głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
  — Noc jest właśnie najlepszą... teksty

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

" — Noc jest właśnie najlepszą porą na rozmowy, czyżby pan o tym nie wiedział?"

Toksycznych ludzi nie obchodzi  że... teksty

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

Toksycznych ludzi nie obchodzi, że doprowadzają Cię do granic wytrzymałości. Nie dbają o to jak bardzo rani Cię to, co mówią i robią, i nie obchodzi ich, ile cierpienia Ci sprawiają. Za nic mają to co mówisz, kiedy się z nimi konfrontujesz lub kiedy chcesz dojść do jakiegoś kompromisu. Gdy wyrazisz to co czujesz to będą patrzeć na ciebie z obrzydzeniem i zachowywać się tak, jakbyś ICH prześladował. W ich przekonaniu egzystują jako osoby nieomylne.

Wszystko co zrobisz by pokazać im... teksty

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

Wszystko co zrobisz by pokazać im, że się mylą, spotyka się ze sprzeciwem i atakiem słownym. W rzeczywistości za każdym razem, gdy się do nich zbliżysz, potraktują to jako okazję do jeszcze głębszego znęcania się. Z biegiem czasu Ty zaczniesz innym wydawać się stuknięta, a osoba toksyczna przy tobie będzie sprawiać wrażenie osoby racjonalnej, spokojnej i atakowanej przez twoje wybuchy złości. Pokątnie będzie się żalić na Ciebie, pokazując swoje pokrzywdzone "dobre" serce. Bardzo ważnym elementem tej gry będą inni ludzie, którzy Ciebie potępią a z Twojego oprawcy uczynią cierpiętnika o dobrym sercu.

Gdy przejrzysz na oczy to zauważysz... teksty

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

Gdy przejrzysz na oczy to zauważysz, że trzeba zacząć dbać o siebie i uciekać nie tłumacząc nikomu kto w tej grze jest dobry a kto zły. Ty znasz prawdę - to wystarczy. Najpierw załataj połamane skrzydła. Zobacz co ta relacja mówiła o Tobie. Czy nie jest tak, że ta osoba pojawiła się jako hologram tego co sam sobie robisz w myślach? Osobiście wiem, że gdy dbamy o siebie, pozbywamy się naiwności, stawiamy granicę, to tacy ludzie od razu wyczują, że z nami się nie da. Nie będziemy dla nich atrakcyjnym obiektem. Każda ich gierkę zgasimy w zarodku. Na żewne śpiewki im mniej odpowiesz zangażowaniem, tym lepiej. Nie musisz używać słów, aby przedstawić swój punkt widzenia. Najpotężniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest milczenie i odwrót. Brak reakcji na manipulacje jest tu najsilniejszą tarczą. Szkoda nerwów, szkoda życia by to ciągnąć.

”Czasem już poznając kogoś... teksty

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

”Czasem już poznając kogoś, wiesz, że będzie dla ciebie kimś ważnym. I nie mówię tu o miłości od pierwszego wejrzenia. Nigdy w nią nie wierzyłam. Wierzyłam natomiast w to, że każdy człowiek spotkany na naszej drodze nie staje na niej przypadkiem. Niektórzy mieli nas skrzywdzić, a inni uratować. Jeszcze inni mieli robić i jedno, i drugie.”

“Jesteś tą osobą  z którą... teksty

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

“Jesteś tą osobą, z którą mogłabym konie kraść i jabłka dusić na szarlotkę, i wódkę pić, a potem tańczyć na stole. Śmiać się tylko z wiadomych nam powodów.”

 Rozwój polega na byciu dobrym... teksty

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

"Rozwój polega na byciu dobrym człowiekiem. Ja w każdym razie wierzę w to, że lepiej być dobrym, tak jak lepiej być ufnym niż podejrzliwym, współczującym niż niewzruszonym, nawet jeśli przez to człowiek się czasem zawiedzie. Bo ufność, dobro otwierają na świat i ludzi".

 Kiedy byłam na studiach  kazano mi... teksty

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

"Kiedy byłam na studiach, kazano mi napisać artykuł o małżeństwie z sześćdziesięcioletnim stażem. Oboje byli po osiemdziesiątce. Gdy przyjechałam zrobić z nimi wywiad, byłam zadziwiona tym, jacy są zgrani. Sądziłam, że po sześćdziesięciu latach ma się dość tej drugiej osoby. Ale oni patrzyli na siebie, jakby wciąż się nawzajem szanowali i podziwiali, choć z pewnością przeszli razem niejedno. Zadałam im różne pytania, a najbardziej poruszyła mnie odpowiedź na ostatnie z nich: „Jaki jest sekret idealnego małżeństwa?” Starszy pan pochylił się do przodu i spojrzał na mnie z powagą. „Nasze małżeństwo nie było idealne – powiedział. – Żadne małżeństwo nie jest. Zdarzało się, że żona z nas rezygnowała. Częściej zdarzało się, że rezygnowałem z nas ja. Sekret naszego długiego stażu polega na tym, że nigdy nie zrezygnowaliśmy w tym samym czasie”.

 Nie ma znaczenia czy masz styl... teksty

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

"Nie ma znaczenia czy masz styl, reputację czy pieniądze. Jeśli nie masz dobrego serca, nie jesteś niczego wart."

 Miłość kosztuje. Jej ceną jest... teksty

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

"Miłość kosztuje. Jej ceną jest odwaga."

 Nieprawda  że czas leczy rany i... teksty

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

"Nieprawda, że czas leczy rany i zaciera ślady. Może tylko łagodzi przykrywając wszystko osadem kolejnych przeżyć i zdarzeń. Ale to, co kiedyś bolało, w każdej chwili jest gotowe przebić się na wierzch i dopaść. Nie trzeba wiele, żeby przywołać dawne strachy i zmory. Gdyby nawet trwały w ukryciu, zepchnięte na samo dno, to przecież gniją gdzieś tam, na spodzie, i zatruwają duszę, zawsze pozostawiając jakiś ślad - w twarzy, w ruchach, w spojrzeniu - tworzą bariery psychiczne, kompleksy. Nie pomoże wódka, nie pomoże szarpanie się w skrajnościach, od usprawiedliwiania do potępiania."

 Raz na jakiś czas pojawiają się... teksty

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

"Raz na jakiś czas pojawiają się osoby, które odciskają piętno na twym życiu. To tak gra losu, magiczna sztuczka (jeśli wierzysz w magię), że na drodze spotykamy ludzi zmieniających nasze zachowanie, a niekiedy wręcz sposób myślenia i odczuwania. Ich osobowość rozciąga się wokół nas niczym siatka, w którą chętnie wpadamy."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV