głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Wracam teraz tam gdzie nie chcę... teksty

darko dodano: 7 sierpnia 2015

Wracam teraz tam gdzie nie chcę, gdzie gniję, gdzie zostanę na zawsze, gdzie zawsze będziesz słodkogorzkim wspomnieniem. I sam to wybieram bo... na pewno nie dla siebie.

Jestem już tak wyczerpany  że... teksty

darko dodano: 7 sierpnia 2015

Jestem już tak wyczerpany, że przestaję się przejmować. Cieszę się kiedy jesteś ze mną, potem jest rozpacz. Nie wytrzymam tego długo i Ty też. Pytanie kiedy to skończyć, kiedy będzie najlepiej. Czekamy na koniec nas, bezradnie, czerpiąc z tego co nam zostało i zastanawiamy się kto pierwszy wbije nóż. To już nawet nie jest takie straszne, ten ostateczny cios, w obliczu tego cierpienia na co dzień.

A może zostawić wszystko i... teksty

darko dodano: 7 sierpnia 2015

A może zostawić wszystko i wyjechać, uciec bez niej i bez Ciebie, bez zdrady. Zacząć od początku i nigdy nie wrócić nawet myślą. Boże dopomóż, jestem gotów wrócić do Ciebie Panie, tylko odbierz mi ten ból, pomóż postąpić dobrze, pomóż mi już nigdy nie kochać.

Od radosnego uniesienia do stanu... teksty

darko dodano: 7 sierpnia 2015

Od radosnego uniesienia do stanu depresji, tak co minutę albo pół aż powiemy sobie dość i zostanie tylko smutek. Tak czy inaczej coś nas będzie rozrywało.

W tej sytuacji nie ma dobrych... teksty

darko dodano: 7 sierpnia 2015

W tej sytuacji nie ma dobrych rozwiązań, wybieram najlepsze które i tak jest złe. Bo nie wybieram między Tobą a nią ale wybieram Twoje szczęście przez łzy i moje poświęcenie, bo dla mnie "kocham" znaczy więcej niż słowo.

Nie wiem czy bardziej cierpię z... teksty

darko dodano: 7 sierpnia 2015

Nie wiem czy bardziej cierpię z powodu naszych, pięknych chwil za nami czy tych przed nami, które nigdy się nie wydarzą.

Budzę się i jeszcze zanim zyskam... teksty

darko dodano: 7 sierpnia 2015

Budzę się i jeszcze zanim zyskam świadomość skręcam się z tego emocjonalnego bólu i przeraża mnie ilość dni które tak zacznę.

Po co to sobie zrobiłem i Tobie i... teksty

darko dodano: 7 sierpnia 2015

Po co to sobie zrobiłem i Tobie i jej. Nie ma szczęścia, są tylko szczęśliwe chwile, które potem i tak bolą. Nie potrafię być tym kim chcesz a chcesz żebym się stał kimś strasznym, zdrajcą, kłamcą kimś kim nie chce być. Nie kocham jej od dawna ale nie potrafię zdradzić do końca, sprawić jej takiego bólu po tych latach. Kocham Ciebie ale za bardzo, zawsze kocham mocniej, zawsze dłużej i przez to zawsze jest koniec. Wiec może lepiej mi żyć tu bez miłości i szczęścia niż patrzyć jak staje sie kimś strasznym, zadaje cierpienie, a potem niszczę ogniem miłości nas. Już nie wiem co jest dobre, ale nie zniosę dłużej tego bólu, jesteś za blisko. Może przekonasz mnie żeby tego nie kończyć a może wbijesz nóż który przyspieszy mój wewnętrzy zgon, bo będę martwy, pozostanie tylko cierpienie gdy zobaczę z daleka że jesteś z innym. Obyś była szczęśliwa.

Mam już nauczkę aby nigdy nie kochać. teksty

darko dodano: 6 sierpnia 2015

Mam już nauczkę aby nigdy nie kochać.

Zadaj ten cios albo powiedz że... teksty

darko dodano: 6 sierpnia 2015

Zadaj ten cios albo powiedz że kochasz, mam już dosyć niepewności. Wolę być martwy w środku niż czuć to piekło. Milczymy sobie gdy świat się wali, wyciągam rękę ale Ty wolisz sie odwrócić. Cóż, podejrzewałem, że będę Ikarem kolejny raz ale myślałem, że nie spadnę tak szybko. Chciałem dla Ciebie rzucić wszystko, zawiodłaś mnie, zawiodłem ja, kocham Cie.

Nie potrafię kochać  bo zawsze... teksty

darko dodano: 6 sierpnia 2015

Nie potrafię kochać, bo zawsze kocham za mocno.

Miłość  nigdy więcej. Gdy już... teksty

darko dodano: 6 sierpnia 2015

Miłość, nigdy więcej. Gdy już ból pozwoli mi oddychać gdy znajdziesz się w ramionach innego uwolnisz mnie od miłości. Stanę sie demonem, będę czynił to co złe, bez uczuć, miłości aby już nie myśleć o Tobie, by uśmierzyć ból, który pozostanie na zawsze. Tymczasem próbuje przeżyć kolejny oddech. To było zbyt piękne jak widać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV