głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
“Zawsze tak ze mną było. Daj mi... teksty

jednorazowagra dodano: 25 maja 2020

“Zawsze tak ze mną było. Daj mi coś dobrego, a zniszczę to. Kochaj mnie, a zniszczę Ciebie. Nigdy nie czułem, żebym na coś w życiu zasłużył. Nigdy nie czułem, żebym był wart chorej przestrzeni, którą zajmuje. To poczucie naznaczyło wszystko, co kiedykolwiek zrobiłem, widziałem i z czym miałem do czynienia. Nie rozumiem tego. Nie rozumiem, skąd się wzięło.”

“Sama nie wiem  czy jest mi przykro... teksty

jednorazowagra dodano: 25 maja 2020

“Sama nie wiem, czy jest mi przykro, ze to wszystko się stało, czy może czuję ulgę, ze to już za mną, ze już to przeżyłam? Ludzi traci się czasem z rozsądku, który celowo mija się z naszą wolą. Jak ktoś rozrywa serce, to się odchodzi nie dlatego, ze się chce, ale po to by zatamować krwawienie. Bo krew na odległość krzepnie znacznie szybciej.”

No one ever asks the strong ones if... teksty

jednorazowagra dodano: 24 maja 2020

No one ever asks the strong ones if they're okay. But just because they carry their load well, doesn't mean it isn't heavy.

Jeśli słowa nie odpowiadają czynom... teksty

jednorazowagra dodano: 24 maja 2020

Jeśli słowa nie odpowiadają czynom - wierz czynom.

We mnie nadzieja  ze wróci co ma... teksty

jednorazowagra dodano: 21 maja 2020

We mnie nadzieja, ze wróci co ma wrócić, liczy sie tu i teraz.

 Można uwieść mężczyznę  który... teksty

jednorazowagra dodano: 21 maja 2020

"Można uwieść mężczyznę, który ma żonę. Można uwieść mężczyznę, który ma kochankę. Ale nie można uwieść mężczyzny, który naprawdę kocha."

 Obiecałem  że nie będę używał... teksty

jednorazowagra dodano: 21 maja 2020

"Obiecałem, że nie będę używał czułych wyrazów, więc nie będę pisał tego, co bym chciał, a miałem w tej chwili pod piórem repertuar słów jak muzyka czułych, pieszczących i pełnych uczucia, ale żadnego z tych wyrazów, żadnego z określeń Twej osoby, Twej powierzchowności, Twoich rąk i Twego ciała, które mi się na usta cisną nie użyję."

Gdzieś tam jest dawna wersja Ciebie... teksty

jednorazowagra dodano: 21 maja 2020

Gdzieś tam jest dawna wersja Ciebie, która patrzy z miłością na Ciebie, doceniając to, jak daleko zaszłaś.

“My ex is somewhere telling his new... teksty

jednorazowagra dodano: 20 maja 2020

“My ex is somewhere telling his new girlfriend how bad I was, and she’s smiling thinking she’s made it in life. Two idiots. “ xD

Never reply to someone who texts you... teksty

jednorazowagra dodano: 10 maja 2020

Never reply to someone who texts you after a longest time, because they feel bored, they feel low, they have nothing to do. They have no options to talk with and then keep ignoring you the same when they back to their normal life. They are not the real ones. Don’t be used and throw repeatedly. You are not someone who is their free time stuff.

 Reaguj na to  co się naprawdę... teksty

jednorazowagra dodano: 8 maja 2020

"Reaguj na to, co się naprawdę dzieje, a nie na to, co sobie wyobrażasz."

 Wiesz  nie czuję już nic. Ale... teksty

jednorazowagra dodano: 8 maja 2020

"Wiesz, nie czuję już nic. Ale jeśli wrócisz tu, to spróbuje odpalić tą zapałkę sprzed stu lat. Nic lepszego oprócz Ciebie mnie nie spotkało. Ja chcę kochać i po to żyję. I przyjdę do Ciebie z całą moją żałością. Wystarczy, że zadzwonisz. Będę. Nie musisz nic. Po prostu się zjawię i zostaniemy pod tym niebem przy fabryce do końca, aż wyjaśnimy sobie wszystko i poznam Cię od nowa. W końcu będę mogła Ci opowiedzieć, jak bardzo nie liczą się gwiazdy na niebie, kiedy jesteś choćby na metr ode mnie. Myślę, że nigdy Cię nie straciłam. Tylko nie wiem, co teraz robisz, myślisz i dlaczego to wszystko takie skurwiałe, że nie jesteśmy razem. Po prostu nic nie liczy się nic, nie opiszę inaczej miłości, jak nie powiem o Tobie. Wszystko odbija mi się w Tobie. Nie ma tego złego, co by na Ciebie nie wyszło. Nie zrozumiałam jeszcze, co się stało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV