głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you dzisiaj nie ma cię ze mną w momencie gdy trzymam kontrolę ty znikasz.. Często jest tak że kładę się do łóżka o 23 a zasypiam nad ranem. Dlaczego ? Za dużo myśl

forever-you

forever-you.moblo.pl
dzisiaj nie ma cię ze mną w momencie gdy trzymam kontrolę ty znikasz..
  dzisiaj nie ma cię ze mną  w... teksty

forever-you dodano: 3 lipca 2018

" dzisiaj nie ma cię ze mną, w momencie gdy trzymam kontrolę ty znikasz.."

Często jest tak że kładę się do... teksty

forever-you dodano: 3 lipca 2018

Często jest tak że kładę się do łóżka o 23 a zasypiam nad ranem. Dlaczego ? Za dużo myśli,za dużo miłości , za dużo emocji i za dużo wspomnień.

Może i jestem popieprzona  mam swoje... teksty

forever-you dodano: 2 lipca 2018

Może i jestem popieprzona, mam swoje głupie pomysły i dziwne relacje ale nie będę się prosiła codziennie o to samo żebyś pisał i wrzucał coś na dzień, nie chcesz to nie proste, dopiero teraz wrzucasz jak już wiesz że jest hujowo między nami. Starasz się trochę za późno, prawie cały piątek przez ciebie płakałam a obiecałam sobie już dawno że nie będę płakać nigdy przez żadnego faceta. Mówiłeś też że nie będziesz ciągle pisał na mob jakiś głupot, jeżeli to co pisałeś że mnie kochasz, że ci zależy i że tęsknisz itd są dla ciebie głupoty to ja wigule nie wiem po co w takim razie to robiłeś? Mówisz że ci zależy a zachowujesz się zupełnie inaczej. Ja wiem każde z nas ma swoje życie itd, ale ja potrafiłaś znalesc dla ciebie czas, i mimo to że muszę się bardziej namęczyć niż ty byłam na mob po naszym spotkaniu, wrzucałam coś na dzień. Ja nie mogę się starać za nas dwoje, nie jestem obrażona chce poprostu wyjaśnić co mnie zabolało.

Poczułam się ostatnio jak byś... teksty

forever-you dodano: 2 lipca 2018

Poczułam się ostatnio jak byś potraktował mnie jak zabawkę, spędziłam z tobą czas a ty nawet tego nie doceniłeś, nie napisałeś nic po spotkaniu bo nie miałeś weny , a ja się przed tobą otworzyłam, dobrze wiesz co mam na mysli. Jaka mam pewność że się spotkamy a ty znowu po spotkaniu mnie olejesz? Bo np braknie ci weny? Jest mi nadal przykro z tego powodu bo nikt mnie tak przedmiotowo nigdy nie potraktował. Mam nadzieję że rozumiesz chociaż o ci mi chodzi, i rozumiesz swój błąd? I nie nigdy w życiu nie porównywałam cię z nikim innym. To co jest między nami jest zupełnie innym rozdziałem niż moje życie codzienne.

Najgorzej boli gdy wiesz że zrobił... teksty

forever-you dodano: 2 lipca 2018

Najgorzej boli gdy wiesz że zrobił źle, ale nadal czekasz.- A A on nie wie jak to naprawić!

  Miłość jest wtedy kiedy... teksty

forever-you dodano: 2 lipca 2018

" Miłość jest wtedy kiedy przestajesz się bać pokazać swoje słabości, i kiedy przestajesz się bać powiedzieć co czujesz, bo wiesz że kiedy popełniasz błąd to druga osoba kocha i nie odwróci się na pięcie, i nie zniknie z twojego życia.Bo można uciekać kiedy pojawia się błędy ale też można naprawić i walczyć.

  tak naprawdę wszystko czego... teksty

forever-you dodano: 2 lipca 2018

" tak naprawdę wszystko czego kobieta wymaga od mężczyzny to świadomość tego że jest dla niego najważniejsza. Jedno z podstawowych wymagań kobiety to poświęcenie jej odrobinę wolnego czasu i uwagi i skupienia się właśnie na niej.Bo uważam że jak prawdziwie kochasz to zawsze znajdziesz czas, i zawsze każdego dnia, nawet w najprostszy sposób można okazać komuś że jest dla ciebie ważny.Kiedy się to zrobi to wiesz że ona ci ufa i jest ciebie pewna, i możesz ją prosić o wszystko...

Wstałam rano i powiedziałam sobie :... teksty

forever-you dodano: 2 lipca 2018

Wstałam rano i powiedziałam sobie : mam na wszystko wyjebane, jestem zbyt piękna i mądra żeby się wszystkim przejmować. - z przymrużeniem oka.

A gdyby tak .. zacząć od nowa.... teksty

forever-you dodano: 1 lipca 2018

A gdyby tak .. zacząć od nowa. Przewinąć kartki i otworzyć nowy rozdział.

Co rano trzeba wstać  co wieczór... teksty

forever-you dodano: 1 lipca 2018

Co rano trzeba wstać, co wieczór zapomnieć..

Sny  tam urywa się rzeczywistość.. teksty

forever-you dodano: 1 lipca 2018

Sny -tam urywa się rzeczywistość..

Im bardziej się domagasz uczuć... teksty

forever-you dodano: 29 czerwca 2018

Im bardziej się domagasz uczuć - tym bardziej boli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV