głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika hienka

It’s getting hard to reach out haven’t seen you in seasons but all I hear is your voice...

jednorazowagra dodano: wczoraj o 22:02

It’s getting hard to reach out, haven’t seen you in seasons, but all I hear is your voice...

Remember how we felt alive. I remember You...

jednorazowagra dodano: wczoraj o 21:41

Remember how we felt alive. I remember You...

 Tęsknię za Tobą jak Orfeusz za Eurydyka. Jak Romeo za Julią. Jak Odyseusz za Penelopa. Tak naprawdę to tęsknota i chęć zobaczenia Cię której nie da się opisać. Tęsknię za każdym aspektem Ciebie i wszystkiego co robiliśmy palenia fajek gotowania oglądania rozmawiania seksu pocałunkami. Tęsknię za każdym słowem i oddechem. Za każdym ruchem i dotykiem. Za każdym spojrzeniem i momentem ciszy. Za każda głupotą. Za każda poważna chwilą i rozmową. Tęsknię za patrzeniem na Ciebie smianiem się z Tobą. Tęsknię za wszystkim za czym da się tęsknić...I nie ma tak naprawdę słów które oddały by to w pełni. Nie ważne jak pięknie to opisze...

jednorazowagra dodano: wczoraj o 21:41

"Tęsknię za Tobą jak Orfeusz za Eurydyka. Jak Romeo za Julią. Jak Odyseusz za Penelopa. Tak naprawdę to tęsknota i chęć zobaczenia Cię, której nie da się opisać. Tęsknię za każdym aspektem Ciebie i wszystkiego co robiliśmy; palenia fajek, gotowania, oglądania, rozmawiania, seksu, pocałunkami. Tęsknię za każdym słowem i oddechem. Za każdym ruchem i dotykiem. Za każdym spojrzeniem i momentem ciszy. Za każda głupotą. Za każda poważna chwilą i rozmową. Tęsknię, za patrzeniem na Ciebie, smianiem się z Tobą. Tęsknię za wszystkim za czym da się tęsknić...I nie ma tak naprawdę słów które oddały by to w pełni. Nie ważne jak pięknie to opisze..."

“Tu nie chodzi o to czy ktoś się zmieni czy to zrobił to tylko raz czy po pijaku inne cuda wianki. Tu chodzi po prostu o fakt że ktoś zdeptał Was i to w co wierzyliście. Nieważne że wczoraj było miło nieważne że tyle było wspólnych planów nieważne że półka z Ikei stoi nierozpakowana i czeka na skręcenie że bilety do kina kupione na poniedziałek. Jedyne co trzeba zrobić w tej sprawie to poszukać resztek szacunku do samego siebie wstać pokazać środkowy palec i powiedzieć NIE.”

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 19:17

“Tu nie chodzi o to, czy ktoś się zmieni, czy to zrobił to tylko raz, czy po pijaku, inne cuda wianki. Tu chodzi po prostu o fakt, że ktoś zdeptał Was i to w co wierzyliście. Nieważne, że wczoraj było miło, nieważne, że tyle było wspólnych planów, nieważne że półka z Ikei stoi nierozpakowana i czeka na skręcenie, że bilety do kina kupione na poniedziałek. Jedyne co trzeba zrobić w tej sprawie to poszukać resztek szacunku do samego siebie, wstać, pokazać środkowy palec i powiedzieć NIE.”

To nie mogło się udać. Wiesz? My nie mogliśmy nie mieliśmy prawa. Ty jesteś dobry na raz na dwa na chwilę ale nie na całe życie nie na zawsze. Ty się nie nadajesz do normalnego życia ze mną tak jak i ja nie nadaje się do normalnego życia z Tobą. Osobno być może tak z kim innym ale nie razem. To nie mogło się udać. Życie. Niestety. I im szybciej to zrozumiem tym lepiej dla mnie i dla Ciebie też. Niestety.

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 19:16

To nie mogło się udać. Wiesz? My nie mogliśmy, nie mieliśmy prawa. Ty jesteś dobry na raz, na dwa, na chwilę ale nie na całe życie, nie na zawsze. Ty się nie nadajesz do normalnego życia ze mną, tak jak i ja nie nadaje się do normalnego życia z Tobą. Osobno być może tak, z kim innym, ale nie razem. To nie mogło się udać. Życie. Niestety. I im szybciej to zrozumiem tym lepiej dla mnie i dla Ciebie też. Niestety.

 Czego ci najbardziej brakuje?  Ludzi od których się oddaliłem. — Humans of New York: Stories

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 19:14

- Czego ci najbardziej brakuje? - Ludzi, od których się oddaliłem. — Humans of New York: Stories

Ludzie są tacy zaskoczeni kiedy nagle zaczynasz z nimi postępować tak jak oni z Tobą.

jednorazowagra dodano: 2 dni temu

Ludzie są tacy zaskoczeni, kiedy nagle zaczynasz z nimi postępować tak, jak oni z Tobą.

Przypomniałem sobie te wszystkie następne miesiące które nastąpiły potem kiedy brnąłem przez miasto przez ludzi przez życie z tępym bólem czegoś co nazywa się sercem

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

Przypomniałem sobie te wszystkie następne miesiące, które nastąpiły potem, kiedy brnąłem przez miasto, przez ludzi, przez życie, z tępym bólem czegoś, co nazywa się sercem

Nie mogłem uwierzyć że konfrontuję się na co dzień ze środowiskiem ludzi którzy nie rozumieją pewnych schematów. Okazało się że większość posługuje się stereotypami i kliszami wyniesionymi z wątpliwych moralnie i intelektualnie źródeł.

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

Nie mogłem uwierzyć, że konfrontuję się na co dzień ze środowiskiem ludzi, którzy nie rozumieją pewnych schematów. Okazało się, że większość posługuje się stereotypami i kliszami wyniesionymi z wątpliwych moralnie i intelektualnie źródeł.

Wszystko co nie zostało do końca przecierpiane i rozwiązane powraca.

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

Wszystko co nie zostało do końca przecierpiane i rozwiązane, powraca.

To potrzeba konfrontacji z inną rzeczywistością spotkania z innymi ludźmi. Wszystko jednak rozpoczyna się od marzeń a te są przywilejem samotników.

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

To potrzeba konfrontacji z inną rzeczywistością, spotkania z innymi ludźmi. Wszystko jednak rozpoczyna się od marzeń, a te są przywilejem samotników.

Jedynym śmiertelnym niebezpieczeństwem jest dla ducha brak niebezpieczeństw. Świat jest cały z ognia.

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

Jedynym śmiertelnym niebezpieczeństwem jest dla ducha brak niebezpieczeństw. Świat jest cały z ognia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV