głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wartozycmarzeniami Już nie tęsknie nie płaczę wyleczyłam się z Ciebie. Czasem widzę Cię na mieście ale już nie szukam cię wzrokiem karmię cię obojętnością karmię egoizmem bo zasłu

wartozycmarzeniami

wartozycmarzeniami.moblo.pl
Już nie tęsknie nie płaczę wyleczyłam się z Ciebie. Czasem widzę Cię na mieście ale już nie szukam cię wzrokiem karmię cię obojętnością karmię egoizmem bo zasłuży
Już nie tęsknie  nie płaczę... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 10 kwietnia 2015

Już nie tęsknie, nie płaczę- wyleczyłam się z Ciebie. Czasem, widzę Cię na mieście ale już nie szukam cię wzrokiem- karmię cię obojętnością, karmię egoizmem bo zasłużyłeś sobie na cierpienie, zasłużyłeś na wszelkie zło, to karma wiesz?

Zakochałam się w twoich... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 29 marca 2015

Zakochałam się w twoich tęczówkach, prześladują mnie każdej nocy. Wciąż je pamiętam i męczą mnie wyrzuty, że miałeś być a jednak Cię nie ma.

faceci mogą zajmować się... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 27 marca 2015

faceci mogą zajmować się flirtowaniem przez cały dzień, ale zanim pójdą spać, zawsze myślą o dziewczynie, na której im naprawdę zależy./ ?

 Bo każdy z nas przecież tego chcę... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 30 stycznia 2015

"Bo każdy z nas przecież tego chcę, zatrzymać się i być szczęśliwym" / KaeN

Dziś wiem  że mam przy sobie osobę... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 30 stycznia 2015

Dziś wiem, że mam przy sobie osobę która mnie kocha. Czuję każdego dnia że moje szczęście jest tak bardzo wielkie że z radości podskakuję. Czuję że odnalazłam w Tobie mężczyznę którego szukałam całe życie. Tylko ty potrafisz rozweselić mnie w ponury dzień, tylko ty potrafisz tak doskonale zaplanować mi całe życie. Tylko z Tobą uwielbiam śpiewać kolejny raz smutne piosenki. Nie lubię gdy znikasz, gdy mój wzrok nie spotyka się z twoim. Nienawidzę ciszy między naszymi sercami. To dopiero 25 dni, a już czuję jak by była to wieczność. Kocham Cię, kocham wykrzykuję ci to codziennie. Szeptam ci to do ucha, piszę na kartkach pamiętnika. Czuję że żyję, przy Tobie moje serce znów tętni życiem. Czuję się szczęśliwa, czuję że spotkałam właściwą osobę. Czuję że czekałam na Ciebie- jesteś moim promykiem, tylko proszę zostań tu jak najdłużej, bądź przy mnie bo bez Ciebie sobie nie poradzę, bez Ciebie to nie będzie tak samo. Dziękuję Ci za wszystko, za każdą dobę spędzoną przy mnie, tylko zostań.

Dziękuję wszystko się układa. Lecz nie zapeszajmy :  teksty wartozycmarzeniami dodał komentarz: Dziękuję wszystko się układa. Lecz nie zapeszajmy :) do wpisu 30 stycznia 2015
Nie lubie gdy ciebie nie ma obok.... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 17 stycznia 2015

Nie lubie gdy ciebie nie ma obok. Nienawidze tej pustki.

Wartozycmarzeniami  zmienia status na... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 8 stycznia 2015

Wartozycmarzeniami, zmienia status na w związku. Szalenie zakochana, wreszcie pokochała kogoś.

Po raz pierwszy czuje się... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 3 stycznia 2015

Po raz pierwszy czuje się szczęśliwa, po raz pierwszy nie myślałam o Tobie w sylwestrową noc. Czułam się tak bardzo lekko, tańczyłam i śmiałam się sama do siebie. Nie mogłam nacieszyć się tym wszystkim. Wreszcie mogłam nacieszyć się tą wspaniałą nocą- może i byłam pijana, może byłam odurzona. Lecz byłam wtedy bardzo szczęśliwa.. Do teraz czuję te iskierki, do dzisiaj czuję się inaczej. Od teraz mogę powiedzieć że jestem szczęśliwa, że gra była warta świeczki. Zapomniałam już o Tobie, nie chcę już więcej wracać do Ciebie, nie chcę kolejny raz się katować. Chcę teraz się uśmiechać, cieszyć się choćby do promieni słonecznych w zimę. Zasłużyłam sobie na szczęście, zasłużyłam by się uśmiechać. Mimo wszystko każdy zasługuję na uśmiech, na radość na drugiego człowieka, ale wiesz nic na siłę. Nie będę cię przyciągać do siebie by potem stracić w ciągu jednej nocy- czasem tylko myślę o Tobie, ale tylko w czasie przeszłym, tylko w aspektach że to już było. Tylko czasem, a potem znikasz jak sen.

No to Najlepszego  dużo dużo... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 31 grudnia 2014

No to Najlepszego, dużo dużo wrażeń i maleńkiego kacyka. Najlepszego misiaki ♥

Może nie najważniejsze jest chcieć... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 31 grudnia 2014

Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Jeśli któregoś dnia poczujesz  że... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 16 listopada 2014

Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce Ci się płakać. Zadzwoń do mnie. Nie obiecuję, że Cię rozbawię, ale mogę płakać razem z Tobą. Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić. Nie obiecuję, że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec razem z Tobą. Jeśli któregoś dnia nie będziesz chciała nikogo słuchać. Zadzwoń do mnie. Obiecuję być wtedy z Tobą i być cicho. Ale jeżeli któregoś dnia zadzwonisz do mnie i nikt nie odbierze. Przybiegnij do mnie szybko. Mogę Cię wtedy potrzebować. Teraz Cię potrzebuję/?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV