głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [5] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [5]

sophie lecomte

sophielecomte dodano: 1 maja 2024

sophie ,lecomte

Kocham cię bo cię nie znam. I dodaje: I nawet gdybym cię znała nadal bym cię kochała .  net

tonatyle dodano: 29 kwietnia 2024

Kocham cię, bo cię nie znam. I dodaje: "I nawet gdybym cię znała, nadal bym cię kochała". / net

Hej nie obawiaj się nie skrzywdzę Cię prędzej oddam swoje serce na pożarcie. Możesz zrobić krok w tył i odejść a ja i tak zapamiętam Twój uśmiech.

darko dodano: 26 kwietnia 2024

Hej, nie obawiaj się, nie skrzywdzę Cię, prędzej oddam swoje serce na pożarcie. Możesz zrobić krok w tył i odejść a ja i tak zapamiętam Twój uśmiech.

Czasem nie wiem już kim jestem czasem potrzebuje Ciebie aby odkryć kogo odnajdę we własnych słowach potrzebuje Cię aby przestało wirować mi w duszy wylosuj kogoś dobrego wybierz kogoś kto świeci jak ciepły letni poranek.

darko dodano: 26 kwietnia 2024

Czasem nie wiem już kim jestem, czasem potrzebuje Ciebie aby odkryć kogo odnajdę we własnych słowach, potrzebuje Cię, aby przestało wirować mi w duszy, wylosuj kogoś dobrego, wybierz kogoś kto świeci jak ciepły letni poranek.

Toż to będzie jeszcze jasno na dworze  teksty darko dodał komentarz: Toż to będzie jeszcze jasno na dworze ;) do wpisu 26 kwietnia 2024
Za godzinę w moim snie. Tylko się nie spóźnij..

muszelkaaa dodano: 26 kwietnia 2024

Za godzinę w moim snie. Tylko się nie spóźnij..

Gdy jestem zdecydowany by złapać Cię w objęcia umykasz o sekundy albo się spóźniłem albo wszechświat znowu mówi nie.

darko dodano: 26 kwietnia 2024

Gdy jestem zdecydowany by złapać Cię w objęcia umykasz o sekundy albo się spóźniłem albo wszechświat znowu mówi nie.

Nie chcę czuć innego dotyku. Nie chcę wzniecać innego ognia. Nie chcę znać innego pocałunku chyba że będą to Twoje usta. Nie chcę oddawać mojego serca innemu obcemu albo żeby kolejny dzień się rozpoczął. Nie wpuszczę nawet światła słonecznego. Nie nigdy więcej nie pokocham.

nadgryziona_x3 dodano: 26 kwietnia 2024

Nie chcę czuć innego dotyku. Nie chcę wzniecać innego ognia. Nie chcę znać innego pocałunku, chyba że będą to Twoje usta. Nie chcę oddawać mojego serca innemu obcemu, albo żeby kolejny dzień się rozpoczął. Nie wpuszczę nawet światła słonecznego. Nie, nigdy więcej nie pokocham.

Czy ja się właśnie dowiedziałam że zostaną CIOCIĄ???  Ryczałam pół dnia ze szczęścia. Pierwsza ciąża która na mnie się tak odbiła ♥️ ale w pozytywnym tego znaczeniu!!  Okruszku ciocia już Cię kocha ♥️

julita0711 dodano: 25 kwietnia 2024

Czy ja się właśnie dowiedziałam, że zostaną CIOCIĄ??? Ryczałam pół dnia ze szczęścia. Pierwsza ciąża która na mnie się tak odbiła ♥️ ale w pozytywnym tego znaczeniu!! Okruszku, ciocia już Cię kocha ♥️

„gdy zasypiam z dziewczyną w nocy widzę ciebie jak się śmiejesz patrząc mi prosto w oczy bo oboje wiemy że to pic na wodę bo całując się z nią myślę tylko o tobie”

naayaan dodano: 25 kwietnia 2024

„gdy zasypiam z dziewczyną w nocy widzę ciebie jak się śmiejesz patrząc mi prosto w oczy, bo oboje wiemy, że to pic na wodę, bo całując się z nią myślę tylko o tobie”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć