głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Zdumiewające  jak zupełne bywa... teksty

jednorazowagra dodano: wczoraj o 20:01

"Zdumiewające, jak zupełne bywa złudzenie, że piękno jest dobrem." ~ Lew Tołstoj

 Należałem do niej. Oddawała mi... teksty

jednorazowagra dodano: wczoraj o 19:40

"Należałem do niej. Oddawała mi się w tańcu, w spojrzeniu, w pocałunku, w uśmiechu. Wszystkie kobiety tej gorącej nocy, wszystkie, które mnie rozpalały, wszystkie, do których się zalecałem, wszystkie, na które spoglądałem z miłosną tęsknotą, stopiły się i stały się jedną kobietą, rozkwitającą w moich ramionach." ~ Hermann Hesse

 Gdyż to  co najbardziej... teksty

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

"Gdyż to, co najbardziej przerażające zarówno w nas, jak na ziemi, a w niebie pewnie też, to to, co jeszcze nie zostało wypowiedziane. A spokój pojawi się w nas dopiero wtedy, gdy wszystko już zostanie powiedziane raz na zawsze, gdy wreszcie nastanie cisza i nie będziemy się już bali milczeć. I tak pewnie będzie". Louis-Ferdinand Céline "Podróż do kresu nocy"

„Spałam z kilkoma  kochałam się... teksty

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

„Spałam z kilkoma, kochałam się tylko z Tobą.”

„… I really wanted to get it... teksty

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

„… I really wanted to get it right with you, I always saw the better side of you, and now it's fuck you for life, I'm doin' better, you right I was wrong 'bout you, I guess I finally realized You brought the dark to my light, I'm with a new one tonight, but there is one last thing I want to tell you tonight - Fuck you, goodbye.”

 Chcesz wiedzieć kim jesteś? Nie... teksty

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

"Chcesz wiedzieć kim jesteś? Nie pytaj. Działaj. Działanie cię określi i ustali. Z działania swojego się dowiesz. Ale działać musisz jako "ja", jako jednostka, bo tylko własnych potrzeb, skłonności, namiętności, konieczności możesz być pewny. Tylko takie działanie jest bezpośrednie, jest prawdziwym wydobywaniem siebie z chaosu, autostwarzaniem." ~ Witold Gombrowicz

  But do you love her?   I care more... teksty

jednorazowagra dodano: 29 września 2021

- But do you love her? - I care more to be loved. I want to be loved. - That is not the same as loving. - I know.

the thing about having   an alcoholic... teksty

jednorazowagra dodano: 24 września 2021

the thing about having an alcoholic parent is an alcoholic parent does not exist. simply: an alcoholic who could not stay sober long enough to raise their kids.

every time you  tell your daughter... teksty

jednorazowagra dodano: 24 września 2021

every time you tell your daughter you yell at her out of love you teach her to confuse anger with kindness which seems like a good idea till she grows up to trust men who hurt her cause they look so much like you.

father. you always call to say... teksty

jednorazowagra dodano: 24 września 2021

father. you always call to say nothing in particular. you ask what i'm doing or where i am and when the silence stretches like a lifetime between us i scramble to find questions to keep the conversation going. what i long to say most is. i understand this world broke you. it has been so hard on your feet. i don't blame you for not knowing how to remain soft with me. sometimes i stay up thinking of all the places you are hurting which you'll never care to mention. i come from the same aching blood. from the same bone so desperate for attention i collapse in on myself. i am your daughter. i know the small talk is the only way you know how to tell me you love me. cause it is the only way I know how to tell you.

Płakała w nocy  ale nie jej płacz... teksty

jednorazowagra dodano: 24 września 2021

Płakała w nocy, ale nie jej płacz go zbudził. Nie był płaczem dla niego, chociaż mógł być o nim. To był wiatr, dygot szyby, obce sprawom ludzi. I półprzytomny wstyd: że ona tak się trudzi, to, co tłumione, czyniąc podwójnie tłumionym przez to, że w nocy płacze. Nie jej płacz go zbudził: ile więc było wcześniej nocy, gdy nie zwrócił uwagi – gdy skrzyp drewna, trzepiąca o komin gałąź, wiatr, dygot szyby związek z prawdą ludzi negowały staranniej: ich szmer gasł, nim wrzucił do skrzynki bezsenności rzeczowy anonim: „Płakała w nocy, chociaż nie jej płacz cię zbudził”? Na wyciągnięcie ręki – ci dotkliwie drudzy, niedotykalnie drodzy ze swoim „Śpij, pomiń snem tę wilgoć poduszki, nocne prawo ludzi”. I nie wyciągnął ręki. Zakłóciłby, zbrudził toporniejszą tkliwością jej tkliwość: „Zapomnij. Płakałam w nocy, ale nie mój płacz cię zbudził. To był wiatr, dygot szyby, obce sprawom ludzi”.

 To mimo wszystko ciekawe  że im... teksty

jednorazowagra dodano: 24 września 2021

"To mimo wszystko ciekawe, że im jestem starszy, tym bardziej dziwi mnie umieranie. Zawsze sądziłem, że będzie na odwrót. Im więcej jednak o tym myślę, tym bardziej śmierć wydaje mi się niepojęta, niedopuszczalna i haniebnie banalna". Emil Cioran "Zeszyty 1957-1972"

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 192 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV