głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [5] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [5]

powiedziałeś że gdy będę kiedykolwiek chciała cię zostawić nie pozwolisz mi odejść. zatrzymasz mnie nawet jak bardzo będę wkurwiona trzymam cię za słowo.

ansomia dodano: 3 dni temu

powiedziałeś, że gdy będę kiedykolwiek chciała cię zostawić, nie pozwolisz mi odejść. zatrzymasz mnie, nawet jak bardzo będę wkurwiona, trzymam cię za słowo.

ideał z jedną drugą trzecią setną wadą.

ansomia dodano: 3 dni temu

ideał z jedną, drugą, trzecią, setną wadą.

stwierdzono u niej niepoczytalną skłonność do okrucieństwa agresji gwałtownych wybuchów gniewu a także wybujały temperament.

ansomia dodano: 3 dni temu

stwierdzono u niej niepoczytalną skłonność do okrucieństwa, agresji, gwałtownych wybuchów gniewu, a także wybujały temperament.

patrząc jej w oczy powiedziała:  ty szmato ogarnij się bo i tak niżej już nie da się upaść.

ansomia dodano: 4 dni temu

patrząc jej w oczy powiedziała: - ty szmato, ogarnij się, bo i tak niżej już nie da się upaść.

nie nie będę płakać tylko pójdę się kurwa najebać a wtedy wypierdolę ci wszystko co czuję.

ansomia dodano: 4 dni temu

nie, nie będę płakać tylko pójdę się kurwa najebać, a wtedy wypierdolę ci wszystko co czuję.

nie będę dziewczynką do której zawsze możesz wrócić. nie będę jebanym planem B. jakimś kurwa wyjściem awaryjnym. o nie.

ansomia dodano: 4 dni temu

nie będę dziewczynką, do której zawsze możesz wrócić. nie będę jebanym planem B. jakimś kurwa, wyjściem awaryjnym. o nie.

najgorsze rzeczy robi się podobno po pijaku. wyobraź sobie człowieku jaka musiałam być najebana gdy się w tobie zakochałam.

ansomia dodano: 4 dni temu

najgorsze rzeczy robi się podobno po pijaku. wyobraź sobie człowieku, jaka musiałam być najebana, gdy się w tobie zakochałam.

 znowu ma inną?  tak. znowu jedna z tych na zawsze razem skarbie .

ansomia dodano: 4 dni temu

- znowu ma inną? - tak. znowu jedna z tych "na zawsze razem, skarbie".

W sposób jaki mnie traktuje: okazuje czułość wyznaje miłość jest kiedy potrzeba  zrobi dla mnie wszystko  mówi czułe słowa okazuje zainteresowanie oraz potrzebę bycia blisko... to wszystko sprawia że zaczynam wątpić w swój związek. Szczególnie teraz gdy brakuje mi wszystkiego powyżej z JEGO strony... jestem na skraju wytrzymałości. Do głowy delikatnie nasuwają się myśli co by było gdyby....? A co by było gdybyśmy się rozstali? Chyba podświadomie jeszcze nie pogodziłam się z wybrykiem sprzed kilku lat. To dalej we mnie siedzi tam głęboko. Mam kryzys i nie podoba mi się cała ta sytuacja. Wiem że życie polega na wyborach ale w tym momencie nie chcę żadnego podjąć. Niezależnie od tego którą drogę wybiorę ktoś będzie cierpiał a na to nie mogę się zgodzić. Może po prostu pozostać bierną sytuacji i na razie się przyglądać? Może samo się wszystko rozwiąże? Za dużo wątpliwości! Sama juz nie wiem...

sweetdefeat dodano: 5 dni temu

W sposób jaki mnie traktuje: okazuje czułość, wyznaje miłość, jest kiedy potrzeba, "zrobi dla mnie wszystko", mówi czułe słowa, okazuje zainteresowanie oraz potrzebę bycia blisko... to wszystko sprawia, że zaczynam wątpić w swój związek. Szczególnie teraz, gdy brakuje mi wszystkiego powyżej z JEGO strony... jestem na skraju wytrzymałości. Do głowy delikatnie nasuwają się myśli, co by było gdyby....? A co by było gdybyśmy się rozstali? Chyba podświadomie jeszcze nie pogodziłam się z wybrykiem sprzed kilku lat. To dalej we mnie siedzi tam głęboko. Mam kryzys i nie podoba mi się cała ta sytuacja. Wiem, że życie polega na wyborach, ale w tym momencie nie chcę żadnego podjąć. Niezależnie od tego którą drogę wybiorę, ktoś będzie cierpiał, a na to nie mogę się zgodzić. Może po prostu pozostać bierną sytuacji i na razie się przyglądać? Może samo się wszystko rozwiąże? Za dużo wątpliwości! Sama juz nie wiem...

 I can't stop thinking about you... 🎶

sweetdefeat dodano: 5 dni temu

"I can't stop thinking about you..."🎶

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV