głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Czasami boje się tego co będzie ale wiem że będzie lepiej niż było. Tańcz tańcz już nic nie może się nie udać.. Chciałabym stanąć z tobą twarzą w twarz.. chciał

forever-you

forever-you.moblo.pl
Czasami boje się tego co będzie ale wiem że będzie lepiej niż było.
Czasami boje się tego co będzie... teksty

forever-you dodano: 23 września 2018

Czasami boje się tego co będzie , ale wiem że będzie lepiej niż było.

Tańcz   tańcz już nic nie może... teksty

forever-you dodano: 21 września 2018

Tańcz , tańcz już nic nie może się nie udać..

Chciałabym stanąć z tobą twarzą... teksty

forever-you dodano: 20 września 2018

Chciałabym stanąć z tobą twarzą w twarz.. chciałabym powiedzieć ci parę ważnych słów, lecz ty nadal się nie odzywasz bo albo masz to w dupie albo jesteś tchórzem.

Chciała bym usłyszeć tylko jedno... teksty

forever-you dodano: 20 września 2018

Chciała bym usłyszeć tylko jedno słowo " przepraszam" na niczym już mi nie zależy, tylko na przyznaniu mi racji że okazałeś się słaby..

Dziury w sercu nie załatasz... teksty

forever-you dodano: 20 września 2018

Dziury w sercu nie załatasz, kawałkiem " zwykłej szmaty"..

 Ta chwila nigdy  nigdy już nie... teksty

forever-you dodano: 20 września 2018

"Ta chwila nigdy, nigdy już nie wróci,"-pih

Ale skoro odszedł to nie myśl o... teksty

forever-you dodano: 20 września 2018

Ale skoro odszedł,to nie myśl o nim.Nie pozwól by nieobecność rozpierdalała teraźniejszy czas. I za żadne skarby nie staraj się wracać do tamtych chwil. Jesteś poszukiwaczem świata. Odkrywcą! Powtarzaj każdego dnia. Inaczej złapie cię szaleństwo i zajebista tęsknota. I nikt nie będzie w stanie ci pomóc. Spierdolisz wszystko. I wiesz co jest w tym najsmutniejsze? On się o tym nie dowie. Nie poczuje tego spierdolenia. Unieszczęśliwisz wyłącznie siebie i ludzi którym na tobie jeszcze zależy. A to czysty egoizm.

. Skoro zniknęło wszystko od czego... teksty

forever-you dodano: 19 września 2018

. Skoro zniknęło wszystko od czego się tylko cierpiało, zniknął ten niepokój, wyczekiwanie i nastała obojętność to znaczy że już osoba na której mi jeszcze nie dawno zależało dziś jest już obcą osobą. Będziemy mijać się na ulicy bez słowa , ale z moich oczu nie wyczytasz już nic. Przykre to że ludzie tak poprostu potrafią z dnia na dzień zapomnieć, ja nie zapomniałam , ja poprostu zrozumialam pewne sprawy szkoda tylko że tak późno.

Są takie momenty w których myślę... teksty

forever-you dodano: 19 września 2018

Są takie momenty w których myślę to wszystko to jakaś bajka, że się nie wydarzyło. Zamykam książkę i zaczynam nową z innym tytułem i z innymi osobami.

Mówisz  że Cię zranił. No okey... teksty

forever-you dodano: 10 września 2018

Mówisz, że Cię zranił. No okey, on zawinił, ale czy to tylko jego wina? Czy to aby nie jest tak, że zranił Cie, bo na pozwoliłaś? Czy to nie Ty sama opuściłaś garde i nadstawiłaś się do tego lewego sierpowego prosto w serce? On sam nie obdarzył się zaufaniem, że je zjebał, jego błąd.. Ale to Ty, nikt inny wpuściłaś go do swojego życia, pozwoliłaś się oswoić, zbliżyć, zajęłaś się jego problemami, dałaś mu swój czas, swoją uwagę, Ty zajęłaś swoje myśli nim, Ty dałaś mu bilet na wejście w swoje życie i oddałaś mu swoje ciało. Że jest idiota, który nie docenił tego wszystkiego to jest jego wina. Ale że Cie zranił już nie. Pozwoliłaś się skrzywdzić, nie pierwszy raz, a kolejny typowi,przez którego pękło Ci serce. Mała, nie wpuszczaj każdego do swojego życia. Chcesz szczerych intencji? Na siłę szukając znajdziesz złudzenia i ból, a nie prawdziwie uczucia. Faceci są dupkami, ale Ty naiwnością pozwalasz się krzywdzic- tyle w temacie.

Zaczynaliśmy jak nieznajomi  tak... teksty

forever-you dodano: 10 września 2018

Zaczynaliśmy jak nieznajomi, tak samo skończymy..

Tak bardzo się uwielbiali   że... teksty

forever-you dodano: 10 września 2018

Tak bardzo się uwielbiali , że wykończyli samych siebie..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV