głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Myślałem  że mogę uciec  biec... teksty

darko dodano: 26 marca 2024

Myślałem, że mogę uciec, biec przez ten las i za którymś drzewem nie odnajdzie mnie tęsknota za twoimi oczami. Myślałem, że wystarczy zapatrzeć się w słońce i nigdy nie zobaczę wizji jaśniejszych i cieplejszych. Sądziłem, że moje rozsądne myśli zmyją z mojej twarzy głupotę nadziei. Ciągle do mnie wracasz i jesteś za daleko, dłubiesz w mojej duszy jakimś pieprzonym szpikulcem rozkoszy a przecież nic się nie wydarzyło. Tyle dróg przede mną, w których nie dosięgam twojej dłoni a jednak widzę to, jakby było miłym wspomnieniem, rozchodzi się po moich żyłach ciepłem, jakby czas i przestrzeń tuliła mnie na właściwej ścieżce.

Muzyka znów gra razem z promieniami... teksty

darko dodano: 26 marca 2024

Muzyka znów gra razem z promieniami, ciepły dotyk światła budzi mnie na nowo, wśród jaskrawszych kolorów, śpiewu napalonych ptaków i w zapachach lasu mogę tańczyć, biec albo latać, cóż mi dziś więcej trzeba niż łyku powietrza, możesz się przyłączyć kiedy chcesz, wystarczy słowo.

Już zbyt jasno  zbyt ciepło... teksty

darko dodano: 26 marca 2024

Już zbyt jasno, zbyt ciepło, wszystko już jasne, trzymaj się ciepło idę się bawić...

W świetle królującego słońca... teksty

darko dodano: 26 marca 2024

W świetle królującego słońca widzę drogę do nikąd, wyrywam się z potrzasku twoich sprzecznych sygnałów, moich obłąkanych myśli i zdaję się na podmuchy losu. Może się spotkamy za kilka dni a może zapomnę o Tobie na zawsze, niech ten wiatr zdecyduje. Dziś odkładam uczucia na półkę choć lubię tę historię.

Już nie wiem czy budzę się z... teksty

darko dodano: 26 marca 2024

Już nie wiem czy budzę się z myślą o Tobie czy to ta myśl mnie budzi.

Chciałbym wiedzieć  czy jesteś tak... teksty

darko dodano: 25 marca 2024

Chciałbym wiedzieć, czy jesteś tak szalona jak ja i uśmiechasz się do mnie wpatrzona w ciemność nieba, czy zastanawiasz się nad możliwymi spotkaniami zapominając co chciałaś wyciągnąć z lodówki, czy nie potrafisz czytać dłużej książki, bo myśli bezwiednie zaczynają pisać własne historie aby odpowiedzieć na wołania tęsknoty.

Między setkami odnalazłem Twój... teksty

darko dodano: 25 marca 2024

Między setkami odnalazłem Twój wzrok, między tysiącami odszukaliśmy się z daleka, między setkami tysięcy dogoniłaś mnie choć straciłem nadzieję. To nie może się tak skończyć. Prawda?

Jak to jest  że jesteś tylko oparem... teksty

darko dodano: 25 marca 2024

Jak to jest, że jesteś tylko oparem ze wspomnień a serce bije mi jakbyś stała przede mną, jak to jest, że wystarczy chwila gdy Cię zobaczę i cały świat staje się oparem a ja czuję spokój jakbyś była przy mnie.

Powinienem Cię wyrwać z moich... teksty

darko dodano: 25 marca 2024

Powinienem Cię wyrwać z moich myśli i zostawić po drodze do swoich celów ale zakorzeniłaś się w mojej duszy i sprawiasz, że chcę być lepszy choć dni bez ciebie są najgorsze, choć może być ich tak wiele.

Pojawiasz się jak wiosna i czuję... teksty

darko dodano: 25 marca 2024

Pojawiasz się jak wiosna i czuję się jak ta pogoda

Próbuję dogonić oczekiwania... teksty

darko dodano: 24 marca 2024

Próbuję dogonić oczekiwania rozsądkiem ale nadzieja je uskrzydla, próbuję stanąć na drodze uczuciom ale ta burza rozwiewa mur wszelkich mądrości. Spróbuję być kimś kogo warto poznać ale pewnie będę tylko sobą.

. Wiatr  to wszytko ty i gniew i... teksty

darko dodano: 20 marca 2024

. Wiatr, to wszytko ty i gniew i katar i nadziei zew. Dopadasz mnie między drzewami i przeszkadzasz biec, a potem przynosisz zapach pezebudzającwgo się lasu. Za oknem grasz do tańca olbrzymom, odgłosami nie pozwalasz spać a później kołyszesz łódką i szepczesz lasem pomysły na namiętny wieczór. Przyniosłeś tym razem zbyt wiele, zbyt szybko zmieniasz widok, nie nadążam choć biegnę tam gdzie ty, choć staję się lżejszym gdy unosisz mnie na podmuchach przyszłych ciepłych dni. Nie chcę się opierać choć jesteś oszustem, poleciałbym choćby teraz, lecz zbyt ciążą mi myśli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć