głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [3] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [3]

Ebookowy jarmark wielkanocny ruszył! Dobra wiadomość https: polishwords.com.pl blog 2019 ebookowy jarmark wielkanocny ruszyl dobra wiadomosc dla programistow

tomaszs dodano: przedwczoraj o 12:40

Ebookowy jarmark wielkanocny ruszył! Dobra wiadomość https://polishwords.com.pl/blog/2019/ebookowy-jarmark-wielkanocny-ruszyl-dobra-wiadomosc-dla-programistow/

Nie on dalej swieci heh niech wszyscy zakochani zglosza przeciw zeby zgasic ksiezyc no bo jak tu zyc jak tu spac heh zmiana nastawienia to 1 krok do zapomnienia :

adriann87 dodano: przedwczoraj o 04:55

Nie on dalej swieci heh niech wszyscy zakochani zglosza przeciw zeby zgasic ksiezyc no bo jak tu zyc jak tu spac heh zmiana nastawienia to 1 krok do zapomnienia :)

Przepiekna pelnia uwielbiam i jak tu spac moze ktos wylaczy na chwile ten klimat tak na chwile :

adriann87 dodano: przedwczoraj o 04:42

Przepiekna pelnia uwielbiam i jak tu spac moze ktos wylaczy na chwile ten klimat tak na chwile :)

Bycie z nikim jest lepsze niz bycie z kims nie odpowiednim czasem ci ktorzy lataja solo maja najsilniejsze skrzydla

adriann87 dodano: przedwczoraj o 02:34

Bycie z nikim jest lepsze niz bycie z kims nie odpowiednim czasem ci ktorzy lataja solo maja najsilniejsze skrzydla

Kochamy kogoś po prostu dlatego że jest kimś innym niż ktoś przedtem.

buuumtylkoty dodano: przedwczoraj o 01:04

Kochamy kogoś po prostu dlatego, że jest kimś innym niż ktoś przedtem.

Im bardziej się oddalasz tym bardziej Cię szukam. Zniknąłeś gdzieś w mojej rzeczywistości jakieś kilka miesiecy temu jednak nadal czuję Twoją obecność.  Może nie ciałem a duszą ogarniasz mój umysł. Dobijasz się do moich myśli czasem zbyt gwałtownie kochanie.  Nie chcę otworzyć Ci ponownie drzwi do mojego życia. Nie chcę albo nie potrafię chociaż rozum zaczyna kusić serce i bywa coraz mniej asertywny.  Czekam na jakiś znak od Ciebie nawet ten najmnieszy. Oczekuję Twojej atencji a odwdzięczę się ciszą.  Nie wyobrażam sobie istnieć w Twoim życiu ale pragnę pozostać w Twoim sercu już na zawsze.

bezkonkurencyjna_ dodano: przedwczoraj o 00:55

Im bardziej się oddalasz, tym bardziej Cię szukam. Zniknąłeś gdzieś w mojej rzeczywistości, jakieś kilka miesiecy temu, jednak nadal czuję Twoją obecność. Może nie ciałem,a duszą ogarniasz mój umysł. Dobijasz się do moich myśli, czasem zbyt gwałtownie kochanie. Nie chcę otworzyć Ci ponownie drzwi do mojego życia. Nie chcę,albo nie potrafię, chociaż rozum zaczyna kusić serce i bywa coraz mniej asertywny. Czekam na jakiś znak od Ciebie, nawet ten najmnieszy. Oczekuję Twojej atencji, a odwdzięczę się ciszą. Nie wyobrażam sobie istnieć w Twoim życiu, ale pragnę pozostać w Twoim sercu już na zawsze.

Cały problem polega na tym że ja cały czas jestem tą dziewczyną z liceum która zamykała się w pokoju włączała muzykę i chciała być sama.

bailamorena dodano: 2 dni temu

Cały problem polega na tym, że ja cały czas jestem tą dziewczyną z liceum, która zamykała się w pokoju, włączała muzykę i chciała być sama.

Usycham z tęsknoty marzę żeby go zobaczyć a kiedy go widzę zapominam języka w gębie. Boję się zakochać to bez sensu nie chcę kolejnego rozczarowania.

xes dodano: 2 dni temu

Usycham z tęsknoty, marzę, żeby go zobaczyć, a kiedy go widzę, zapominam języka w gębie. Boję się zakochać, to bez sensu, nie chcę kolejnego rozczarowania.

 ... kiedy pocałował mnie na pożegnanie wiedziałam że coś we mnie pożąda go choć sama nie wiem dlaczego.

xes dodano: 2 dni temu

(...) kiedy pocałował mnie na pożegnanie, wiedziałam, że coś we mnie pożąda go, choć sama nie wiem dlaczego.

Wysyłasz w moim kierunku echo. Nawet jeśli tego nie wiesz.

xes dodano: 2 dni temu

Wysyłasz w moim kierunku echo. Nawet jeśli tego nie wiesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV