głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ansomia

na ustach oczojebny róż oczy pomalowane na czarno podarte rajstopy czerwone dziesięciocentymetrowe buty. podkrążone oczy na ustach żadnego uśmiechu. stoisz naprzeciwko mnie śmiejesz się szyderczo w twarz bo wiesz że znowu zrobiłam dla ciebie coś czego nie chciałam.

ansomia dodano: 2 dni temu

na ustach oczojebny róż, oczy pomalowane na czarno, podarte rajstopy, czerwone dziesięciocentymetrowe buty. podkrążone oczy, na ustach żadnego uśmiechu. stoisz naprzeciwko mnie, śmiejesz się szyderczo w twarz, bo wiesz, że znowu zrobiłam dla ciebie coś, czego nie chciałam.

w sylwester o 0:10 przy fajerwerkach z szampanem w ręce życzyłam sobie szczęścia. tak szczęścia. nie jego nie jego miłości. szczęścia chce być szczęśliwa już nie ważne czy z tobą ale chce do cholery.

ansomia dodano: 2 dni temu

w sylwester, o 0:10, przy fajerwerkach, z szampanem w ręce, życzyłam sobie szczęścia. tak, szczęścia. nie jego, nie jego miłości. szczęścia, chce być szczęśliwa, już nie ważne czy z tobą, ale chce do cholery.

spóźniłeś się. kilkanaście łez wcześniej byłabym w stanie ci wybaczyć.

ansomia dodano: 2 dni temu

spóźniłeś się. kilkanaście łez wcześniej byłabym w stanie ci wybaczyć.

miłość sama przychodzi i sama odchodzi. a my mamy gówno do gadania.

ansomia dodano: 2 dni temu

miłość sama przychodzi i sama odchodzi. a my mamy gówno do gadania.

i wyszedł z mojego życia jak z kibla jakiegoś.

ansomia dodano: 2 dni temu

i wyszedł z mojego życia jak z kibla jakiegoś.

lato? daj spokój przecież wiesz że to nie tylko obce kraje okulary przeciwsłoneczne zajebista opalenizna i fajne ciuchy. to czas w którym serce które prawie umarło zimą odżywa. wszystkie uczucia się włączają i nabierają kolorów tymbarki znów smakują jak miłość w płynie i chudniesz od samego śmiania się. żyjesz chwilą a wszystkie plany które przyjdą ci na myśl od razu realizujesz. zakochujesz się w kilku facetach naraz zwykle nie wiesz co robić bywasz u przyjaciółki częściej niż w domu i po prostu  żyje się kurwa łatwiej.

ansomia dodano: 3 dni temu

lato? daj spokój, przecież wiesz, że to nie tylko obce kraje, okulary przeciwsłoneczne, zajebista opalenizna i fajne ciuchy. to czas, w którym serce, które prawie umarło zimą odżywa. wszystkie uczucia się włączają i nabierają kolorów, tymbarki znów smakują jak miłość w płynie i chudniesz od samego śmiania się. żyjesz chwilą, a wszystkie plany, które przyjdą ci na myśl od razu realizujesz. zakochujesz się w kilku facetach naraz, zwykle nie wiesz co robić, bywasz u przyjaciółki częściej niż w domu i po prostu - żyje się kurwa łatwiej.

gwałtownie w środku nocy otwieram rozpaczliwie smutne i spuchnięte oczy spontanicznie podnosząc się wraz z przyśpieszającym się oddechem. siadam na łóżku opierając się o ścianę a swoje kolana tulę do siebie lekko się kołysząc niczym opuszczone dziecko. czuję chłód zaczyna brakować mi powietrza a po plecach przechodzą mi ciarki. z zagryzionych warg szepcze przekleństwa krzyczę z bólu próbując się uspokoić. papierosy wypadają mi z trzęsących się rąk. nagle wszystko ustaje. słyszę tylko mój oddech i deszcz uderzający w szyby. czuję łzę spływającą po moim policzku którą szybko wycieram wmawiając sobie że jestem silna. stoję wpatrzona w lustro mając nadzieję że to tylko lustrzane deformacje że to nie jestem prawdziwa ja. proszę zapewnij że każde kłucie w klatce piersiowej ma jakieś znaczenie że ten cholerny ból ma sens. powiedź że miliony szpilek wbijanych w mięsień mego serca nie są karą.

ansomia dodano: 3 dni temu

gwałtownie w środku nocy otwieram rozpaczliwie smutne i spuchnięte oczy, spontanicznie podnosząc się wraz z przyśpieszającym się oddechem. siadam na łóżku opierając się o ścianę, a swoje kolana tulę do siebie, lekko się kołysząc, niczym opuszczone dziecko. czuję chłód, zaczyna brakować mi powietrza, a po plecach przechodzą mi ciarki. z zagryzionych warg szepcze przekleństwa, krzyczę z bólu, próbując się uspokoić. papierosy wypadają mi z trzęsących się rąk. nagle wszystko ustaje. słyszę tylko mój oddech i deszcz uderzający w szyby. czuję łzę spływającą po moim policzku, którą szybko wycieram wmawiając sobie, że jestem silna. stoję wpatrzona w lustro, mając nadzieję, że to tylko lustrzane deformacje, że to nie jestem prawdziwa ja. proszę zapewnij, że każde kłucie w klatce piersiowej ma jakieś znaczenie, że ten cholerny ból ma sens. powiedź, że miliony szpilek wbijanych w mięsień mego serca, nie są karą.

męczysz mnie nie chcę cię znać widzieć słyszeć nie chcę o tobie pamiętać. więc jak najszybciej wynoś się z mojego życia i spadaj jak najdalej to wszystko czego od ciebie oczekuję w ramach przeprosin.

ansomia dodano: 3 dni temu

męczysz mnie, nie chcę cię znać, widzieć, słyszeć, nie chcę o tobie pamiętać. więc jak najszybciej wynoś się z mojego życia i spadaj, jak najdalej, to wszystko czego od ciebie oczekuję w ramach przeprosin.

wiesz kiedy jest najgorzej? kiedy zakochujesz się w kimś nie ze swoich sfer  kimś przez kogo nigdy nie zostaniesz dostrzeżony i kogo nigdy nie powinieneś zauważyć. to zdecydowanie boli najbardziej.

ansomia dodano: 3 dni temu

wiesz kiedy jest najgorzej? kiedy zakochujesz się w kimś "nie ze swoich sfer", kimś, przez kogo nigdy nie zostaniesz dostrzeżony i kogo nigdy nie powinieneś zauważyć. to zdecydowanie boli najbardziej.

a wszystkie kwiaty na łące będą dla mnie. będę z każdego wyrywać płatek by w końcu kurwa dowiedzieć się czy mnie kochasz czy nie.

ansomia dodano: 3 dni temu

a wszystkie kwiaty na łące, będą dla mnie. będę z każdego wyrywać płatek, by w końcu kurwa dowiedzieć się czy mnie kochasz czy nie.

nieogarnięte dziecko rewolucji atomowej.

ansomia dodano: 4 dni temu

nieogarnięte dziecko rewolucji atomowej.

jesień  cholerna chandra ogromny brak apetytu tęsknota za bliską osobą. witaj w moim świecie skarbie.

ansomia dodano: 4 dni temu

jesień - cholerna chandra, ogromny brak apetytu, tęsknota za bliską osobą. witaj w moim świecie, skarbie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV