głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [5] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [5]

Jestem z tych ludzi którzy stale muszą coś tworzyć. Myślę że inaczej nie pomieściłabym tego całego burdelu emocji w swojej głowie. Albo obumarłoby mi serce od nadmiaru uczuć które chłonę jak gąbka.

allfalldown dodano: wczoraj o 21:38

Jestem z tych ludzi, którzy stale muszą coś tworzyć. Myślę, że inaczej nie pomieściłabym tego całego burdelu emocji w swojej głowie. Albo obumarłoby mi serce od nadmiaru uczuć, które chłonę jak gąbka.

Każdy w swoim życiu poznaję jedną osobę która zostaje w jego sercu na zawsze.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 21:31

Każdy w swoim życiu poznaję jedną osobę, która zostaje w jego sercu na zawsze.

Nie chciała puścić jego dłoni lecz on oddalał się razem ze swoją niepewnością. Cierpiała jednak nadal miała siłę by walczyć. Nie z nim... z samą sobą. Nigdy nie udawała kogoś kim nie jest zawodziła się na nim wybaczała błędy. Zorientowała się dopiero kiedy sama puściła jego rękę. To nie była łatwa decyzja kosztowała ją wiele lecz wygrała przez to sama ze sobą. Nie zapomni bo tęskni pamięta bo cierpi nienawidzi bo zaufała po raz kolejny...

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 21:27

Nie chciała puścić jego dłoni, lecz on oddalał się razem ze swoją niepewnością. Cierpiała jednak nadal miała siłę by walczyć. Nie z nim... z samą sobą. Nigdy nie udawała kogoś kim nie jest, zawodziła się na nim, wybaczała błędy. Zorientowała się dopiero kiedy sama puściła jego rękę. To nie była łatwa decyzja, kosztowała ją wiele lecz wygrała przez to sama ze sobą. Nie zapomni bo tęskni, pamięta bo cierpi, nienawidzi bo zaufała po raz kolejny...

'Bo siła mężczyzny nie tkwi w ilości kobiet które uwiódł ale w tym ilu był w stanie odmówić dla tej jednej.'

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 21:26

'Bo siła mężczyzny nie tkwi w ilości kobiet które uwiódł, ale w tym, ilu był w stanie odmówić dla tej jednej.'

Są miejsca z których się nie wraca. Są szkody których się nie naprawi.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 21:26

Są miejsca, z których się nie wraca. Są szkody, których się nie naprawi.

Każdy choć raz w życiu powiedział że nie chce mieć nikogo.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 21:25

Każdy choć raz w życiu powiedział, że nie chce mieć nikogo.

 Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem  teraz jest na to czas  nie jutro nie za rok. Dzisiaj powinno być zawsze naszym najwspanialszym dniem.”

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 21:24

"Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem - teraz jest na to czas - nie jutro, nie za rok. Dzisiaj powinno być zawsze naszym najwspanialszym dniem.”

„Wiesz równie dobrze jak ja że kluczem do udanego związku jest umiejętność rozmowy. Wszyscy się kłócimy wszyscy padamy ofiarą nieporozumień ale najważniejsze to umieć ze sobą rozmawiać. Nie można pozwolić by wzajemne żale zamieniły się w mur nie do przebycia.”

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 21:23

„Wiesz równie dobrze jak ja, że kluczem do udanego związku jest umiejętność rozmowy. Wszyscy się kłócimy, wszyscy padamy ofiarą nieporozumień, ale najważniejsze to umieć ze sobą rozmawiać. Nie można pozwolić, by wzajemne żale zamieniły się w mur nie do przebycia.”

Otwórz się. Wpuść do swojego serca kogoś kto rozumie Ciebie Twoje poczucie humoru Twoją muzykę Twoje marzenia. Nie umawiaj się z kimś kto zamyka Ci oczy na cud jakim są Twoi przyjaciele Twoja rodzina i Ty sama. Znajdź kogoś kto sprawia że się uśmiechasz śmiejesz i bujasz w obłokach przez całą drogę do domu.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 21:22

Otwórz się. Wpuść do swojego serca kogoś, kto rozumie Ciebie, Twoje poczucie humoru, Twoją muzykę, Twoje marzenia. Nie umawiaj się z kimś, kto zamyka Ci oczy na cud, jakim są Twoi przyjaciele, Twoja rodzina i Ty sama. Znajdź kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz, śmiejesz i bujasz w obłokach przez całą drogę do domu.

Zastanawiam się dlaczego nie istnieje ustawowy limit cierpienia. Dlaczego nie ma regulaminu w którym stałoby czarno na białym że można budzić się z płaczem ale tylko przez miesiąc. Że po czterdziestu dwóch dobach człowiek przestaje odwracać się nagle na ulicy przytrzymując ręką szalejące serce pewien że usłyszał swoje imię.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 21:20

Zastanawiam się, dlaczego nie istnieje ustawowy limit cierpienia. Dlaczego nie ma regulaminu, w którym stałoby czarno na białym, że można budzić się z płaczem, ale tylko przez miesiąc. Że po czterdziestu dwóch dobach człowiek przestaje odwracać się nagle na ulicy, przytrzymując ręką szalejące serce, pewien, że usłyszał swoje imię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV