głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Na tej wielkiej kuli żadna droga nie... teksty

darko dodano: 4 kwietnia 2024

Na tej wielkiej kuli żadna droga nie ma końca, chyba, że poddasz się gdy napotkasz przeszkody.

Zanurzony gdzieś między... teksty

darko dodano: 4 kwietnia 2024

Zanurzony gdzieś między błogością istnienia a smutkiem życia, odpoczywam, muszę a muzyka znowu zastępuje mi czułości ukochanej. Patrzę w las i widzę w nim starożytne twarze pogrążone w smutku nad tym światem, wszystko w bezruchu poza skrzydlatymi dziećmi wolności. Za dużo myślę o tym jak daleko zaszedłem na błędnej trasie więc pozwalam aby dźwięki dotykały opuszkami mojej skóry, zamykam oczy, bo wtedy widzę Ciebie. Tyle historii spisałem, tyle przeczytałem a jednak brak mi odwagi aby snuć jedną o nas, wystarczy mi twój uśmiech, parę miłych słów i gestów, po cóż miałbym tęsknić bardziej.

Jeśli dużo rozumiesz  rozumiesz jak... teksty

darko dodano: 4 kwietnia 2024

Jeśli dużo rozumiesz, rozumiesz jak mało wiesz, wiesz jak dużo trzeba zmienić, ale to nie zmienia faktu jak mało możesz, a wtedy możesz zacząć dużo pić, spijając resztki radości po nierozumnych.

Jeśli nauczysz cieszyć się z... teksty

darko dodano: 4 kwietnia 2024

Jeśli nauczysz cieszyć się z małych rzeczy nie ma potrzeby żyć tylko chwilą.

Czy poranki smakują rozczarowaniem... teksty

darko dodano: 4 kwietnia 2024

Czy poranki smakują rozczarowaniem bo wieczorem myję zęby nadzieją? A może to smutek powrotu z sennych wakacji, które choć nigdzie nie prowadzą, mają więcej barw niż dzień, w którym trzeba się zadomowić.

Wracam do domu i nie wiem czy to... teksty

darko dodano: 3 kwietnia 2024

Wracam do domu i nie wiem czy to antybiotyki wybiły mi szczęście, czy wiatr co nagnał chmur, czy znikające złudzenia, że dogonię chwile, dla których warto żyć. Dzisiaj mnie nie spotykaj, zbyt słabo wyglądam, siły jeszcze nie wróciły, dziś powiedziałbym uciekaj. Daj mi odpocząć abym miał siły by ufać nadzieji, na szczęście ta zawsze do mnie wraca.

Dziś życie karze mnie za marzenia?... teksty

darko dodano: 3 kwietnia 2024

Dziś życie karze mnie za marzenia? Za to jak zachłannie chciałem pochłaniać Cię oczami? Trochę szczecią? Może za tydzień wrócę do siebie, przestaną podawać mi te wszystkie mikstury do żył i będę mógł zataczać się między rutynami. Włączyłem sobie pośród tych niemiłych ludzi spokojną muzykę i dziwię się, że ciężko może być od pustki.

Nadzieja wciąż stoi z wciągniętą... teksty

darko dodano: 2 kwietnia 2024

Nadzieja wciąż stoi z wciągniętą ręką w górę, jak durny nastolatek po trzech browarach, na koncercie życia. Nie słucha szeptów doświadczeń, nie czuje jak boa dawno straconych szans owija się i zbliża do szyi. Podnosi dłonie bo słyszy refren z wyobrażeń, patrzy w kolorowe światło a myśli, że widzi tyle szans. Nawet gdy nie może oddychać, gdy ciało miażdży uścisk rzeczywistości, uśmiecha się, nawet gdy słone krople poczuje zamysłem smaku, gdy światło zmieni się w ciemność, ostatnią żywą częścią wybije rytm naiwnych.

Znowu pokonałem siebie... teksty

darko dodano: 30 marca 2024

Znowu pokonałem siebie, przekroczyłem limity. Przynajmniej coś dobrego jest z tego zamieszania.

To był dobry dzień  jak na zwykły... teksty

darko dodano: 30 marca 2024

To był dobry dzień, jak na zwykły dzień.

Żadne terminarze już mi nie pomogą... teksty

darko dodano: 30 marca 2024

Żadne terminarze już mi nie pomogą, jedynie zarządzenia losu. Powrót do stanu gdy wiosna jest tylko w kalendarzu. Zbyt wiele niewiadomych, zbyt małe prawdopodobieństwo zwłaszcza gdy wróciłem bardziej chory.

Może dziś jest najlepsze  kiedy... teksty

darko dodano: 29 marca 2024

Może dziś jest najlepsze, kiedy wszystko może być, bo jutro będzie tylko coś a żadne coś nie będzie jak wszystko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć