głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [3] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [3]

Alkohol jest złym doradcą:

forever-you dodano: przedwczoraj o 09:37

Alkohol jest złym doradcą:(

Każdy ma jakąś chwilę słabości.

forever-you dodano: przedwczoraj o 09:37

Każdy ma jakąś chwilę słabości.

Jeśli ceną szczęścia jest naprawianie własnego błędu stawianie oporu samemu sobie ta cena wydaje się zawsze za wysoka. Prawie nigdy nie chcemy jej płacić.

bailamorena dodano: 2 dni temu

Jeśli ceną szczęścia jest naprawianie własnego błędu, stawianie oporu samemu sobie, ta cena wydaje się zawsze za wysoka. Prawie nigdy nie chcemy jej płacić.

Świat wyparował strzępki wspomnień opadają niczym piórka. Dzwon ciszy huczy coraz ciszej dotyk bezwonnej jasności ogrzewa skórę otula świetlistą beztroską. W końcu uśmiech w końcu nie ma za i po jest wieczne teraz. Otoczony ale nie ściśnięty błogością pozwalam myślom uciekać każdym przejściem bez przepustek bez rozmyślań. Odpływam ku jakiejś nieopisanej dobroci w zapomnieniu w uśmiechu losu bez czasu wyjmowany z przestrzeni podążam ku nirwanie. U progu początku i końca w bramach wszechświatów nie spotykam ciebie wolny od zdarzeń i strachu zapominam o miłości i przestaje tęsknić. Teraz mogę wszystko i nie muszę nic zamykam oczy by żyć.

zatracony dodano: 2 dni temu

Świat wyparował, strzępki wspomnień opadają niczym piórka. Dzwon ciszy huczy coraz ciszej, dotyk bezwonnej jasności ogrzewa skórę, otula świetlistą beztroską. W końcu uśmiech, w końcu nie ma za i po, jest wieczne teraz. Otoczony ale nie ściśnięty błogością pozwalam myślom uciekać każdym przejściem, bez przepustek, bez rozmyślań. Odpływam ku jakiejś nieopisanej dobroci, w zapomnieniu, w uśmiechu losu, bez czasu, wyjmowany z przestrzeni podążam ku nirwanie. U progu początku i końca, w bramach wszechświatów nie spotykam ciebie, wolny od zdarzeń i strachu zapominam o miłości i przestaje tęsknić. Teraz mogę wszystko i nie muszę nic, zamykam oczy by żyć.

skoro jestem nikim dla siebie to jak mogę być wszystkim dla kogoś?

d3ja dodano: 2 dni temu

skoro jestem nikim dla siebie, to jak mogę być wszystkim dla kogoś?

Wciąż się zastanawiam: czego tak naprawdę brakuje mi do szczęścia?

d3ja dodano: 2 dni temu

Wciąż się zastanawiam: czego tak naprawdę brakuje mi do szczęścia?

Paradoks tkwi w tym że byłeś osobą która odepchnęła mnie od dna i jednocześnie osobą która z powrotem mnie na dno sprowadziła.

d3ja dodano: 2 dni temu

Paradoks tkwi w tym, że byłeś osobą, która odepchnęła mnie od dna i jednocześnie osobą, która z powrotem mnie na dno sprowadziła.

Najgorzej jest nie nadawać się do związku..

d3ja dodano: 2 dni temu

Najgorzej jest nie nadawać się do związku..

Często mam takie dni w których nienawidzę siebie za wszystko.

d3ja dodano: 2 dni temu

Często mam takie dni, w których nienawidzę siebie za wszystko.

Jest taki rodzaj samotności wynikający z poczucia niezrozumienia gdy się wie rzeczy o których inni nie wiedzą i nie bardzo jest to komu przekazać bo w gruncie rzeczy nie bardzo to innych interesuje.

d3ja dodano: 2 dni temu

Jest taki rodzaj samotności, wynikający z poczucia niezrozumienia, gdy się wie rzeczy, o których inni nie wiedzą, i nie bardzo jest to komu przekazać, bo w gruncie rzeczy nie bardzo to innych interesuje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV