głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smilemill Mam nadzieję że będziesz mi wdzięczny do końca swojego istnienia. Za to że chciałam Cię uratować i to zrobiłam. Dzięki mnie masz teraz naprawdę dobre życie mimo

smilemill

smilemill.moblo.pl
Mam nadzieję że będziesz mi wdzięczny do końca swojego istnienia. Za to że chciałam Cię uratować i to zrobiłam. Dzięki mnie masz teraz naprawdę dobre życie mimo że swo
Mam nadzieję  że będziesz mi... teksty

smilemill dodano: 22 września 2023

Mam nadzieję, że będziesz mi wdzięczny do końca swojego istnienia. Za to, że chciałam Cię uratować i to zrobiłam. Dzięki mnie masz teraz naprawdę dobre życie, mimo że swoje straciłam, pamiętaj o tym.

To mnie tak zniszczyło psychicznie  że nie. Nie potrafię pójść dalej. teksty smilemill dodał komentarz: To mnie tak zniszczyło psychicznie, że nie. Nie potrafię pójść dalej. do wpisu 22 września 2023
Czy kiedyś przestanę śnić o was?... teksty

smilemill dodano: 19 stycznia 2023

Czy kiedyś przestanę śnić o was? Tym razem byłam na przyjęciu, w końcu pogodziłam się z waszym związkiem, ślubem. Bolało nadal, ale zrozumiałam, że tak jest lepiej, może niekoniecznie dla mnie, ale dla Ciebie.

O wiele łatwiej wieść życie  w... teksty

smilemill dodano: 22 września 2022

O wiele łatwiej wieść życie, w którym nie pozostało ani odrobiny prawdziwego życia, niż ośmielić się powiedzieć "pieprzę to" i odejść.

Dwoje ludzi. Są wspomnienia... teksty

smilemill dodano: 1 lipca 2022

Dwoje ludzi. Są wspomnienia, których czas nie wymaże. Wieczność nie sprawia, że zapomina się o stracie, ona staje się tylko znośniejsza.

Miłość nie odchodzi od razu. Nie... teksty

smilemill dodano: 24 kwietnia 2022

Miłość nie odchodzi od razu. Nie przestajesz kogoś kochać z sekundy na sekundę. Tęsknota za uczuciem ciągnie się nawet latami po zerwaniu. Jeśli jest inaczej, wówczas to nie była miłość, a głupie zauroczenie.

Każda prawda zasługiwała na to  by... teksty

smilemill dodano: 28 marca 2022

Każda prawda zasługiwała na to, by ją powiedzieć, niezależnie od poziomu absurdu, jaki w sobie zawierała. Chciałam jej, potrzebowałam i jej i wiedziałam, że nie istniał nawet cień szansy na to, że ją usłyszę.

Niezmiennie od prawie 4 lat po rozstaniu. Wciąż boli. teksty smilemill dodał komentarz: Niezmiennie od prawie 4 lat po rozstaniu. Wciąż boli. do wpisu 28 marca 2022
Spotkałam się z Twoją żoną. Sama... teksty

smilemill dodano: 26 marca 2022

Spotkałam się z Twoją żoną. Sama przyszła i zapytała o Twoją byłą miłość. Zadawałam dużo pytań, próbowałam zrozumieć co się wtedy stało i czyja była to wina, jej czy Twoja. Próbowałam okiełznać swoje emocje, ale na próżno. Znowu łkałam, dusiłam się od łez. W końcu obudziłam się smutna.

Znowu mi się śniłeś. Ty i Twoja... teksty

smilemill dodano: 15 marca 2022

Znowu mi się śniłeś. Ty i Twoja żona. Zadzwoniłam do Ciebie zapłakana i zapytałam czy naprawdę ją kochasz, zaprzeczyłeś. Wyłam błagając Cię, żebyś do mnie wrócił, bo bez Ciebie nie potrafię żyć. Cholernie boli.

Moja miłość z każdym dniem... teksty

smilemill dodano: 20 luty 2022

Moja miłość z każdym dniem słabnie. Jeszcze tylko trochę...może ciut dłużej. Nasze przeznaczenie się skończyło. Teraz czekam na nowe, bez ciebie...

Pragnąłem stworzyć bańkę... teksty

smilemill dodano: 20 stycznia 2022

Pragnąłem stworzyć bańkę wyparcia, podobnie jak wtedy, gdy odwiedzałem Emmę w szpitalu po jej wypadku. Ale wyparcie nie zmieniało rzeczywistości.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 20 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV