głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Wchodzimy do pokoju. Jest ciemno nie zapalamy świateł. W mroku jego palce odszukują guziki i zdejmują ze mnie koszulę. Potem spodnie. Odsuwają bieliznę. Nikt n

forever-you

forever-you.moblo.pl
Wchodzimy do pokoju. Jest ciemno nie zapalamy świateł. W mroku jego palce odszukują guziki i zdejmują ze mnie koszulę. Potem spodnie. Odsuwają bieliznę. Nikt nic ni
  Wchodzimy do pokoju. Jest ciemno... teksty

forever-you dodano: 26 października 2017

- Wchodzimy do pokoju. Jest ciemno, nie zapalamy świateł. W mroku jego palce odszukują guziki i zdejmują ze mnie koszulę. Potem spodnie. Odsuwają bieliznę. Nikt nic nie mówi. Słychać tylko nasze ciała i oddech. Popiję to potem winem. Mam chwilę krótkiego aktu, kilka niezręcznych gestów. I nagle już. Zapalam lampkę, ubieram się, wychodzę.i udajemy że nic się nie wydarzylo, że nic między nami nie było.

  Pamiętam  że smak jego skóry... teksty

forever-you dodano: 26 października 2017

- Pamiętam, że smak jego skóry czułam jeszcze na końcu języka, kiedy upijałam łyk kawy z zimnej już filiżanki. Wyszedł. Pozostawiając za sobą jak zwykle mnóstwo pytań. Jego obecność, nawet - a może przede wszystkim - ta pierwsza, natychmiast wytworzyła w moim mózgu deficyt, którego żadna sztuka nie była w stanie zaspokoić. Tak, próbowałam. Próbowałam nie pamiętać jego zapachu i szeptu. Nie powiem, co mi mówił, bo i tak nie zrozumiesz. Jak tych dedykacji w książkach. Były takie momenty, że tylko jego szept trzymał mnie przy zdrowych zmysłach, a zmysłów tych nie jestem w stanie zliczyć, bo wzbudził we mnie pragnienia, których nie byłam świadoma.

  I tylko czasem sobie myślę  że... teksty

forever-you dodano: 26 października 2017

- I tylko czasem sobie myślę, że pewnego dnia upiję się w wannie, zrobię sobie zdjęcie i wyślę Ci je z podpisem kc, A Ty mi powiesz, jak lubisz światło odbijające się w mojej skórze..i że też mnie ?

Nie ma cię  gdy moje życie spada w... teksty

forever-you dodano: 26 października 2017

Nie ma cię, gdy moje życie spada w dół i Nie ma cię, gdy wszystko łamie się na pół Ale kocham cię, kocham, wciąż cię kocham, kurwa I nie znam już innych słów, to jest zbyt trudne..."

Brakuje mi tych naszych rozmów o... teksty

forever-you dodano: 25 października 2017

Brakuje mi tych naszych rozmów o niczym i o wszystkim, sprzeczania się o byle co, dobrze mi się ostatnio pisało,tak jak bym nadal była w twoim życiu a nie tylko w przeszłości. :*

 Na świecie jest milion pierwszych... teksty

forever-you dodano: 25 października 2017

"Na świecie jest milion pierwszych kobiet dla miliona różnych rzeczy. Są takie, z którymi zatańczyłeś pierwszego wolniaka i takie, z którymi przeżyłeś swój pierwszy raz. Jest taka, którą pocałowałeś jako pierwszą i inna, którą zapragnąłeś przedstawić swojej mamie. Masz pierwszą, z którą się biłeś i pierwszą, o którą się biłeś. Bywają też takie pierwsze, którym musiałeś pozwolić odejść. To normalne, że każdy ma swoją pierwszą miłość i taką, która złamała Ci serce. Zawsze są te pierwsze, ale są też takie, za którymi warto gonić, aż nie staną się Twoimi ostatnimi. To ta ostatnia jest tą, która tak naprawdę się liczy."

„Każdy mężczyzna  każda kobieta... teksty

forever-you dodano: 22 października 2017

„Każdy mężczyzna, każda kobieta ma słabość do jednej osoby na całym świecie. Gdyby ona zadzwoniła i powiedziała: " Przyjedź do mnie, chcę być z tobą" zerwałbym się z końca świata, aby to zrobić. Aby z nią być.”:* coś. Tym jest nie sądzisz?"""- pokolenie Ikea.

Jest takie powiedzenie: kobiety... teksty

forever-you dodano: 22 października 2017

Jest takie powiedzenie: kobiety pamiętają jeszcze o pierwszym pocałunku, gdy mężczyźni zapomnieli już o ostatnim. To gówno prawda. Pewnych rzeczy, pewnych kobiet, my mężczyźni nie zapominamy. Zawsze gdzieś w naszej pamięci jest laska, na wspomnienie której coś nas tam ściska w bebechach.- pokolenie Ikea.

I choć nie mam cię na co dzień  to... teksty

forever-you dodano: 18 października 2017

I choć nie mam cię na co dzień, to codziennie mam cię w głowie:*

Zastanawia mnie co czuje gdy mija... teksty

forever-you dodano: 17 października 2017

Zastanawia mnie co czuje gdy mija mnie na ulicy, gdy nasze oczy spotykają się na te kilka krótkich sekund. Zastanawia mnie czy czasem o mnie myśli, jak i czy w ogóle wypowiada się na mój temat. Zastanawia mnie czy żałuje że to wszystko miało miejsce czy może wręcz przeciwnie, żałuje że to się skończyło. Zastanawia mnie jaki ma do mnie stosunek i kim tak właściwie dla niego byłam.

Za każdym razem kiedy Ciebie... teksty

forever-you dodano: 17 października 2017

Za każdym razem kiedy Ciebie wspominała, uśmiechała się do siebie i zapominała o całym świecie.

  szukam w innych pocieszenia ale... teksty

forever-you dodano: 17 października 2017

( szukam w innych pocieszenia ale czuję się jeszcze gorzej, patrzę w te oczy, to nie miłość, ta dziewczyna to -nie ty. Te dłonie - to nie są twoje. I chyba nie oszukam siebie nigdy więcej,muszę znaleźć rozwiązanie bo za bardzo się męczę szukając w innych - ciebie.)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV