głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
W ciągłym konflikcie z nadzieją... teksty

jednorazowagra dodano: 29 grudnia 2022

W ciągłym konflikcie z nadzieją upartą, w każdym z nas kilka marzeń umarło, choć grunt jest grząski to idziemy twardo, czasem w dotarciu potrzebna wulgarność. Niczego w życiu nie miałem za darmo wszystko wydarłem ambicją i walką, naprzeciw ich definicjom i kartom, tekom, lekom, fikcjom, standardom.

Świętujemy narodziny czcimy śmierc... teksty

jednorazowagra dodano: 22 grudnia 2022

Świętujemy narodziny czcimy śmierc, przychodzimy na świat, odchodzimy, gdzieś czeka kres lub początek wieczności, kontroluj oddech - zwolnij.

 Ale miłość nie jest równoznaczna... teksty

jednorazowagra dodano: 20 grudnia 2022

"Ale miłość nie jest równoznaczna z byciem doskonałym, z samymi dobrymi chwilami, śmiechem i seksem. Miłość to wybaczanie, cierpliwość, wiara, a od czasu do czasu cios w podbrzusze. To dlatego miłość jest tak niebezpieczna, gdy kochasz się w niewłaściwej osobie. Kiedy kochasz kogoś, kto na to nie zasługuje. Musisz być z kimś, kto zasługuje na twoje zaufanie, a ty musisz zasłużyć na zaufanie tej drugiej osoby. To święta rzecz."

Piją przez lata  piją za błędy... teksty

jednorazowagra dodano: 20 grudnia 2022

Piją przez lata, piją za błędy, piją za smutki, za piękne momenty, piją za zdrowych, za wszystkich świętych, dziś już nie piją - rozdział zamknięty.

Ja nie dzielę życia na sacrum i... teksty

jednorazowagra dodano: 20 grudnia 2022

Ja nie dzielę życia na sacrum i profanum, wydaje mi się to sztuczny podział. W każdym człowieku istnieją jakieś ukryte metafizyczne pragnienia. W każdym: wierzącym, niewierzącym - w każdym. Należą do natury człowieka, a nie do tego, czy on w coś wierzy, czy nie. One wynikają z podstawowej świadomości, która jest dostępna każdemu, że skorośmy się urodzili, to i umrzemy. To jest źródło. To jest źródło wszelkiej metafizyki, jaka się w nas pojawia, jaka nas dręczy, jaka nas takimi czy innymi myślami nasyca. Natomiast sacrum i profanum? Ja nie wiem, co to miałoby być sacrum, co to miałoby być profanum. Człowiek nie jest dwudzielny.

Człowiek jest całością: bardzo... teksty

jednorazowagra dodano: 20 grudnia 2022

Człowiek jest całością: bardzo skomplikowaną, bardzo wieloznaczną, bardzo inną jedna od drugiej. Każdy człowiek jest własną tajemnicą, do żadnego człowieka, na dobrą sprawę, nie mamy dojścia i wszelkie poznania, jakie wydają nam się możliwe, są złudzeniami. Jedyna prawda o człowieku jest dostępna tylko temu człowiekowi. To on zna prawdę o sobie. Nikt z zewnątrz nie zna prawdy o nim. Z zewnątrz to znamy opinie - sprzeczne, zgodne, plotki, i tak dalej. Nie ma ludzi, nawet na najniższym poziomie wrażliwości, wyobraźni, którzy nie odczuwaliby siebie jako jedynej prawdy o sobie.

W środku jesteśmy baśnią. teksty

jednorazowagra dodano: 20 grudnia 2022

W środku jesteśmy baśnią.

 Zatęskniłem bardzo do takiego... teksty

jednorazowagra dodano: 20 grudnia 2022

"Zatęskniłem bardzo do takiego spokoju, chciałem, aby już wszystko się we mnie ostatecznie uspokoiło. Aby nie szastał się we mnie gniew, wściekłość, sprzeciwy losowi i inne takie ciężkie do znoszenia namiętności. Cicho tu było całkowicie, wszystko tu było zakończone. I mnie się chciało już wszystko zakończyć".

 Kiedy człowiek dorasta traci też... teksty

jednorazowagra dodano: 20 grudnia 2022

"Kiedy człowiek dorasta traci też przyjaciół - jeśli ma szczęście to tylko tych niewłaściwych, którzy może nie są tak dobrzy, jak się o nich kiedyś myślało. Jeśli masz szczęście, to uda się utrzymać tych, którzy są prawdziwymi przyjaciółmi, tych, którzy zawsze przy tobie trwali. Nawet jeśli tobie się wydawało, że nie trwają. Bo tacy przyjaciele są cenniejsi od wszelkich diademów świata."

 Teraz  kiedy się już porządnie... teksty

jednorazowagra dodano: 20 grudnia 2022

"Teraz, kiedy się już porządnie rozpłakała, zaczynała wreszcie odczuwać pewną ulgę. Nawet śnieg padający gęstą kurtyną tuż za oknem wydawał się mniej groźny, w miarę jak łzy spływały jej po twarzy z dość regularną prędkością. Ciemność już jej nie przerażała."

 Tęsknota jest pokutą za przeżyte... teksty

jednorazowagra dodano: 18 grudnia 2022

"Tęsknota jest pokutą za przeżyte kiedyś szczęście"

  Nagle tak cicho zrobiło się w... teksty

jednorazowagra dodano: 18 grudnia 2022

,,Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie... "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV