głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Są takie momenty w których myślę to wszystko to jakaś bajka że się nie wydarzyło. Zamykam książkę i zaczynam nową z innym tytułem i z innymi osobami. Mówisz że

forever-you

forever-you.moblo.pl
Są takie momenty w których myślę to wszystko to jakaś bajka że się nie wydarzyło. Zamykam książkę i zaczynam nową z innym tytułem i z innymi osobami.
Są takie momenty w których myślę... teksty

forever-you dodano: 19 września 2018

Są takie momenty w których myślę to wszystko to jakaś bajka, że się nie wydarzyło. Zamykam książkę i zaczynam nową z innym tytułem i z innymi osobami.

Mówisz  że Cię zranił. No okey... teksty

forever-you dodano: 10 września 2018

Mówisz, że Cię zranił. No okey, on zawinił, ale czy to tylko jego wina? Czy to aby nie jest tak, że zranił Cie, bo na pozwoliłaś? Czy to nie Ty sama opuściłaś garde i nadstawiłaś się do tego lewego sierpowego prosto w serce? On sam nie obdarzył się zaufaniem, że je zjebał, jego błąd.. Ale to Ty, nikt inny wpuściłaś go do swojego życia, pozwoliłaś się oswoić, zbliżyć, zajęłaś się jego problemami, dałaś mu swój czas, swoją uwagę, Ty zajęłaś swoje myśli nim, Ty dałaś mu bilet na wejście w swoje życie i oddałaś mu swoje ciało. Że jest idiota, który nie docenił tego wszystkiego to jest jego wina. Ale że Cie zranił już nie. Pozwoliłaś się skrzywdzić, nie pierwszy raz, a kolejny typowi,przez którego pękło Ci serce. Mała, nie wpuszczaj każdego do swojego życia. Chcesz szczerych intencji? Na siłę szukając znajdziesz złudzenia i ból, a nie prawdziwie uczucia. Faceci są dupkami, ale Ty naiwnością pozwalasz się krzywdzic- tyle w temacie.

Zaczynaliśmy jak nieznajomi  tak... teksty

forever-you dodano: 10 września 2018

Zaczynaliśmy jak nieznajomi, tak samo skończymy..

Tak bardzo się uwielbiali   że... teksty

forever-you dodano: 10 września 2018

Tak bardzo się uwielbiali , że wykończyli samych siebie..

to tylko kilka słów parę rozmów i... teksty

forever-you dodano: 6 września 2018

to tylko kilka słów,parę rozmów i szczypta uśmiechu. to tylko miliardy skradzionych pocałunków, i setki minut wtulania się w siebie. to przecież wielkie nic, zero,minimum - miał prawo o tym zapomnieć, w zastraszającym tempie... miał prawo..

Jeżeli już Ci zobojętniał... teksty

forever-you dodano: 6 września 2018

Jeżeli już Ci zobojętniał dźwięk przychodzącej widomości to znaczy iż straciłaś nadzieję, że on kiedykolwiek napisze. Nadal ma opcję tajnej konwersacji ale brak mu odwagi z niej skirzystac, okazał się tchórzem a nie prawdziwym facetem. Nie potrafi powiedzieć wprost "to koniec" tylko udaje że mnie nie zna, że mnie nie ma.

Czasem nadchodzi upragniony spokój... teksty

forever-you dodano: 4 września 2018

Czasem nadchodzi upragniony spokój, odchodzą złe myśli i zaczyna się żyć od nowa, mimo że jeszcze jakiś czas temu było się na dnie.

Czy tęskniłbyś za mną  gdybym... teksty

forever-you dodano: 26 sierpnia 2018

Czy tęskniłbyś za mną, gdybym wyszła i nie wróciła? Gdybyś nie mógł mnie znaleźć wśród innych ludzi? Wśród twarzy, wśród dłoni, wśród osób Jak szybko byś zapomniał, jaki mam kolor oczu Jaki mam odcień włosów, jak szybko bije mi serce? Gdybyś miał mnie nie zobaczyć,co zrobiłbyś w przed dzień? Co byś mi powiedział kiedy bym zakładała kurtkę? Byś pocałował w usta mnie z nadzieją, że wrócę? Przecież zawsze wracam, nawet z najdalszych podróży Ale ta niespodziewanie mogłaby się przedłużyć Mogłaby, przecież nie chciałabym My nie mamy wpływu na życie, życie na nas ma wpływ Zostawiłabym niedopitą zieloną herbatę Zimnego tosta jak zimne serce, w którym czuje się straty Kilka płyt z rapem, na których zostawiłam siebie Jak by został po mnie tylko zapach perfum w łazience..

Trudno czekać na coś gdy wiem że... teksty

forever-you dodano: 21 sierpnia 2018

Trudno czekać na coś gdy wiem że to nigdy nie nastąpi.

Kiedyś zrozumiesz ..że spiepszyłes... teksty

forever-you dodano: 10 sierpnia 2018

Kiedyś zrozumiesz ..że spiepszyłes po całości.

Szkoda tylko że nie było stać nas... teksty

forever-you dodano: 10 sierpnia 2018

Szkoda tylko że nie było stać nas na więcej ..

  co chwilę tam wracam  czasem... teksty

forever-you dodano: 10 sierpnia 2018

" co chwilę tam wracam, czasem myślę o dupie skoro byłem z nią dwa lata, jedyne co chciałbym zrobić to się upić , jestem młody i trochę głupi, wielu rzeczy nie rozumiem ale powiem śmiało że uczucia nas łącza i rozdzielają. Co czułem wtedy , czułem żal i wstyd, trochę się zdolowalem i zacząłem palić i pić, słyszałem słowa ' co ty znów jestes najebany dzisiaj?' ! Wyrwany miesiąc z życia , jakieś pieprze lepsze dupy by o wszystkim zapomnieć, tak góra do dwóch dni było dobrze mu, jak się wczuwasz brat to jest ciężko co?, Gdybym cofnął czas bym stwierdził " pierdol to" takie przeżycia sa trudne wiesz, ostatecznie mogę spojrzeć dumnie wstecz- adm x fokus - let me love you.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV