głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [3] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [3]

1+1=11

iza1550 dodano: przedwczoraj o 19:29

1+1=11

W tej chwili została tylko pusta butelka i ogromne pragnienie aby znowu była pełna. W tej chwili tylko ta butelka jest ratunkiem... Na co dzień nie sięgam po alkohol ale dziś nie jest codzień. Kłótnia i samotność popchnely mnie do tego. Alkohol koi ból? Nie delikatnie go zaglusza. Sprawia że świat wiruje a ból jest mniej zauważalny w tej karuzeli uczuć. Please come back. d

dodu18 dodano: przedwczoraj o 19:15

W tej chwili została tylko pusta butelka i ogromne pragnienie, aby znowu była pełna. W tej chwili tylko ta butelka jest ratunkiem... Na co dzień nie sięgam po alkohol, ale dziś nie jest codzień. Kłótnia i samotność popchnely mnie do tego. Alkohol koi ból? Nie, delikatnie go zaglusza. Sprawia, że świat wiruje, a ból jest mniej zauważalny w tej karuzeli uczuć. Please come back. /d

Kilka słów. Kilka słów za dużo. Potem tylko cierpienie i oczekiwanie. Z jednej strony czuje żal z drugiej... Ulgę? Nie... Słuszność. Prawdę. Wiem że to co powiedziałam to prawda jednak Twoje milczenie i nieobecność bardzo boli. d

dodu18 dodano: przedwczoraj o 19:10

Kilka słów. Kilka słów za dużo. Potem tylko cierpienie i oczekiwanie. Z jednej strony czuje żal, z drugiej... Ulgę? Nie... Słuszność. Prawdę. Wiem, że to co powiedziałam to prawda, jednak Twoje milczenie i nieobecność bardzo boli. /d

Zbyt kwaśny zbyt słodki zbyt optymalny.

iza1550 dodano: przedwczoraj o 18:45

Zbyt kwaśny, zbyt słodki, zbyt optymalny.

Pluń na wszystko co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność... Wybierz sobie jakiś cel jakikolwiek i zacznij nowe życie.  Bolesław Prus

bailamorena dodano: przedwczoraj o 18:36

Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność... Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie. (Bolesław Prus)

nie proszę cię o wiele. chcę tylko abyś przyszedł i powiedział że chcesz ze mną porozmawiać na temat tego co się między nami stało. ja pójdę z tobą bo przecież zrobię dla ciebie wszystko.

ansomia dodano: przedwczoraj o 18:28

nie proszę cię o wiele. chcę tylko, abyś przyszedł i powiedział, że chcesz ze mną porozmawiać na temat tego co się między nami stało. ja pójdę z tobą, bo przecież zrobię dla ciebie wszystko.

bez zakochań zauroczeń i tym podobnych proszę.

ansomia dodano: przedwczoraj o 18:27

bez zakochań, zauroczeń i tym podobnych, proszę.

 ej mała napijemy się whisky z lodem?  ale ty nie masz ani whisky ani lodu.  to co. ale mam fantę i śnieg na parapecie.

ansomia dodano: przedwczoraj o 18:27

- ej mała, napijemy się whisky z lodem? - ale ty nie masz ani whisky ani lodu. - to co. ale mam fantę i śnieg na parapecie.

tu nie chodzi o to czy mam idealnie prosto narysowaną kreskę na oku czy może moje spodnie odpowiednio podkreślają mój tyłek. czy bluzka idealnie wpasowuję się w moją talie lub czy kolor paznokci pasuję do koloru moich oczu. tu chodzi o to że każdego ranka popołudnia i wieczoru. każdego dnia każdego roku staję przed lustrem i nie wykrzywiam ust w górę nie mówię sobie że jest idealnie. nic nie mówię. bo tak właściwie sama jeszcze nie odkryłam siebie. wpatruję się w tą twarz którą znam na pamięć. każdą rysę bliznę z dzieciństwa na czole i kształt ust. ale nic więcej. sama dla siebie jestem pytaniem którego nie mogę za cholerę rozwiązać.

ansomia dodano: przedwczoraj o 18:25

tu nie chodzi o to czy mam idealnie prosto narysowaną kreskę na oku, czy może moje spodnie odpowiednio podkreślają mój tyłek. czy bluzka idealnie wpasowuję się w moją talie, lub czy kolor paznokci pasuję do koloru moich oczu. tu chodzi o to, że każdego ranka, popołudnia i wieczoru. każdego dnia, każdego roku staję przed lustrem i nie wykrzywiam ust w górę, nie mówię sobie, że jest idealnie. nic nie mówię. bo tak właściwie sama jeszcze nie odkryłam siebie. wpatruję się w tą twarz, którą znam na pamięć. każdą rysę, bliznę z dzieciństwa na czole i kształt ust. ale nic więcej. sama dla siebie jestem pytaniem, którego nie mogę za cholerę rozwiązać.

nie jesteś taki jak on. jesteś czuły delikatny i rozumiesz mnie jak nikt inny. jesteś pięknym wysokim chłopakiem który nigdy nie zraniłby mnie jak on. tylko jest jeden drobny szczegół. nie kocham cię. mimo to czuję że gdyby nie ta noc z przed tygodnia gdyby nie to co działo się z nim w parku byłabym w stanie cię pokochać. lecz sprawy się pokomplikowały. kazałeś mi o nim zapomnieć. stwierdziłeś że nie jestem go warta. ale ja go kocham. nie potrafię zapomnieć. tak mi się przynajmniej wydaje. udowodnij mi to że się mylę. pomóż mi zapomnieć. bym wreszcie mogła się od niego uwolnić i być szczęśliwa z kimś kto kocha mnie i nie pozwoli mi cierpieć. rozkochaj mnie w sobie.

ansomia dodano: przedwczoraj o 18:24

nie jesteś taki jak on. jesteś czuły, delikatny i rozumiesz mnie, jak nikt inny. jesteś pięknym wysokim chłopakiem, który nigdy nie zraniłby mnie jak on. tylko jest jeden drobny szczegół. nie kocham cię. mimo to, czuję, że gdyby nie ta noc z przed tygodnia, gdyby nie to co działo się z nim w parku, byłabym w stanie cię pokochać. lecz sprawy się pokomplikowały. kazałeś mi o nim zapomnieć. stwierdziłeś, że nie jestem go warta. ale ja go kocham. nie potrafię zapomnieć. tak mi się przynajmniej wydaje. udowodnij mi to, że się mylę. pomóż mi zapomnieć. bym wreszcie mogła się od niego uwolnić i być szczęśliwa z kimś, kto kocha mnie i nie pozwoli mi cierpieć. rozkochaj mnie w sobie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV