głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
podjaaraany Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie. Chcę znów zobaczyć uśmiech na Twoich ustach. Tak jak kiedyś gdy widziałem Go codziennie. Chcę byś była szczęśliwa nawet i

podjaaraany

podjaaraany.moblo.pl
Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie.
Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie. teksty

podjaaraany dodano: 26 października 2013

Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie.

Chcę znów zobaczyć uśmiech na... teksty

podjaaraany dodano: 14 października 2013

Chcę znów zobaczyć uśmiech na Twoich ustach. Tak jak kiedyś, gdy widziałem Go codziennie. Chcę byś była szczęśliwa, nawet i beze mnie. Pragnę Twojego szczęścia najbardziej na świecie, wiesz? Ale nie zapominaj o mnie, nigdy. A gdybyś jednak chciała odejść, zniknąć , nie na dłuższy czas, lecz na zawsze , to proszę uprzedź mnie. I chociaż się pożegnaj. To chyba nie jest tak wiele, prawda?

Zajrzeć do Twojego serca i zostać... teksty

podjaaraany dodano: 27 września 2013

Zajrzeć do Twojego serca i zostać tam już do końca. - Bezcenne

Nasza miłość nie była idealna... teksty

podjaaraany dodano: 20 sierpnia 2013

Nasza miłość nie była idealna, choć ludzie tak ją dostrzegali. W ich oczach byliśmy cudownie zakochaną parą, bez kłótni, bez problemów. Przy ludziach staraliśmy się wyglądać dobrze, raczej staraliśmy się by to co nas łączy nie wyglądało tak źle. Choć nie było źle, zwykłe awantury, sprzeczki, zazdrość, a to sprawiało, że Kocham Cię, jeszcze bardziej. Uczucie do Ciebie , nasilało się. Jednak w pewnym momencie, zacząłem bać się, że Cię stracę. Bałem się, że przez moją głupotę, moje szczeniackie zachowanie, Ty odejdziesz, bo będziesz miała mnie dość. Dość moich wybryków, dość zapijania. Dość tego jaki się staje. Bałem się, że zostawisz mnie samego z tym wszystkim. Z problemami, z moją świadomością bliskiego końca. Bałem się i otóż tak się stało. Odeszłaś, bo nie chciałaś być z kimś takim. To ja zjebałem, wiem. Ale weź to do serca, że jesteś dla mnie jak ostatnia kropla wody na pustyni, jak tlen do ostatniego tchu. Pamiętaj, że zawsze zostaniesz w moim sercu, choćby nie wiem co się stało.

Poprzednia 1 2 3
4
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV