głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [5] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [5]

Wczorajsza rozmowa dużo mi dała. Przegadalismy pewne rzeczy zrozumieliśmy pewne rzeczy. Jak to napisałeś niech się dzieje co chce. Nie chcę już Cię stracić Ty tak samo. Dalej będziemy udawać ale teraz przynajmniej razem. Kocham Cię kocham Cię najmocniej na świece...

as123456789 dodano: 3 dni temu

Wczorajsza rozmowa dużo mi dała. Przegadalismy pewne rzeczy, zrozumieliśmy pewne rzeczy. Jak to napisałeś, niech się dzieje co chce. Nie chcę już Cię stracić, Ty tak samo. Dalej będziemy udawać, ale teraz przynajmniej razem. Kocham Cię, kocham Cię najmocniej na świece...

„Lubię ten moment kiedy człowiek leży jeszcze zaplątany we własne sny ale zaczyna odbierać sygnały z prawdziwego życia.”

faust dodano: 3 dni temu

„Lubię ten moment, kiedy człowiek leży jeszcze zaplątany we własne sny, ale zaczyna odbierać sygnały z prawdziwego życia.”

 Najbardziej w życiu boję się tego że moje serce będzie kiedyś biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i wtedy pomyślę że mój czas minął a ja nic nie przeżyłam.”

faust dodano: 3 dni temu

,,Najbardziej w życiu boję się tego, że moje serce będzie kiedyś biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i wtedy pomyślę, że mój czas minął, a ja nic nie przeżyłam.”

 Jakoś głupio kończyć dwadzieścia lat. Zupełnie nie jestem na to przygotowana. Dziwne uczucie. Jakby mnie ktoś popchnął od tyłu.

faust dodano: 3 dni temu

,,Jakoś głupio kończyć dwadzieścia lat. Zupełnie nie jestem na to przygotowana. Dziwne uczucie. Jakby mnie ktoś popchnął od tyłu."

„żegnaj cudna Notre Dame ostojo francuskiej wiary lecz gdy wiara ginie w narodzie katedry ponoszą ofiary..”

naayaan dodano: 3 dni temu

„żegnaj cudna Notre Dame, ostojo francuskiej wiary, lecz gdy wiara ginie w narodzie, katedry ponoszą ofiary..”

mimo iż to przereklamowane  bardzo lubię zakończenia z happy endem. te w książkach i te w filmach. dają one nadzieję że jednak każdemu z nas w życiu w domu w pracy w związku należy się paręnaście kilogramów szczęścia.

ansomia dodano: 3 dni temu

mimo, iż to przereklamowane - bardzo lubię zakończenia z happy endem. te w książkach, i te w filmach. dają one nadzieję, że jednak każdemu z nas w życiu, w domu, w pracy, w związku należy się paręnaście kilogramów szczęścia.

dla ciebie? zapomnę o moim bezdźwięcznym głosie i wystąpię w szansie na sukces  żeby tylko cię pozdrowić.

ansomia dodano: 3 dni temu

dla ciebie? zapomnę o moim bezdźwięcznym głosie i wystąpię w "szansie na sukces", żeby tylko cię pozdrowić.

wracałam wieczorem do domu od koleżanki. było już ciemno. wiadomo rurki za duża bluza bandamka i słuchawki w uszach. przemierzałam spokojnie aleję. poczułam dziwne uczucie że ktoś idzie za mną ale nie odwróciłam się. nagle ktoś szturchnął mnie w ramię. zaczęłam krzyczeć ale ten ktoś zasłonił mi usta. ciszej bo ludzie pomyślą że ja jakiś gwałciciel jestem  zaśmiał się. ale ty jesteś debil! kurwa straszysz mnie jak nie wiem  zaczęłam się drzeć. oj tam no  wyszeptał wziął moją rękę i wsadził do swojej kieszeni po czym odprowadził pod dom czule się żegnając. fajny sen nie?

ansomia dodano: 3 dni temu

wracałam wieczorem do domu od koleżanki. było już ciemno. wiadomo rurki, za duża bluza, bandamka i słuchawki w uszach. przemierzałam spokojnie aleję. poczułam dziwne uczucie, że ktoś idzie za mną, ale nie odwróciłam się. nagle ktoś szturchnął mnie w ramię. zaczęłam krzyczeć, ale ten ktoś zasłonił mi usta. "ciszej, bo ludzie pomyślą, że ja jakiś gwałciciel jestem" - zaśmiał się. "ale ty jesteś debil! kurwa straszysz mnie jak nie wiem" - zaczęłam się drzeć. "oj tam no" - wyszeptał, wziął moją rękę i wsadził do swojej kieszeni, po czym odprowadził pod dom, czule się żegnając. fajny sen, nie?

wiem że być może to jest największy błąd w moim życiu ale on mnie tak cholernie kręci.

ansomia dodano: 3 dni temu

wiem, że być może to jest największy błąd w moim życiu, ale on mnie tak cholernie kręci.

idź i walcz. nie wierz obietnicom złam wszystkie zasady. a kiedy będzie ci ciężko a będzie nie poddawaj się.

ansomia dodano: 3 dni temu

idź i walcz. nie wierz obietnicom, złam wszystkie zasady. a kiedy będzie ci ciężko, a będzie, nie poddawaj się.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV