głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [3] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [3]

Patrzenie na ludzi kiedy odchodzą jest trudne ale gorsze jest przypominanie sobie chwili kiedy mówili że nigdy tego nie zrobią.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 22:10

Patrzenie na ludzi kiedy odchodzą jest trudne, ale gorsze jest przypominanie sobie chwili, kiedy mówili, że nigdy tego nie zrobią.

To jest tak że jak przez tyle miesięcy żyjesz na tak wysokich obrotach i nie masz czasu ani pomyśleć ani odreagować to w końcu coś musi się w Tobie złamać. W końcu wszystko do Ciebie dociera i nie możesz dłużej od tego uciekać. I to własnie ten moment w którym muszę się zmierzyć z własnym życiem.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 22:10

To jest tak, że jak przez tyle miesięcy żyjesz na tak wysokich obrotach i nie masz czasu, ani pomyśleć, ani odreagować, to w końcu coś musi się w Tobie złamać. W końcu wszystko do Ciebie dociera i nie możesz dłużej od tego uciekać. I to własnie ten moment, w którym muszę się zmierzyć z własnym życiem.

 Spotkaliśmy się z jakiegoś powodu więc albo jesteś błogosławieństwem albo lekcją...

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 22:08

"Spotkaliśmy się z jakiegoś powodu, więc albo jesteś błogosławieństwem albo lekcją..."

 Jeśli jest wspaniała nie będzie łatwa jeśli jest łatwa nie będzie wspaniała Jeśli jest tego warta nie poddasz się jeśli się poddasz nie jesteś jej wart. Prawda jest taka że każda osoba cię skrzywdzi dlatego musisz znaleźć taką która jest warta cierpienia.   — Bob Marley

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 22:07

"Jeśli jest wspaniała, nie będzie łatwa, jeśli jest łatwa, nie będzie wspaniała, Jeśli jest tego warta, nie poddasz się, jeśli się poddasz, nie jesteś jej wart. Prawda jest taka, że każda osoba cię skrzywdzi, dlatego musisz znaleźć taką która jest warta cierpienia." — Bob Marley

Chcę spać przy Twoim boku do końca świata.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 22:06

Chcę spać przy Twoim boku do końca świata.

Mogę gubić się z Tobą w obcym mieście kłócić się o 3 w nocy na przystanku. Mogę też leżeć z Tobą na kanapie w naszym mieszkaniu. Z Tobą mogę wszystko a bez Ciebie nic.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 22:03

Mogę gubić się z Tobą w obcym mieście, kłócić się o 3 w nocy na przystanku. Mogę też leżeć z Tobą na kanapie w naszym mieszkaniu. Z Tobą mogę wszystko, a bez Ciebie nic.

Nie planuj tego co ma być za pięć lat. Życie jest nieprzewidywalne może się potoczyć zupełnie inaczej niż oczekujesz. Najpierw zacznij od 5 miesięcy czy pół roku aby mieć do czego dążyć. I nie martw się na zapas co będzie za parę lat. Obiecam ci jedno poradzisz sobie tak jak robiłaś do do tej pory.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 22:02

Nie planuj tego, co ma być za pięć lat. Życie jest nieprzewidywalne, może się potoczyć zupełnie inaczej niż oczekujesz. Najpierw zacznij od 5 miesięcy,czy pół roku, aby mieć do czego dążyć. I nie martw się na zapas, co będzie za parę lat. Obiecam ci jedno, poradzisz sobie, tak jak robiłaś do do tej pory.

Są dwie rzeczy których mężczyzna nie potrafi ukryć: kiedy jest pijany i zakochany.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 22:01

Są dwie rzeczy, których mężczyzna nie potrafi ukryć: kiedy jest pijany i zakochany.

Codziennie zasypiam z Tobą mimo że nie ma Cię obok mnie.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 21:59

Codziennie zasypiam z Tobą, mimo że nie ma Cię obok mnie.

Nie mogę przestać o Tobie myśleć. Głupia sprawa całkiem nieracjonalna. Nigdy bym się nie spodziewała że nagle któregoś pięknego wiosennego dnia ukradniesz mi aż tyle mnie że będę myślała o Tobie bez przerwy. Niewiarygodne.

allfalldown dodano: wczoraj o 21:57

Nie mogę przestać o Tobie myśleć. Głupia sprawa, całkiem nieracjonalna. Nigdy bym się nie spodziewała, że nagle, któregoś pięknego wiosennego dnia ukradniesz mi aż tyle mnie, że będę myślała o Tobie bez przerwy. Niewiarygodne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV