głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wartozycmarzeniami

kocham każdy twój uśmiech ruch gest zapach głos spojrzenie i każdą literkę twojego imienia. kocham ciebie całego i zrozum że żałuję. żałuję że rozjebałam nasz związek i w przenośni skopałam ci tyłek . przepraszam. daj szansę pozwól to naprawić. nie skreślaj mnie przez jeden głupi błąd przecież każdy je popełnia ty też. zapomnijmy o przeszłości i kreujmy wspólną przyszłość.

ansomia dodano: wczoraj o 21:10

kocham każdy twój uśmiech, ruch, gest, zapach, głos, spojrzenie i każdą literkę twojego imienia. kocham ciebie całego i zrozum, że żałuję. żałuję, że rozjebałam nasz związek i w przenośni "skopałam ci tyłek". przepraszam. daj szansę, pozwól to naprawić. nie skreślaj mnie przez jeden głupi błąd, przecież każdy je popełnia, ty też. zapomnijmy o przeszłości i kreujmy wspólną przyszłość.

chodźmy na wino. kupmy różowe kubeczki i pójdźmy w jakieś pola. usiądźmy na torebkach i narzekajmy na facetów. spalmy pinki i wróćmy do domu jakby nigdy nic. jak grzeczne dziewczynki.

ansomia dodano: wczoraj o 21:09

chodźmy na wino. kupmy różowe kubeczki i pójdźmy w jakieś pola. usiądźmy na torebkach, i narzekajmy na facetów. spalmy pinki i wróćmy do domu, jakby nigdy nic. jak grzeczne dziewczynki.

w tamtym pokoju na stole leżą nasze niedokończone sprawy.

ansomia dodano: wczoraj o 21:08

w tamtym pokoju, na stole, leżą nasze niedokończone sprawy.

szkoda że na złamane serce nie można nałożyć gipsu. a po dwóch  trzech tygodniach zdjąć i serduszko całe.

ansomia dodano: wczoraj o 21:08

szkoda, że na złamane serce nie można nałożyć gipsu. a po dwóch - trzech tygodniach zdjąć i serduszko całe.

wgryź się we mnie. przegryź serce. przeżuj. wypluj. odejdź.

ansomia dodano: wczoraj o 21:07

wgryź się we mnie. przegryź serce. przeżuj. wypluj. odejdź.

Nie Ma Nie Zniszczalnych Ludzi Lecz Jest Łatwopalny Swiat Mało Ktory Sie Obudził W Pore Sam Odnajdziesz Skarb Sam Tak Wiele Lat Błądziłem Tez Poznałem Zimno Strat Nigdy Nie Mow Nigdy Ale Zawsze Kurwa Walcz!....

adriann87 dodano: wczoraj o 15:08

Nie Ma Nie Zniszczalnych Ludzi Lecz Jest Łatwopalny Swiat Mało Ktory Sie Obudził W Pore Sam Odnajdziesz Skarb Sam Tak Wiele Lat Błądziłem Tez Poznałem Zimno Strat Nigdy Nie Mow Nigdy Ale Zawsze Kurwa Walcz!....

nie jest źle. są przyjaciele jest nadzieja głośny śmiech. jest prawie tak jak być powinno. szkoda tylko że ciebie brak.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:34

nie jest źle. są przyjaciele, jest nadzieja, głośny śmiech. jest prawie tak jak być powinno. szkoda tylko, że ciebie brak.

twarze z przeszłości spacerują po mej głowie. twarze o których nie chcę i nie umiem zapomnieć. niektórych spraw nigdy już nie będę mogła zmienić. z nie wszystkimi byliśmy do końca rozliczeni.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:33

twarze z przeszłości spacerują po mej głowie. twarze, o których nie chcę i nie umiem zapomnieć. niektórych spraw nigdy już nie będę mogła zmienić. z nie wszystkimi byliśmy do końca rozliczeni.

jeden tymbark a potrafi narobić nadziei.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:32

jeden tymbark a potrafi narobić nadziei.

nie bawi mnie już picie do nieprzytomności. nie widzę nic fajnego w nielegalu. nie w głowie mi wyrywanie przypadkowych kolesi. chcę już zamieszkać w wymarzonym mieście pójść na studia ułożyć sobie życie z ukochanym mężczyzną wiedzieć na czym stoję. dorosłam? nie bo zawsze będę tym samym dzieciakiem  po prostu zrozumiałam sens istnienia.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:32

nie bawi mnie już picie do nieprzytomności. nie widzę nic fajnego w nielegalu. nie w głowie mi wyrywanie przypadkowych kolesi. chcę już zamieszkać w wymarzonym mieście, pójść na studia, ułożyć sobie życie z ukochanym mężczyzną, wiedzieć na czym stoję. dorosłam? nie, bo zawsze będę tym samym dzieciakiem - po prostu zrozumiałam sens istnienia.

na słowa dajmy sobie trochę czasu odeszła z pełną powagą i głową uniesioną wysoko. nie dała po sobie poznać że to boli że ma ochotę bić przeklinać kopać i krzyczeć. nie chciała aby był z nią z litości.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:31

na słowa "dajmy sobie trochę czasu" odeszła z pełną powagą i głową uniesioną wysoko. nie dała po sobie poznać, że to boli, że ma ochotę bić, przeklinać, kopać i krzyczeć. nie chciała, aby był z nią z litości.

Kiedy jego usta dotykały moich warg wszystko nabierało sensu..  ciamciaa ♥

zadna_ze_mnie_ksiezniczka dodano: przedwczoraj o 16:28

Kiedy jego usta dotykały moich warg wszystko nabierało sensu.. [ ciamciaa ♥ ]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV