głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika hienka

.: Wszyscy pragniemy znaleźć osobę z którą zbudujemy szczęście ale gdy dostajemy tę szansę nagle brak nam odwagi zawalczyć oto.

damulki.pl dodano: wczoraj o 15:04

.: "Wszyscy pragniemy znaleźć osobę z którą zbudujemy szczęście, ale gdy dostajemy tę szansę nagle brak nam odwagi zawalczyć oto."

 Mężczyźni przyjaźnią się z kobietami za którymi szaleją a wiedzą że nic więcej nie może z tego być.    Elżbieta Rodzeń z książki Przyciąganie

damulki.pl dodano: wczoraj o 14:59

"Mężczyźni przyjaźnią się z kobietami, za którymi szaleją, a wiedzą, że nic więcej nie może z tego być." ~Elżbieta Rodzeń (z książki Przyciąganie)

Piękno zaczyna się w chwili kiedy decydujemy się być sobą.  Coco Chanel

damulki.pl dodano: 3 dni temu

Piękno zaczyna się w chwili, kiedy decydujemy się być sobą. - Coco Chanel

Otóż jeśli musisz przekonywać i namawiać siebie samego do powiedzenia  tak  to znaczy że dusza mówi  nie . Zapamiętaj  jeśli dusza mówi  tak  to nie musisz sam siebie przekonywać.  Vadim Zeland

damulki.pl dodano: 3 dni temu

Otóż, jeśli musisz przekonywać i namawiać siebie samego do powiedzenia ,,tak", to znaczy, że dusza mówi ,,nie". Zapamiętaj - jeśli dusza mówi ,,tak", to nie musisz sam siebie przekonywać. - Vadim Zeland

Boże proszę Cię o rozwiązanie tej sytuacji z wynikiem najlepszym dla wszystkich.

damulki.pl dodano: 3 dni temu

Boże proszę Cię o rozwiązanie tej sytuacji z wynikiem najlepszym dla wszystkich.

: Nigdy nie wiesz kiedy po raz ostatni widzisz kogoś. Nie wiesz o tym że się kłócisz z kimś ostatni raz kochasz ostatni raz albo po raz ostatni patrzysz w oczy tej osoby dziękując Bogu za to że ją zesłał dla Ciebie.

damulki.pl dodano: 3 dni temu

: Nigdy nie wiesz, kiedy po raz ostatni widzisz kogoś. Nie wiesz o tym, że się kłócisz z kimś ostatni raz, kochasz ostatni raz, albo po raz ostatni patrzysz w oczy tej osoby, dziękując Bogu za to, że ją zesłał dla Ciebie.

: O zgrozo. W ile jeszcze życiowych błędów wpakuję się z uśmiechem na ustach i przeświadczeniem w głowie trudno żyje się raz ?

damulki.pl dodano: 3 dni temu

: O zgrozo. W ile jeszcze życiowych błędów wpakuję się z uśmiechem na ustach i przeświadczeniem w głowie "trudno, żyje się raz"?

Czasem wystarczy chwila by zapomnieć o całym życiu Czasem nie wystarczy życia by zapomnieć o jednej chwili.

damulki.pl dodano: 4 dni temu

Czasem wystarczy chwila, by zapomnieć o całym życiu Czasem nie wystarczy życia, by zapomnieć o jednej chwili.

Moment w którym powinieneś działać rozpoznasz po obezwładniającym strachu.

damulki.pl dodano: 5 dni temu

Moment w którym powinieneś działać rozpoznasz po obezwładniającym strachu.

Nie mów mi: będzie dobrze  kiedy ja wiem że nie będzie. Jak ja nie lubię kiedy jestem w rozsypce mój świat się rozpierdziela na drobne kawałeczki a ktoś wyskakuje że będzie dobrze. Fakt kiedyś na pewno będzie ale nie teraz. Teraz to ja mam ochotę poużalać się nad sobą poprzeklinać mam ochotę rzucić talerzem o ścianę. I krzyczeć że mi źle. I pozwól mi na to nie wyskakuj z farmazonami że za chwilę mi ulży. Bo nie ulży. Bo potrzebuję czasu bo muszę się wybeczeć wyżalić muszę w sobie przerobić ból. A potem się podniosę. ... Bo jak to mówią są takie dni że kurwa mać to za mało. — Gabriela Gargaś  Minione chwile

damulki.pl dodano: 5 dni temu

Nie mów mi: "będzie dobrze", kiedy ja wiem, że nie będzie. Jak ja nie lubię, kiedy jestem w rozsypce, mój świat się rozpierdziela na drobne kawałeczki, a ktoś wyskakuje, że będzie dobrze. Fakt, kiedyś na pewno będzie, ale nie teraz. Teraz to ja mam ochotę poużalać się nad sobą, poprzeklinać, mam ochotę rzucić talerzem o ścianę. I krzyczeć, że mi źle. I pozwól mi na to, nie wyskakuj z farmazonami, że za chwilę mi ulży. Bo nie ulży. Bo potrzebuję czasu, bo muszę się wybeczeć, wyżalić, muszę w sobie przerobić ból. A potem się podniosę. (...) Bo jak to mówią, są takie dni, że kurwa mać to za mało. — Gabriela Gargaś - "Minione chwile"

 Przeraża mnie to jak bardzo można się co do kogoś pomylić.

jednorazowagra dodano: 6 dni temu

"Przeraża mnie to, jak bardzo można się co do kogoś pomylić."

“Mam skłonność do życia we śnie do zmyślania ludzi i sytuacji. Do urabiania życia na kształt teatru. Do nierzeczywistości.”

jednorazowagra dodano: 6 dni temu

“Mam skłonność do życia we śnie, do zmyślania ludzi i sytuacji. Do urabiania życia na kształt teatru. Do nierzeczywistości.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV