głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [5] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [5]

Nigdy nie obwiniaj nikogo w życiu. Dobrzy ludzie dadzą Ci szczęście źli ludzie dadzą Ci lekcje. Najlepsi ludzie dadzą Ci wspomnienia.

memoirs dodano: 4 dni temu

Nigdy nie obwiniaj nikogo w życiu. Dobrzy ludzie dadzą Ci szczęście, źli ludzie dadzą Ci lekcje. Najlepsi ludzie dadzą Ci wspomnienia.

Nie mogę powiedzieć że nie pocałowałam innych ust od czasu Twoich że nie próbowałam z kimś innym stworzyć czegoś nowego odkąd nasze plany legły w gruzach. Ale zawsze pod koniec dnia kiedy światło już zgaszone i nikt nic nie mówi ja wracam do Ciebie. Zawsze wracam do Ciebie.

memoirs dodano: 4 dni temu

Nie mogę powiedzieć, że nie pocałowałam innych ust od czasu Twoich, że nie próbowałam z kimś innym stworzyć czegoś nowego odkąd nasze plany legły w gruzach. Ale zawsze pod koniec dnia, kiedy światło już zgaszone i nikt nic nie mówi ja wracam do Ciebie. Zawsze wracam do Ciebie.

Milczeliśmy oboje prawie krzycząc a nasza cisza była cięższa niż jakikolwiek hałas. Miałam świadomość że cokolwiek wydarzy się później tamtego dnia i tamtego lata zostanie z nami już na zawsze.

memoirs dodano: 4 dni temu

Milczeliśmy oboje, prawie krzycząc, a nasza cisza była cięższa niż jakikolwiek hałas. Miałam świadomość, że cokolwiek wydarzy się później tamtego dnia i tamtego lata, zostanie z nami już na zawsze.

Mam nadzieję że nie będziesz płakać. Tak jak dzisiaj. Myśląc o wielu rzeczach których nie mieliśmy szansy powiedzieć. Wiem jak bardzo mnie kochasz. Tak jak ja kocham Ciebie. I za każdym razem kiedy o mnie pomyślisz wiem że będziesz tęsknić tak samo jak ja.

memoirs dodano: 4 dni temu

Mam nadzieję, że nie będziesz płakać. Tak jak dzisiaj. Myśląc o wielu rzeczach, których nie mieliśmy szansy powiedzieć. Wiem jak bardzo mnie kochasz. Tak jak ja kocham Ciebie. I za każdym razem kiedy o mnie pomyślisz, wiem że będziesz tęsknić tak samo jak ja.

Jeśli zostałeś brutalnie złamany ale wciąż masz odwagę by być łagodnym dla innych zasługujesz na miłość głębsza niż sam ocean.

memoirs dodano: 4 dni temu

Jeśli zostałeś brutalnie złamany, ale wciąż masz odwagę by być łagodnym dla innych, zasługujesz na miłość głębsza niż sam ocean.

Czasami najgorsze miejsce w jakim możesz być to Twoja własna głowa.

memoirs dodano: 4 dni temu

Czasami najgorsze miejsce w jakim możesz być to Twoja własna głowa.

Chce abyś w momencie kiedy się położysz zamknął swoje śliczne oczka wtulił się w podusie i zasnął wiedząc ze kocham Cię całym serduszkiem ze tęsknie za Tobą cały czas nawet w momencie kiedy spędzamy czas razem bo wiem ze niedługo będziesz musiał iść. Jesteś moim słoneczkiem. Najpiękniejsze chwile przeżywam z Tobą pragnę aby tak zostało już zawsze. Przytulam Cię i całuje. Jesteś mój. Mój calutki  najlepszy ze wszystkich ❤️ pamiętaj o tym mój najmilszy  08.03.2021 21:26 😂

lolitkka dodano: 4 dni temu

Chce, abyś w momencie kiedy się położysz zamknął swoje śliczne oczka, wtulił się w podusie i zasnął wiedząc, ze kocham Cię całym serduszkiem, ze tęsknie za Tobą cały czas, nawet w momencie kiedy spędzamy czas razem, bo wiem, ze niedługo będziesz musiał iść. Jesteś moim słoneczkiem. Najpiękniejsze chwile przeżywam z Tobą, pragnę,aby tak zostało już zawsze. Przytulam Cię i całuje. Jesteś mój. Mój calutki - najlepszy ze wszystkich ❤️ pamiętaj o tym mój najmilszy 08.03.2021 21:26 😂

https: www.blogojciec.pl dzieci mezczyzni ktorzy chca decydowac o zyciu smierci naszych corek

gorian20 dodano: 4 dni temu

https://www.blogojciec.pl/dzieci/mezczyzni-ktorzy-chca-decydowac-o-zyciu-smierci-naszych-corek/

Niebo przy Tobie niebo to Ty niebo jest w nas. Dziś nie rozstajemy się wierzę że jesteśmy razem nawet jeśli na razie uśmiechamy się do siebie w odzielnych pokojach. Dziś wszystkie wybory są takie łatwe zawsze wybieram Ciebie. Może rzuciłaś na mnie urok tym słodkim spokojnym i radosnym głosem jeśli tak to nie przestawaj mówić chyba że chcesz mnie pocałować wtedy odurzaj mnie dotykiem twoich warg opowiadaj muśnięciami zaklęcia które zatrzymają czas.

gamman dodano: 4 dni temu

Niebo przy Tobie, niebo to Ty, niebo jest w nas. Dziś nie rozstajemy się, wierzę że jesteśmy razem nawet jeśli na razie uśmiechamy się do siebie w odzielnych pokojach. Dziś wszystkie wybory są takie łatwe, zawsze wybieram Ciebie. Może rzuciłaś na mnie urok tym słodkim, spokojnym i radosnym głosem, jeśli tak to nie przestawaj mówić, chyba że chcesz mnie pocałować, wtedy odurzaj mnie dotykiem twoich warg, opowiadaj muśnięciami zaklęcia, które zatrzymają czas.

Nigdy nie zapomnę momentu w którym zdałam sobie sprawę że Cię kocham.

malenka94 dodano: 4 dni temu

Nigdy nie zapomnę momentu, w którym zdałam sobie sprawę, że Cię kocham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV