głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [2] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [2]

Wolę być niemoralną niż idiotycznie nieszczęśliwą.

lolitkka dodano: przedwczoraj o 16:10

Wolę być niemoralną niż idiotycznie nieszczęśliwą.

okłamałam się by zrobić z tego coś znośnego.

ansomia dodano: przedwczoraj o 13:49

okłamałam się, by zrobić z tego coś znośnego.

cały dzień całą noc bywa że myślę o tobie. może zwariowałam albo załapałam fobię. dostaję obłędu kiedy jesteś gdzieś daleko chcę cię obok siebie nie wystarczy mi telefon. nie lubię rozłąki ty to wiesz dobrze na pewno staję się spokojna kiedy jesteś blisko ze mną.

ansomia dodano: przedwczoraj o 13:48

cały dzień, całą noc bywa, że myślę o tobie. może zwariowałam albo załapałam fobię. dostaję obłędu kiedy jesteś gdzieś daleko, chcę cię obok siebie nie wystarczy mi telefon. nie lubię rozłąki, ty to wiesz dobrze na pewno, staję się spokojna, kiedy jesteś blisko, ze mną.

a najfajniejsze jest to że wiele osób uważa mnie za zakochaną w sobie a to nieprawda. uważają że mam chujową samoocenę. bo za wysoką? nie dla mnie. a poza tym. lubię siebie. jestem najlepszą rozrywką jaką mam.

ansomia dodano: przedwczoraj o 13:47

a najfajniejsze jest to, że wiele osób uważa mnie za zakochaną w sobie, a to nieprawda. uważają, że mam chujową samoocenę. bo za wysoką? nie dla mnie. a poza tym. lubię siebie. jestem najlepszą rozrywką, jaką mam.

ze złowieszczym uśmiechem na twarzy ukradłeś moje serce ty pierdolony złodzieju.

ansomia dodano: przedwczoraj o 13:45

ze złowieszczym uśmiechem na twarzy ukradłeś moje serce, ty pierdolony złodzieju.

niby stały w uczuciach ale jednak dwulicowy gówniarz który za wysoko się ceni.

ansomia dodano: przedwczoraj o 13:44

niby stały w uczuciach, ale jednak dwulicowy gówniarz, który za wysoko się ceni.

 Zdałem sobie sprawę po raz pierwszy z taką jasnością jasnością styczniowego powietrza  że to co zostaje to nie wyjątkowe chwile nie wydarzenia lecz właśnie to nicniedzianie się. Czas pozbawiony pretensji by być wyjątkowym. Wspomnienia popołudni w których nic się nie zdarzyło. Nic poza życiem w całej jego pełni. Delikatny zapach dymu drzewnego krople uczucie samotności cisza skrzypienie śniegu pod nogami lekka trwoga zmierzchu powolnego i niezmiennego. Już wiem. Nie chcę przeżyć żadnego z tak zwanych wydarzeń ze swojego własnego życia ... . Zamienię je wszystkie razem ze stertą zdjęć wokół nich na tamto popołudnie gdy siedzę na ciepłych schodach przed domem dopiero co przebudzony z popołudniowego snu słucham bzyczenia much ... . Nic jeszcze nie jest ostateczne nic jeszcze mi się nie przydarzyło. Cały czas świata jest przede mną .

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 12:32

"Zdałem sobie sprawę, po raz pierwszy z taką jasnością (jasnością styczniowego powietrza), że to, co zostaje, to nie wyjątkowe chwile, nie wydarzenia, lecz właśnie to nicniedzianie się. Czas pozbawiony pretensji, by być wyjątkowym. Wspomnienia popołudni, w których nic się nie zdarzyło. Nic, poza życiem, w całej jego pełni. Delikatny zapach dymu drzewnego, krople, uczucie samotności, cisza, skrzypienie śniegu pod nogami, lekka trwoga zmierzchu, powolnego i niezmiennego. Już wiem. Nie chcę przeżyć żadnego z tak zwanych wydarzeń ze swojego własnego życia (...). Zamienię je wszystkie, razem ze stertą zdjęć wokół nich, na tamto popołudnie, gdy siedzę na ciepłych schodach przed domem, dopiero co przebudzony z popołudniowego snu, słucham bzyczenia much (...). Nic jeszcze nie jest ostateczne, nic jeszcze mi się nie przydarzyło. Cały czas świata jest przede mną".

 Nie ma takiej chwili aby wszystko było dobrze spokojnie aby o niczym nie trzeba było myśleć. Aby można było odetchnąć tym powietrzem co pachnie jak miód – i być szczęśliwym. ... Idę na daleki spacer .

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 12:31

"Nie ma takiej chwili, aby wszystko było dobrze, spokojnie, aby o niczym nie trzeba było myśleć. Aby można było odetchnąć tym powietrzem, co pachnie jak miód – i być szczęśliwym. (...) Idę na daleki spacer".

I powiedzieliśmy już chyba wszystko oprócz tego co chcieliśmy powiedzieć naprawdę.

no_chodz_tu_bejbe dodano: przedwczoraj o 12:22

I powiedzieliśmy już chyba wszystko, oprócz tego co chcieliśmy powiedzieć naprawdę.

 Nie można ... porzucić człowieka na pięć lat i spodziewać się że po powrocie odnajdzie się go w tym samym miejscu .

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 12:12

"Nie można [...] porzucić człowieka na pięć lat i spodziewać się, że po powrocie odnajdzie się go w tym samym miejscu".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV