głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika hienka

To że komuś wybaczam nie znaczy że akceptuje to co zrobił albo o tym zapominam. Nie oznacza też że znowu mu ufam. Wybaczam dla siebie żeby przestać się dręczyć i ruszyć dalej.

damulki.pl dodano: 5 dni temu

To, że komuś wybaczam, nie znaczy, że akceptuje to, co zrobił, albo o tym zapominam. Nie oznacza też, że znowu mu ufam. Wybaczam dla siebie, żeby przestać się dręczyć i ruszyć dalej.

“Odejść od tego kto Ci szkodzi. Zostać z tym kto Cię kocha. Przebaczyć temu kto Cię zranił najbardziej. Zaakceptować siebie takim jakim jesteś. Stworzyć to czego najbardziej się boisz. Być zadowolony z tego jak jest. Mieć nadzieję że najlepsze jest jeszcze przed Tobą. Brać życie mniej poważnie. Cieszyć się każdym cudem tajemnicą niepewnością i radością jakie ma dla nas ten świat.”

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

“Odejść od tego, kto Ci szkodzi. Zostać z tym, kto Cię kocha. Przebaczyć temu, kto Cię zranił najbardziej. Zaakceptować siebie, takim jakim jesteś. Stworzyć, to czego najbardziej się boisz. Być zadowolony z tego, jak jest. Mieć nadzieję, że najlepsze jest jeszcze przed Tobą. Brać życie mniej poważnie. Cieszyć się każdym cudem, tajemnicą, niepewnością i radością jakie ma dla nas ten świat.”

Jestem z tobą wszędzie jeśli tylko myślisz o mnie.

damulki.pl dodano: 1 tydzień temu

Jestem z tobą wszędzie jeśli tylko myślisz o mnie.

 Mam kocie szczęście gdyż niełatwo umieram a to już coś.

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

"Mam kocie szczęście, gdyż niełatwo umieram, a to już coś."

Czyż nie wie pani że istnieją dusze wiecznie udręczone? Potrzebują kolejno marzeń i czynów najczystszych uczuć i najdzikszych namiętności i tak popełniają wszelkiego rodzaju wybryki i szaleństwa.

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

Czyż nie wie pani, że istnieją dusze wiecznie udręczone? Potrzebują kolejno marzeń i czynów, najczystszych uczuć i najdzikszych namiętności i tak popełniają wszelkiego rodzaju wybryki i szaleństwa.

“Sam fakt że żyję jest wystarczającym pretekstem by czynić wszystko.”

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

“Sam fakt, że żyję, jest wystarczającym pretekstem, by czynić wszystko.”

 Miłość to połączenie dusz umysłów i ciał. Uważaj na kolejność.

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

"Miłość to połączenie dusz, umysłów i ciał. Uważaj na kolejność."

“Uśmiechaj się mój przyjacielu szeroko się uśmiechaj choćbyś nie wiadomo jak paskudnie czuł się w środku.”

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

“Uśmiechaj się, mój przyjacielu, szeroko się uśmiechaj, choćbyś nie wiadomo jak paskudnie czuł się w środku.”

tak właśnie jest teksty dinosaur62 dodał komentarz: tak właśnie jest do wpisu 2 tygodnie temu
To coś co nie pozwala nam zrezygnować to nasze przeznaczenie.Szczęśliwi co je na swej drodze napotkali gdyż zawsze będzie c.d. teksty dinosaur62 dodał komentarz: To coś, co nie pozwala nam zrezygnować to nasze przeznaczenie.Szczęśliwi, co je na swej drodze napotkali, gdyż zawsze będzie c.d. do wpisu 2 tygodnie temu
Każdy nawet największy problem jeśli się jest zakochanym nie istnieje. Masz wtedy wielką siłę wiarę i zapał do życia i problemy najnormalniej potrafisz swoją energią zmiażdzyć i wszysko pokonać. teksty dinosaur62 dodał komentarz: Każdy, nawet największy problem jeśli się jest zakochanym nie istnieje. Masz wtedy wielką siłę, wiarę i zapał do życia i problemy najnormalniej potrafisz swoją energią zmiażdzyć i wszysko pokonać. do wpisu 2 tygodnie temu
i z pewnych powodów zdarzyliśmy się sobie

damulki.pl dodano: 3 czerwca 2017

i z pewnych powodów zdarzyliśmy się sobie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV