głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [2] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [2]

A gdy się kłóciliśmy zawsze stawałeś tyłem do mnie. Kiedyś spytałam dlaczego to robisz odpowiedziałeś  Nie mogę patrzeć jak cierpisz przez takiego skurwysyna jak ja rozumiesz? .

inspitemyself dodano: wczoraj o 20:23

A gdy się kłóciliśmy, zawsze stawałeś tyłem do mnie. Kiedyś spytałam, dlaczego to robisz, odpowiedziałeś - "Nie mogę patrzeć, jak cierpisz przez takiego skurwysyna jak ja, rozumiesz?".

Wstaję rano przecierając niewyspane oczy. Trzeba się ubrać  otwieram szafę i patrzę na półkę. Co by dzisiaj założyć? Wybór jest niewielki ale urozmaicony: 1 maska „jestem niewyspana”  gwarantuje zrozumienie smutku pod pretekstem nieprzespanej nocy 2 maska „wszystko ok”  gwarantuje zrozumienie choć z lekką wątpliwością 3 maska „jestem silna już mi przeszło”  gwarantuje powątpienie i strach przed tym że się wycofuję 4 maska „jestem chora. Objawia się niby przeziębieniem niby bólem głowy niby snem”. Wpatruję się z zastanowieniem w zawartość mojej szafy. Chwila wahania i wybieram opcję nr 4. Bo przecież takie mamy czasy pogoda kiepska to i przeziębienie realne. Przeziębiona dusza przeziębione serce przeziębiona głowa  zdecydowanie wiarygodne.

xxaanaaxx dodano: wczoraj o 12:19

Wstaję rano przecierając niewyspane oczy. Trzeba się ubrać - otwieram szafę i patrzę na półkę. Co by dzisiaj założyć? Wybór jest niewielki ale urozmaicony: 1) maska „jestem niewyspana” - gwarantuje zrozumienie smutku pod pretekstem nieprzespanej nocy; 2) maska „wszystko ok” - gwarantuje zrozumienie choć z lekką wątpliwością; 3) maska „jestem silna, już mi przeszło” - gwarantuje powątpienie i strach przed tym, że się wycofuję; 4) maska „jestem chora. Objawia się niby przeziębieniem, niby bólem głowy, niby snem”. Wpatruję się z zastanowieniem w zawartość mojej szafy. Chwila wahania i wybieram opcję nr 4. Bo przecież takie mamy czasy, pogoda kiepska, to i przeziębienie realne. Przeziębiona dusza, przeziębione serce, przeziębiona głowa - zdecydowanie wiarygodne.

 obchodzisz walentynki?  tak. Szerokim łukiem.

iza1550 dodano: wczoraj o 06:06

- obchodzisz walentynki? - tak. Szerokim łukiem.

Tinder teksty iza1550 dodał komentarz: Tinder do wpisu wczoraj o 05:34
Tinderella :

iza1550 dodano: wczoraj o 05:33

Tinderella :)

Czasami tak bardzo chcemy powrócić do tego co było że zupełnie zatracamy się na to co jest. A gdy przyjdzie taki moment że dane nam będzie stanąć w tym samym miejscu co kiedyś z tymi samymi ludzmi. Dociera do nas fakt że tak naprawdę to tylko przeszłość. Nie jesteśmy już tymi osobami sprzed lat. Każda nowa osoba wnosiła coś do naszego życia każde nowe doświadczenie sprawiało że stawaliśmy się silniejsi i lepsi z każdym kolejnym oddechem. Tyle czasu minęło ale dopiero powrót uświadamia nam obecne szczęście.

summer_day dodano: wczoraj o 02:31

Czasami tak bardzo chcemy powrócić do tego co było, że zupełnie zatracamy się na to co jest. A gdy przyjdzie taki moment że dane nam będzie stanąć w tym samym miejscu co kiedyś z tymi samymi ludzmi. Dociera do nas fakt, że tak naprawdę to tylko przeszłość. Nie jesteśmy już tymi osobami sprzed lat. Każda nowa osoba, wnosiła coś do naszego życia, każde nowe doświadczenie sprawiało że stawaliśmy się silniejsi i lepsi z każdym kolejnym oddechem. Tyle czasu minęło, ale dopiero powrót uświadamia nam obecne szczęście.

 Jesteś o tyle spojrzeń ode mnie. Jest mi o tyle Twych spojrzeń samotniej.   Krzysztof Kamil Baczyński

bereniqu dodano: przedwczoraj o 23:20

" Jesteś o tyle spojrzeń ode mnie. Jest mi o tyle Twych spojrzeń samotniej. " ~ Krzysztof Kamil Baczyński

miałam trudne dzieciństwo teraz mam trudny charakter. ty miałeś rozpieszczone dzieciństwo i teraz myślisz że możesz ranić każdego na tym wyssanym z dupy świecie.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:22

miałam trudne dzieciństwo, teraz mam trudny charakter. ty miałeś rozpieszczone dzieciństwo i teraz myślisz, że możesz ranić każdego na tym wyssanym z dupy świecie.

i będzie jak dawniej. czekaj kurwa najpierw muszę iść po szlugi do kumpla bo mi wykupią wyrzucę jeszcze tylko puszki po piwie zmyję ten makijaż założę jakiś normalny ciuch ogarnę te czerwone włosy żeby kolor wrócił do normy zaprowadzę serce do lekarza i wyeliminuję wszystkie przekleństwa ze swojego słownika.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:21

i będzie jak dawniej. czekaj kurwa, najpierw muszę iść po szlugi do kumpla bo mi wykupią, wyrzucę jeszcze tylko puszki po piwie, zmyję ten makijaż, założę jakiś normalny ciuch, ogarnę te czerwone włosy, żeby kolor wrócił do normy, zaprowadzę serce do lekarza i wyeliminuję wszystkie przekleństwa ze swojego słownika.

wiesz czego nie znoszę? jednej rzeczy tylko. nadziei. zawsze kiedy jestem pewna że coś się skończyło że nie ma sensu że spalone i pozamiatane uspokajam się i spokojnie brnę do przodu. wtedy on kurwa przychodzi do mnie i z niewinnym uśmieszkiem mówi do mnie: a może jednak? rozpierdalając mi wszystko na nowo

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:20

wiesz, czego nie znoszę? jednej rzeczy tylko. nadziei. zawsze, kiedy jestem pewna, że coś się skończyło, że nie ma sensu, że spalone i pozamiatane, uspokajam się i spokojnie brnę do przodu. wtedy on kurwa przychodzi do mnie i z niewinnym uśmieszkiem mówi do mnie: "a może jednak?" rozpierdalając mi wszystko na nowo

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV