głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Chciałabym cię przytulić.. teksty

forever-you dodano: wczoraj o 00:43

Chciałabym cię przytulić..

Dobranoc:  teksty

forever-you dodano: wczoraj o 00:16

Dobranoc:*

Przyjaciel to ktoś do którego... teksty

forever-you dodano: wczoraj o 00:12

Przyjaciel to ktoś do którego piszę po paru dniach inie pyta "dlaczego się nie odzywałaś" - tylko pisze dobrze ze napisałaś.. :* coś w tym jest.

To jest ten moment gdzie chciałabym... teksty

forever-you dodano: 2 tygodnie temu

To jest ten moment gdzie chciałabym żebyś podjechał i bez słowa zabrał mnie na drugi koniec Polski spędzili byśmy cały dzień razem a jutro udawali przed wszystkimi że nic się nie wydarzylo..

   Była moja tylko dla mnie póki... teksty

forever-you dodano: 2 tygodnie temu

,, Była moja tylko dla mnie póki nikt jej nie znał''

Zobaczysz mnie wtedy gdziekolwiek nie... teksty

forever-you dodano: 2 tygodnie temu

Zobaczysz mnie wtedy gdziekolwiek nie spojrzysz Usłyszysz mnie nawet jak nie będziesz słuchać Czegokolwiek nie dotkniesz, to jakbyś mnie poczuła To nie jest takie proste zapominać o ludziach...

Wiem że byłeś :  teksty

forever-you dodano: 2 tygodnie temu

Wiem że byłeś :*

 Prawdziwi przyjaciele się nie... teksty

forever-you dodano: 1 kwietnia 2019

"Prawdziwi przyjaciele się nie obrażają. Prawdziwi przyjaciele się kłócą, złoszczą i czasem mają siebie serdecznie dość, ale nigdy się nie odwracają i nie odchodzą. Nie ma co ukrywać - jeśli komuś na nas zależy wcale nie jest tak łatwo zerwać znajomość i po prostu odejść na zawsze. Życie bez kogoś, kto był nam bliski, nie będzie takie same. Nie będzie też wcale łatwiejsze. W dzisiejszych czasach ludzie zbyt szybko nazywają siebie "przyjaciółmi" i zbyt szybko przestają siebie tak nimi nazywać. Kim jest dla mnie "prawdziwy przyjaciel"? To osoba, która jest ze mną, nawet wtedy, kiedy ja odchodzę od zmysłów. To ktoś, kto wie kim jestem i przypomina mi o tym za każdym razem, kiedy sama mam wątpliwości. To osoba, która trzyma mnie mocno swoimi ramionami albo swoimi słowami, za każdym razem kiedy obijam się o własne myśli. To ktoś, kto zrobi wiele, naprawdę bardzo wiele, żeby ciągnąć mnie w górę, kiedy spadam w dół." - kc

Gdy go widzę to nie potrafię się... teksty

forever-you dodano: 1 kwietnia 2019

Gdy go widzę to nie potrafię się gniewać.. Poprawiasz mi zawsze humor wiesz :*

Jednak tu zaglądasz  myślałam że... teksty

forever-you dodano: 1 kwietnia 2019

Jednak tu zaglądasz, myślałam że już nie. Wiesz ze nadal mi na tobie zależy i fajnie było się przytulić na ostatnim spotkaniu, pamiętam co wypisywalam do ciebie w sobote, pewnie się zdziwiłeś?

Dziękuję że jesteś:  teksty

forever-you dodano: 29 marca 2019

Dziękuję że jesteś:*

Tęsknię za nim   ale oczywiście... teksty

forever-you dodano: 14 marca 2019

Tęsknię za nim , ale oczywiście że mu tego nie powiem. Nie lubię rozmawiać o swoich uczuciach. Jestem szczęśliwa że go widuje ostatnio prawie codziennie, chciałabym żeby było tak zawsze, boje się że znowu kolejny raz zniknie na jakiś czas a ja znowu będę cierpieć. Boje się że znowu wszystko szlag trafi gdy tylko się do niego przyzwyczaję. Każde z nas ma swoje życie ale też mamy nadal nasze wspólne o którym nikt nie wie, mam nadzieję że tak zostanie .

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 67 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV