głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Są takie osoby  które myśląc czy... teksty

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 21:35

"Są takie osoby, które myśląc czy mówiąc o mnie, stwierdzają: "kiedyś ją dobrze znałem". Nieprawda. Jeśli kiedykolwiek znałbyś mnie dobrze, to nasze drogi nigdy by się nie rozeszły. Odchodzę z życia innych zazwyczaj z tego samego powodu - ktoś miał dość czasu, żeby mnie poznać, ale wciąż nie wie jaka jestem, moje zachowanie ocenia zupełnie nietrafnie i nie potrafi mnie zrozumieć. Jeśli kiedyś znałbyś mnie dobrze - możesz być pewny - znałbyś mnie do dziś."

To  co cię irytuje  uczy cię... teksty

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 18:21

To, co cię irytuje, uczy cię cierpliwości. Ten, który cię opuszcza, uczy cię jak stanąć na własnych nogach. To, co cię złości, uczy cię wybaczenia i współczucia. Cokolwiek, ma nad Tobą władzę, uczy cię jak odzyskać swoją moc. To czego nienawidzisz, uczy cię bezwarunkowej miłości. To, czego się boisz, uczy cię odwagi w pokonywaniu strachu. Wszystko, nad czym nie masz kontroli, uczy cię jak odpuścić.

Marnujemy swój cenny czas na... teksty

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 18:20

Marnujemy swój cenny czas na związek z byle kim. Z kimś kto nas nudzi, nie pasuje charakterem ani stylem życia. Tak w zasadzie to nawet za specjalnie go nie lubimy. Marnujemy, zamiast w spokoju czekać na kogoś kto sprawia, że aż kurwa chce się żyć.

Lubię ironię. Lubię ludzi  którzy... teksty

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 18:18

Lubię ironię. Lubię ludzi, którzy ją wyłapują. I w ogóle wiedzą czym jest. Lubię trafić na godnego przeciwnika w tej słownej przepychance. Musi to być mężczyzna, w grę wchodzi wtedy element flirtu. Ach.. Tak rzadkie to zjawisko.

 Widok Twoich pleców nigdy nie... teksty

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 18:15

"Widok Twoich pleców nigdy nie będzie dla mnie tym samym co widok pleców innych ludzi. Kiedy Ty się ode mnie odwracasz, czuję się, jakby życie się ode mnie odwróciło."

“W twoim sercu żyją ludzie... teksty

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 18:15

“W twoim sercu żyją ludzie, którzy znaleźli tam swój dom.”

 Mówił  ..  o kobiecie  która... teksty

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 18:09

"Mówił (..) o kobiecie, która przyszła do niego we łzach, bo jej pijany mąż nazwał ją dziwką. -Czy byłabyś zdenerwowana, gdyby ktoś nazwał Cię krzesłem? - zapytał ją ksiądz -Oczywiście, że nie. - odparła kobieta. -Dlaczego nie? - drążył. -Bo wiem, że nie jestem krzesłem. - odpowiedziała. -A nie wiesz, że nie jesteś dziwką? "

Nauczyłem się szanować milczenie.... teksty

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 18:04

Nauczyłem się szanować milczenie. Z największą ostrożnością wymawiam więc słowo 'dlaczego'. Ach, doskonale znam ten moment, gdy przysiada obok mnie ktoś i milczy. Słyszę wówczas niemal dokładnie ten skowyt w jego wnętrzu, odczuwam wysiłek, z jakim ukrywa szamotanie w sobie. Znam doskonale ten krzyk katowanego człowieka, krzyk, który jest tylko milczeniem. Nauczyłem się tropić go nawet wtedy, gdy twarz siedzącego obok jest tak zdyscyplinowana, że potrafi udawać uśmiech

Dojrzałość oznacza stabilność.... teksty

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 17:56

Dojrzałość oznacza stabilność. Tak jak nie stawiasz telewizora na chybotliwej szafce, tak nie wiążesz swojego życia z kimś, kogo nie możesz być pewnym. Przewidywalność, nawet w spontaniczności, jest jednak ważna.

Kiedy znajdziesz kogoś  kto... teksty

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

Kiedy znajdziesz kogoś, kto rozśmieszy Cię w chwili, w której twoje serce chce płakać- trzymaj sie go. Będzie tym, który zmieni twoje życie na lepsze.

I'm not afraid of anything  but the... teksty

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

I'm not afraid of anything, but the dark, without You...

Wydaje mi się  że moja osobowość... teksty

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

Wydaje mi się, że moja osobowość stała się bardziej kompletna, że w jakiś sposób jestem pełniejsza. Złagodniałam, uspokoiłam się, jestem, jeśli można tak powiedzieć bardziej kobieca. Nie boję się już okazywać słabości. Dawniej, gdy czułam, że dopada mnie smutek czy niepewność, wpadałam w panikę, uważałam bowiem, że nikt nie powinien się dowiedzieć, jak naprawdę ze mną jest. Zakładałam, że wszyscy przeraziliby się, gdyby zobaczyli mnie w takim stanie, albo że zareagowaliby uczuciem mściwej satysfakcji. Przecież zawsze podziwiano moje opanowanie, moją umiejetność radzenia sobie z przeciwnościami losu! Nie mogłam wcześniej zrzucić tej maski, ponieważ bałam się, że gdybym to zrobiła, nikt by mnie nie zechciał.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 154 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV