głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 To  że ktoś chce zerwać z kimś... teksty

jednorazowagra dodano: 8 września 2020

"To, że ktoś chce zerwać z kimś kontakt na jakiś czas nie znaczy, że ten ktoś jest dla niego nikim. Czasami jest tak, że znaczy dla niego za dużo, a on nie może sobie z tym poradzić."

 Nigdy nie zapominaj kto Cię... teksty

jednorazowagra dodano: 8 września 2020

"Nigdy nie zapominaj kto Cię ignorował, kiedy prosiłeś o pomoc i kto był przy Tobie, gdy nawet nie prosiłeś o wsparcie."

 I zapamiętaj to raz na zawsze. Nikt... teksty

jednorazowagra dodano: 8 września 2020

"I zapamiętaj to raz na zawsze. Nikt, absolutnie nikt na tym świecie nie zasługuje na to, byś oddała za niego siebie i swoje życie. Nikt nie zasługuje na skrajne, wyczerpujące cię psychicznie i fizycznie poświęcenie. Nikt nie zasługuje na to, byś rezygnowała z tego, co dla Ciebie najważniejsze. Nikt nie zasługuje na to, byś gubiła szacunek do siebie samej. Nikt nie zasługuje na to, byś przekraczała swoje granice, naginała postanowienia, występowała przeciwko swoim wartościom i robiła cokolwiek, co nie jest w zgodzie z tobą. Nikt, absolutnie, kurwa, nikt nie zasługuje na to, byś sama na sobie popełniała zamach."

Jeśli On nie szaleje za Tobą  a Ty... teksty

jednorazowagra dodano: 7 września 2020

Jeśli On nie szaleje za Tobą, a Ty za nim, to po co Ci taka relacja? Letnia to może być zupa, a nie miłość.

Złamane serce wcale nie uczy... teksty

jednorazowagra dodano: 7 września 2020

Złamane serce wcale nie uczy odporności. Uczy nas za to chronić swoją kruchość. Uczy nas strachu przed miłością. Podkreślając grubą czerwoną linią nasze błędy i porażki, drwi z naszej rozpaczy. Kiedy kończą mi się łzy, osuwam się na najbliższą ławkę i próbuję wziąć się w garść. W piersi czuję głęboki, wściekły ból i zastanawiam się, jak długo będę musiała z nim żyć.

czołgałam się zmęczona i... teksty

jednorazowagra dodano: 7 września 2020

czołgałam się zmęczona i pokrwawiona na podłodze wyciągając błagalnie ręce żeby mnie podniósł. Mógł mnie uratować, mogłam nie umierać z wycieńczenia i smutku. Z braku miłości. Mógł mnie zabić, mógł nie dawać nadziei. Pozwolił mi się męczyć, przyglądał jak wiję się z bólu i nie zrobił nic. Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że miłość nie zawsze jest szczęściem. Gdy obdarzysz uczuciem nieodpowiednią osobę będziesz się czołgać po podłodze.

 Całe dobro   pomyślała   jakie... teksty

jednorazowagra dodano: 23 sierpnia 2020

"Całe dobro - pomyślała - jakie nas otacza, to właśnie suma pojedynczych odpowiedzi na radosne sygnały dobrych ludzi. Ale te sygnały wysyła każdy z nas. Dobre sygnały. I złe. A im więcej wysyłamy tych dobrych, tym większe szansę, że ludzie odpowiedzą nam tym samym."

Tak naprawdę na tym chyba polega... teksty

jednorazowagra dodano: 21 sierpnia 2020

Tak naprawdę na tym chyba polega życie: że człowiek znajduje innych po to, żeby mógł znaleźć siebie.

Postrzeganie przemijalności... teksty

jednorazowagra dodano: 21 sierpnia 2020

Postrzeganie przemijalności wszystkiego - oto moja specjalność, cierpię na nią. Dziwaczne mistrzostwo, które z pewnością popsuje mi wszystkie radości, ba, wręcz wszystkie doznania.

 ...  nigdy nikomu nie powiem 'za... teksty

jednorazowagra dodano: 20 sierpnia 2020

(...) nigdy nikomu nie powiem 'za moich czasów', bo żaden czas nie był mój, nawet kiedy go miałem".

 Mając dwadzieścia pięć lat... teksty

jednorazowagra dodano: 20 sierpnia 2020

"Mając dwadzieścia pięć lat zrozumiałem, że ostatnie dziesięć lat mojego życia to strefa lawinowa. Jakikolwiek wytyczyłbym sobie kurs, jakkolwiek uważnie usiłowałbym iść za kolejnym wskazaniem strzałki kompasu, wpadałem od razu na najbliższy mur. Nie wiedzieć czemu czułem, że nawet będąc sobą, odgrywam jedynie rolę, która powinna przypaść w udziale komuś innemu".

 Wiesz co  czasami – z długimi... teksty

jednorazowagra dodano: 20 sierpnia 2020

"Wiesz co, czasami – z długimi przerwami – też odczuwam taki żal – momentami strach – że coś bezpowrotnie ginie. Człowiek rzeczowo sobie tłumaczy, z pewną drwiną, że to specyfika wieku i że minie. No ale jest to kurewskie".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV