głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wartozycmarzeniami Juz nigdy nikogo nie pokocham to pewne i nieodwracalne bo złamanego serca nawet najprawdziwsza miłość nie poskłada w całość.. Czas zapomnieć i juz nigdy się nie

wartozycmarzeniami

wartozycmarzeniami.moblo.pl
Juz nigdy nikogo nie pokocham to pewne i nieodwracalne bo złamanego serca nawet najprawdziwsza miłość nie poskłada w całość.. Czas zapomnieć i juz nigdy się nie zakoc
Juz nigdy nikogo nie pokocham to... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 18 kwietnia 2022

Juz nigdy nikogo nie pokocham to pewne i nieodwracalne bo złamanego serca nawet najprawdziwsza miłość nie poskłada w całość.. Czas zapomnieć i juz nigdy się nie zakochać, to jest idealne podejście by już nigdy nikt nie zraniłnie tak jak Ty!

Nie pisz  nie dzwoń  nie pokazuj... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 25 października 2020

Nie pisz, nie dzwoń, nie pokazuj się na moich oczach. Zniknij z mojego życia i daj mi spokój którego tak wyczekuję. Chcę być sama, nie mam nikogo i nie chcę mieć nikogo. To tylko głupia fikcja, że mnie naprawdę kochałeś. Kochałeś? A łóżko innej zwiedzać chciałeś? To koniec, wyjdź stąd. To nie ma sensu, za dużo kłótni a za mało uczuć. Praktycznie zero uczuć./disparais

   Chciałabym porozmawiać z kimś i... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 25 października 2020

",,Chciałabym porozmawiać z kimś i móc mówić szczerze. Chciałabym ponazywać wszystkie myśli, które tłuką mi się po głowie jak szalone, i wiedzieć, że istnieje na tym świecie ktoś, kto je zrozumie."

ludzie zawsze dużo mówią... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 23 października 2020

ludzie zawsze dużo mówią, obiecują a i tak kazdy odchodzi. Prędzej czy pózniej ulatnia się, i pyk go nie ma. Ludzie uwielbiają znikać,bez słowa i wyjaśnienia czegokolwiek. Nie ma odpowoednich słow, które opiszą jak kurewsko boli czyjaś nieobecnosć i ta jebana cisza ktora pozostaje po najblizszych.

Tak  to już dwa miesiące odkąd... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 23 października 2020

Tak, to już dwa miesiące odkąd ciebie tutaj nie ma, właściwie dlaczego musiałeś odejść, dlaczego Ty.. Na świecie jest milion ludzi,a trafiło na Ciebie, to nie jest sprawiedliwe. Zdecydowanie za szybko odeszłeś od nas Tato, jeszcze tyle było przed nami. Nienawidzę dnia w którym, Ciebie zabrakło. Chcę wstać następnego dnia rano, i zobaczyć cię znów ale tak się już nie zdarzy, bo cholera ten u góry zabrał cię za szybko.. Tyle jesszcze chcialam ci powiedziec, a starczylo czasu na zaledwie żegnaj Tato.. Nienawidzę umierania,śmierć zawsze przychodzi w nieodpowiednim momencie i rozrywa serca na strzępy. Bez ciebie nie potrafie zyc jak dawniej, prosze cie wróc. Błagam.. Tesknie jak diabli. Kocham cie.

Nie porównuj się z innymi zawsze... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 23 października 2020

Nie porównuj się z innymi zawsze znajdzie sie ktoś gorszy czy lepszy, slysszysz zawsze!

Psychika mi sie artystycznie... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 23 października 2020

Psychika mi sie artystycznie rozpierdala..

miliony sekund kilkadziesiąt minut... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 17 października 2020

miliony sekund,kilkadziesiąt minut, a powiedz mi tak szczerze ile szczęśliwych momentów w tym wszystkim? Czas leci, nie ma opcji zatrzymaj czy cofnij,taka prawda. Zyje sie teraz, kocha się prawdziwie tylko raz,i nigdy już nie będzie tak jak dawniej. Życie jest kruche i zdecydowanie zbyt krótkie. Za dużo smutku, za mało szczęścia zdecydowanie.

Idealnie to jedynie potrafimy ranić... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 17 października 2020

Idealnie to jedynie potrafimy ranić i zawodzić siebie nawzajem, nic więcej.

Jak tu ufać  jak każdy prędzej czy... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 17 października 2020

Jak tu ufać, jak każdy prędzej czy później Cię rozczaruje i zwyczajnie odejdzie. Ludzie są bezlitośni, i chyba uwielbiają zadawać ból,zdecydowanie mam dość ludzi totalnie, maksymalnie i już..

Znowu jestem tu  w tym samym miejscu.... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 28 września 2020

Znowu jestem tu, w tym samym miejscu. Jestem i nie wiem co dalej robić? Tęsknota jest zbyt duża, łzy wciąż lecą a ja? nic nie potrafię na to poradzić po prostu zatracam się w tym i powoli już sobie nie raadzę. To jest fatalne, wręcz skrajnie chujowe. Nie chcę tak naprawdę..

ja jestem tu  a Ty jesteś tam i... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 26 września 2020

ja jestem tu, a Ty jesteś tam i zazdroszczę nam opanowanego do perfekcji udawania, że potrafimy bez siebie żyć. czasami tylko w nocy zagryzamy z żalu wargi do krwi i nalewamy do szklanki więcej wódki niż zwykle/ Net

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 21 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV