głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bo__tak Nie pozwól sobie na oczernianie rodziny bo osoby które tak robią nie zostaną przy Tobie gdy świat Ci się zawali. Znajomych mam mnóstwo nie liczni się zaintereso

bo__tak

bo__tak.moblo.pl
Nie pozwól sobie na oczernianie rodziny bo osoby które tak robią nie zostaną przy Tobie gdy świat Ci się zawali.
Nie pozwól sobie na oczernianie... teksty

bo__tak dodano: 11 marca 2017

Nie pozwól sobie na oczernianie rodziny, bo osoby które tak robią nie zostaną przy Tobie, gdy świat Ci się zawali.

Znajomych mam mnóstwo nie liczni... teksty

bo__tak dodano: 19 luty 2017

Znajomych mam mnóstwo, nie liczni się zainteresowali, gdy nagle zniknąłem. Nieliczni znaleźli się przy mnie w szpitalu. Nieliczni, piszą, dzwonią spytać jak się czuje. Oni zasługują na wiele, bo nie odwracają się, gdy jest źle.

 Udając że nie widzisz zła sam jesteś jemu winny. Nie pozwól innym by kogoś krzywdzili. teksty bo__tak dodał komentarz: "Udając, że nie widzisz zła sam jesteś jemu winny. Nie pozwól innym, by kogoś krzywdzili." do wpisu 12 luty 2017
Targają mną wspomnienia chwile... teksty

bo__tak dodano: 12 luty 2017

Targają mną wspomnienia, chwile które były kiedyś czymś pięknym a teraz bolą. Mówią mi, pierdol to brat, nie była tego warta, ale spróbujcie oszukać serce. Godziny, dni, tygodnie, miesiące, lata... Bycia cały czas ze sobą.

Nie znasz mnie człowieku bo... teksty

bo__tak dodano: 9 luty 2017

Nie znasz mnie człowieku, bo słuchasz o mnie bzdur. Myślisz o mnie cwaniak, co siłownie i boks widzi tylko tu. Ja jestem skryty, nie powiem Ci ziom, kim jestem, dlaczego walczę tu wciąż. Nie poznasz mnie koleś, nie bije sztamy, z takimi jak Ty. Liczy się honor, braterska krew.

Walczyli o szczęście zwyczajni... teksty

bo__tak dodano: 8 luty 2017

Walczyli o szczęście, zwyczajni gówniarze. W sporcie znaleźli odpowiedź na nurtujące pytanie. Siłownia i ring to było banalne, stawali się więksi i o wiele silniejsi. Skończyło się tak, że jeden poważnie walczyć zaczął, drugi zaś sobie walki odpuścił, zaczęły się zawody, podnosił ciężary. Kontakt się skrócił, nie widywali się już codziennie, raczej od święta. Zawody, walki to była rzecz święta, dopingowali się, nie wiedząc o ściemach... Jeden tajemnice skrywał, bokser młody, Szymek miał na imię, wiedział już miesiąc, że to już nie życie. Mógł walczyć o życie, z mocniejszym zawodnikiem. Lecz nie zdradził nikomu, że podać się zamierza. Nowotwór go pokonał, znokautował w momencie, upadł na deski, nie podniósł się więcej. Nie dla niego było życie na klęczkach.Więc bracie mój drogi, ja będę nad twoim grobem nieraz się modlił byś tam miał lepiej, nie dożyłeś wieku takiego by odejść. Będziesz w pamięci po życia mój koniec.

Przyjaciel to słowo  takie jak inne nic nie znaczące. Nadaje mu sensu dopiero osoba gdy mówisz to słowo a w głowie wizja ludzi którzy są zawsze z Tobą. teksty bo__tak dodał komentarz: Przyjaciel to słowo, takie jak inne, nic nie znaczące. Nadaje mu sensu dopiero osoba, gdy mówisz to słowo, a w głowie wizja ludzi, którzy są zawsze z Tobą. do wpisu 8 luty 2017
Byłeś mi bratem bliższym niż... teksty

bo__tak dodano: 7 luty 2017

Byłeś mi bratem, bliższym, niż ludzie krwią powiązani. Uczyłeś zasad, jak postępować dobrze. Nauczyłeś ważniejszego, lojalności do braci, do tych najdroższych. Tych którzy byli, są i zostaną, bo być lojalnym to wiele znaczy.

Przyjaciół sprawdzaj  sprawdzonych kochaj. Nie łatwo jest żyć gdy przyjaciel nie kocha. teksty bo__tak dodał komentarz: Przyjaciół sprawdzaj, sprawdzonych kochaj. Nie łatwo jest żyć,gdy przyjaciel nie kocha. do wpisu 7 luty 2017
Mówiłaś na zawsze... Że wszystko... teksty

bo__tak dodano: 7 luty 2017

Mówiłaś na zawsze... Że wszystko przetrwamy, że nigdy nie opuścisz. Kłamałaś w oczy, przyszedł szpital, ból i krew, już Cie nie ma i nie zrobię nic, by skrzywdzić Cię. Zbyt mocno kochałem, chyba Cie.

Szczęścia nie dają medale trofeum... teksty

bo__tak dodano: 7 luty 2017

Szczęścia nie dają medale, trofeum pierwsze, drugie, trzecie. Pieniądze najmniej warte, to nie da żadnego szczęścia. Liczą się ludzie, z którymi spędzasz życie. Wszystkie wspólne przeżycia, te wspaniałe chwilę i te gorsze, gdy po prostu obecność to jedyne czego oczekuje. Dziękować nie umiem za to co mi daliście, ale jednego jestem pewny, nie zostaniecie sami, gdy będzie źle! "Na zawsze i na wieki"

Milczeniem nie okazuje obojętności... teksty

bo__tak dodano: 7 luty 2017

Milczeniem nie okazuje obojętności, czasami lepiej nie mówić nic, niż wypowiadać słowa, które nic nie znaczą.

Poprzednia
1
2 3 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV