głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
When we were younger and free  I've... teksty

jednorazowagra dodano: 3 września 2018

When we were younger and free, I've forgotten how it felt before the world fell at our feet, there's such a difference between us and a million miles...

“Ostatnio mam twarz smutnego idioty... teksty

jednorazowagra dodano: 3 września 2018

“Ostatnio mam twarz smutnego idioty i nie mam ochoty do śmiechu. Jest zbyt ładna pogoda i mam zbyt zbolałą duszę, żeby się cieszyć.”

  Na każde twoje słowo zbyt ostre... teksty

jednorazowagra dodano: 18 sierpnia 2018

" Na każde twoje słowo,zbyt ostre, na każdy gest, nie dość szczery, ja powracam - pamiętaj. I jeśli kiedyś sama zapłacze nocą nie wchodź do jej pokoju, już ja będę przy niej. Gdy ona cofa się z lękiem, ja powracam - pamiętaj."

 Ja się czuję bardzo bezpiecznie... teksty

jednorazowagra dodano: 18 sierpnia 2018

"Ja się czuję bardzo bezpiecznie, jak jestem sam. Najwięcej. Bardzo mi jest dobrze ze sobą samemu. Ja od razu powiem temu, który mnie odkryje, żeby się na mnie nie gniewał, jak sobie będę odchodził trochę co jakiś czas".

 I czemu głupi człowiek czepia się... teksty

jednorazowagra dodano: 18 sierpnia 2018

"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

 Zobojętniałam – a jednak... teksty

jednorazowagra dodano: 18 sierpnia 2018

"Zobojętniałam – a jednak wszystko mnie przejmuje".

 Ale puste wieczory  podczas których... teksty

jednorazowagra dodano: 18 sierpnia 2018

"Ale puste wieczory, podczas których teoretycznie może zdarzyć się wszystko, a nigdy nic się nie zdarza, są nie do zniesienia."

 Albo inny taki  co wchodzi z tobą w... teksty

jednorazowagra dodano: 18 sierpnia 2018

"Albo inny taki, co wchodzi z tobą w niepożądaną poufałość. Coś mu tam zaświadczyłeś, coś mu tam w chwili fantazji podkadziłeś, coś mu tam z nudów pomogłeś, a on ci już w permanencji funduje poufałość. Już sobie wyroił braterstwo dusz, już sobie wykombinował jakąś wspólnotę duchową, już się zobaczył twoim bratem syjamskim. Więc wykorzysta zaraz te niewczesne majaczenia do jakichś gier psychologicznych z tobą. To cię ukąsi znienacka poufale, to się popisze przed innymi dając ci pstryczka w nos, to cię poklepie szyderczą dwuznaczną czułością, kiedy wcale na to nie masz ochoty. I nie daj Boże, żebyś w takiej chwili warknął: odpierdol się. Zastygnie jak żona Lota, odezwie się w nim natychmiast terkot sprężarki produkującej wielki mróz nienawiści".

 Płacz mi zawsze pomaga. Płaczę... teksty

jednorazowagra dodano: 17 sierpnia 2018

"Płacz mi zawsze pomaga. Płaczę, nawet kiedy nie wiem, dlaczego płaczę. Potrafię płakać nad obrazkiem w gazecie lub kiedy dowiem się o czyimś dobrym uczynku albo słuchając muzyki czy też (...) w ogóle bez powodu. Zdaje się, że to symptom pewnej odmiany nerwicy o skomplikowanej łacińskiej nazwie".

 Prawda  że uprzejmość jest o tyle... teksty

jednorazowagra dodano: 17 sierpnia 2018

"Prawda, że uprzejmość jest o tyle trudnym zadaniem, iż wymaga okazywania dużego szacunku wszystkim ludziom, podczas gdy większość z nich w ogóle na to nie zasługuje, a ponadto wymaga udawania wielkiego zainteresowania nimi, gdy powinniśmy być szczęśliwi, że nic nas nie obchodzą. Pogodzić uprzejmość z dumą - oto sztuka".

  ...  nie wydaje mi się konieczne... teksty

jednorazowagra dodano: 17 sierpnia 2018

"(...) nie wydaje mi się konieczne, żeby wszyscy dzielili moją opinię ani żeby nawracali mnie, gdy ja nie dzielę ich poglądów".

  ...  leżeliśmy sobie na tej... teksty

jednorazowagra dodano: 17 sierpnia 2018

"(...) leżeliśmy sobie na tej wysepce z rękami pod głową, gapiliśmy się w niebo i gadaliśmy o niczym".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV