głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
podjaaraany Uzależniłem się od Ciebie. Brakuje mi tego wszystkiego z Tobą.. Wchodzi tu jeszcze ktoś? : Trochę zaginąłem w swoim życiu z tęsknoty wszystko staje się takie ch

podjaaraany

podjaaraany.moblo.pl
Uzależniłem się od Ciebie. Brakuje mi tego wszystkiego z Tobą..
Uzależniłem się  od Ciebie. Brakuje mi tego wszystkiego z Tobą.. teksty podjaaraany dodał komentarz: Uzależniłem się, od Ciebie. Brakuje mi tego,wszystkiego z Tobą.. do wpisu 19 września 2017
Wchodzi tu jeszcze ktoś? :  Trochę... teksty

podjaaraany dodano: 19 września 2017

Wchodzi tu jeszcze ktoś? :) Trochę zaginąłem w swoim życiu, z tęsknoty wszystko staje się takie chujowe ..

Brakuje mi Twojej miłości  Twoich... teksty

podjaaraany dodano: 19 września 2017

Brakuje mi Twojej miłości, Twoich uczuć i uśmiechu, który tyle dla mnie znaczył. Kocham Cię, kurwa, kocham. Nigdy nie zapomnę Twojej wesołej buzi.

Kochałem ją. Mimo jej wad  i mimo... teksty

podjaaraany dodano: 19 września 2017

Kochałem ją. Mimo jej wad, i mimo tego jak czasem potrafiła mnie nienawidzić. Kochałem ją tak mocno, że wszystko poza nią przestało mieć znaczenie. Była tylko ona. Jej miłość, najpiękniejszy uśmiech, i jej przeplatająca dłoń łącząca się z moją. Ona - najważniejsza kobieta w moim życiu. I do dziś tak jest, chociaż to nie to samo. Bo to 'my', które nie dawno nas łączyło przestało istnieć. Boli, aż do dziś. Ponoć taka miłość zdarza się tylko raz. PS.Tęsknie. Cholernie tęsknie.

Była moim ideałem. Kobietą z... teksty

podjaaraany dodano: 16 marca 2017

Była moim ideałem. Kobietą z którą chciałem spędzić resztę życia. Była cząstką mnie, cząstką mojego niewielkiego świata, w którym ona wypełniała największą jego część. Była tą kobietą, dla której mógłbym zrobić wszystko, byle była szczęśliwa. Była jedyną taką dla której byłbym w stanie się poświęcić. Jedyna kobieta, której oddałem całe serce. Oddałem jej całego siebie, całą duszę i cały swój świat. Byle tylko była przy mnie. Tego chciałem najbardziej - by była i kochała mnie na tyle ile może.

Cholernie pusto bez niej. Kiedyś... teksty

podjaaraany dodano: 16 marca 2017

Cholernie pusto bez niej. Kiedyś cały świat był dla nas.

Spoglądałem w otchłań... teksty

podjaaraany dodano: 21 lipca 2016

Spoglądałem w otchłań przeszłości, nie widziałem tam Cię. Nie ma Cię już od dawna, zapominam Twojej twarzy, ale najgorsze jest to, że nadal ciągnie mnie do Ciebie, i nadal za Tobą tęsknie. Powiedz mi, co Ty takiego w sobie masz, że nie potrafię się z Ciebie wyleczyć?

Nie chce  nie mogę  nie umiem.. nic bez Ciebie.. teksty podjaaraany dodał komentarz: Nie chce, nie mogę, nie umiem.. nic bez Ciebie.. do wpisu 16 marca 2016
Była moim ideałem. Światełkiem w... teksty

podjaaraany dodano: 16 marca 2016

Była moim ideałem. Światełkiem w tunelu, które prowadziło mnie przed siebie. Była wyjątkowa, jedyna i niepowtarzalna. Była Moja, przede wszystkim.

Nigdy nienawidziłem jej łez  i... teksty

podjaaraany dodano: 12 luty 2016

Nigdy nienawidziłem jej łez, i choć między Nami nie ma już nic, to zabiłbym choć za jedną uronioną jej łzę. Nie pozwolę jej skrzywdzić, choćby nie wiem jak ona, zraniła mnie. Za bardzo kocham, żeby na to pozwolić.

A Ty dbaj o nią  i dawaj jej co... teksty

podjaaraany dodano: 7 grudnia 2015

A Ty dbaj o nią, i dawaj jej co tylko będzie potrzebowała. Daj jej bezpieczeństwo, i bezgraniczną miłość, która uchroni i ją przed wszystkim co złe. Kochaj ją, i bądź przy Niej. Zrób z Niej najszczęśliwszą kobietę na Ziemi. I nigdy nie pozwól żeby uroniła choć jedną łzę. Moja już nie jest, więc to Ty daj jej to wszystko, dzięki czemu znajdzie swoje miejsce na Ziemi. Uszczęśliw ją. Jak tylko się da, żeby jej piękny uśmiech nigdy już nie schodził.

Nigdy nie chciałem ideału  który... teksty

podjaaraany dodano: 18 listopada 2015

Nigdy nie chciałem ideału, który będzie spełniał każde moje zachcianki. Chciałem właśnie kogoś takiego jak Ty. Kogoś kto na ''chodź tu do mnie'' odpowiada ''no chyba Cię jebło, sam przyjdź''. Kogoś kto na ''kocham Cię'' nie odpowiadał nic, tylko czekał aż dodam ''tylko Ciebie''. Kogoś kto przed pocałunkiem, uciekał i dodawał ''najpierw musisz zasłużyć''. Właśnie takiej Ciebie mi brakuje. Pełnej energii, zwariowanej dziewczyny, która chciała każdego uszczęśliwiać. Dziewczyny o delikatnym serduszku, i wrażliwej duszy. Brakuje mi Twoich słów, Twojego dotyku, i ciepła jakie mi dawałaś przez ten czas, w którym nasze serca, były tuż obok siebie. Brakuje mi tego, chwil z Tobą, i tego co było między Nami. Tęsknię za Tobą, jak cholera, bo tylko Ty dawałaś blask moim oczom. Tylko Ty dawałaś mi szczęście, którego nikt inny nie potrafi dać. Tylko Ty.. nikt inny. Wróć tu kurwa, i przytul, najmocniej. Bo ta cała codzienność bez Ciebie traci znaczenie.

Poprzednia
1
2 3 4 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV