głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Nie spodziewam się niczego za rogiem... teksty

darko dodano: 24 września 2023

Nie spodziewam się niczego za rogiem, nie oczekuję że jutro będzie olśniewające, lubię niespodzianki. Tylko te dobre Życie, przynieś mi tylko te dobre suko.

Już nie wierzę w miłość ale... teksty

darko dodano: 24 września 2023

Już nie wierzę w miłość ale chciałbym abyś była prorokiem który mnie przekona.

Dla ciebie godziny ćwiczeń  setki... teksty

darko dodano: 24 września 2023

Dla ciebie godziny ćwiczeń, setki kilometrów biegania, dni bolących mięśni, wieczorów pisania powieści na nowo. A dziś przyszłaś i poszłaś, nawet nie wiem czy zatrzymałaś na mnie wzrok, nie zabiło mi serce, nie wybierałem momentów kiedy mogliśmy porozmawiać. Byłaś, tylko byłaś, tak samo piękna a tak odległa od moich marzeń, które oszukały mnie, że wszystko z Twojego powodu a to tylko moje myśli.

Czasem patrzę w niebo i wszytko... teksty

darko dodano: 17 września 2023

Czasem patrzę w niebo i wszytko wydaje się takie proste, kiedy jesteśmy pyłem na szalach świata i wszystko byłoby proste gdybym wcześniej patrzył również przed siebie.

Coś mi się zdaje  że nie spotkamy... teksty

darko dodano: 17 września 2023

Coś mi się zdaje, że nie spotkamy się jak wcześniej, ktoś pilnuje naszych snów, ktoś widział jak się postarałem. Nie pozwoli nam na kolejny spojrzeń spektakl, na słowa, dotknięcia granic rozwagi. Trenuję ciało, umysłem tworzę światy abyś poszła za mną w uliczkę tak ślepą jak ja. Może znajdziemy kiedyś więcej światła gdy zamkniemy oczy na drodze bez sensu.

Zatańcz ze mną  teraz gdy ciemno... teksty

darko dodano: 12 września 2023

Zatańcz ze mną, teraz gdy ciemno, włączmy muzykę i oddychajmy resztkami lata, niech jutro nie nadejdzie tak długo jak zechcemy być w objęciach, w szaleństwie tych dźwięków, ruchów.

Jeśli wiesz jak z tego zgniłego... teksty

darko dodano: 12 września 2023

Jeśli wiesz jak z tego zgniłego świata wyssać radość będziemy sączyć drinki uniesień, będziemy unosić puchary szczęśliwych żyć, upijemy się sobą aż wczoraj zawsze będzie za nami.

Jest we mnie zbyt wielu ludzi abyś... teksty

darko dodano: 12 września 2023

Jest we mnie zbyt wielu ludzi abyś mogła odrzucić mnie w całości gdy spotkałaś tylko kilka słów.

Nic nie brałem poza twoimi... teksty

darko dodano: 12 września 2023

Nic nie brałem poza twoimi spojrzeniami, nie oszalałem, tylko na twoim punkcie, nie zatrzymałem się, tylko nie wiesz ile robię by Cię mieć, nie zapomniałem, tylko mam plan.

A w mojej głowie tańczymy w rytmie... teksty

darko dodano: 12 września 2023

A w mojej głowie,tańczymy w rytmie oddechów, rozchylasz usta,mięśnie poddają się moim dłoniom.Już nie wiem czy zdobywam czy zostałem zdobyty.Twój zapach sprawia, że muszę się powstrzymywać aby nie gryźć,aby objęciem nie skruszyć,tylko ustami, pocałunkami zbieram z Ciebie nektar.Opuszki badają twoją gładką skórę rąk,pleców, łydek.Szukasz mnie dłońmi, ustami,językiem jakbyś chciała wyrwać rzeczywistości.Tak gorąco aż brak tchu,tak parno aż skóra lśni w resztkach światła jakbyś była niebem najpiękniejszych konstelacji.Zbieram dotykiem znaki zodiaku płynącego po kształtach od których w żyłach płynie lawa.Szeptem zapraszasz, szeptem jesteś moja,jakby proste słowa,które chcemy usłyszeć były przyprawą z dreszczy.Cały świat zamyka się w kolejnym dotyku,doznaniu,bo wiemy jak bardzo chcemy tego oboje.Każda następna chwila jest niespodzianką,której pragnęliśmy ale i tak obala marzenia,ucisza myśli,które nie dogonią już tej chwili.Dyszysz do ucha a ja jakbym grał na twym ciele wydłużając nuty.

Czasem brak słów  gdy nicość... teksty

darko dodano: 11 września 2023

Czasem brak słów, gdy nicość staje przede mną. Czasem brak tchu kiedy każdy ruch trafiłby w powietrze. Czasem brak sił by dłużej patrzeć prawdzie w oczy. Tyle drzwi zamkniętych, tyle dróg ślepych aż zbyt ciasno mi w ciele. Tyle myśli niezrozumianych, tyle planów naiwnych aż przestaję wierzyć w słowa. Panika krąży jak lew, słyszę jej ryk, aż uciekają myśli, kulę się przed pazurami moich dawnych decyzji.

Powiedz coś  odezwij się. Tak wiele... teksty

darko dodano: 3 września 2023

Powiedz coś, odezwij się. Tak wiele ciszy, tak mało ludzi w tym tłumie niewidzialnych. Wszyscy mijają się z daleka tęskniąc za dotykiem, wszyscy milczą chcąc porozmawiać, pragnąć bliskości podczas ucieczki od ludzi. Tak bardzo męczą nas rozczarowania ale cięgle tworzymy oczekiwania. Tęsknimy za tym co przepadło i pragniemy tego czego nie dogonimy, mieszkając w popieprzonym świecie dziwmy się popieprzonym ludziom uważając się za zdrowych. Codziennie jemy, mówimy, robimy by jutro znowu jeść, ale co robimy by żyć. By żyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV