dodano: 1 sierpnia 2015

Wciąż oszołomiony próbuje poukładać wczorajszy dzień i zobaczyć jakieś jutro. To mi się nie zdarza, życie nie spełnia moich pragnień i może byloby tak dalej ale spotkałem Ciebie i Ty właśnie urzeczywistniłaś moje marzenia, wyszłaś poza ich ramy i dałaś więcej niż mogłem chcieć. Jakie będzie to jutro? Do bólu pragnę aby było nasze, do bólu boję się że nie damy rady. Przepełnia mnie tysiące słów, chcę je wylać ale nie tu, chcę nimi głaskać Twoja duszę patrząc w twoje oczy w których wczoraj widziałem nieskończoność, podzielić się uczuciem, które sprawia że nie stąpam po ziemi, które stworzyłaś we mnie, któremu dałaś wczoraj władzę nad każdą moją komórka, każdym oddechem.

Jutro pragnę paru rzeczy. Chciałbym... teksty

darko dodano: 31 lipca 2015

Jutro pragnę paru rzeczy. Chciałbym Cię rozbawić, chciałbym poczuć w romowie że istniejemy dla siebie, chciałbym poczuć smak Twoich ust a zaraz po tym ujrzeć Twoje zakochane oczy. Po tym mogę umrzeć, naprawdę. Umrzeć najszczęśliwszy w życiu.

Myślałem  że pożegnam się ze... teksty

darko dodano: 30 lipca 2015

Myślałem, że pożegnam się ze złudzeniami albo przywitam z nową nadzieją ale nie, dajesz mi tylko niepewność jutra, znów muszę tłumić ten żar, żal, co by nie przyniósł jutrzejszy wieczór. Przynajmniej odpisałaś, nawet nie wiesz jak mocno biło mi serce z każdą literą.

Zrobiłem to. Czekam... teksty

darko dodano: 30 lipca 2015

Zrobiłem to. Czekam...

Jutro będzie początek albo koniec.... teksty

darko dodano: 30 lipca 2015

Jutro będzie początek albo koniec. Początek będzie najsłodszy ale tak zły, tak niegodziwy, koniec będzie właściwy ale tak bolesny, tak wyniszczający. Znając mój wredny los nie dopuszczę się niegodziwości której tak pragnę, czasem myślę, że moje życie polega na nieosiąganiu tego czego najbardziej pożądam. Poczułem własnie tą desperację, muszę spróbować, bo jutro niebo może się zawalić, choć czekałem na Ciebie tyle dni. Napiszę do Ciebie, teraz...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV