głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia któregoś dnia to wszystko przeminie. tak po prostu zapomnisz o wszystkich przykrościach które cię spotkały o złamanym sercu o wszystkim co się stało śnieg znowu

ansomia

ansomia.moblo.pl
któregoś dnia to wszystko przeminie. tak po prostu zapomnisz o wszystkich przykrościach które cię spotkały o złamanym sercu o wszystkim co się stało śnieg znowu obs
któregoś dnia to wszystko... teksty

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:59

któregoś dnia to wszystko przeminie. tak po prostu zapomnisz o wszystkich przykrościach, które cię spotkały, o złamanym sercu, o wszystkim co się stało, śnieg znowu obsypie wszystkie pagórki cichego miasta i odetchniesz z niespotkaną dotychczas ulgą w płucach.

a nagle z nieba spadły krople  ostre... teksty

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:59

a nagle z nieba spadły krople, ostre jak kant papieru, jakby wnikały do mojego wnętrza wyszarpując dotychczasową miłość.

rzucam ci się na szyję i oddycham... teksty

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:58

rzucam ci się na szyję i oddycham coraz mocniej, doskonale wiem, że jestem tu bezpieczna. twoje obojczyki są tak twarde, a zarazem czuję ich kruchość w swoich dłoniach. bicie mojego serca odbija się o twoją przeponę i tak w kółko wymieniamy się rytmem, czyż to nie wspaniałe? oddzielne ciała, tworzące jedność.

łzy kobiety  powinny być dla ciebie... teksty

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:57

łzy kobiety, powinny być dla ciebie największą porażką, brzemieniem, które będziesz dźwigał już zawsze. ja nigdy nie zapomnę żadnych naszych sprzeczek i zbyt bolesnych chwil, są ze mną jak znamię, możesz zabrać ból i przywrócić moje zagubione słońce, to wszystko co było a nie ma. bądźmy, proszę.

pomiędzy palcami wyślizgnęły nam... teksty

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:57

pomiędzy palcami wyślizgnęły nam się czasy, kiedy obietnica była coś jeszcze warta.

możesz wziąć co tylko chcesz  moje... teksty

ansomia dodano: 3 dni temu

możesz wziąć co tylko chcesz, moje serce, moje życie. tylko nie proś o gwarancję gdy zobaczysz, że są już nie do użytku.

wiesz  dziękuję ci za to  że... teksty

ansomia dodano: 3 dni temu

wiesz, dziękuję ci za to, że jesteś, gdy inni już dawno się poddali. dziękuję ci za to, że dajesz, gdy inni by tylko brali.

masz wyjebane  a tu nagle... teksty

ansomia dodano: 3 dni temu

masz wyjebane, a tu nagle niespodzianka - siedząc samemu w nocy, w cichym domu, odkrywasz, że to jednak nie takie proste.

cześć  fajny jesteś. teksty

ansomia dodano: 3 dni temu

cześć, fajny jesteś.

uzależniasz brązowooka cholero. teksty

ansomia dodano: 3 dni temu

uzależniasz brązowooka cholero.

usiadł przed nią i układając... teksty

ansomia dodano: 4 dni temu

usiadł przed nią i układając dłoń na jej policzku uśmiechał się delikatnie. wzrokiem przeszywał jej drobne, bezbronne ciało. jednym gestem sprawił, że go pokochała. bezgranicznie.

co lubię? lubię za dużo wypić... teksty

ansomia dodano: 4 dni temu

co lubię? lubię za dużo wypić, lubię męskie torsy i brązowe oczy, lubię zapach marihuany i Jacka Danielsa, lubię nic nie jeść i pić herbatę bez cukru, lubię gryźć wargi z bezsilności, lubię rozmazany tusz na policzkach i kupować ciuchy, lubię wysokie buty i kuse bluzeczki, lubię najki i moje dresy, lubię łazić bez celu po parku, ze słuchawkami w uszach i czekać na coś co się nigdy nie wydarzy, lubię samotność.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 789 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV