głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Najpiękniejszym uczuciem jest stać się obojętnym na kogoś przez kogo tak długo cierpieliśmy. Ile razy po odłożeniu telefonu powiedziałaś pod nosem a spierdalaj

forever-you

forever-you.moblo.pl
Najpiękniejszym uczuciem jest stać się obojętnym na kogoś przez kogo tak długo cierpieliśmy.
Najpiękniejszym uczuciem jest stać... teksty

forever-you dodano: 23 lipca 2018

Najpiękniejszym uczuciem jest stać się obojętnym na kogoś , przez kogo tak długo cierpieliśmy.

Ile razy po odłożeniu telefonu... teksty

forever-you dodano: 23 lipca 2018

Ile razy po odłożeniu telefonu powiedziałaś pod nosem " a spierdalaj"..!??

Wystarczy powiedzieć : jebać to... teksty

forever-you dodano: 23 lipca 2018

Wystarczy powiedzieć : jebać to koniec! Albo ktoś się cieszy ze cie zna , że utrzymuje z tobą kontakt albo niech porostu spierdala!

  I znów trafiamy na siebie przez... teksty

forever-you dodano: 23 lipca 2018

" I znów trafiamy na siebie przez przypadek gdzieś, przez co sypie mi się pod nogami grunt.."

Może ze mną zatańczysz chociaż... teksty

forever-you dodano: 12 lipca 2018

Może ze mną zatańczysz chociaż jeden raz? Może ze mna zatańczysz póki lato trwa? Może wezmę cie za rękę, zerwę tą sukienkę. .

Żyj tak żeby nikt przez ciebie nie... teksty

forever-you dodano: 12 lipca 2018

Żyj tak żeby nikt przez ciebie nie płakał, nie pal za sobą mostów, bo jak będziesz chciał wrócić, nie będziesz miał po czym i do kogo.

Nadal jest mi smutno bo zranił mnie... teksty

forever-you dodano: 11 lipca 2018

Nadal jest mi smutno bo zranił mnie i to bardzo,juz dawno temu też była taka sytuacja pamiętasz? Żałowałeś później tego wiec zastanów się czy warto mnie tak traktować jak zabawkę, mam nadzieje ze przemyślisz sobie to i weźmiesz to do serca. Bo ja ci się zwierzam o największych moich sekretach i podejmuje najważniejsze decyzje w moim życiu biorąc pod uwagę ciebie, a czasem mam wrażenie ze ty traktujesz mnie jak wyjście awaryjne, jak coś ci nie wyjdzie wracasz do mnie, ja nie chce żebyś wracał ja chcę żebyś był cały czas. Jeżeli nie będzie jednego wpisu albo zdjęcia dziennie to naprawdę szkoda ze nie masz dla mnie czasu. Nie dziw się ze ja też dla ciebie go nie znajdę i ze spotkania nic nie wypali. Miłych snów chciałabym cie zobaczyć i spojrzeć ci w oczy zobaczyć co masz w nich.

Daje ci kolejna szanse na naprawienie... teksty

forever-you dodano: 11 lipca 2018

Daje ci kolejna szanse na naprawienie tego co spieszyłeś wiec proszę cię wykorzystaj to i nie spierdol tego tym razem. Normalnie gdyby ktoś mnie tak potraktował jak ty juz dawno bym opuściła, tobie daje szansę naprawić to więc doceń to ze mi zależy i ze mam cierpliwość do ciebie. Wtedy kiedy cię potrzebuje nie ma ciebie, ciągle czekam i juz mnie to meczy. Jeżeli teraz się nie postarasz to oznacza to koniec, nasz koniec bo ja nie będę żyła wiecznie w niepewności czy się odezwiesz i czy znajdziesz chociaż głupie 5 minut. Nie będę zastanawiała się czy ci zależy itd. Chce czuć ze ci zależy i wiem że potrafisz się postarać. Ja mam kogoś i ty masz kogoś ja to rozumie nawet ostatnio ustalalismy co będzie dalej z nami i mówiłeś ze umiesz to pogodzić wiec wysil się trochę. Może jesteś zachwycony koleżanka itd ale pomysł czy jak wam się coś zjebie za jakiś czas to nie będzie ci mnie brakować? Myślałam że będziemy dobrymi przyjaciółmi na dobre i na złe

Każdy ma swoje jedno zycie i swój... teksty

forever-you dodano: 11 lipca 2018

Każdy ma swoje jedno zycie i swój świat , my też mamy jedno życie ale dwa światy. Mam pytanie czy umiesz to pogodzić i znaleźć czas w jednym i drugim świecie? Nie chce żebyś mnie zaniedbywał i nasza relacje, po raz kolejny będę cię prosiła żebyś ogarnął codziennie wpis i dzień .

Bo gdy gdy będzie  mu zależało to... teksty

forever-you dodano: 8 lipca 2018

Bo gdy gdy będzie mu zależało to będzie się starał.

Bo kiedy Ty jesteś tam... teksty

forever-you dodano: 8 lipca 2018

Bo kiedy Ty jesteś tam rozpromieniony, uśmiechnięty, szczęśliwy, ja tu z tęsknoty umieram.

Jeśli cię nie będzie w domu rano... teksty

forever-you dodano: 8 lipca 2018

Jeśli cię nie będzie w domu rano, złapie cię wieczorem. Jeśli nie zastanie cię wieczorem, spróbuje rano. Albo w południe. Na imieniny dostaniesz telegram albo kwiaty przez posłańca. Albo śmieszną kartkę. Albo małą paczuszkę. Będzie pisał listy i będzie tęsknił. Nie pozwoli ci zniknąć. A jeśli już się tak zdarzy, że przewrócisz mu w głowie kompletnie, ale umkniesz mu, niepewna swoich uczuć, a on dopiero po rozstaniu zorientuje się, że warto to coś, co między wami się wydarzyło, pielęgnować - odnajdzie cię na sto procent!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV