głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wartozycmarzeniami Już mi nie zależy brakuje mi tylko naszych miejsc naszych czulych kizian i gilgotek. Brakuje nas razem a nie gdzies chuj wie daleko od siebie. Gdybym miała tera

wartozycmarzeniami

wartozycmarzeniami.moblo.pl
Już mi nie zależy brakuje mi tylko naszych miejsc naszych czulych kizian i gilgotek. Brakuje nas razem a nie gdzies chuj wie daleko od siebie.
Już mi nie zależy brakuje mi tylko... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 7 października 2022

Już mi nie zależy,brakuje mi tylko naszych miejsc, naszych czulych kizian i gilgotek. Brakuje nas razem a nie gdzies chuj wie daleko od siebie.

Gdybym miała teraz wybrać między... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 27 września 2022

Gdybym miała teraz wybrać między Tobą a spełnieniem choćby jednego życzenia wybrałam bez wahania Ciebie. W Tobie, odkąd tylko pamiętam, było coś, co dawało mi szczęście. Nie liczyło się to gdzie jesteśmy, jacy jesteśmy. Nie liczyło się nic poza miejscem, w którym splatały się nasze dłonie emanując przy tym ciepłem, dostającym się prosto do serca. Tylko to było ważne, pamiętasz? To, że patrzyliśmy sobie w oczy i oddychaliśmy wspólnym powietrzem, a każdy jego haust przepełniony cząsteczkami uśmiechu był bardziej wyraźnym wyrazem miłości niż jakiekolwiek 'kocham', które wypowiadaliśmy do siebie nie raz szeptem. Nie było nic bardziej oczywistego niż my, a to było dla mnie spełnieniem wszystkich marzeń. Właśnie dlatego wybrałabym Ciebie. Bez wątpienia. /dontforgot

Juz nigdy nikogo nie pokocham to... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 18 kwietnia 2022

Juz nigdy nikogo nie pokocham to pewne i nieodwracalne bo złamanego serca nawet najprawdziwsza miłość nie poskłada w całość.. Czas zapomnieć i juz nigdy się nie zakochać, to jest idealne podejście by już nigdy nikt nie zraniłnie tak jak Ty!

Nie pisz  nie dzwoń  nie pokazuj... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 25 października 2020

Nie pisz, nie dzwoń, nie pokazuj się na moich oczach. Zniknij z mojego życia i daj mi spokój którego tak wyczekuję. Chcę być sama, nie mam nikogo i nie chcę mieć nikogo. To tylko głupia fikcja, że mnie naprawdę kochałeś. Kochałeś? A łóżko innej zwiedzać chciałeś? To koniec, wyjdź stąd. To nie ma sensu, za dużo kłótni a za mało uczuć. Praktycznie zero uczuć./disparais

   Chciałabym porozmawiać z kimś i... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 25 października 2020

",,Chciałabym porozmawiać z kimś i móc mówić szczerze. Chciałabym ponazywać wszystkie myśli, które tłuką mi się po głowie jak szalone, i wiedzieć, że istnieje na tym świecie ktoś, kto je zrozumie."

ludzie zawsze dużo mówią... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 23 października 2020

ludzie zawsze dużo mówią, obiecują a i tak kazdy odchodzi. Prędzej czy pózniej ulatnia się, i pyk go nie ma. Ludzie uwielbiają znikać,bez słowa i wyjaśnienia czegokolwiek. Nie ma odpowoednich słow, które opiszą jak kurewsko boli czyjaś nieobecnosć i ta jebana cisza ktora pozostaje po najblizszych.

Tak  to już dwa miesiące odkąd... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 23 października 2020

Tak, to już dwa miesiące odkąd ciebie tutaj nie ma, właściwie dlaczego musiałeś odejść, dlaczego Ty.. Na świecie jest milion ludzi,a trafiło na Ciebie, to nie jest sprawiedliwe. Zdecydowanie za szybko odeszłeś od nas Tato, jeszcze tyle było przed nami. Nienawidzę dnia w którym, Ciebie zabrakło. Chcę wstać następnego dnia rano, i zobaczyć cię znów ale tak się już nie zdarzy, bo cholera ten u góry zabrał cię za szybko.. Tyle jesszcze chcialam ci powiedziec, a starczylo czasu na zaledwie żegnaj Tato.. Nienawidzę umierania,śmierć zawsze przychodzi w nieodpowiednim momencie i rozrywa serca na strzępy. Bez ciebie nie potrafie zyc jak dawniej, prosze cie wróc. Błagam.. Tesknie jak diabli. Kocham cie.

Nie porównuj się z innymi zawsze... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 23 października 2020

Nie porównuj się z innymi zawsze znajdzie sie ktoś gorszy czy lepszy, slysszysz zawsze!

Psychika mi sie artystycznie... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 23 października 2020

Psychika mi sie artystycznie rozpierdala..

miliony sekund kilkadziesiąt minut... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 17 października 2020

miliony sekund,kilkadziesiąt minut, a powiedz mi tak szczerze ile szczęśliwych momentów w tym wszystkim? Czas leci, nie ma opcji zatrzymaj czy cofnij,taka prawda. Zyje sie teraz, kocha się prawdziwie tylko raz,i nigdy już nie będzie tak jak dawniej. Życie jest kruche i zdecydowanie zbyt krótkie. Za dużo smutku, za mało szczęścia zdecydowanie.

Idealnie to jedynie potrafimy ranić... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 17 października 2020

Idealnie to jedynie potrafimy ranić i zawodzić siebie nawzajem, nic więcej.

Jak tu ufać  jak każdy prędzej czy... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 17 października 2020

Jak tu ufać, jak każdy prędzej czy później Cię rozczaruje i zwyczajnie odejdzie. Ludzie są bezlitośni, i chyba uwielbiają zadawać ból,zdecydowanie mam dość ludzi totalnie, maksymalnie i już..

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 21 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV