głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ansomia

mimo iż to przereklamowane  bardzo lubię zakończenia z happy endem. te w książkach i te w filmach. dają one nadzieję że jednak każdemu z nas w życiu w domu w pracy w związku należy się paręnaście kilogramów szczęścia.

ansomia dodano: 2 dni temu

mimo, iż to przereklamowane - bardzo lubię zakończenia z happy endem. te w książkach, i te w filmach. dają one nadzieję, że jednak każdemu z nas w życiu, w domu, w pracy, w związku należy się paręnaście kilogramów szczęścia.

dla ciebie? zapomnę o moim bezdźwięcznym głosie i wystąpię w szansie na sukces  żeby tylko cię pozdrowić.

ansomia dodano: 2 dni temu

dla ciebie? zapomnę o moim bezdźwięcznym głosie i wystąpię w "szansie na sukces", żeby tylko cię pozdrowić.

wracałam wieczorem do domu od koleżanki. było już ciemno. wiadomo rurki za duża bluza bandamka i słuchawki w uszach. przemierzałam spokojnie aleję. poczułam dziwne uczucie że ktoś idzie za mną ale nie odwróciłam się. nagle ktoś szturchnął mnie w ramię. zaczęłam krzyczeć ale ten ktoś zasłonił mi usta. ciszej bo ludzie pomyślą że ja jakiś gwałciciel jestem  zaśmiał się. ale ty jesteś debil! kurwa straszysz mnie jak nie wiem  zaczęłam się drzeć. oj tam no  wyszeptał wziął moją rękę i wsadził do swojej kieszeni po czym odprowadził pod dom czule się żegnając. fajny sen nie?

ansomia dodano: 2 dni temu

wracałam wieczorem do domu od koleżanki. było już ciemno. wiadomo rurki, za duża bluza, bandamka i słuchawki w uszach. przemierzałam spokojnie aleję. poczułam dziwne uczucie, że ktoś idzie za mną, ale nie odwróciłam się. nagle ktoś szturchnął mnie w ramię. zaczęłam krzyczeć, ale ten ktoś zasłonił mi usta. "ciszej, bo ludzie pomyślą, że ja jakiś gwałciciel jestem" - zaśmiał się. "ale ty jesteś debil! kurwa straszysz mnie jak nie wiem" - zaczęłam się drzeć. "oj tam no" - wyszeptał, wziął moją rękę i wsadził do swojej kieszeni, po czym odprowadził pod dom, czule się żegnając. fajny sen, nie?

wiem że być może to jest największy błąd w moim życiu ale on mnie tak cholernie kręci.

ansomia dodano: 2 dni temu

wiem, że być może to jest największy błąd w moim życiu, ale on mnie tak cholernie kręci.

idź i walcz. nie wierz obietnicom złam wszystkie zasady. a kiedy będzie ci ciężko a będzie nie poddawaj się.

ansomia dodano: 2 dni temu

idź i walcz. nie wierz obietnicom, złam wszystkie zasady. a kiedy będzie ci ciężko, a będzie, nie poddawaj się.

'Spośród wszystkich ludzi dzisiaj wybieram Cię. I bez trudu w całym tłumie dostrzegam że Ten którego szukam przecież jest obok mnie..'

wartozycmarzeniami dodano: 4 dni temu

'Spośród wszystkich ludzi, dzisiaj wybieram Cię. I bez trudu w całym tłumie dostrzegam, że Ten, którego szukam przecież jest obok mnie..'

dlaczego nieznajomi mi ludzie wiedzą więcej o mnie niż ja sama?

ansomia dodano: 4 dni temu

dlaczego nieznajomi mi ludzie wiedzą więcej o mnie niż ja sama?

dałam ci szansę wiedząc że to wszystko przysporzy nam jedynie cierpienia.

ansomia dodano: 4 dni temu

dałam ci szansę wiedząc, że to wszystko przysporzy nam jedynie cierpienia.

to nieprawda że zawsze trzeba dać szansę. morderca będzie zawsze mordercą. nie wierzę w to że recydywistę można wyedukować. człowiek który raz zabije zabija zawsze. to jest tak jak z alkoholizmem. można wyjść z nałogu nie pić ale całe życie jesteś niepijącym alkoholikiem. nie ćpasz ale jesteś ćpunem. tak samo z prostytucją: puściłaś się raz za pieniądze potem już się nie puszczasz ale jesteś dziwką.

ansomia dodano: 4 dni temu

to nieprawda, że zawsze trzeba dać szansę. morderca będzie zawsze mordercą. nie wierzę w to, że recydywistę można wyedukować. człowiek, który raz zabije, zabija zawsze. to jest tak jak z alkoholizmem. można wyjść z nałogu, nie pić, ale całe życie jesteś niepijącym alkoholikiem. nie ćpasz, ale jesteś ćpunem. tak samo z prostytucją: puściłaś się raz za pieniądze, potem już się nie puszczasz, ale jesteś dziwką.

kiedyś w końcu się zobaczymy. nieważne czy będzie to dopiero za kilka lat i czy będzie to całkowicie przez przypadek. opowiem ci wtedy jak bardzo tęskniłam i jak mi cię brakowało.. jak bardzo brakowało mi każdego twojego dotknięcia. powiem ci wszystko czego nie zdążyłam powiedzieć przed naszym ostatecznym wzruszającym końcem o którym do dzisiaj jak tylko pomyślę boli mnie serce jakby boleśnie rozpadało się na setki kawałków. przypomnę ci te wszystkie chwile noce i każdy poranek spędzony razem wspólne wschody i zachody słońca. po prostu powiem ci jak strasznie cię kochałam i kocham do teraz  całym swoim sercem duszą i ciałem. wiesz co w tym wszystkim jest najgorsze? że zawsze będę cię tak kochała pomimo wszystkiego co mi zrobiłeś zawsze będę na ciebie czekała choćbym miała umierać z tego powodu co ranek. prawdę mówiąc to ja już umarłam bo bez ciebie czuję się martwa.

ansomia dodano: 4 dni temu

kiedyś w końcu się zobaczymy. nieważne, czy będzie to dopiero za kilka lat i czy będzie to całkowicie przez przypadek. opowiem ci wtedy, jak bardzo tęskniłam i jak mi cię brakowało.. jak bardzo brakowało mi każdego twojego dotknięcia. powiem ci wszystko, czego nie zdążyłam powiedzieć przed naszym ostatecznym, wzruszającym końcem, o którym do dzisiaj jak tylko pomyślę, boli mnie serce, jakby boleśnie rozpadało się na setki kawałków. przypomnę ci te wszystkie chwile, noce i każdy poranek spędzony razem, wspólne wschody i zachody słońca. po prostu powiem ci jak strasznie cię kochałam i kocham do teraz - całym swoim sercem, duszą i ciałem. wiesz co w tym wszystkim jest najgorsze? że zawsze będę cię tak kochała, pomimo wszystkiego co mi zrobiłeś, zawsze będę na ciebie czekała, choćbym miała umierać z tego powodu co ranek. prawdę mówiąc, to ja już umarłam, bo bez ciebie czuję się martwa.

wiem że będę tego żałować. cholernie żałować ale nie potrafię zmusić się do miłości nie po tym wszystkim.

ansomia dodano: 4 dni temu

wiem, że będę tego żałować. cholernie żałować, ale nie potrafię zmusić się do miłości, nie po tym wszystkim.

chyba go potrzebuję. jest moją pierwszą myślą po otworzeniu powiek. gdy siłuję się z zakrętką od słoika wtedy też myślę o nim gdy zapalam papierosa gdy się upijam idę ulicą spotykam znajomych. zawsze zastanawiam się co on zrobiłby na moim miejscu jaką dałby mi radę i w jaki sposób podniósłby mnie na duchu a wiesz co jest najgorsze? że jego nie ma. znaczy się jest ale dalej. to tak jak wtedy gdy widzisz cukierka za szybą. możesz na niego patrzeć myśleć opuszkiem palca błądzić po szkle ale nie poznasz jego smaku.

ansomia dodano: 5 dni temu

chyba go potrzebuję. jest moją pierwszą myślą po otworzeniu powiek. gdy siłuję się z zakrętką od słoika wtedy też myślę o nim, gdy zapalam papierosa, gdy się upijam, idę ulicą, spotykam znajomych. zawsze zastanawiam się co on zrobiłby na moim miejscu, jaką dałby mi radę i w jaki sposób podniósłby mnie na duchu, a wiesz co jest najgorsze? że jego nie ma. znaczy się jest, ale dalej. to tak jak wtedy gdy widzisz cukierka za szybą. możesz na niego patrzeć, myśleć, opuszkiem palca błądzić po szkle, ale nie poznasz jego smaku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV