głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ansomia

najgorszymi wrogami zostają najlepsi przyjaciele.

ansomia dodano: 2 dni temu

najgorszymi wrogami zostają najlepsi przyjaciele.

czasami mam ochotę wypowiedzieć w twoją stronę słowo przepraszam  lecz po chwili zastanowienia uświadamiam sobie że każde kolejne złudne przepraszam pociągnie za sobą masę niedorzecznych sytuacji.

ansomia dodano: 2 dni temu

czasami mam ochotę wypowiedzieć w twoją stronę słowo "przepraszam", lecz po chwili zastanowienia uświadamiam sobie, że każde kolejne złudne "przepraszam" pociągnie za sobą masę niedorzecznych sytuacji.

zmieniam zdanie co pięć minut a humor jeszcze częściej. jestem beznadziejna i pojebana. cześć.

ansomia dodano: 2 dni temu

zmieniam zdanie co pięć minut, a humor jeszcze częściej. jestem beznadziejna i pojebana. cześć.

ona ma swoja prywatną rzeczywistość nie jest zatruta chorym światem.

ansomia dodano: 3 dni temu

ona ma swoja prywatną rzeczywistość, nie jest zatruta chorym światem.

zbyt dużo wulgaryzmów pasuje do twojego imienia.

ansomia dodano: 3 dni temu

zbyt dużo wulgaryzmów pasuje do twojego imienia.

z dnia na dzień przestałam napawać się informacjami o nim. już nie dostawałam regularnie sprawozdań z minionego dnia z uczuć jakie nim miotały. od tak zniknęłam z jego życia choć błagał bym tego nie robiła. myślę o nim każdego dnia w każdej godzinie. zastanawiam się czy mnie wspomina czy tęskni i przed wszystkim.. czy kocha mnie w dalszym ciągu tak jak ja jego.

ansomia dodano: 3 dni temu

z dnia na dzień przestałam napawać się informacjami o nim. już nie dostawałam regularnie sprawozdań z minionego dnia, z uczuć, jakie nim miotały. od tak zniknęłam z jego życia, choć błagał bym tego nie robiła. myślę o nim, każdego dnia, w każdej godzinie. zastanawiam się czy mnie wspomina, czy tęskni i przed wszystkim.. czy kocha mnie w dalszym ciągu tak, jak ja jego.

jest świat w którym żyję są zabawki którymi się bawię i są oczy w których tonę.

ansomia dodano: 3 dni temu

jest świat w którym żyję, są zabawki którymi się bawię i są oczy, w których tonę.

i wiesz co? 2 lata temu byłam silna  dziś ryczę za każdym razem kiedy boli mnie serce kiedy zamykam oczy i widzę go obok mnie. podcinam sobie żyły za każdym razem kiedy mam dość kiedy świat zaciska się do rozmiaru pułapki a jedynym wyjściem jest śmierć. wariuję za każdym razem kiedy na telefonie wystukuje jego numer. zmieniłam się a przecież miałam tego nie robić.

ansomia dodano: 3 dni temu

i wiesz co? 2 lata temu byłam silna - dziś ryczę za każdym razem kiedy boli mnie serce, kiedy zamykam oczy i widzę go obok mnie. podcinam sobie żyły za każdym razem kiedy mam dość, kiedy świat zaciska się do rozmiaru pułapki a jedynym wyjściem jest śmierć. wariuję za każdym razem kiedy na telefonie wystukuje jego numer. zmieniłam się a przecież miałam tego nie robić.

proszę byś przed snem spojrzał w niebo i pomyślał o mnie że jestem żyję i zasypiam pod tym samym niebem co ty. skoro nie mogę być przy tobie to przynajmniej możemy dzielić te chwile i a nuż uda nam się sprawić by nasza miłość trwała wiecznie.

ansomia dodano: 4 dni temu

proszę byś przed snem spojrzał w niebo i pomyślał o mnie, że jestem, żyję i zasypiam pod tym samym niebem, co ty. skoro nie mogę być przy tobie to przynajmniej możemy dzielić te chwile i a nuż uda nam się sprawić, by nasza miłość trwała wiecznie.

moje życie polega na porażkach tęsknocie pragnieniach samotności wspomnieniach odrzuceniu smęceniu płakaniu i znowu tęsknocie.

ansomia dodano: 4 dni temu

moje życie polega na porażkach, tęsknocie, pragnieniach, samotności, wspomnieniach, odrzuceniu, smęceniu, płakaniu i znowu tęsknocie.

na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.

ansomia dodano: 4 dni temu

na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.

nie jestem zakochana nie mam pary nie wzdycham do zdjęć facetów nie marzę o romantycznym ślubie nie poszukuję ideału i dobrze mi z tym o!

ansomia dodano: 4 dni temu

nie jestem zakochana, nie mam pary, nie wzdycham do zdjęć facetów, nie marzę o romantycznym ślubie, nie poszukuję ideału i dobrze mi z tym, o!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV