głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Nauczyłem się szanować milczenie.... teksty

jednorazowagra dodano: 13 listopada 2018

Nauczyłem się szanować milczenie. Z największą ostrożnością wymawiam więc słowo 'dlaczego'. Ach, doskonale znam ten moment, gdy przysiada obok mnie ktoś i milczy. Słyszę wówczas niemal dokładnie ten skowyt w jego wnętrzu, odczuwam wysiłek, z jakim ukrywa szamotanie w sobie. Znam doskonale ten krzyk katowanego człowieka, krzyk, który jest tylko milczeniem. Nauczyłem się tropić go nawet wtedy, gdy twarz siedzącego obok jest tak zdyscyplinowana, że potrafi udawać uśmiech

Dojrzałość oznacza stabilność.... teksty

jednorazowagra dodano: 13 listopada 2018

Dojrzałość oznacza stabilność. Tak jak nie stawiasz telewizora na chybotliwej szafce, tak nie wiążesz swojego życia z kimś, kogo nie możesz być pewnym. Przewidywalność, nawet w spontaniczności, jest jednak ważna.

Kiedy znajdziesz kogoś  kto... teksty

jednorazowagra dodano: 12 listopada 2018

Kiedy znajdziesz kogoś, kto rozśmieszy Cię w chwili, w której twoje serce chce płakać- trzymaj sie go. Będzie tym, który zmieni twoje życie na lepsze.

I'm not afraid of anything  but the... teksty

jednorazowagra dodano: 10 listopada 2018

I'm not afraid of anything, but the dark, without You...

Wydaje mi się  że moja osobowość... teksty

jednorazowagra dodano: 6 listopada 2018

Wydaje mi się, że moja osobowość stała się bardziej kompletna, że w jakiś sposób jestem pełniejsza. Złagodniałam, uspokoiłam się, jestem, jeśli można tak powiedzieć bardziej kobieca. Nie boję się już okazywać słabości. Dawniej, gdy czułam, że dopada mnie smutek czy niepewność, wpadałam w panikę, uważałam bowiem, że nikt nie powinien się dowiedzieć, jak naprawdę ze mną jest. Zakładałam, że wszyscy przeraziliby się, gdyby zobaczyli mnie w takim stanie, albo że zareagowaliby uczuciem mściwej satysfakcji. Przecież zawsze podziwiano moje opanowanie, moją umiejetność radzenia sobie z przeciwnościami losu! Nie mogłam wcześniej zrzucić tej maski, ponieważ bałam się, że gdybym to zrobiła, nikt by mnie nie zechciał.

Jedynymi osobami  z którymi... teksty

jednorazowagra dodano: 6 listopada 2018

Jedynymi osobami, z którymi powinieneś wyrównać rachunki są ci, którzy Ci pomogli.

Nie miałem pretensji do nikogo poza... teksty

jednorazowagra dodano: 6 listopada 2018

Nie miałem pretensji do nikogo poza samym sobą. Byłem przyzwyczajony, bo odkąd żyję, mam do siebie mnóstwo pretensji.

Dla mnie istnieją tylko wysokie pule... teksty

jednorazowagra dodano: 6 listopada 2018

Dla mnie istnieją tylko wysokie pule albo żadne. To one mnie kręcą.

Ja w życiu nienawidzę jednej... teksty

jednorazowagra dodano: 6 listopada 2018

Ja w życiu nienawidzę jednej rzeczy. Nienawidzę zasypiać bez słowa “przepraszam”. Z mojej strony. Nienawidzę tak zwanych cichych dni. Nie pamiętam, czy u nas kiedykolwiek taki dzień się zdarzył. Jeżeli zawalę, to ja nie mogę tak po prostu zasnąć, nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, że leżymy razem i śpimy koło siebie bez słowa “przepraszam".

Myślący człowiek nawet z samym... teksty

jednorazowagra dodano: 6 listopada 2018

Myślący człowiek nawet z samym sobą nie zgadza się zawsze w stu procentach.

Dlatego mówię otwarcie: nie... teksty

jednorazowagra dodano: 6 listopada 2018

Dlatego mówię otwarcie: nie obchodzi mnie cudza motywacja, cudze grzeszki, cudzy wizerunek. Mam swoje, z tego grzeszków wcale nie najmniej. Staram się jak mogę być najlepszym człowiekiem. Zazwyczaj nie wychodzi mi to wcale, ale trzymam się myśli, że nienawiść jest jak zaraza. Roznosi się szybko, pochłania ofiary - nie tylko tych prześladowanych, ale także tych zaślepionych agresją, używających słów jako broni. Nie bądź ofiarą nienawiści. Tu nie ma wygranych.

Chcę być tym przyjacielem  w... teksty

jednorazowagra dodano: 6 listopada 2018

Chcę być tym przyjacielem, w którym się beznadziejnie zakochasz. Tym, którego weźmiesz w ramiona i do swojego łóżka i do osobistego świata w swojej głowie. Takim przyjacielem chcę być. Takim, który zapamięta rzeczy, które mówisz, i kształt twoich ust, kiedy je mówisz. Chcę wiedzieć, gdzie cię dotykać. Chcę wiedzieć, jak cię dotykać. Chcę wiedzieć, jak cię przekonać, żebyś stworzyła uśmiech tylko dla mnie. Chcę być twoim przyjacielem. Chcę być twoim najlepszym przyjacielem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV