głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Jakie to dziwne że środek... teksty

darko dodano: 13 lipca 2015

Jakie to dziwne że środek ciężkości mojego świata tak nagle przeskoczył i juz nie potrafię nie myśleć o Tobie. Dziś próbowałem do Ciebie mówić ale stałaś się kimś tak wyjątkowym że słowa które wydobyłem były niczym wobec uczuć które zrodziła twoja bliskość. Czyżby twoja radosna odpowiedź była świadectwem że czułaś to co ja? Próbuję teraz usnąć odłożyć na chwilę milion scen w głowie w których jutro spotykam dziewczynę o rudych włosach. Zasypiam z uśmiechem Twoim i moim.

jednym tańcem zmiażdżyłaś moje... teksty

darko dodano: 11 lipca 2015

jednym tańcem zmiażdżyłaś moje złudzenia, że wszystko czego pragnę już mam, dziś dziwię się, że byłem tak blisko twych ust i mogłem się powstrzymać, odebrałaś mi spokój, ukradłaś rozsądek, gdy wdarłaś się do serca, gdy moje oczy zachłysnęły się Tobą, gdy na skórze czułem twoje ciepło. Całe życie myślałem, że Cię nie spotkam a teraz wiem, że nigdy nie zapomnę. Po jutrze się z Tobą przywitam, coś powiem byle Cię zatrzymać na kolejną sekundę tak blisko a jednak zbyt daleko. Pewnie zamilknę gdy spojrzysz mi w oczy, pewnie moje źrenicę wypełnią moje oczy gdy się uśmiechniesz. Możesz udawać, że mnie nie pamiętasz, że nie lubisz, że nie pragnęłaś mnie w czwartek ale proszę daj mi tę chwilę abym mógł upewnić się, że nie jesteś snem.

porwałaś mnie ponad chmury gdzie... teksty

darko dodano: 11 lipca 2015

porwałaś mnie ponad chmury gdzie świat stał się nicością gdy ze mną tańczyłaś, gdy czułem jak nasze dusze kochają się poruszając naszymi ciałami w rytm muzyki albo naszych serc, tak bardzo się uśmiecham na wspomnienie Ciebie, nas... tak bardzo boję się, że dla Ciebie to była tylko jedna z chwil, dla mnie jest jedyną, początkiem i końcem, utknąłem w niej i nie wyjdę póki nie spojrzysz mi w oczy z tym samym pragnieniem

Poprzednia 2 3 4 5
6
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV