głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hienka “Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci

hienka

hienka.moblo.pl
“Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przezn
“Miłość nie zna żadnych granic.... teksty

hienka dodano: 1 tydzień temu

“Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć, a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przeznaczony, to prędzej czy później pojawi się na Twojej drodze. A nawet jeśli Wasz związek nie od razu się uda, nie oznacza to wcale, że nie jesteście dla siebie stworzeni. Prawdziwa miłość zawsze wraca, bez względu na to, co się dzieje. Może po prostu trzeba odczekać trochę czasu, dojrzeć do niej.”

Jeśli chcesz być wiel­ki... teksty

hienka dodano: 1 tydzień temu

Jeśli chcesz być wiel­ki, zaczy­naj od rzeczy małych. Zakładaj głębo­ki fun­da­ment po­kory, sko­ro za­mie­rzasz bu­dować wysoko.

Miłość po­rusza się na dwóch... teksty

hienka dodano: 1 tydzień temu

Miłość po­rusza się na dwóch no­gach: jedną z nich jest miłość do Bo­ga, drugą do ludzi. Rób wszys­tko, żebyś nie kuśty­kał, ale bieg­nij na obu, aż do sa­mego Boga.

   Czego ci brak?   Wszystkiego.... teksty

hienka dodano: 1 tydzień temu

"- Czego ci brak? - Wszystkiego. Rozmów z nią, jej opowieści o tym, jak minął dzień. Brak mi jej chropawego ciemnego głosu, jej śmiechu, listów, które do mnie pisała i które pisałem do niej. Brak mi jej oczu i zapachu włosów i smaku jej oddechu. Brak mi kurwa wszystkiego. Brak mi poczucia jej istnienia, bo lepiej się czułem wiedząc, że ona istnieje, że ktoś taki jak ona istnieje. Przede wszystkim brak mi chyba tego, że wiedziałem, że znowu ją zobaczę. Zawsze myślałem, że znowu ją zobaczę."

 Kobiety nie lubią niezdecydowanych... teksty

hienka dodano: 1 tydzień temu

"Kobiety nie lubią niezdecydowanych facetów. Potrzebują męskich charakterów , męskich decyzji, męskich gestów i poważnych działań."

 Tak naprawdę oboje nie potrafimy z... teksty

hienka dodano: 1 tydzień temu

"Tak naprawdę oboje nie potrafimy z siebie zrezygnować. Niby poszliśmy do przodu, niby wybraliśmy inne ramiona i drogi w zupełnie różnych kierunkach, a mimo to co jakiś czas obracamy się przez ramię do tego co było. Wtedy widzę nas i na chwilę muszę się zatrzymać, a przecież inni idą do przodu. Wtedy stoisz ja i Ty i niby jest dobrze, ale oboje robiąc kilka kroków znowu robimy przerwę na obrót. Coś nie pozwala nam zrezygnować."

Przyjaciela nie opuszcza się nawet... teksty

hienka dodano: 1 tydzień temu

Przyjaciela nie opuszcza się nawet wtedy, gdy jest bryłą lodu. - Wawrzyniec Żuławski (taternik)

Najlepszym uczuciem na tej planecie... teksty

hienka dodano: 1 tydzień temu

Najlepszym uczuciem na tej planecie jest czuć spokój duszy; żadnego stresu, strachu, nieustannego rozmyślania - po prostu spokój. - K. Begańska

Wiesz dlaczego niektórzy ludzie... teksty

hienka dodano: 1 tydzień temu

Wiesz dlaczego niektórzy ludzie udają, że nic nie czują? Bo czują za dużo. I to ich przeraża. - Charlotte Jasińska

“ ...  jestem od trzech dni... teksty

hienka dodano: 1 tydzień temu

“(...) jestem od trzech dni przywalony po prostu górą czarnej melancholii, jakiegoś najwstrętniejszego rodzaju weltschmerzem (...). ”

Ruszamy dalej  ale zawsze niesiemy ze... teksty

hienka dodano: 1 tydzień temu

Ruszamy dalej, ale zawsze niesiemy ze sobą tych, których straciliśmy.

Pozwól innym wieść małe życie... teksty

hienka dodano: 1 tydzień temu

Pozwól innym wieść małe życie, ale nie sobie. Pozwól innym kłócić się o nieistotne szczegóły, ale nie sobie. Pozwól innym płakać z byle powodu, ale nie sobie. Pozwól innym zostawić swoją przyszłość w czyichś rękach, ale nie sobie. - jednorazowagra

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 19 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV