głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Znowu odsuwam na bok wszystko w czym... teksty

darko dodano: 15 marca 2022

Znowu odsuwam na bok wszystko w czym tonołem oststnie pół roku, wychodzę zostawiając niedokończone sprawy tak ważne wczoraj, zapominam o tragediach świata, nakładam słuchawki i idę ciesząc się, każdym błyskiem między nutami, każdy kształt zachwyca, melodie unoszą się na wietrze. Kroczę przez elektromagnetyczne pola przestrzeni, jakbym czuł każdy jej element, jednoczę się z tą energią i pije jej potęgę. To mój świat, choć, lećmy razem, daję Ci go, tylko nie zapraszaj cieni, chyba że będą tańczyć za nami.

Wiosna pachnie dziś tęsknotą za... teksty

darko dodano: 15 marca 2022

Wiosna pachnie dziś tęsknotą za czymś lepszym niż codzienność. W snach tulimy się chcąc by czas przestał istnieć ale wszystko rozmywa się jak w życiu. W dzień próbuję skupić się na pracy, która powinna mieć jakiś większy cel. W muzyce odpływam w równoległe życia, otwieram w myślach wspomnienia wiosny i snuję pieśni o szczęściu.

Udawałaś  że nie widzisz jak na... teksty

darko dodano: 14 marca 2022

Udawałaś, że nie widzisz jak na Ciebie patrzę, udawałem, że nie widzę że się zakochałaś. Tylko twój chłopak niczego nie udawał, jakby widział w naszych uśmiechach, fałszywie przypadkowych dotknięciach, szerokich źrenicach coś obrzydliwego kiedy my czuliśmy ciepło raju. A potem... wszystko się popieprzyło. Teraz kiedy się mijamy udajesz, że nie jest Ci przykro, udaję, że nie tęsknie.

Chciałbym pamiętać ten sen  po... teksty

darko dodano: 13 marca 2022

Chciałbym pamiętać ten sen, po którym dziś tak bardzo za kimś tęskniłem, po którym wszystko co mam wydawało mi się tak żałosne.

Nie chcę nic zmieniać  chciałbym... teksty

darko dodano: 12 marca 2022

Nie chcę nic zmieniać, chciałbym mieć drugie życie dla Ciebie. Czy to nie sidła Diabła, kiedy myślę w końcu, że mam wszystko i żadnych powodów by tęsknić, zjawiasz się i każdy twój ruch, gest, uśmiech, słowo, oddech jest tak idealny dla mnie, że tęsknie za każdą sekundą z Tobą jednocześnie zachwycając się każdą następną? Ty jesteś diabłem, wykradasz mi spokój, burzysz poukładane życie, zabijasz szczęście ale jakże pięknym diabłem jesteś, mogę Cię obserwować, rozmawiać, rozbawiać zapominając gdzie powinienem być. Precz Szatanie, lecz dopiero za chwilę, jeszcze sekunda, minuta, tylko dłoń, objęcia, tylko...

Gdy pomyślę o Tobie  ulatują te... teksty

darko dodano: 4 marca 2022

Gdy pomyślę o Tobie, ulatują te wszystkie rozsądki i mądrości, wypełnia mnie pragnienie, bezczelny uśmiech, wzrok który rozbiera Twoje ciało i myśli. Jasność umysłu zwycięża mrok abym mógł, sprawiać Ci radość w blasku świec. Na ołtarzu rozkoszy, spalamy ofiarę z żądzy i westchnień. A potem tlimy się w objęciach między jawą a snem próbując powstrzymać kolejny dzień.

Nie czas na miłość czy nie ma... teksty

darko dodano: 2 marca 2022

Nie czas na miłość czy nie ma czasu by zwlekać kochać? Kończy się świat jaki znaliśmy, zapomnimy o luksusach gdy poczujemy głód, przestaniemy tańczyć gdy nie będzie można mówić swobodnie. Gdy wszędzie zobaczysz nienawiść, broń miłości przed wiatrami chaosu.

Z miłości chciałaś zrobić... teksty

darko dodano: 21 luty 2022

Z miłości chciałaś zrobić wszystko tylko zapomniałaś zrobić tego czego bym chciał.

Czuję to a inni to widzą  jakąś... teksty

darko dodano: 21 luty 2022

Czuję to a inni to widzą, jakąś niewidoczna ręka przyciska mnie do ziemi abym nie stanął, abym nie oderwał się ponad. Udaję, że potrafię tak żyć, gdy cięgle dręczy mnie ten ciężar. Potrafić wszystko a nie móc nic. Ktoś tego chciał czy to ciąg przypadków uderzył właśnie tu. Zmagam się i przestaję, fala siły pod dłonią Boga, w rytmie nadziei. Zamknę dziś oczy wierząc a wstanę jaki? Przegrany, przegrywam gdy walcze i gdy ulegnę, nieszczęsny proch.

Lubię to miejsce gdzie dzień umarł... teksty

darko dodano: 20 luty 2022

Lubię to miejsce gdzie dzień umarł a jeszcze nie przystąpiłem do resetu by rozpocząć kolejny. Uciekam wtedy w miejsca, w których nawet deszcz nie zmywa radości, zabieram tam Ciebie i śmieje się w poduszkę z naszych żartów, albo z twojego uśmiechu. W sumie nie wiem przez co bardziej nie mogę przestać się tak cieszyć. Lubię zasnąć razem z Tobą zanim zdążę wrócić do rzeczywistości i poczuć coś tak odmiennego. Już odkładam telefon, już idę...

Macki demonów dosięgnęły mnie zza... teksty

darko dodano: 18 luty 2022

Macki demonów dosięgnęły mnie zza granic, których miałem nie przekraczać. Kiedy już stałem okazało się, że tylko na chwilę wyskoczyłem z odmętów grzechu. Poraniona duma, połamane trudy. Jednak wciąż wierzę, ciągle widzę blask, nie poddam się. Spojrzę w oczy i zobaczę dumę, uśmiechnę się i zobaczę prawdę, jestem kim chcę na przekór światu.

Zakochanie to taki czas kiedy nie... teksty

darko dodano: 16 luty 2022

Zakochanie to taki czas kiedy nie wiadomo czy bardziej oszukujemy się wzajemnie czy samych siebie. A potem gdy odpadają maski gdy zdejmujemy różowe okulary musimy nauczyć się żyć z prawdą. Albo nie...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV