głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Pamiętaj że zawsze będziesz częścią mnie. Częścią mojej historii mojego życia mojej osoby. Zawsze będziesz dla mnie kimś ważnym. Kimś w kim się zakochałam. To n

forever-you

forever-you.moblo.pl
Pamiętaj że zawsze będziesz częścią mnie. Częścią mojej historii mojego życia mojej osoby. Zawsze będziesz dla mnie kimś ważnym. Kimś w kim się zakochałam.
Pamiętaj  że zawsze będziesz... teksty

forever-you dodano: 24 maja 2018

Pamiętaj, że zawsze będziesz częścią mnie. Częścią mojej historii, mojego życia, mojej osoby. Zawsze będziesz dla mnie kimś ważnym. Kimś, w kim się zakochałam.

To nie jest przypadek a piękna... teksty

forever-you dodano: 12 maja 2018

To nie jest przypadek a piękna historia, - chociaż to nie jest ta bajka..

W każdym razie mamy do siebie... teksty

forever-you dodano: 11 maja 2018

W każdym razie mamy do siebie jakąś słabość, to jest ważne

Niby jest wszystko okej  spoko.... teksty

forever-you dodano: 11 maja 2018

Niby jest wszystko okej spoko. Uśmiechasz się często masz wypady z przyjaciółmi zdarza się nawet tak że śmiejesz się bez opamiętania. Aż przychodzi w końcu ten moment że siedzisz w domu i postanawiasz wyjść. Bierzesz słuchawki telefon i wychodzisz nawet beż żadnego słowa. Chcesz się rozpłakać ale wiesz że nie możesz nie chcesz nikomu pokazywać że jest coś na rzeczy. Idziesz do tego miejsca siadasz na ławkę zakładasz na uszy słuchawki i siedzisz. Patrzysz się w jeden punkt uśmiechając się bo przypominasz sobie jak całkiem nie dawno byłaś szczęśliwa i chyba zaczyna Ci brakować czegoś. Wybuchasz płaczesz przeklinasz ale wiesz że to nic nie da..Wstajesz patrzysz się ostatni raz na ławkę i idziesz do domu z myślą że będzie lepiej..

Zebym wsrod kolegow nie byla zwykla... teksty

forever-you dodano: 11 maja 2018

Zebym wsrod kolegow nie byla zwykla kolezanka, tylko kims wiecej. Chce byc od nowa chocby malenka czescia jego swiata.

Znowu nie rozmawiamy.Znowu... teksty

forever-you dodano: 8 maja 2018

Znowu nie rozmawiamy.Znowu powróciły czasy gdy nie potrafimy napisać nawet głupiego sms-a.Znowu nie piszemy codziennie. Znowu mamy na siebie wyjebane. (Nie uważasz że to Trochę jakby o nas?)

Wlejmy sobie do gardeł czystą za to... teksty

forever-you dodano: 8 maja 2018

Wlejmy sobie do gardeł czystą za to co nam miało wyjść, a nie wszyło

Jakaś cząstka mnie zawsze będzie... teksty

forever-you dodano: 8 maja 2018

Jakaś cząstka mnie zawsze będzie chciała wrócić.

Cz3.Pewnie zaraz spytasz  czy jest... teksty

forever-you dodano: 30 kwietnia 2018

Cz3.Pewnie zaraz spytasz, czy jest jeszcze jakaś szansa, Patrzę w Twoje spojrzenie, i wiem co jest szczere, Widzę tam nieporozumienie, nić która w Tobie pękła, Powiem Ci tak: chcę wyrzucić Cię z mojego serca, Dlaczego? Zabawię się w proroka, jak Ty czasami, Że nic nie wyjdzie, że nie będzie drugiej szansy, Szczerze Ci powiem, że mam dość motywowania Do działania, bo coś chcesz, ale nie działasz, Znasz mnie, wiesz, że mam chwile zwątpienia, Ale to już kilka ładnych lat, kiedy lecę jak bumerang, Raz jestem na dole, a raz się wznoszę, Może kiedyś to zrozumiesz, gdy zmierzysz się z losem, Nauczysz się na błędach, poznasz życie I pewnie będzie szkoda, że Ci w nim nie towarzyszę, Sama podjęłaś wybór, nie wiedząc jak to powiedzieć, Więc, jak widzisz Kochanie, robię to za Ciebie. Ref: Kochaj albo znienawidź, brać albo zostawić, Nie bądź obojętna, nie graj uczuciami, Klucz do mojego serca, wyrzuć gdzieś daleko w morze I obiecaj mi, że nie będziesz chciała go z powrotem, Kochaj albo znienawidź.

Cz.2  Nie jesteśmy dziećmi... teksty

forever-you dodano: 30 kwietnia 2018

Cz.2 Nie jesteśmy dziećmi, miłość to nie jest zabawa, Pytam się tylko, po co były te wszystkie starania? Tak, masz rację, popełniłem wiele błędów, Ale byłem przy Tobie, a Ty byłaś w moim sercu, Tak, nic nie dzieje się przypadkiem, Ale to nie znaczy, żeby porzucać naszą tratwę, Mogą być huragany, sztormy i fale, Ale zawsze Ci mówiłem, że z Tobą zostanę, Mam zdjęcia, ramki, wszystkie te duperele Teraz nic nie znaczą, choć kiedyś to było wiele, Niestety, wszystko poszło na marne (na marne), Obwiniaj mnie dalej, sama mówiłaś, że na zawsze, Czym zawiniłem? Nie moja wina, Że kolejna łza spływa, to tylko to co jest w środku, To takie serduszko, biło dla Ciebie od początku, Teraz i tak Cię to nie obchodzi.

Cz.1  Niestety tak już jest  ja Cię... teksty

forever-you dodano: 30 kwietnia 2018

Cz.1 Niestety tak już jest, ja Cię kocham, Ty mnie nie, Odchodzisz gdzieś daleko, nie pytam Cię o drogę, Może Ci się przypomnę, o ile nie będzie za późno, Bo kiedyś moje serce może być zamknięte furtką, Nie jest tak, że możesz mieć mnie na jakiś czas, Na jakiś czas porzucić, po czasie znowu mnie brać Jak zabawkę, sorry, ale nie myśl nad nami, Czy przyjaźń, czy miłość, bo to bardzo rani, Nie wytrzymam dłużej, patrząc się w Twoje piękne oczka, Siedząc obok Ciebie i nie móc Cię pocałować, To się nazywa kochać? Bez znaczenia na resztę? Sorry, ale nie chcę więcej, nie chcę więcej cierpieć, Ja to pieprzę, spójrz w kalendarz, przypomnij sobie, Zakreślanie dni, kiedy byłem przy Tobie, Kiedy było nam dobrze, kiedy mówiłaś, że kochasz, Że będzie tak zawsze, że nie będzie końca..

Brak odpowiedzi  mam sobie sama na... teksty

forever-you dodano: 19 kwietnia 2018

Brak odpowiedzi, mam sobie sama na pytania odpowiadać?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV