głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Uwielbiam gdy po spotkaniu z Tobą... teksty

darko dodano: 23 lipca 2015

Uwielbiam gdy po spotkaniu z Tobą nie mogę przestać się uśmiechać i ludzie rozpoznają, że coś zażyłem i nie wiedzą, że zażyłem szczęścia, Ciebie.

gdy zacząłem żyć dla niej miała... teksty

darko dodano: 23 lipca 2015

gdy zacząłem żyć dla niej miała mnie w garści... a ona ma takie piękne garści i wszystko...

mam nadzieję  że ktoś powiedział... teksty

darko dodano: 22 lipca 2015

mam nadzieję, że ktoś powiedział Ci dlaczego nie widujemy się od kilku dni. To straszne, że tak przyziemne przeziębienie potrafiło mnie odseparować od Ciebie. Jutro pełen nowych sił i nadziei odnajdę twoje spojrzenie, twój uśmiech. Hmm... pragnę dla Ciebie samych szczęśliwych chwil a jednak chciałbym abyś też tęskniła.

Mam tyle ciepłych i gorących chwil... teksty

darko dodano: 22 lipca 2015

Mam tyle ciepłych i gorących chwil w mojej głowie, które czekają na nas. Szepty, spojrzenia, uśmiechy, słowa przelewane w dotyk, dotyk bez słów, bez myśli, w których brakuje zachwytu.

Różnica wieku? Wiesz dobrze  że... teksty

darko dodano: 22 lipca 2015

Różnica wieku? Wiesz dobrze, że nie to jest miedzy nami największym problemem, ale pieprzyć to, pragnę być tak blisko Ciebie jak się da, przeżyć po kolei każdą chwilę uniesień, poznać się tak dobrze by nie było nieufności. A przyszłość? Nawet jeśli jedyne co pozostawisz w moim sercu to ból, nie zrezygnuję. Wiem że to Ciebie miałem spotkać od początku.

Lepiej się ośmieszyć niż nie... teksty

darko dodano: 21 lipca 2015

Lepiej się ośmieszyć niż nie spróbować. Patrząc wstecz porażka lepiej smakuje niż niewykorzystana szansa. Ja chcę kiedyś widzieć że dziś walczyłem o Ciebie z wrogim losem. Jeśli naprawdę chcesz żebym zawiódł to kiedy zadasz ostateczny cios nie pozostawiaj ziarna nadziei.

Szukam dziś powodów aby być... teksty

darko dodano: 21 lipca 2015

Szukam dziś powodów aby być szczęśliwy, czasem znajduję też te aby być smutny, jedne i drugie noszą Twoje imię.

Znałem kiedyś kogoś jak Ty  zawsze... teksty

darko dodano: 21 lipca 2015

Znałem kiedyś kogoś jak Ty, zawsze znikała kiedy się budziłem. Nie rób tego, nie budź mnie.

Najpierw przeraziła mnie myśl  że... teksty

darko dodano: 21 lipca 2015

Najpierw przeraziła mnie myśl, że mogłem Cię spotkać i ominąć, teraz gdy Cię spotkałem przeraża mnie myśl, że minęliśmy się już dawno.

Myślisz że to tylko poryw serca?... teksty

darko dodano: 20 lipca 2015

Myślisz że to tylko poryw serca? Tak, ale ja żyje dla takich porywów i potrafię zostawić wszystko by porwać twoje serce, lecieć z wiatrem namiętności najdłużej jak się da. Chciałbym na zawsze ale nawet gdybyśmy mieli kiedyś spaść na ziemię, warto. Tak pragnąłem dziś chociaż Cie zobaczyć, ale los odebrał mi tą przyjemność. Wiem że możesz mieć obawy czy możesz że mną nawiązać więź, proszę zignoruj je, daj mi poprowadzić jak w naszym tańcu.

Już myślałem  że żyłem dziś... teksty

darko dodano: 16 lipca 2015

Już myślałem, że żyłem dziś bez sensu, niepotrzebnie, że dziś Cię nie zobaczę ale na koniec dnia podarowałaś mi nawet uśmiech, usłyszałem Twój głos i uśmierzyłaś choć trochę mój głód Ciebie. Wiem, że przesadzam, tak mało się znamy i może nie tęsknisz jak ja do tego wieczoru ale lubię przesadzać, lubię to uczucie bo czuję że żyję, bo tak mocno chcę żyć.

Wiem  nie możemy być razem albo nie... teksty

darko dodano: 14 lipca 2015

Wiem, nie możemy być razem albo nie powinniśmy, ale chce i tak być tak blisko Ciebie jak się da, aż spali mnie żar tej miłości bez przyszłości gdy powiesz "idź sobie" albo "nie możemy" choć uczucia wrzeszczą "i co z tego". Tylko jak mam być bliżej? Tak żałuję, że dziś nie usiadłem obok Ciebie, wystraszyła mnie ta nagła możliwość, choć na co dzień nie boję się niczego. Poczekaj jeszcze chwile nie zapominaj jak było nam wspaniale, pozwól mi zawalczyć o Ciebie byśmy mogli razem jarzyć się w płomieniach naszej namiętności, spłonąć od gorącą naszych serc.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV