głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [3] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [3]

Być czy nie być  oto dobre pytanie. Każdy z pewnością w tej obecnej chwili zastanawia się nad nim i nad odpowiedzią na nie. Lepiej czasami być i godnie z samym sobą w zgodzie żyć. A czasami lepiej ulotnić się jak kłębek dymu papierosowego czy niczym ciężki hel czy normalne powietrze z nadmuchanego balonu. Różnie w życiu naszym bywa jest i różnie także może być a co drugi zwykły len marzyciel czy nieudacznik niech przestanie marzyć i tylko śnić. Życie to nie bajka czy pierwszy lepszy film w którym główna role grasz tylko ty. Od Ciebie i twej postury zachowania i właśnie głównej życiowej roli grania wszystko zależy. Czy chcesz być przez innych spostrzegany doceniany czy szanowany czy nie? Zastanów również porządnie i Ty się. Czy lepiej być jak tłum i biec za nim ciagle czy być naturalnie naturalnym tylko i wyłącznie dla siebie samego Bogiem??

chronotribexx dodano: 1 tydzień temu

Być czy nie być - oto dobre pytanie. Każdy z pewnością w tej obecnej chwili zastanawia się nad nim i nad odpowiedzią na nie. Lepiej czasami być i godnie z samym sobą w zgodzie żyć. A czasami lepiej ulotnić się jak kłębek dymu papierosowego czy niczym ciężki hel, czy normalne powietrze z nadmuchanego balonu. Różnie w życiu naszym bywa, jest i różnie także może być, a co drugi zwykły len, marzyciel czy nieudacznik niech przestanie marzyć i tylko śnić. Życie to nie bajka czy pierwszy, lepszy film, w którym główna role grasz tylko ty. Od Ciebie i twej postury, zachowania i właśnie głównej życiowej roli grania wszystko zależy. Czy chcesz być przez innych spostrzegany, doceniany czy szanowany, czy nie? Zastanów również porządnie i Ty się. Czy lepiej być jak tłum i biec za nim ciagle, czy być naturalnie naturalnym tylko i wyłącznie dla siebie samego Bogiem??

Upadek na zdrowiu zawdzięczam tylko i wyłącznie samej sobie nadludzkiej głupocie a także po części braku oparcia oraz braku dla mnie czasu przez innych. Ciągły melanż zaniedbywanie codziennych domowych obowiązków na tle porzadku dziennego było w tamtym czasie czymś już dla mnie trwałym i normalnym. A haos i nieład zatriumfowały i wtargnęły w moje życie już raz na wieki.

chronotribexx dodano: 1 tydzień temu

Upadek na zdrowiu zawdzięczam tylko i wyłącznie samej sobie, nadludzkiej głupocie, a także po części braku oparcia oraz braku dla mnie czasu przez innych. Ciągły melanż, zaniedbywanie codziennych domowych obowiązków na tle porzadku dziennego było w tamtym czasie czymś już dla mnie trwałym i normalnym. A haos i nieład zatriumfowały i wtargnęły w moje życie już raz na wieki.

Teraźniejszość  czas teraźniejszy ciągłość zdarzeń i wydarzeń w czasie teraźniejszym  czas głębokich doszczętnych przemyśleń. Swój upór i spór z innym odłożyć w końcu na bok i nie dać się swym gorzkim żalom zwieść i gdzieś daleko w nieznane ponieść.

chronotribexx dodano: 1 tydzień temu

Teraźniejszość - czas teraźniejszy, ciągłość zdarzeń i wydarzeń w czasie teraźniejszym - czas głębokich doszczętnych przemyśleń. Swój upór i spór z innym odłożyć w końcu na bok i nie dać się swym gorzkim żalom zwieść i gdzieś daleko w nieznane ponieść.

Jutro święto którego serio nienawidzę…  Ludzie kochają się na pokaz sztuczna miłość wychodzi na wierzch faceci kupują kwiaty choć przez cały rok tego nie robili a kobiety ubierają seksowne wdzianko bo przecież jest święto zakochanych choć wcale przez 365 dni nie starają się tak jak tego jednego dnia. Kocha się każdego nią w roku a nie tylko w Walentynki. Zrozumnicie!

julita0711 dodano: 1 tydzień temu

Jutro święto, którego serio nienawidzę… Ludzie kochają się na pokaz, sztuczna miłość wychodzi na wierzch, faceci kupują kwiaty choć przez cały rok tego nie robili, a kobiety ubierają seksowne wdzianko, bo przecież jest święto zakochanych, choć wcale przez 365 dni nie starają się tak jak tego jednego dnia. Kocha się każdego nią w roku a nie tylko w Walentynki. Zrozumnicie!

Dzieje się źle. Jakoś się wszystko oddala my się oddalamy. Walczę wciąż ale sama nie dam rady. Ile jeszcze będzie między nami rozmów wałkowanych wciąż tych samych? Otrząśnij się bo tracimy to co tak bardzo chcieliśmy mieć  siebie.

julita0711 dodano: 1 tydzień temu

Dzieje się źle. Jakoś się wszystko oddala, my się oddalamy. Walczę wciąż, ale sama nie dam rady. Ile jeszcze będzie między nami rozmów wałkowanych wciąż tych samych? Otrząśnij się, bo tracimy to co tak bardzo chcieliśmy mieć - siebie.

Straciliśmy coś więcej niż tylko siebie i możliwość na przyszłość. Stracilismy cos więcej niż kontakt twarzą w twarz każdego dnia. Straciliśmy zbyt dużo czasu by zrozumieć. Straciliśmy naprawdę wspaniałą przyjaźń dla czegoś co się nie udało.  Straciliśmy zaufanie sami do siebie że przy spotkaniu znów zapomnimy kim jesteśmy. Straciliśmy wsparcie które mieliśmy każdego dnia. Straciliśmy możliwość by znów spróbować.  Straciliśmy wspaniałe chwile. Straciliśmy dużo sami nie wiemy jak wiele.

julita0711 dodano: 2 tygodnie temu

Straciliśmy coś więcej niż tylko siebie i możliwość na przyszłość. Stracilismy cos więcej niż kontakt twarzą w twarz każdego dnia. Straciliśmy zbyt dużo czasu by zrozumieć. Straciliśmy naprawdę wspaniałą przyjaźń dla czegoś co się nie udało. Straciliśmy zaufanie sami do siebie, że przy spotkaniu znów zapomnimy kim jesteśmy. Straciliśmy wsparcie które mieliśmy każdego dnia. Straciliśmy możliwość by znów spróbować. Straciliśmy wspaniałe chwile. Straciliśmy dużo, sami nie wiemy jak wiele.

Ile razy dziennie wchodzisz i patrzysz na moje zdjęcie? Ile razy dziennie patrząc żałujesz?  Ile razy dziennie patrząc mówisz „co ja najlepszego zrobilem?”  Ile razy dziennie patrząc chciałbyś cofnąć czas?  Ile razy dziennie patrząc zastanawiasz się czy wciąż czuję do Ciebie to samo co 10 lat temu?  Ile razy dziennie patrząc zastanawiasz się czy wróciłabym gdybyś odważył się zawalczyć?  Ile razy dziennie patrząc pomyślałeś „cholera kocham ją”?  Ile razy dziennie masz nie wysłaną wiadomość którą chciałeś ale się nie odważyłeś?  Ile razy dziennie myślałeś o tym jakby to było gdybym siedziała teraz obok Ciebie?  Ile razy dziennie chciałbyś cofnąć czas?  Może tak naprawdę ani razu a może tak naprawdę milion razy.  Nie znam odpowiedzi na te pytania i nigdy nie poznam

julita0711 dodano: 2 tygodnie temu

Ile razy dziennie wchodzisz i patrzysz na moje zdjęcie? Ile razy dziennie patrząc żałujesz? Ile razy dziennie patrząc mówisz, „co ja najlepszego zrobilem?” Ile razy dziennie patrząc chciałbyś cofnąć czas? Ile razy dziennie patrząc zastanawiasz się czy wciąż czuję do Ciebie to samo co 10 lat temu? Ile razy dziennie patrząc zastanawiasz się czy wróciłabym, gdybyś odważył się zawalczyć? Ile razy dziennie patrząc pomyślałeś „cholera kocham ją”? Ile razy dziennie masz nie wysłaną wiadomość, którą chciałeś ale się nie odważyłeś? Ile razy dziennie myślałeś o tym jakby to było gdybym siedziała teraz obok Ciebie? Ile razy dziennie chciałbyś cofnąć czas? Może tak naprawdę ani razu, a może tak naprawdę milion razy. Nie znam odpowiedzi na te pytania i nigdy nie poznam

„Kiedyś do ciebie wrócę gdy będę chciała uciec Od tego co jest mi pisane By znów tańczyć z tobą nad ranem Kiedyś do ciebie wrócę Już bez żadnych złudzeń Lecz teraz idź precz ode mnie Nie szukaj mnie tu dziś mnie nie będzie”

julita0711 dodano: 2 tygodnie temu

„Kiedyś do ciebie wrócę, gdy będę chciała uciec Od tego, co jest mi pisane By znów tańczyć z tobą nad ranem Kiedyś do ciebie wrócę Już bez żadnych złudzeń Lecz teraz idź, precz ode mnie Nie szukaj mnie tu, dziś mnie nie będzie”

„Jak pies powraca do swoich wymiocin tak głupiec wraca do swojej głupoty”.

i_needyou dodano: 2 tygodnie temu

„Jak pies powraca do swoich wymiocin, tak głupiec wraca do swojej głupoty”.

jeśli nigdy nie zaznałeś chłodu zimowej nocy mało prawdopodobne jest że docenisz ciepło letniego dnia

naayaan dodano: 4 luty 2024

jeśli nigdy nie zaznałeś chłodu zimowej nocy, mało prawdopodobne jest, że docenisz ciepło letniego dnia

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV