głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ansomia

i jeszcze trochę mdli mnie od przesytu twoich słodkich kurewsko pustych słów.

ansomia dodano: 2 dni temu

i jeszcze trochę mdli mnie od przesytu twoich słodkich, kurewsko pustych słów.

dziewczyny w mini świecą dupami. chodzą po mieście jak mucha za gównem szukając kogoś do przelizania. jestem gorsza bo jestem inna?

ansomia dodano: 2 dni temu

dziewczyny w mini, świecą dupami. chodzą po mieście jak mucha za gównem, szukając kogoś do przelizania. jestem gorsza bo jestem inna?

przyjaźń? to nie słodkawe nocki u koleżanki w jej wypasionym domu to nie pożyczanie sobie trampek. to coś więcej. to tysiące przeżytych razem akcji to pełne zaufanie i świadomość bliskości drugiej osoby niezależnie od miejsca gdzie się znajduje.

ansomia dodano: 2 dni temu

przyjaźń? to nie słodkawe nocki u koleżanki w jej wypasionym domu, to nie pożyczanie sobie trampek. to coś więcej. to tysiące przeżytych razem akcji, to pełne zaufanie i świadomość bliskości drugiej osoby, niezależnie od miejsca gdzie się znajduje.

czasem wydaje mi się że gdybym była tobą nie miałabym takich problemów jak miłość czy przyjaźń. miałabym problem ze swoim ryjem.

ansomia dodano: 4 dni temu

czasem wydaje mi się, że gdybym była tobą nie miałabym takich problemów jak miłość czy przyjaźń. miałabym problem ze swoim ryjem.

niby wielki fan rapu a gdy reggae stało się modne zaraz był rastamanem.

ansomia dodano: 4 dni temu

niby wielki fan rapu, a gdy reggae stało się modne, zaraz był rastamanem.

jedna porażka będąca twoją osobą nie zepsuje mi planów na przyszłość ani moich marzeń.

ansomia dodano: 4 dni temu

jedna porażka będąca twoją osobą nie zepsuje mi planów na przyszłość ani moich marzeń.

to nie tak że już cię nie kocham. po prostu znudziło mi się czekanie na ciebie i na to aż w końcu dorośniesz.

ansomia dodano: 4 dni temu

to nie tak, że już cię nie kocham. po prostu znudziło mi się czekanie na ciebie i na to aż w końcu dorośniesz.

to śmieszne ale kiedyś obrzydzenie wzbierało się we mnie tylko na słowo ''gulasz''. teraz zbiera mi się na wymioty również na dźwięk twojego imienia.

ansomia dodano: 4 dni temu

to śmieszne, ale kiedyś obrzydzenie wzbierało się we mnie tylko na słowo ''gulasz''. teraz zbiera mi się na wymioty również na dźwięk twojego imienia.

miliony razy wyobrażałam sobie nas razem. wspólne spacery późne wieczory i filmy w kinie. wszystkie te chwile były wspaniałe. nawet nasze rozstanie było najbardziej idealnym rozstaniem na świecie. ale to tylko marzenia. zwykłe bezwartościowe marzenia.

ansomia dodano: 4 dni temu

miliony razy wyobrażałam sobie nas razem. wspólne spacery, późne wieczory i filmy w kinie. wszystkie te chwile były wspaniałe. nawet nasze rozstanie było najbardziej idealnym rozstaniem na świecie. ale to tylko marzenia. zwykłe bezwartościowe marzenia.

a brak mocy na wstanie z łóżka  to nie niewyspanie to przytłaczająca rzeczywistość.

ansomia dodano: 4 dni temu

a brak mocy na wstanie z łóżka - to nie niewyspanie, to przytłaczająca rzeczywistość.

zawsze gdy próbuję być lepsza znajdzie się jakaś najlepsza. kiedy próbuję być mądra znajdzie się mądrzejsza. próbuję być ładna znajdzie się ładniejsza i tak ciągle. więc może zostanę beznadziejna. pocieszeniem jest przecież fakt że gdzieś w świecie jest jakaś beznadziejniejsza.

ansomia dodano: 4 dni temu

zawsze gdy próbuję być lepsza, znajdzie się jakaś najlepsza. kiedy próbuję być mądra, znajdzie się mądrzejsza. próbuję być ładna, znajdzie się ładniejsza i tak ciągle. więc może zostanę beznadziejna. pocieszeniem jest przecież fakt, że gdzieś w świecie jest jakaś beznadziejniejsza.

witaj w XXI wieku gdzie na zawsze trwa od kilku dni do kilku tygodni gdzie kocham stało się zwykłym słowem rzucanym na wiatr a miłość to wymienienie kilku wiadomości i zmienienie statusu związku na facebooku. gdzie skąpo ubrane nastolatki puszczają się na lewo i prawo myśląc że są dorosłe gdzie młodzież nie wyobraża sobie imprezy bez alkoholu.

ansomia dodano: 4 dni temu

witaj w XXI wieku, gdzie "na zawsze" trwa od kilku dni do kilku tygodni, gdzie "kocham" stało się zwykłym słowem rzucanym na wiatr, a "miłość" to wymienienie kilku wiadomości i zmienienie statusu związku na facebooku. gdzie skąpo ubrane nastolatki puszczają się na lewo i prawo myśląc, że są dorosłe, gdzie młodzież nie wyobraża sobie imprezy bez alkoholu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV