głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [5] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [5]

życie dokopuje mu z całych swoich sił. nokautuje waląc z każdej strony. traci tak wiele tak bardzo się zawodzi a mimo to walczy. i wiesz co? mimo tych wszystkich smutków i doświadczeń życiowych to jedyny człowiek który na pytanie jak tam? zawsze odpowie a dobrze  szczerze się uśmiechając.

ansomia dodano: 2 dni temu

życie dokopuje mu z całych swoich sił. nokautuje, waląc z każdej strony. traci tak wiele, tak bardzo się zawodzi, a mimo to walczy. i wiesz co? mimo tych wszystkich smutków i doświadczeń życiowych, to jedyny człowiek, który na pytanie "jak tam?" zawsze odpowie "a dobrze", szczerze się uśmiechając.

człowieka trzeba poznać trzy razy: raz na osobności drugi w towarzystwie a trzeci po alkoholu.

ansomia dodano: 2 dni temu

człowieka trzeba poznać trzy razy: raz na osobności, drugi w towarzystwie, a trzeci po alkoholu.

Anna Lewandowska – kim tak naprawdę jest i co robi Ania Lewandowska?  Anna Lewandowska to osoba o której głośno jest już od kilku lat. Żona piłkarza Roberta Lewandowskiego nie stoi bowiem w cieniu męża. Prowadzi warsztaty firmę ze zdrową żywnością i sklep dla dzieci. Oprócz tego jest aktywną w mediach społecznościowych mamą dwójki maluchów.  Cały artykuł: https: www.zlota7.pl anna lewandowska kim jest i co robi ania lewandowska

zlota7 dodano: 3 dni temu

Anna Lewandowska – kim tak naprawdę jest, i co robi Ania Lewandowska? Anna Lewandowska to osoba, o której głośno jest już od kilku lat. Żona piłkarza Roberta Lewandowskiego nie stoi bowiem w cieniu męża. Prowadzi warsztaty, firmę ze zdrową żywnością i sklep dla dzieci. Oprócz tego jest aktywną w mediach społecznościowych mamą dwójki maluchów. Cały artykuł: https://www.zlota7.pl/anna-lewandowska-kim-jest-i-co-robi-ania-lewandowska/

nie lubię wspominać nie lubię tęsknić nie lubię myśleć o tym co było i porównywać tego z tym co jest a mimo wszystko robię to bardzo często a wręcz powiedziałabym że systematycznie.

ansomia dodano: 3 dni temu

nie lubię wspominać, nie lubię tęsknić, nie lubię myśleć o tym co było i porównywać tego z tym co jest, a mimo wszystko robię to bardzo często, a wręcz powiedziałabym, że systematycznie.

i być znowu dzieckiem które zaciąga się paluszkami udając że to szlugi.

ansomia dodano: 3 dni temu

i być znowu dzieckiem, które zaciąga się paluszkami, udając, że to szlugi.

choćbym nie wiem jak była zła i nawet jeśli bym krzyczała że cię nienawidzę że masz się wynosić nie możesz odejść rozumiesz? nie możesz.

ansomia dodano: 3 dni temu

choćbym nie wiem jak była zła i nawet jeśli bym krzyczała, że cię nienawidzę, że masz się wynosić, nie możesz odejść rozumiesz? nie możesz.

może i wydaje się silną kobietą która nie przejmuje się błahostkami. ale gdy jest w domu i nikt nie patrzy to siedzi pod kocem i płacze nie umiejąc sobie poradzić z rzeczywistością.

ansomia dodano: 3 dni temu

może i wydaje się silną kobietą, która nie przejmuje się błahostkami. ale gdy jest w domu i nikt nie patrzy to siedzi pod kocem i płacze, nie umiejąc sobie poradzić z rzeczywistością.

wiem jak to jest gdy na niczym ci nie zależy. żyjesz bo żyjesz a tak naprawdę wciąż leżysz.

ansomia dodano: 3 dni temu

wiem jak to jest, gdy na niczym ci nie zależy. żyjesz, bo żyjesz, a tak naprawdę wciąż leżysz.

Życie nie jest cukierkiem. Nie ma w sobie słodyczy która delikatnie rozpuszcza się w ustach choć czasem bywają chwile w których można właśnie w taki sposób je odbierać. Nie jest też gównem zapakowanym w papierek po batoniku. Nie jest czarno  białe ani nie przypomina obrazu w technikolorze nawet jeśli ktoś mocno tego chce. Ludzie sami obierają swoją drogę nawet jeśli nie mają tego świadomości. Wystarczy obudzić się trzy minuty później niż zazwyczaj spóźnić się na pociąg lub odpowiedzieć na rzucone przez kogoś: “cześć” żeby historia życia potoczyła się całkiem inaczej. Każdy ruch powoduje następny i kolejny niezależnie od tego czy nam się to podoba czy nie.

nigdy_sie_nie_poddam dodano: 4 dni temu

Życie nie jest cukierkiem. Nie ma w sobie słodyczy, która delikatnie rozpuszcza się w ustach, choć czasem bywają chwile, w których można właśnie w taki sposób je odbierać. Nie jest też gównem zapakowanym w papierek po batoniku. Nie jest czarno - białe, ani nie przypomina obrazu w technikolorze, nawet, jeśli ktoś mocno tego chce. Ludzie sami obierają swoją drogę, nawet, jeśli nie mają tego świadomości. Wystarczy obudzić się trzy minuty później niż zazwyczaj, spóźnić się na pociąg lub odpowiedzieć na rzucone przez kogoś: “cześć”, żeby historia życia potoczyła się całkiem inaczej. Każdy ruch powoduje następny i kolejny, niezależnie od tego, czy nam się to podoba, czy nie.

Gdybym mogła cofnąć czas przestać czuć zrobiła bym to bo mam dość ran w sercu...

lovciaaa448 dodano: 4 dni temu

Gdybym mogła cofnąć czas przestać czuć zrobiła bym to bo mam dość ran w sercu...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV