głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Ciało pamięta przelotny dotyk... teksty

jednorazowagra dodano: 13 grudnia 2021

Ciało pamięta przelotny dotyk, parę godzin bycia z kimś zostaje na lata. Zapach włosów, potu, wilgotności, przypływa znikąd w środku dnia. W inżynierii nazywa się to pamięcią plastyczną materiału, w chemii pamięcią substratu. W życiu – tęsknotą.

Nigdy nie wiadomo  z jakiej racji... teksty

jednorazowagra dodano: 12 grudnia 2021

Nigdy nie wiadomo, z jakiej racji przypomina nam się akurat to, a nie co innego. Pojawia się nagle, ot tak, nie pytając o pozwolenie. I nigdy nie wiesz, kiedy da ci spokój. Jedyne czego możesz być pewnym, to że, niestety, nawiedzi cię ponownie. Ale zazwyczaj to kwestia kilku sekund. I już wiem jak sobie z tym radzić. Wystarczy nie poddawać się temu zbytnio. Jak tylko pojawi się wspomnienie, należy niezwłocznie zostawić je samemu sobie, oddalić się natychmiast, bez żalu, nie idąc na żadne ustępstwo, pozwolić by pozostało nieostre, nie dać mu się wciągnąć. Tak, by uniknąć bólu. Federico Moccia

Niekiedy jest zbyt wiele do... teksty

jednorazowagra dodano: 12 grudnia 2021

Niekiedy jest zbyt wiele do powiedzenia i wtedy pozostaje milczenie. John Ajvide Lindqvist - Ludzka przystań

Mnie się nadal wydaje  że to... teksty

jednorazowagra dodano: 12 grudnia 2021

Mnie się nadal wydaje, że to "prawdziwe życie" dopiero ma nadejść. — Marek Bieńczycki

Serca nie oszukasz. Nikt nie oszuka.... teksty

jednorazowagra dodano: 11 grudnia 2021

Serca nie oszukasz. Nikt nie oszuka. I taka jest prawda. To się czuje. I tęsknotę się czuje jak zapach kawy, której nie można wypić, który tylko zapachem jest i drażni duszę. Czuje się dłonie w snach. Pocałunki obok. Poduszki. Znałam takich, którzy uciekali od serca. Ale od serca się nie ucieknie. Tak naprawdę nie ma ucieczek. Dróg wyjścia, skrótów. Może być przerwa w sercu na chwilę. Próba zakrywania uczuć ręką. Później i tak wszystko wraca. Przychodzi. Można milczeć, liczyć do stu i przekonywać siebie, że nic, mówić do siebie: nie i nie. I co z tego? Pragnienia zawsze wracają, jeśli są prawdziwe. - Kaja Kowalewska

'Bądź zawsze piękna  bez względu... teksty

jednorazowagra dodano: 10 grudnia 2021

'Bądź zawsze piękna, bez względu na to co Cię spotka w życiu. Nie przejmuj się nieułożonymi włosami, złamanym paznokciem czy poplamionym swetrem. Samochód psuje się w najmniej odpowiednim momencie a kawa wylewa się na najważniejsze dokumenty - to normalne. Ale uwierz mi, to wszystko jest nieważne. Nieważne są te wszystkie bzdury które słyszysz na swój temat, to jak wysokie ktoś stawia przed Tobą wymagania i jak wielkie oczekiwania wobec Ciebie ma otoczenie. Nieważne są te wszystkie słowa które Cię zraniły, te zachowania które wywołały ból który pamiętasz do dziś. Nieważne jest to jak bardzo zraniła Cię przeszłość, jak teraźniejszość daje popalić i jak niepewna jest przyszłość. Nie myśl o tym chociaż przez chwilę. Skup się na sobie. I pamitętaj: nigdy nie trać piękna które masz wewnątrz siebie. Zaufaj mu i podążaj za nim, ono jest Twoją tarczą i Twoim drogowskazem. Dopóki pali się w Tobie ta magiczna iskra - masz wszystko żeby być szczęśliwa.'

Z Tobą mogę mówić swobodniej niż... teksty

jednorazowagra dodano: 9 grudnia 2021

Z Tobą mogę mówić swobodniej niż z kimkolwiek, bo nikt nie był przy mnie w ten sposób, jak Ty jesteś, z całą wiedzą o mnie, z taką świadomością, wbrew wszystkiemu, pomimo wszystko.

Wszystko co zdarza się raz  może... teksty

jednorazowagra dodano: 9 grudnia 2021

Wszystko co zdarza się raz, może już nie przydarzyć się nigdy więcej, ale to, co zdarza się dwa razy, zdarzy się na pewno i trzeci.

„Może to ty jesteś moją... teksty

jednorazowagra dodano: 8 grudnia 2021

„Może to ty jesteś moją pamięcią i niepamięcią. I wszystkim, co tylko czuję przez ciebie. Wszystkim, co w ogóle czuję”. — Wiesław Myśliwski

Kiedy życie zaczyna na Ciebie... teksty

jednorazowagra dodano: 1 grudnia 2021

Kiedy życie zaczyna na Ciebie napierać z ciemności, kogo byś wybrał by razem stawić mu czoła? Czy będzie to ktoś, komu ufasz? Czy będzie mądry? I czy ta miłość poprowadzi Cię do światła? Albo czy zatracisz drogę w ciemności? Czy dokonasz wyboru, albo poddasz się próbie? A może będzie to ktoś niespodziewany, ktoś nowy? Życie napiera na Ciebie z ciemności, kiedy tak jest, czy jest ktoś w Twoim życiu, na kogo możesz liczyć? Ktoś, kto będzie na Ciebie uważał, gdy będziesz upadał? I czy w tym momencie da Ci siłę by spojrzeć przerażeniu w oczy?

Co więcej  nie ma żadnej pewności... teksty

jednorazowagra dodano: 29 listopada 2021

Co więcej, nie ma żadnej pewności, że taka szczególna relacja przetrwa wszelkie próby. Jeśli za dwojgiem osób w tej relacji ciągną się zobowiązania z przeszłości może się stać tak, że w obecnym związku będą się krzywdzić dalej. Tacy ludzie, mimo że wyglądają na sobie przeznaczonych, rozstają się i schodzą ciągle, za każdym razem odkrywając, że to przynosi im ból, ale nie potrafią inaczej.

Jestem drzewem bez korzeni  albo... teksty

jednorazowagra dodano: 28 listopada 2021

Jestem drzewem bez korzeni albo liściem na wietrze, nigdy nie byłem pewien czy to jest moje miejsce; tęsknię nie wiem za czym ale czuję to w kościach, chciałbym znowu poczuć chłód w kolejowych przeciągach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV