głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wartozycmarzeniami

wiesz czego mi brak? poczucia bezpieczeństwa. tej malutkiej myśli w głowie która mówi mi że jesteś i zawsze przy mnie będziesz gdy stanie się coś złego.

ansomia dodano: 3 dni temu

wiesz czego mi brak? poczucia bezpieczeństwa. tej malutkiej myśli w głowie, która mówi mi, że jesteś i zawsze przy mnie będziesz, gdy stanie się coś złego.

najbardziej przygnębiające są te wieczory kiedy siedzisz pod ciepłym kocem popijając gorące capuccino w swoim ulubionym kubku i zastanawiasz się czy tak na prawdę go kochasz czy to tylko złudzenie.

ansomia dodano: 3 dni temu

najbardziej przygnębiające są te wieczory, kiedy siedzisz pod ciepłym kocem popijając gorące capuccino w swoim ulubionym kubku i zastanawiasz się, czy tak na prawdę go kochasz, czy to tylko złudzenie.

usiadł przed nią i układając dłoń na jej policzku uśmiechał się delikatnie. wzrokiem przeszywał jej drobne bezbronne ciało. jednym gestem sprawił że ponownie go pokochała. bezgranicznie tak już na amen.

ansomia dodano: 3 dni temu

usiadł przed nią i układając dłoń na jej policzku uśmiechał się delikatnie. wzrokiem przeszywał jej drobne, bezbronne ciało. jednym gestem sprawił, że ponownie go pokochała. bezgranicznie tak już na amen.

nie mam czasu na zastój nie mam czasu na jedzenie. ale mam w chuj czasu na siedzenie i palenie.

ansomia dodano: 3 dni temu

nie mam czasu na zastój, nie mam czasu na jedzenie. ale mam w chuj czasu na siedzenie i palenie.

podwórko uczy zasad policja uczy biegać.

ansomia dodano: 3 dni temu

podwórko uczy zasad, policja uczy biegać.

czas nie jest najlepszym lekarstwem na złamane serce idealnym środkiem jest garstka przyjaciół nie zostawiających cię w potrzebie.

ansomia dodano: 5 dni temu

czas nie jest najlepszym lekarstwem na złamane serce, idealnym środkiem jest garstka przyjaciół, nie zostawiających cię w potrzebie.

ból sprawia że stajemy się silniejsi. łzy sprawiają że jesteśmy dzielniejsi. złamane serce sprawia że stajemy się rozsądniejsi. więc dziękuję przeszłości za lepszą przyszłość.

ansomia dodano: 5 dni temu

ból sprawia, że stajemy się silniejsi. łzy sprawiają, że jesteśmy dzielniejsi. złamane serce sprawia, że stajemy się rozsądniejsi. więc dziękuję przeszłości za lepszą przyszłość.

dorastając uczymy się że nawet ta jedyna osoba po której byś się nie spodziewał nigdy że cię zdołuje prawdopodobnie to zrobi. będziesz miał złamane serce prawdopodobnie więcej niż jeden raz i silniej za każdym razem. będziesz także łamał serca więc pamiętaj jak się czułeś gdy twoje było złamane. będziesz walczył z najlepszym przyjacielem. będziesz oskarżał nową miłość o rzeczy które zrobiła poprzednia. będziesz płakał bo czas ucieka za szybko i być może stracisz kogoś kogo kochasz. więc rób za dużo zdjęć śmiej się za często i kochaj jakbyś nigdy nie był skrzywdzony ponieważ każde 60 sekund które spędzasz smutny to minuta radości której nigdy nie odzyskasz.

ansomia dodano: 5 dni temu

dorastając uczymy się, że nawet ta jedyna osoba, po której byś się nie spodziewał nigdy, że cię zdołuje, prawdopodobnie to zrobi. będziesz miał złamane serce, prawdopodobnie więcej niż jeden raz i silniej za każdym razem. będziesz także łamał serca, więc pamiętaj jak się czułeś, gdy twoje było złamane. będziesz walczył z najlepszym przyjacielem. będziesz oskarżał nową miłość o rzeczy, które zrobiła poprzednia. będziesz płakał, bo czas ucieka za szybko i być może stracisz kogoś, kogo kochasz. więc rób za dużo zdjęć, śmiej się za często i kochaj jakbyś nigdy nie był skrzywdzony, ponieważ każde 60 sekund, które spędzasz smutny, to minuta radości, której nigdy nie odzyskasz.

a cześć na ulicy będzie szczytem twych marzeń związanych ze mną.

ansomia dodano: 5 dni temu

a "cześć" na ulicy będzie szczytem twych marzeń związanych ze mną.

a moja miłość pachnie fajkami i alkoholem. moja miłość jest niegrzeczna.

ansomia dodano: 5 dni temu

a moja miłość pachnie fajkami i alkoholem. moja miłość jest niegrzeczna.

nigdy nie wiesz kiedy przyjdzie miłość. nic na siłę nie wolno za dużo o niej myśleć. ale w końcu przyjdzie. i będzie jasne że warto było czekać.

ansomia dodano: 6 dni temu

nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć. ale w końcu przyjdzie. i będzie jasne, że warto było czekać.

nie potrafię ocenić co bardziej boli  pocięte ręce czy złamane serce.

ansomia dodano: 6 dni temu

nie potrafię ocenić co bardziej boli - pocięte ręce czy złamane serce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV