głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Nie da się tego ładnie napisać ani powiedzieć. Potrzebuje zrobić ci brzydkie rzeczy. Brzydkie ostre zostawiające ślady rzeczy. myślenie jest erotyczne. ..Znów

forever-you

forever-you.moblo.pl
Nie da się tego ładnie napisać ani powiedzieć. Potrzebuje zrobić ci brzydkie rzeczy. Brzydkie ostre zostawiające ślady rzeczy. myślenie jest erotyczne.
  Nie da się tego   ładnie... teksty

forever-you dodano: 1 godzinę temu

- Nie da się tego " ładnie " napisać ani powiedzieć. Potrzebuje zrobić ci brzydkie rzeczy. Brzydkie, ostre, zostawiające ślady rzeczy. - myślenie jest erotyczne.

 ..Znów uciec stąd! Choćby za róg... teksty

forever-you dodano: 5 godzin temu

"..Znów uciec stąd! Choćby za róg, na tylną kanapę fury, byle znów Uciec stąd! W jedną stronę chcę bilet, zjazd do bazy i tyle, dobra, chodźmy na chwile Uciec stąd, z Tobą w tytule, już tankuję furę i wiesz, że nie żartuję Uciec stąd! Chcemy od zawsze, co w tym najciekawsze, biegniemy nie patrząc.."

  Zbliżył wargi do moich  ale nie... teksty

forever-you dodano: wczoraj o 23:17

- Zbliżył wargi do moich, ale nie pocałował ich od razu, powiódł lekko językiem po brzegu moich ust i dopiero wtedy wbił się w nie, trącając i zachęcając do zabawy. Całował mnie i przesuwał dłońmi po moim karku, wplatając palce we włosy i badając każdą wypukłość moich pleców, brzucha i bioder. (...) Miał mnie w tym pocałunku. Miał mnie całą. -myślenie jest erotyczne.

Wogule to ładnie wyglądałeś... teksty

forever-you dodano: wczoraj o 22:29

Wogule to ładnie wyglądałeś ostatnio nie miałam okazji ci chyba powiedzieć, masz np taka rzecz albo sytuację która cię na spotkaniu zaskoczyła?

Nie wiem w sumie wydaje mi się że... teksty

forever-you dodano: wczoraj o 18:18

Nie wiem w sumie wydaje mi się że nie mam pytań , Stęskniłam się:*

Rozumiem:  przemyślałeś sobie... teksty

forever-you dodano: wczoraj o 15:09

Rozumiem:* przemyślałeś sobie może coś od ostatniego spotkania albo coś? Chciałbyś mi coś powiedzieć albo o coś zapytać?

Nie wiem co napisać poczekam aż ty... teksty

forever-you dodano: 2 dni temu

Nie wiem co napisać,poczekam aż ty coś napiszesz. :*

Wiem że jeszcze ci na żywo nigdy... teksty

forever-you dodano: 4 dni temu

Wiem że jeszcze ci na żywo nigdy nie mówiłam, kocham cię.

Haha  szczerze to myślałam że to... teksty

forever-you dodano: 4 dni temu

Haha, szczerze to myślałam że to ty wyjdziesz z inicjatywą przytulenia.. czekałam ale stwierdziłam że chyba jednak nie wiesz czy możesz i sama zapytałam czy mnie wkoncu przytulisz.

Mam tyle pytań a ciebie nie ma... teksty

forever-you dodano: 4 dni temu

Mam tyle pytań a ciebie nie ma, ładnie wyglądałeś dzisiaj, wystarczy że cię zobaczę i już mam lepszy humor dziękuję że to dla mnie robisz i że jesteś blisko mnie.

Igulnie to pierwszą randkę mamy za... teksty

forever-you dodano: 4 dni temu

Igulnie to pierwszą randkę mamy za sobą , pamiętasz spacer.., niedługo oficjalnie druga randka na którą mnie nawet nie zaprosiłeś. Normalnie ludzie na randkach chodzą za rękę na spacerze , przytulają się dziewczyna dostaje róże albo misia więc szczerze musisz się postarać żeby to pobić haha

  mała wyłącz Messenger nie chcesz... teksty

forever-you dodano: 6 dni temu

" mała wyłącz Messenger nie chcesz nic więcej , to są tylko słowa. Daj mi siebie i serce, dam ci coś więcej - to jest nasza droga ...:*"

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 58 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV