głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
podjaaraany Tamtej nocy wyszedłem na balkon i z papierosem w ręku spojrzałem ku niebu. Pamiętasz tą gwiazdę którą kiedyś nazwaliśmy ''naszą''? Pamiętasz jak pierwszy raz Ci

podjaaraany

podjaaraany.moblo.pl
Tamtej nocy wyszedłem na balkon i z papierosem w ręku spojrzałem ku niebu. Pamiętasz tą gwiazdę którą kiedyś nazwaliśmy ''naszą''? Pamiętasz jak pierwszy raz Ci ją p
Tamtej nocy wyszedłem na balkon  i z... teksty

podjaaraany dodano: 21 września 2015

Tamtej nocy wyszedłem na balkon, i z papierosem w ręku spojrzałem ku niebu. Pamiętasz tą gwiazdę, którą kiedyś nazwaliśmy ''naszą''? Pamiętasz, jak pierwszy raz Ci ją pokazałem? Pamiętasz ten uśmiech, gdy trzymałem Cię za rękę, i mówiłem, że będę zawsze, tak, jak pali się ta gwiazda? Pamiętam Twój uśmiech i szczęście, które wtedy od Ciebie promieniowało. Pamiętam jak się zaśmiałaś i nazwałaś ją ''naszą gwiazdą''. Gwiazdą, która miała prowadzić Nas jedną drogą. Miała dać Nam szczęście, i miłość między Nami. Pamiętasz? Jak wtuliłaś się we mnie i powiedziałaś, że jesteś szczęśliwa. To było coś cholernie pięknego. To było najlepsze co mogło mnie spotkać. I teraz tak patrząc na te gwiazdy cholernie za Tobą tęsknie. Chciałbym żebyś wróciła, żebyś znów tuliła mnie na dzień dobry i na dobranoc. Chciałbym mieć Cię z powrotem, bo tęsknie, cholernie tęsknie.

Nigdy  przenigdy nie mów mi  że mam... teksty

podjaaraany dodano: 3 września 2015

Nigdy, przenigdy nie mów mi, że mam przestać Cię kochać, bo to tak, jakby ktoś kazał mi przestać oddychać.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Kocham ją  całym swoim sercem... teksty

podjaaraany dodano: 30 sierpnia 2015

Kocham ją, całym swoim sercem, choć nie jest już Moja.

Brakuje mi jej. Jej uśmiechu  i... teksty

podjaaraany dodano: 16 sierpnia 2015

Brakuje mi jej. Jej uśmiechu, i bicia serca, kiedy przykładałem głowę do jej klatki piersiowej. Kocham ją, chociaż ''My'' już nie zaistniejemy.

Powinieneś traktować ją jak... teksty

podjaaraany dodano: 28 czerwca 2015

Powinieneś traktować ją jak księżniczkę. Jako najlepszą osobę, jaką masz przy sobie. Powinieneś biegać za nią i prosić, żeby nie odchodziła od Ciebie nigdy. Powinieneś cenić ją jak największy cud, który kiedykolwiek doświadczyłeś. A gdy coś zjebałeś, powinieneś biegać za nią na kolanach i prosić o wybaczenie. Powinieneś zrobić dla Niej wszystko, bo teraz jest Twoja. Jest i pewnie będzie, choć nie wiem jak już długo, gdy zachowujesz się jak najgorszy skurwesyn na świecie, a Ona przez Ciebie nie potrafi się podnieść. Skąd wiem? Zadzwonił do mnie jej przyjaciel, że nie wie już, jak jej pomóc. Nie pierdol, że kochasz ją bardziej ode mnie, bo to ja robiłem dla niej wszystko, by choć przez chwilę poczuła się szczęśliwa.

Wróć  tylko tyle potrzebuję do... teksty

podjaaraany dodano: 24 czerwca 2015

Wróć, tylko tyle potrzebuję do szczęścia. - Twojej obecności.

Dla Ciebie będę chuj wie kim  byle... teksty

podjaaraany dodano: 11 marca 2015

Dla Ciebie będę chuj wie kim, byle byś tu była, była ze mną. Na zawsze, ale czy to odpowiednie słowo? Nie. Chcę żebyś była ze mną do końca moich dni tutaj, i nowych gdzie indziej. Tylko Ty, bo nie chcę nikogo innego. Ty albo nikt.

Dla Ciebie wszystko  tylko kurwa wróć. teksty

podjaaraany dodano: 21 luty 2015

Dla Ciebie wszystko, tylko kurwa wróć.

Jak zawsze najlepsza. teksty podjaaraany dodał komentarz: Jak zawsze najlepsza. do wpisu 4 luty 2015
''Ale to jest coś więcej  to coś pięknego  a coś pięknego i prawdziwego możemy doświadczyć w życiu tylko raz''. Jesteś genialna wiesz? teksty podjaaraany dodał komentarz: ''Ale to jest coś więcej, to coś pięknego, a coś pięknego i prawdziwego możemy doświadczyć w życiu tylko raz''. Jesteś genialna,wiesz? do wpisu 4 luty 2015
Jej oczy jej uśmiech i jej... teksty

podjaaraany dodano: 4 stycznia 2015

Jej oczy,jej uśmiech,i jej spojrzenie,które odzwierciedla jej wspaniałą duszę.Jej delikatne dłonie,i piękne długie czarne włosy,które zwykle zakrywały część jej twarzy.I choć czasem przeszkadzało to jej,to nigdy nie miała zamiaru odgarnąć ich do tyłu.Choć równie pięknie wtedy wyglądała.Jej śmiech,który wywoływał tyle emocji,i wypowiadane słowa,które tak pięknie brzmiały z jej ust.To było coś na co chciałbym patrzeć na co dzień.- Na jej twarz,jej uśmiech.Całować jej usta,i trzymać za te delikatne dłonie,oraz wpatrywać się w te piękne błękitne oczy,które tak wiele pokazywały.To właśnie ją codziennie chciałbym tulić do siebie,i mówić jej,że jest najpiękniejsza,i że jest najcudowniejszą kobietą na całym wszechświecie.To jej chciałbym mówić,że ją kocham,i że jest moim światem.Tylko ona - jedyna. Mój świat -zamknięty w jej oczach,w jej dłoniach,w jej uśmiechu.Chciałbym tylko,żeby to działało w dwie strony,tak,bardzo bym tak chciał.Mieć Cię dla siebie,koło siebie,na zawsze.

Kształt Twoich ust tak idealnie... teksty

podjaaraany dodano: 4 listopada 2014

Kształt Twoich ust tak idealnie pasował do moich.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV