głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika smilemill

O wiele łatwiej wieść życie w którym nie pozostało ani odrobiny prawdziwego życia niż ośmielić się powiedzieć pieprzę to i odejść.

smilemill dodano: 1 tydzień temu

O wiele łatwiej wieść życie, w którym nie pozostało ani odrobiny prawdziwego życia, niż ośmielić się powiedzieć "pieprzę to" i odejść.

Dwoje ludzi. Są wspomnienia których czas nie wymaże. Wieczność nie sprawia że zapomina się o stracie ona staje się tylko znośniejsza.

smilemill dodano: 1 lipca 2022

Dwoje ludzi. Są wspomnienia, których czas nie wymaże. Wieczność nie sprawia, że zapomina się o stracie, ona staje się tylko znośniejsza.

Miłość nie odchodzi od razu. Nie przestajesz kogoś kochać z sekundy na sekundę. Tęsknota za uczuciem ciągnie się nawet latami po zerwaniu. Jeśli jest inaczej wówczas to nie była miłość a głupie zauroczenie.

smilemill dodano: 24 kwietnia 2022

Miłość nie odchodzi od razu. Nie przestajesz kogoś kochać z sekundy na sekundę. Tęsknota za uczuciem ciągnie się nawet latami po zerwaniu. Jeśli jest inaczej, wówczas to nie była miłość, a głupie zauroczenie.

Każda prawda zasługiwała na to by ją powiedzieć niezależnie od poziomu absurdu jaki w sobie zawierała. Chciałam jej potrzebowałam i jej i wiedziałam że nie istniał nawet cień szansy na to że ją usłyszę.

smilemill dodano: 28 marca 2022

Każda prawda zasługiwała na to, by ją powiedzieć, niezależnie od poziomu absurdu, jaki w sobie zawierała. Chciałam jej, potrzebowałam i jej i wiedziałam, że nie istniał nawet cień szansy na to, że ją usłyszę.

Niezmiennie od prawie 4 lat po rozstaniu. Wciąż boli. teksty smilemill dodał komentarz: Niezmiennie od prawie 4 lat po rozstaniu. Wciąż boli. do wpisu 28 marca 2022
Spotkałam się z Twoją żoną. Sama przyszła i zapytała o Twoją byłą miłość. Zadawałam dużo pytań próbowałam zrozumieć co się wtedy stało i czyja była to wina jej czy Twoja. Próbowałam okiełznać swoje emocje ale na próżno. Znowu łkałam dusiłam się od łez. W końcu obudziłam się smutna.

smilemill dodano: 26 marca 2022

Spotkałam się z Twoją żoną. Sama przyszła i zapytała o Twoją byłą miłość. Zadawałam dużo pytań, próbowałam zrozumieć co się wtedy stało i czyja była to wina, jej czy Twoja. Próbowałam okiełznać swoje emocje, ale na próżno. Znowu łkałam, dusiłam się od łez. W końcu obudziłam się smutna.

Znowu mi się śniłeś. Ty i Twoja żona. Zadzwoniłam do Ciebie zapłakana i zapytałam czy naprawdę ją kochasz zaprzeczyłeś. Wyłam błagając Cię żebyś do mnie wrócił bo bez Ciebie nie potrafię żyć. Cholernie boli.

smilemill dodano: 15 marca 2022

Znowu mi się śniłeś. Ty i Twoja żona. Zadzwoniłam do Ciebie zapłakana i zapytałam czy naprawdę ją kochasz, zaprzeczyłeś. Wyłam błagając Cię, żebyś do mnie wrócił, bo bez Ciebie nie potrafię żyć. Cholernie boli.

Moja miłość z każdym dniem słabnie. Jeszcze tylko trochę...może ciut dłużej. Nasze przeznaczenie się skończyło. Teraz czekam na nowe bez ciebie...

smilemill dodano: 20 luty 2022

Moja miłość z każdym dniem słabnie. Jeszcze tylko trochę...może ciut dłużej. Nasze przeznaczenie się skończyło. Teraz czekam na nowe, bez ciebie...

Pragnąłem stworzyć bańkę wyparcia podobnie jak wtedy gdy odwiedzałem Emmę w szpitalu po jej wypadku. Ale wyparcie nie zmieniało rzeczywistości.

smilemill dodano: 20 stycznia 2022

Pragnąłem stworzyć bańkę wyparcia, podobnie jak wtedy, gdy odwiedzałem Emmę w szpitalu po jej wypadku. Ale wyparcie nie zmieniało rzeczywistości.

Próbowałam ją naśladować ale imitacja nigdy nie dorówna oryginałowi. Byłam echem idealnej melodii. Repliką mistrzowskiego dzieła. Zawsze gorsza. Zawsze mi czegoś brakowało.

smilemill dodano: 20 stycznia 2022

Próbowałam ją naśladować, ale imitacja nigdy nie dorówna oryginałowi. Byłam echem idealnej melodii. Repliką mistrzowskiego dzieła. Zawsze gorsza. Zawsze mi czegoś brakowało.

To jest właśnie odwaga i siła – zrezygnować z części siebie zaryzykować wszystko dla kogoś kto nigdy nie dał nam ku temu powodów.

smilemill dodano: 2 grudnia 2021

To jest właśnie odwaga i siła – zrezygnować z części siebie, zaryzykować wszystko dla kogoś, kto nigdy nie dał nam ku temu powodów.

I tylko przyjdź. Dotknij mnie czule i przytul tak abym zapomniała o wszystkim. Pocałuj tak abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa. A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.

smilemill dodano: 14 września 2021

I tylko przyjdź. Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim. Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa. A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV