głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
I loved you at the wrong time  a time... teksty

jednorazowagra dodano: 4 lipca 2020

I loved you at the wrong time, a time when I needed to love myself more than anything else. I’ve never loved the wrong person, but I have loved the right people at the wrong time. The wrong life. The wrong moment.

Wszelkie stadne skupiska to azyl dla... teksty

jednorazowagra dodano: 3 lipca 2020

Wszelkie stadne skupiska to azyl dla beztalenci.

Dopoki nie bedziesz szczesliwy sam ze... teksty

jednorazowagra dodano: 1 lipca 2020

Dopoki nie bedziesz szczesliwy sam ze soba, nie bedziesz wiedzial, czy kochasz kogos z milosci czy samotnosci.

 Każde spotkanie coś wnosi. Ludzi... teksty

jednorazowagra dodano: 1 lipca 2020

"Każde spotkanie coś wnosi. Ludzi poznajemy po to, aby się czegoś nauczyć: czułości, siły, wzruszenia. Aby dostać w twarz i wyciągnąć wnioski. Każdy człowiek staje na naszej drodze po coś. Jest lekcją, przestrogą, komunikatem albo najpiękniejszym prezentem od losu."

 I znowu się na to nabrałaś... teksty

jednorazowagra dodano: 1 lipca 2020

"I znowu się na to nabrałaś dziewczynko. Taka duża dziewczynka, a taka naiwna. Przecież miłe dobre słowa nic nie znaczą. To, że on Ci powie, że jesteś piękna i mądra i że chce się z Tobą spotykać i robić te wszystkie rzeczy, które robią ludzie na randkach, to jeszcze o niczym nie świadczy. Musisz być dużą dziewczynką. Taką, która wie, że słowa to nadal tylko słowa. Najważniejsze są czyny."

It’s okay if your heart needs more... teksty

jednorazowagra dodano: 1 lipca 2020

It’s okay if your heart needs more time to accept what your head already knows.

Don’t marry potential  marry reality. teksty

jednorazowagra dodano: 1 lipca 2020

Don’t marry potential, marry reality.

 Czasami ludzie odchodzą  bo... teksty

jednorazowagra dodano: 30 czerwca 2020

"Czasami ludzie odchodzą, bo miłość jest tak piękna, że ich przeraża. Innym razem robią to, ponieważ związek rzuca światło na ich ciemne miejsca, a oni nie są gotowi, żeby nad nimi pracować. Czasami uciekają, ponieważ nie są na tyle dojrzali, żeby z kimś być. Najpierw muszą zająć się sobą. Czasami ludzie rezygnują, ponieważ miłość nie jest priorytetem w ich życiu. Wybierają w pierwszej kolejności własną ścieżkę. Zdarza się również, że ludzie odchodzą, bo wolą związek bardziej praktyczny niż świadomy. Taki, który nie zagraża sposobom, organizującym ich rzeczywistość.

Ponieważ tak wielu z nas wstydzi... teksty

jednorazowagra dodano: 30 czerwca 2020

Ponieważ tak wielu z nas wstydzi się i cierpi w wyniku porzucenia, mamy tendencję do oskarżania się lub obwiniania partnera. To nie zawsze jest prawdą. Czasami nie ma to z nami nic wspólnego. Czasami ten, kto odchodzi, po prostu nie jest gotowy, aby z nami być. A czasami wie coś, czego my jeszcze nie wiemy. Pokazuje nam, gdzie są jego granice. Prawdziwa miłość nie jest łatwą ścieżką. Gotowość do niej jest wszystkim. O ile łatwiej byłoby, gdybyśmy odczuwali stratę bez konieczności uosabiania jej. O ile łatwiej byłoby, gdybyśmy nauczyli się kochać siebie pod nieobecność tych, z którymi byliśmy lub dopiero będziemy."

 Są takie rzeczy  których nie... teksty

jednorazowagra dodano: 30 czerwca 2020

"Są takie rzeczy, których nie chcesz robić, przysięgasz, że ich nie zrobisz, zabraniasz sobie, a potem to nagle dzieje się samo. Nie da się ich nawet przeanalizować, nie podlegają procesom myślowym: dzieją się i już, pozostaje tylko patrzeć na siebie ze zdziwieniem i zapewniać, że nie ma w tym Twojej winy, po prostu samo się stało."

 Wraca się jedynie do tych  których... teksty

jednorazowagra dodano: 30 czerwca 2020

"Wraca się jedynie do tych, których się kocha. Nie wraca się tam, gdzie jest się tylko kochanym. Wraca się wyłącznie do tych, których się kocha. Albo nie wraca się nigdzie i do nikogo. Po prostu jedzie się dalej."

Między prawda  a cisza rodzą się... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2020

Między prawda, a cisza rodzą się domysły, które w głowie rozbrzmiewają krzykiem.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 164 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV