głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wartozycmarzeniami

jeżeli facet udaje że ma cię w dupie to znaczy że ma cię w dupie.

ansomia dodano: 4 godziny temu

jeżeli facet udaje, że ma cię w dupie, to znaczy że ma cię w dupie.

kiedy łamiesz zasady  łam je mocno i na dobre.

ansomia dodano: 4 godziny temu

kiedy łamiesz zasady - łam je mocno i na dobre.

boże. przeraża mnie myśl że może nigdy nie mieliśmy szansy że może całe to zakochanie nie było dla nas i tak właściwie siłą je wywalczyliśmy a teraz los domaga się spłaty długu.

ansomia dodano: 4 godziny temu

boże. przeraża mnie myśl, że może nigdy nie mieliśmy szansy, że może całe to zakochanie nie było dla nas i tak właściwie siłą je wywalczyliśmy, a teraz los domaga się spłaty długu.

faceci mają dwa prawa: siedzieć i milczeć.

ansomia dodano: 4 godziny temu

faceci mają dwa prawa: siedzieć i milczeć.

na świecie jest tylu facetów a ja musiałam się zakochać akurat w tym jednym? no cóż tak bywa w końcu większość rzeczy które robię nie ma najmniejszego sensu. na domiar złego kiedy właśnie naprawdę się w nim zakochałam nasze drogi musiały się rozejść. zabawne. teraz wokół mnie jest tylu innych robiących słodkie oczy a ja swoim zwyczajem olewam ich i myślę o facecie który zawrócił mi w głowie. każda rozmowa z nim każdy sms czy email jest dla mnie jak łyk pysznej krystalicznie czystej górskiej wody. to wszystko jest komiczne.

ansomia dodano: 4 godziny temu

na świecie jest tylu facetów, a ja musiałam się zakochać akurat w tym jednym? no cóż tak bywa, w końcu większość rzeczy, które robię nie ma najmniejszego sensu. na domiar złego kiedy właśnie naprawdę się w nim zakochałam, nasze drogi musiały się rozejść. zabawne. teraz wokół mnie jest tylu innych robiących słodkie oczy, a ja swoim zwyczajem olewam ich i myślę o facecie, który zawrócił mi w głowie. każda rozmowa z nim, każdy sms czy email jest dla mnie jak łyk pysznej krystalicznie czystej górskiej wody. to wszystko jest komiczne.

szkoda że nie ma przycisku skopiuj na egzamin z zeszytu .

ansomia dodano: przedwczoraj o 12:34

szkoda, że nie ma przycisku "skopiuj na egzamin z zeszytu".

chciałabym powiedzieć że jest dobrze że się cieszę. chciałabym.. ale jedyne co mogę powiedzieć to to że żyję do przodu tylko po to żeby się nie cofać.

ansomia dodano: przedwczoraj o 12:33

chciałabym powiedzieć, że jest dobrze, że się cieszę. chciałabym.. ale jedyne co mogę powiedzieć to to, że żyję do przodu tylko po to, żeby się nie cofać.

tęsknię za niewinnością którą miałam nim zgwałciła mnie rzeczywistość.

ansomia dodano: przedwczoraj o 12:32

tęsknię za niewinnością, którą miałam nim zgwałciła mnie rzeczywistość.

jestem absolutnie pewna że gdyby w twoim imieniu kilka literek dodać kilka odjąć wyszłoby skurwysyn .

ansomia dodano: przedwczoraj o 12:32

jestem absolutnie pewna, że gdyby w twoim imieniu kilka literek dodać, kilka odjąć, wyszłoby "skurwysyn".

byłeś ideałem. jesteś zerem. widzisz? moja terapia polegająca na leczeniu się z ciebie zadziałała.

ansomia dodano: przedwczoraj o 12:31

byłeś ideałem. jesteś zerem. widzisz? moja terapia, polegająca na leczeniu się z ciebie, zadziałała.

tak to ja jestem tym gorszym dzieckiem które wychowało się na rapie. to ja jestem tym szczeniakiem który biegał z chłopakami po osiedlu. to ja jestem tą która przesiaduje na ławkach i przystankach pijąc i drąc się wniebogłosy. to ja jestem tą która pyskuje do takiego stopnia że kiedyś za to zgarnie. to ja jestem tą wredną i chłodną panną do której dotrzeć potrafi tylko kilka osób. to ja gram ludziom na nerwach i mam z tego niezłe śmiechy. to ja chodzę ubrana na czarno i w dupie mam opinie innych. to ja komentuję głośno gdy coś mi się nie podoba. tak to ja  ta zła i niedobra której nie warto poznawać.

ansomia dodano: 2 dni temu

tak, to ja jestem tym gorszym dzieckiem, które wychowało się na rapie. to ja jestem tym szczeniakiem, który biegał z chłopakami po osiedlu. to ja jestem tą, która przesiaduje na ławkach i przystankach pijąc i drąc się wniebogłosy. to ja jestem tą, która pyskuje do takiego stopnia, że kiedyś za to zgarnie. to ja jestem tą wredną i chłodną panną, do której dotrzeć potrafi tylko kilka osób. to ja gram ludziom na nerwach i mam z tego niezłe śmiechy. to ja chodzę ubrana na czarno i w dupie mam opinie innych. to ja komentuję głośno, gdy coś mi się nie podoba. tak, to ja - ta zła i niedobra, której nie warto poznawać.

masz w sobie coś takiego że wiem że znowu zaryzykuję.

ansomia dodano: 2 dni temu

masz w sobie coś takiego, że wiem, że znowu zaryzykuję.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV