głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
O  kochaj mnie nieustannie. teksty

hienka dodano: 12 luty 2017

O, kochaj mnie nieustannie.

Żyć mogę albo całkowicie z tobą... teksty

hienka dodano: 12 luty 2017

Żyć mogę albo całkowicie z tobą, albo wcale nie.

 Niektórym wydarzeniom nie pozwalamy... teksty

hienka dodano: 12 luty 2017

"Niektórym wydarzeniom nie pozwalamy się zrosnąć; pozostają w nas jak pęknięte kości, w które co jakiś czas stukamy, sprawdzając, czy nadal wywołują ból. Pielęgnujemy te złamania, przyzwyczajając się do nich i traktując je jako normalny stan. Odmawiamy sobie leczenia, delektując się nimi; chełpimy się, jak bardzo jesteśmy połamani, zamiast pozwolić sobie wyzdrowieć." ~ Anna Witkowska - "Babskie Fanaberie... czyli w cholerę z tym wszystkim"

 Jest między wami coś magicznego... teksty

hienka dodano: 11 luty 2017

"Jest między wami coś magicznego, nie ma co zaprzeczać. I przez tę magię trudno będzie wam zapomnieć." N. Sparks

 Bądźcie pozdrowieni nadwrażliwi... teksty

hienka dodano: 11 luty 2017

"Bądźcie pozdrowieni nadwrażliwi za waszą czułość w nieczułości świata za niepewność wśród jego pewności Bądźcie pozdrowieni za to, że odczuwacie innych tak, jak siebie samych... Za to, co w was przeczutego, niewypowiedzianego, nieograniczonego za samotność i niezwykłość waszych dróg bądźcie pozdrowieni nadwrażliwi" ~ Kazimierz Dąbrowski - "Posłanie do nadwrażliwych"

Choć nasz największy wróg to ja... teksty

hienka dodano: 8 luty 2017

Choć nasz największy wróg to ja Płacę za błąd

Wtem błyskawica nocna zamigoce:... teksty

hienka dodano: 8 luty 2017

Wtem błyskawica nocna zamigoce: Sucha w ogrodzie zaszeleszczy grusza I puszczyk z jękiem w okno zalopoce... Pomyślisz sobie, że to moja dusza.

Na każdym miejscu i o każdej dobie... teksty

hienka dodano: 8 luty 2017

Na każdym miejscu i o każdej dobie, Gdziem z tobą płakał, gdziem się z tobą bawił, Wszędzie i zawsze będę ja przy tobie, Bom wszędzie cząstkę mej duszy zostawił.

1.To  co czuję jest dla Ciebie... teksty

hienka dodano: 8 luty 2017

1.To, co czuję jest dla Ciebie nieużyteczne, wiem. Ale kiedyś będziesz miał wiele rzeczy za sobą i mało przed sobą. Będziesz może szukał wśród wspomnienia jakiegoś oparcia, czegoś, od czego zaczyna się rachubę lub na czym się ją kończy. Będziesz już całkiem inny i wszystko będzie inne, i nie wiem, gdzie będę, ale to nie ważne. (...)

2.Pomyśl wtedy  że mogłeś mieć... teksty

hienka dodano: 8 luty 2017

2.Pomyśl wtedy, że mogłeś mieć moje sny i głos i troski i nieznane mi jeszcze pomysły. I moją niecierpliwość i nieśmiałość, że w taki sposób mogłeś mieć świat po raz drugi. A kiedy będziesz tak myślał, nie ważne będzie, żeś nie umiał, czy nie chciał tego mieć. (...) Ważne będzie tylko, że byłeś moją słabością i siłą, utratą i odzyskaniem, światłem, ciemnością, bólem – to znaczy życiem… Będziesz trwał w pyle, w który zmieni się moja pamięć zatrzymana na zawsze, silniejsza niż czas, niż gwiazdy, silniejsza niż śmierć… (...) Milczysz? To dobrze. Nie mów „zapomnij”. Nie mów tak. Jesteś przecież rozumnym mężczyzną.

3.Więc gdybym zapomniała  to nie... teksty

hienka dodano: 8 luty 2017

3.Więc gdybym zapomniała, to nie byłabym już ja, bo Ty wszedłeś we wszystkie moje rzeczy, zmieszałeś się z najdawniejszymi wspomnieniami, doszedłeś tam, gdzie nie ma jeszcze myśli, gdzie nie rodzą się nawet sny. I gdyby ktoś wydarł Cię ze mnie, zostałaby pustka, jak gdyby nigdy mnie nie było… (...) Chciałam o Tobie zapomnieć, jednak gdy patrzyłam na Błękitną Ziemię, było tak, jakbym patrzyła na Ciebie. Bo Ty jesteś wszędzie, gdzie patrzę.

  I gdyby ktoś wydarł Cię ze mnie... teksty

hienka dodano: 8 luty 2017

" I gdyby ktoś wydarł Cię ze mnie, zostałaby pustka, jak gdyby nigdy mnie nie było.."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV